es
Feedback
dead angle

dead angle

Ir al canal en Telegram

"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."

Mostrar más
408
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
+430 días
Archivo de publicaciones

Я підтримую пузифікацію Арбітрів.

photo content

photo content

photo content
+1

photo content

photo content

photo content

photo content

photo content

Вліпіть туди лкорп хтось, пж
Вліпіть туди лкорп хтось, пж

Repost from Painkiller
photo content

photo content

Привіт. Я @grisyn. Нехай і рідко, але знову звертаюся по допомогу зі збором. Поки росіяни воюють з багатоповерхівками та істо
+1
Привіт. Я @grisyn. Нехай і рідко, але знову звертаюся по допомогу зі збором. Поки росіяни воюють з багатоповерхівками та історичними пам'ятками старшими за їхню "країну", спеціальні веселі військові роблять спеціальні веселі речі з-за кордону, і потім у русні з мапи внєзапно зникає склад з боєприпасами, або смачна пачка бомжей не дістається до ЛБЗ. З веселими людьми ми вже співпрацювали, та збирали їм на чисті телефони та невелику зарядну станцію для виконання завдань. На даний момент є потреба у більшій зарядній станції для забезпечення енергією стаціонарної позиції. З обладнання необхідно: Інвертор DEYE на 6кВт та акумулятори DEYE на 5кВт*год. Ми вже вибили у постачальника мінімальні ціни, та й обладнання вже їде в країну, залишилося лише дозбирати кошти, адже частина грошей лишилася з попереднього збору. Останній збір з моєю участю був хтозна коли, тому, будь ласка, поможіть: https://send.monobank.ua/jar/64dhrFpvc6.