1 346
Suscriptores
+124 horas
+147 días
+4330 días
Archivo de publicaciones
1 346
VYHLADZOVANIE SLOVANOV NESKONČILO ‼️
🆘Pred 85 rokmi, 22. júna 1941, sa začala operácia Barbarossa – útok nacistického Nemecka a jeho spojencov na Sovietsky zväz. Začal sa tým najkrvavejší a najbrutálnejší pozemný konflikt v dejinách ľudstva, ktorého skutočný odkaz si musíme pripomínať bez ideologických okuliarov, no s prísnym zreteľom na historické fakty.
♨️Je nevyhnutné vidieť zásadný rozdiel v tom, ako nacisti viedli vojnu na rôznych frontoch. Kým v západnej Európe (vo Francúzsku, Belgicku či Holandsku) im išlo primárne o politickú a ekonomickú kontrolu a tamojšie obyvateľstvo považovali za rasovo blízke, na východe rozpútali niečo diametrálne odlišné – otvorenú vyhladzovaciu vojnu (Vernichtungskrieg). Milióny mŕtvych na východnom fronte neboli len nešťastným sprievodným znakom vojenských operácií, ale vopred naplánovaným a chladnokrvne plneným cieľom.
💯Nacistické strategické plány, na čele s desivým projektom Generalplan Ost, hovorili jasnou rečou: slovanské národy boli v hierarchii tretej ríše označené za menejcenné a určené na masovú likvidáciu, zotročenie či odsun. Obrovské množstvo obetí – kde väčšinu z desiatok miliónov mŕtvych netvorili vojaci v boji, ale bezbranní civilisti, ženy a deti usmrtené pri masových popravách, umelo vyvolanom hladomore a vypaľovaní tisícov obcí – je mementom tohto systematického teroru. Na východnom fronte sa hralo o všetko. Ak by vtedajšia nacistická mašinéria uspela, slovanské národy vrátane nás by dnes na mape Európy neexistovali.
💔Dnes, keď pod vplyvom súčasného geopolitického napätia mnohí strácajú historickú pamäť a podliehajú nebezpečnému prepisovaniu dejín, je tento apel dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Súčasné konflikty nesmú vymazať úctu k obetiam minulosti.
❤️Nezabúdajme preto, na ktorej strane dejín vtedy stála pravda a za čo bojovali naši predkovia – naši dedovia v domácom odboji, v 1. čs. armádnom zbore či v Slovenskom národnom povstaní. Bojovali po boku Červenej armády proti absolútnemu zlu, ktoré nám upieralo samotné právo na existenciu.
Česť a večná vďaka všetkým, ktorí toto ideologické šialenstvo za cenu nesmiernych obetí zastavili. ‼️
🕊✨
#Barbarossa85 #HistorickaPamat #SlovanskeObete #Nezabudame
1 346
ČESKO-SLOVENSKO
💢Nebyť nezmyselnej nadutosti českej elity a chamtivosti/ nenažranosti vlastizradných tajných služieb, tak by oba národy neboli v tejto kaši, do ktorej aj vďaka kolonializmu "západnej civilizácie" upadli.
♨️Snáď sa nová generácia poučí z chýb tej predchádzajúcej a využije okno príležitosti, ktoré sa otvára, aby značka Made in Czecho-Slovakia mala opäť vo svete cveng.
https://nabojpravdy.cz/09-clanky/uspech-ukryty-v-zakladoch-ako-spolocne-ceskoslovenske-projekty-predbehli-svetovu-spicku/
1 346
https://nabojpravdy.cz/09-clanky/uspech-ukryty-v-zakladoch-ako-spolocne-ceskoslovenske-projekty-predbehli-svetovu-spicku/
Nebyť nezmyselnej nadutosti českej elity a chamtivosti/ nenažranosti/ vlastizrade tajných služieb, tak by oba národy neboli v diere, do ktorej aj vďaka kolonializmu "západnej civilizácie" spadli. Snáď sa nová generácia poučí z chýb tej predchádzajúcej q využije okno príležitosti, ktoré sa otvára...aby Made in Czecho-Slovakia opäť malo vo svete cveng
1 346
Repost from Extra plus
Ján Lakota sa s nami v rozhovore podelil o svoje názory na odchod z CEM-u, nepotrestaných aktérov zločinov covidizmu, alarmujúce informácie o mRNA preparátoch, ako aj na sieť amerických biolaboratórií.
