es
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Ir al canal en Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Mostrar más
1 628
Suscriptores
-224 horas
-67 días
+530 días
Archivo de publicaciones
Дуже класна лекція😍👆

Repost from APOLLO 🪐
UX невдачі: як перетворити екран помилки на бренд-досвід Помилки в продукті неминучі. Але те, що бачить користувач у цей моме
UX невдачі: як перетворити екран помилки на бренд-досвід Помилки в продукті неминучі. Але те, що бачить користувач у цей момент, може або зіпсувати досвід, або навпаки зміцнити довіру до бренду. На лекції поговоримо: • чому error-екрани часто дратують користувачів • як перетворити помилку на частину бренд-досвіду • які рішення використовують сильні продуктові команди • приклади, що працюють і що краще не повторювати Для UX/UI дизайнерів, UX writers, продактів і всіх, хто працює з цифровими продуктами. Деталі та реєстрація 👇 https://www.apollo-school.com/event/lekciya-ux-nevdachi-abo-yak-peretvoriti-pomilkoviy-ekran-na-brend-dosvid

Дуже сміюсь з цього в контексті українських продуктів😅
+1
Дуже сміюсь з цього в контексті українських продуктів😅

Місячна відпустка завершилась🤝 А отже, я вже їду в таксі на нове місце роботи. А поки можу підбити підсумки відпочинку: - Не шукала роботу. Вже знала, куди йду. - Почався новий потік курсів. І то радість, але і відповідальність. - Працювала на 3 фріланс-проєктах. - Мало постила в канал. Треба було відновитись. - Хворіла майже 2 тижні. Грьобаний ковід! - Багато спала вдень. - Читала «Колапс» Кідрука. Повільно, в своє задоволення) - Бачилась з людьми! - Гуляла з собачкою, цьомала кицю, смачно їла і ходила більше, ніж до цього. - Ходила на аналізи і до лікаря. Засмутилась трохи🥲 - Довбалась з податковою і реєстрами, щоб остаточно скрізь замінити прізвище на нове. - Проводила час з коханим❤️ Відпустки виявилось безсовісно мало. Час має дивовижну властивість плисти з різною швидкістю в різних обставинах) Але починати в новому проєкті традиційно інтригує. І це тішить) Сьогодні буде цікавий день!

Доброго ранку)
Доброго ранку)

Маю слот на 1 фріланс-проєкт на квітень. Пишіть)

Хотіла я сплатити за підписку на Figma... А виявилось, що зробити це з України – ще та задачка! Коротше, намагалась оплатити
Хотіла я сплатити за підписку на Figma... А виявилось, що зробити це з України – ще та задачка! Коротше, намагалась оплатити підписку, щоб зручніше колаборувати зі студентами під час практичних. Але, але) Каже, що "З цього регіону не можна сплатити в USD". І різні картки, зокрема у валюті, не варіант. Як мені підказали в чаті проджа – Україну перевели у Европейську частину і тепер оплата тільки в євро. Але от прикол: щоб сплатити у євро, треба писати у підтримку Фігми🤡 Але найбільше я ламаюсь об той факт, що Figma – дизайнерський інструмент. От де, як не тут, мав бути продуманий UX? Коротше, весело, але не дуже😀

Як проходить моя відпустка між роботами? 🤣В основному отак: https://www.youtube.com/watch?v=fyIqqTOLuUE

Сьогодні старт курсу😍 Час летить якось аж занадто швидко. Однак я тішуся, що вже сьогодні працюватиму зі студентами🥰 У нас лишається одне місце. Застрибнути в останній вагон можна сьогодні або до кінця середи. Пишіть в особисті @Svitladivchinka або подавайте заявку на сайті. P. S. До тарифу «Вільний слухач» можна приєднатися до кінця курсу. Там прикольно: не треба робити ДЗ) А ще він дешевший👀

Кріпового ковбасного вам🤣
Кріпового ковбасного вам🤣

Шукаю вчителя або курси англійської👀 Давно хочу підтягнути англійську для роботи. Я непогано розумію мову, але трохи маю проблеми з граматикою і говорінням. Тому... Якщо маєте топових викладачів або курси (найбільше цікавлять з ухилом в дизайн) – пишіть у коментарі💜

Швидке питання: хтось хотів би допомогти перекласти англійською інтерфейс однієї української апки? Пишіть @gasique

Сентиментально хочеться навздогін сказати: я рідко почуваюсь трошки heartbroken після звільнення – таке раніше було тільки після 1+1, коли я була молодша і наївніша. Але ця робота справді змогла запасти мені в серце. Дуже вдячна за цей шлях. Дуже вдячна людям, яких тут зустріла. Це була честь і радість – працювати разом❤️

