es
Feedback
Just si(tron)

Just si(tron)

Ir al canal en Telegram

Любите історії? Я так) 🐇🐰

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
247
Suscriptores
Sin datos24 horas
+47 días
+330 días
Archivo de publicaciones
22 червня – день памʼяті про мільйони українців, чиї життя забрала війна. Минуле нагадує про ціну втрат. Найкращі сини та доньки української нації віддали свої життя, взявши до рук зброю. Але за кожною війною стоять не лише полеглі воїни, а й мільйони цивільних, чиї долі були зламані. Сьогодення знову нагадує нам про цю ціну. Українці вчергове змушені битися за право жити на своїй землі, захищати рідних та соборність держави. Бо мир та незалежність ніколи не були даністю – їх завжди доводиться відстоювати. Памʼятаємо всіх, кого забрала війна – помстимося за кожного. Заповнити анкету на вступ в «Азов» | Фінансова підтримка | Instagram | YouTube | Facebook

Чи тік ток грається Чи видалила Але я люблю скрінити. Просто залишу авторку інкогніто
+1
Чи тік ток грається Чи видалила Але я люблю скрінити. Просто залишу авторку інкогніто

Мене вперше засрали за візуал💅 https://vt.tiktok.com/ZSC185dYb/

Ви ж мене пробачите, якщо я замість огляду тиждень витрачу на аніматик на одну пісню, про яку думаю останні кілька місяців 👁👄👁

Ще один поїнт в підтримку актуальності теми. Але 100% людина просто написала думку не слухавши відео п.с. негативні коментарі
Ще один поїнт в підтримку актуальності теми. Але 100% людина просто написала думку не слухавши відео п.с. негативні коментарі знайшла й забанила людей бо вишикавнонуті це канєшно звучить свіжо, але все одно по-ботовськи

Сітрон геній. Зрозумієте 1 липня.

Repost from N/a
#Думки В наших силах задати планку. Або думка про те, як контролювати ШІ слоп. Матеріал для міркувань був взятий з Чатику Сітрон. Словом, якось ми розговорились з однією розумною людиною. А саме з Пані @i_need_space_please І ми підняли дещо провокативку тему, втім як на мене дуже важливу тему для сучасного українського мистецтва. — Я підтримую, тому що українською. І хоча ця ідея сама по собі чудова, треба розуміти що тут може бути місце певній крайності, якої ми НЕ хочемо досягнути. Суть у тім, що ми не маємо підтримувати УСЕ, що виходить українською у рівній мірі. Адже, автори бувають різні. І далеко не усі вони є дійсно добросовісними. Сьогодні, ми, і як споживачі, і я знаю тут є контент мейкери, маємо шанс контролювати якість продукту, що виходить на наших очах. Приведу приклад зі своєї сфери. Я займаюся дубляжем. І я знаю трошки про історію нашого ремесла в Україні. Якщо дуже коротко... 2006 рік. На той момент український дубляж існував радше як лепрікон у лісі. Ніби десь і є, але біс коли його знайдеш. І от, український уряд (ну, чи хто там цими питаннями займався) поставив таку умову. — Окей. Хочете український дубляж? Робіть. Але якщо не окупиться... Не бачити вам українського дубляжу як своїх вух. І ось... Мультфільм «Тачки» Щоб ви розуміли, наші зробили настільки круто, що українська версія була продана аж на 15% більше! Саме з того дня, український дубляж підняв свою планку. Він зі старту задав такий стандарт, що сьогодні він є одним з найкращий по усій Європі. (Щонайменше, Сімпсони точно мають такий офіційний статус) Це я до чого... Ми маємо підтримувати не тільки тому, що воно українське. А тому, що воно якісне. Звісно, автори бувають різні. Є й ті, кому просто бракує досвіду чи ресурсу. Але ми маємо відділяти тих, хто старається, але поки не може від тих, хто просто хоче виїхати на "підтримці українського контенту", кліпаючі ШІ-слоп. Мораль? Сьогодні ми маємо шанс задати нову планку українського контенту. І в наших силах сформувати його Правильно. І так. Ми маємо бути добрими до нових, молодих та, внаслідок того перспективних митців. Але це не означає, що ми маємо підтримувати кожен ШІ-слоп тільки через те, що воно "Українською" Зараз у нас є шанс сформувати нове покоління українських митців. Тож бажаю усім нам мати мудрості, зробити це як слід. Дякую за увагу. І... Цейво. Поширюйте цю ідею у маси. Якщо хочете, можете поширити й цей пост. Я б був за це вельми вдячний. Але головне, щоб ви доносили цю ідею не лише до своєї аудиторії, але й до власних колег по творчому ремеслу. Тож, мудрості вам усім. Та мирного неба над головою. Бережіть себе ✌️

5 дізів й ні одного негативного коменту 😝

Пропозиції України - виведення руснявих військ, потім вибори Русня - ні, вибори під обстрілами, потім ми підемо Адекватності не було з обох сторін. Мугу

Нагадую, що до 2014 року укр армія майже була повністю знищена яником. А строкову службу хотіли відмінити

Вірите? пх
Вірите? пх

РОБЛЮ МЕМИ🫪 ➡СМІШНО НЕ БУДЕ хочу сміятися - перехочеш 🎞відіо: https://youtu.be/sIEqdOsK5QY?si=zIkzfYHqi5wfVuPJ
РОБЛЮ МЕМИ🫪 ➡СМІШНО НЕ БУДЕ хочу сміятися - перехочеш 🎞відіо: https://youtu.be/sIEqdOsK5QY?si=zIkzfYHqi5wfVuPJ

Пх
Пх

Люблю тредс Тепер замість Ші-кріейторів, мені реки показуть письменників, які зляться на художників, бо ті говорять, що їх Ші
Люблю тредс Тепер замість Ші-кріейторів, мені реки показуть письменників, які зляться на художників, бо ті говорять, що їх Ші обкладинки натякають, що й текст може бути Ші Тому письменники або Ші придумали дзеркалку💅

На стрімі малюють персонажів з Наруто😏 Ну це я так. Підглянула трохи й пішла пробувати вкластися в дедлайни по колабі аххаха

Єєє Відео має непоганий темп по переглядам. Й коментарі радують. Всі такі змістовні. Що може бути краще пх

Repost from N/a
https://vt.tiktok.com/ZSQ3mHcq5/ Мені подобається як людина просто запропонувала намалювати як чібіків аватарки людей і туди набігли укр арт ютубери(я теж там є)

Такі та. Я там теж є аххахаха

Сумно, але нам все ще треба нагадувати іноземцям про те що війна триває. Й хто в ній агресор Попри те, що їм взагалі це питання не принципове Наприклад, мені попався тік ток де іноземці співають пісню групи тату. Й в коментарях багато хто питав, а чому ж їх не запросили? Відповіді звісно поспішили. Бо вони ж не тіки підтримують війну, а ще й доволі гомофобні, попри той образ який колись транслювали Ну а про отой шедевр від філіппінця я взагалі мовчу