Viac sa dočítate tu:
https://www.extraplus.sk/clanok/jan-lakota-pfizer-moderna-oklamali-cely-svet
1 346
Repost from Ďateľ
ALTERNATÍVA, NEBLÁZNIME!
Niekoľko týždňov sledujem roztržky, škriepky a výmeny odkazov medzi aktérmi toho, čo sa nazýva alternatívna mediálna scéna. Nepovažujem to ani za šťastné, ani za produktívne.
Osobitne nepovažujem za vhodné vyčítať Mimi Šramovej, že v minulosti mala iné názory, azda aj stála na opačnej strane politického spektra a predhadzovať jej to pred oči len preto, lebo dnes je vyprofilovaná úplne inak.
Som presvedčený, že každý z nás má právo zmeniť názor. Toto právo pramení okrem iného aj z faktu, že všetci sme slobodné ľudské bytosti a môžeme sa rozhodovať, ako uznáme za vhodné.
Ak chce niekto iného obviňovať z oportunizmu, mal by na to mať dobrý dôvod, najmä podložený materiálnymi faktami a dôkazmi. Ak vychádza len z vnútorných pocitov, má na to tiež právo, avšak bolo by lepšie, ak by si interné vnemy nechal pre seba, pretože poškodzovanie povesti druhého len na základe dojmov je rovnaký typ šírenia hoaxov, akého sa dopúšťajú Tódová, Vagovič, ZTK, Ghannam a ďalší.
Každý aktér takzvanej alternatívnej scény má právo rozhodnúť sa, aký obchodný model si osvojí. Prípadne niekto si neosvojí žiaden obchodný model a publikuje hnaný čírou tvorivou vášňou. Existencia alebo neexistencia akéhokoľvek obchodného modelu však je nepodstatná.
Podstatné sú výsledky merané číslami, teda priazňou verejnosti – čitateľov, poslucháčov a divákov, ktorí rozhodujú o tom, kto z nás je viac alebo menej úspešný. Verejnosť, nie my, čo tvoríme obsah, rozhoduje o tom, koho produkciu považuje za kvalitnú a hodnú pozornosti.
Nikomu nezávidím úspech. Prejavujem rešpekt schopnostiam. Všetkým prajem úspech a prejavujem obdiv schopnostiam talentovaných.
1 346
Je to už viac ako 10 rokov, čo sme tu zažívali ošial z nekontrolovateľného vítania všakovakých cudzincov, pod rúškom pomoci blížnemu.
Toto video môže pôsobiť smiešne, ale je iba trpko pravdivé.
1 346
Osobne si myslím, že ide o ozajstný úspech Slovenska. Povedzme si však otvorene, že je to aj tak len symbolické. Ale každopádne je to nesmierne viac, ako anglosaské riťolezectvo Korčoka, Naďa či Šimečku. Tí by celé Slovensko zapredali pokojne len za 30 strieborných.
Všimnite si ako práve v tomto prípade výrazne vidieť tú informačnú vojnu. Naše skorumpované denníčky a nočníčky v jednom o tom jednoducho taktne pomlčia a informáciu pustia niekde na záver správ. Na titulkách dnes vôbec nie je ani zmienka o takejto významnej návšteve. Uvidíme večer v správach, čo bude "otvárak".
Fico možno má politický výtlak, dokonca aj medzinárodný, ale informačne prehráva. A dokonca práve doma, kde by mal byť jednoznačne pánom a Módiímu by mal ukázať, že jeho návšteva je pre nás naozaj významná. Výsledok je taký, že o Módiím vyšli v denníčkoch iba krátke noticky.
Ficova neschopnosť vyriešiť tieto problémy v informačnej vojne, nás už všetkých vyšli poriadne draho a ešte len vyjdú. V podstate tu dlhodobo toleruje tento stav, ku ktorému sám prispel svojim predchádzajúcimi vládami. Médiá môžu aj naďalej beztrestne klamať a pľuť do ksichtu aj samotnému premiérovi, nehovoriac o nás občanoch.