Сьогодні – мій останній день в МОУ💔 Quite a journey, що я можу сказати) Чесно, коли я погоджувалась на цю роботу, моїм завданням для самої себе було витримати 3 місяці. Витримала 10! Тож перевиконала план, виходить. За цей час було всяке: зідзвони по 3 години, робочі переписки і задачі на вихідних, спільна робота з колегами о 23:50... Купа непогоджених пропозицій, правок, переписувань. Купа провалених дедлайнів і кілометрових переписок в коментарях у Figma. А ще – купа моментів, коли я пишалась бути причетною до цієї важливої справи. І безліч митей, коли я дивилась на колег із захватом та неймовірною повагою. Я знала, що працювати у навколовійськовій сфері буде важко. І дуже тішуся, що мені вдалося привнести хочаб частинку себе в Армію+ та Резерв+. А ще – дуже вдячна тим, хто скеровував мене, критикував мене, допомагав мені і був поряд. Це були вражаючі 10 місяців мого життя. Чому вони завершуються? Думаю, про це важливо теж розповісти, щоб не залишати питання висіти в повітрі. Якщо коротко: скорочення – штука нещадна) Інтерфейсних текстів і задач на них стає дедалі менше і це абсолютно адекватне рішення – не витрачати більше кошти на спеціаліста, якому немає, чого робити. І я знаю, що моя робота не завжди була ідеальною в силу різних причин. Тому – розстаємося зі взаємним розумінням та вдячністю. Я точно не забуду ці 10 місяців життя. Вони навчили мене багато чому, можете повірити. Що далі? Далі – місяць відпустки! (ну майже місяць і майже відпустки) Тому йду з легким серцем і планами по максимуму гуляти у Ботсаду і тіскати песика та кицю вдома. А ще – дивитися серіали з чоловіком і читати «Колапс» Кідрука, який дуже вчасно доїде до мене завтра. Якось так💜

З березня матиму час взяти кількох менті💜 Якщо у вас є питання про UX-райтинг – пишіть) Можу допомогти з: • Переходом в професію з суміжної сфери і знайомством з UX-райтингом як таким. • Складанням плану розвитку в професії. • Аналізом вакансій та резюме / портфоліо. • Розвитком конкретних скілів для професії. • Розбором вашого продукту / критичних моментів у ньому. Ціна питання: 1500 грн за годину. P. S. Якщо ви шукаєте UX-райтера в команду і не впевнені, як відібрати найкращу кандидатуру – теж можу з цим допомогти. З усіх питань пишіть в особисті @Svitladivchinka

Замовники на курсі – Сільпо💜 Ви знаєте, як я люблю все, що робить Сільпошка в плані текстів) І скажено тішуся, що знову розом попрацюємо. Залишилось 2 місця на цей потік. Ну і безлімітна кількість місць на тариф «Вільний слухач». Стартуємо вже 16 березня🤝 Деталі отут: https://www.apollo-school.com/kurs-intro-to-ux-writing

А як багато у мене тут копірайтерів? Відриваю від серця канал Кар, копіки! Дуже імпонує подача інформації і рубрикація. Зокрема прикольне: щомісяця Яна публікує список інфоприводів на місяць. Ще у каналі регулярно публікуються кейси: з реклами, з UX-текстів... Коротше, є на що подивитись) Лінка ось⬇️ https://t.me/+5JPIDN3EXi1jZmUy

Шукаю нову роботу на позиції UX writer🔍 Що вмію: • Писати інтерфейсні тексти, зокрема мікрокопі – від онбордингів і до екранів помилок. • Створювати гайдлайни з інтерфейсного райтингу для продукту. • Будувати процеси під UX-райтера та ефективно взаємодіяти в рамках продуктової команди. • Аргументувати свої рішення і шукати компроміси, щоб тексти були зрозумілими юзерам і задовольняли продуктові потреби. • Робити тексти консистентними по всій платформі. • Працювати з літредакторами. Який досвід маю: • Працювала в компаніях Київстар, ПриватБанк, dok.ua та в Міністерстві оборони (на проєктах Армія+ / Резерв+). • Веду телеграм-канал про інтерфейсні тексти «Напиши мені інтерфейс». • Проводжу авторські курси та лекції у школі APOLLO. Що шукаю: Україномовний продукт, який хоче покращувати тексти в інтерфейсах та робити досвід користувачів більш якісним та приємним. Ще трохи про мене: Дуже люблю свою роботу, люблю ділитися цікавими кейсами зі студентами та у своєму каналі. Читаю художню та професійну літературу, вчилася на курсах UX-дизайну в школі Projector, проходила курси на платформі Uxcel. Маю чудових кішку та песика. Буду рада працювати у класній команді, з якою не лише покращуватимемо сервіси, але і чудово проводитимемо час. Пишіть в особисті @Svitladivchinka 💜

Long story short: з березня шукаю нову роботу. Тому якщо вам потрібен UX-райтер на україномовний продукт, відкрита до пропозицій❤️

Пуші до 14 лютого Маю пару питань: Що це мало бути за слово у Glovo?🤔 Бо я щось не зчитую, що мало продовжувати «потуру…» І
Пуші до 14 лютого Маю пару питань: Що це мало бути за слово у Glovo?🤔 Бо я щось не зчитую, що мало продовжувати «потуру…» І чому знак питання у Curl shop?😅 А які ви вже цікаві пуші/екрани бачили до дня закоханих?