es
Feedback
New Action Shomanay filial 🤩

New Action Shomanay filial 🤩

Ir al canal en Telegram

New Action Shomanay filial New Action| Learning centre | Shomanay Abiturentlar ushun barcha fanlar! 🇺🇸 General English | Multilevel ☎️(998)88-241-98-99 🕘9:00-20:00

Mostrar más
675
Suscriptores
-124 horas
+47 días
+5030 días
Archivo de publicaciones
Инстаграмм каналымызга подписаться кылып койн😊

Биринши сабактанак сойлеп кеткен кызымыз ал

Mensaje de voz00:09

Mensaje de voz00:23

-Are you awake? "You will be a winner soon" 😀Tired ? Sharshadińizba? 😀Sad -? Qapa boldińizba? 😀Depressed ? Kewilsizsizba?
-Are you awake? "You will be a winner soon" 😀Tired ? Sharshadińizba? 😀Sad -? Qapa boldińizba? 😀Depressed ? Kewilsizsizba? 😀Heartbroken? Júregi sinğanlardansizba? 😀Insecure ? 😀Broke ? Buzilģanba? 😀Alone? Jalģizba? 😀Worried? Qáweterlime? 😀Stressed? Stresslimisiz? 😀Uncomfortable? Qolaysizba? 😀Demotivated? Motivaciya joqpa? 😣Too hard ? Júda qiyinba? 😣Failure? Áwmetsizlikpe? 😣Bad genetics? Jaman Future Focus menen birge kobirek uyrenin https://t.me/FutureFocusFF

Чё там бугин келмегенлер ишиниз жанып атыр ма?😁
Чё там бугин келмегенлер ишиниз жанып атыр ма?😁

Омг бул басланыуы еле, жана жылга тайарланын бомба жаналык болады🙃
Омг бул басланыуы еле, жана жылга тайарланын бомба жаналык болады🙃

Тух мен бугин уйхлалмайманау🥴😁
Тух мен бугин уйхлалмайманау🥴😁

https://t.me/+dP_VPXRltIEzMDgy Pre intermediate кирсин, баскалар кирмен!

photo content

Just enjoy 😉
Just enjoy 😉

Тух усындай созлерден калай мотивация алмайсан я?😍
Тух усындай созлерден калай мотивация алмайсан я?😍

https://t.me/+bLtovuYBm9o2MTU6 Тек кана бугинги Beginner группасы кирсин, калганлар кирмен

Ертен куры китапты алып кетпейсиз сабак болады!

Ертен китаплар таркатылады. Умытпай уактында келин, калесениз биринши куни алсанызда болады. Главное конференция болатынын умытпан саат 15:00 де

Ертен саат 15:00 де New Action ына тийкар салыушы Директор келеди. Баска группалар калесениз келип кызыктырган сорауларынызды
Ертен саат 15:00 де New Action ына тийкар салыушы Директор келеди. Баска группалар калесениз келип кызыктырган сорауларынызды берсениз болады. Биринши марте Шоманайга келе жак😍

Хамме жаздыго я китап акша бергенлер? Бугинда алып келсениз болады, бугин кабыллаудын сонгы куни 14:30

😊 Поделитесь с друзьями и напишите в комментариях слово «остановка» на английском! ---------------‐---------------------------------- Doslarıńız benen bólisiń hám kommentariyaģa " bándirgi " sóziniń inglisshesin jazıp qaldırıń! Ертен кабыллаудын сонгы куни. 14:30 https://t.me/FutureFocusFF 882419899