Fico žne úspech v medzinárodnej politike, ale totálne zlyhal na domácom poli, kde informačne prehráva a nič s tým nerobí. To už nie je len smutný pohľad. Je to poriadna hanba!
(video stiahnuté od Mimi Šramovej)
1 346
Repost from Mimi Šramová
Indický premiér Modi sa stretol s Robertom Ficom 🇮🇳🇸🇰 #RobertFico #modi
1 346
Osobne si myslím, že ide o ozajstný úspech Slovenska. Povedzme si však otvorene, že je to aj tak len symbolické. Ale každopádne je to nesmierne viac, ako anglosaské riťolezectvo Korčoka, Naďa či Šimečku. Tí by celé Slovensko zapredali pokojne len za 30 strieborných.
Všimnite si ako práve v tomto prípade výrazne vidieť tú informačnú vojnu. Naše skorumpované denníčky a nočníčky v jednom o tom jednoducho taktne pomlčia a informáciu pustia niekde na záver správ. Na titulkách dnes vôbec nie je ani zmienka o takejto významnej návšteve. Uvidíme večer v správach, čo bude "otvárak".
Fico možno má politický výtlak, dokonca aj medzinárodný, ale informačne prehráva. A dokonca práve doma, kde by mal byť jednoznačne pánom a Módiímu by mal ukázať, že jeho návšteva je pre nás naozaj významná. Výsledok je taký, že o Módiím vyšli v denníčkoch iba krátke noticky.
Ficova neschopnosť vyriešiť tieto problémy v informačnej vojne, nás už všetkých vyšli poriadne draho a ešte len vyjdú. V podstate tu dlhodobo toleruje tento stav, ku ktorému sám prispel svojim predchádzajúcimi vládami. Médiá môžu aj naďalej beztrestne klamať a pľuť do ksichtu aj samotnému premiérovi, nehovoriac o nás občanoch.
Fico žne úspech v medzinárodnej politike, ale totálne zlyhal na domácom poli, kde informačne prehráva a nič s tým nerobí. To už nie je len smutný pohľad. Je to poriadna hanba!
1 346
Repost from BRICS News SK
🇺🇸🇮🇷 Prezident Trump zdieľa príspevok z X od iránskeho ministra zahraničných vecí Araqchiho, v ktorom sa uvádza, že dohoda o ukončení vojny nikdy nebola bližšie.
@BRICSNews
Viac
1 346
+3
Piskarevský memoriál
(alebo Piskarevský cintorín) je pamätník v St. Peterburgu venovaný obetiam blokády Leningradu počas druhej svetovej vojny.
Je tu pochovaných viac ako
‼️POL MILÓNA‼️
obetí nemeckej agresie.
Aj napriek tomu sa nebezpeční zapredanci snažia kriviť minulosť a šíriť nenávisť k všetkému ruskému.
Toto nie je len spomienka na hrdinov, ale najmä pamiatka pre preživších...
💝MY NEZABÚDAME 💝
1 346
V Moskve na Arbate je výstava zničených pamätníkov našim osloboditeľom.
,‼️Neuveriteľná hanba!!! Hrozná hanba!!!
1 346
Repost from Владимир Мединский
Посетил книжный фестиваль «Красная площадь». Работает 4-7 июня, с 10 до 23. Вход бесплатный. Рекомендую выбрать время и зайти (вся программа - по ссылке).
В шатре СПР встретился со словацким издателем Р. Мерва. В Словакии перевели и красиво издали мой старый сборник лекций в МГИМО «Особенности национального пиара. PRавдивая история Руси от Рюрика до Петра» (все книги и лекции на русском - здесь).
PS. Перевод далеко не первый. Рад, что в мире достаточно людей, готовых читать лит.обработанные лекции ☺️
1 346
+2
Autor našej najnovšej knihy “Svojráz národného PR” Vladimír Rostislavovič Medinskij dnes, počas otvorenia XII. Medzinárodnej knižnej výstavy na Červenom námestí, prijal od zástupcov vydavateľstva TORDEN slovenský preklad a jeden z výtlačkov im osobne podpísal aj s venovaním.
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
