es
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Ir al canal en Telegram
1 351
Suscriptores
-124 horas
+77 días
+2330 días
Archivo de publicaciones
Честно, как по-новому я сама бы вряд ли быстро поняла. Мне подсветили два моих наставника во время духовного сеанса. С первого раза не перестроилась до конца. Прошло больше месяца. Второй сеанс. Сейчас уже перестраиваюсь. Совет: спросите у себя в будущем, у своей идеальной версии, как бы вы (эта версия) действовали прямо сейчас? Я уже начала идти тем путем, слава богу. Новым. Понимаю. Закрепляю. Завтра начинаю действовать.

«по-старому уже не получается, а как по-новому еще не понимаешь» Да?

Христос воскрес !🥰✨🙏 Бажаю і передаю кожному, хто провідчуває це повідомлення, божого благословіння від провідників цивілізації Сіріус (родини Ісуса) - вищих земних наставників! Вас люблять, вас приймають, вам допомагають! Тільки ви приймайте і любіть себе!❤️☀️🙏

Яка аура людей з синдромом дауна? Про мої дослідження ⬇️ Дякую за вашу активність ❤️ https://www.instagram.com/reel/DImDQ-LtT1e/?igsh=dnAzdTB6em40YnJ1

Так, уточнення: Модель може бути будь-якого ВІКУ і будь-якої СТАТІ від 23 років бажано 🤲🏻🤍

Деталі: скоріш за все потрібно буде зі мною зустрітися (я людина спокійна і чіллова). Я вас сфоткаю або зніму на відео для референсу. Також буде оплата символічна, договірна 🔮

Якщо ви маєте свою історію з церквою і християнством, ще краще. Дякую 😂 (Тільки Київ!)

Люблю такі носи , до речі. ✨
Люблю такі носи , до речі. ✨

Одна з старих картин. Стиль буде трошки інший ☺️
Одна з старих картин. Стиль буде трошки інший ☺️

Друзі, вітаю! В моїй біографії багато цікавих моментів, наприклад, те, що я все життя до езотерики була професійним художником. І я повертаюсь. Мене привели туди знов, тільки новою версією 🖤🔮 Я до вас з нестандартним питанням. Мені потрібні моделі для картин - щоб людина була відкрита, щира, зріла психологічно (це щоб нам було з вами комфортно ☺️). По зовнішності - без поняття, куди потягне і до чого поведе - тут обираю не я, я лише провідник ефіру, який через мене буде проходити на полотно. Тільки Київ ! Можливо, це ви? Хтось відчув резонансу хвилю?

У мене боліли зуби, і я з цим теж займалася з психосоматологом. Боліли так, що не допомагають: Німесил, Панадол, нурофен! Знаєте, що допомогло? МАГНІЙ Чоловік заставив мене випити свій несмачний магній в порошку, через 10 хвилин перестає боліти 🫨 Я перевірила - два рази вже допомогло. Я не розумію, як це може працювати, якщо не допомагає сильний обезбол. Передаю вам, користуйтеся будь ласка 🤲🏻

Само слово «глубина» подразумевает ограничение и наличие дна. Означает, что кто-то сказал, что вот именно это глубоко, а на метр выше - уже недостаточно. Глубоко есть с точки смотрящего. А истина есть и на мелководье, и на песке, и вона измеряется в незримом и непроизносимом.

Це чудо) Розповідаю, що мені допомогло подолати алергію 🥹

Mensaje de voz06:13

Про алергії. І секретна техніка, як їх подолати :) Ділитесь своїм досвідом в коментарях рілс, будь ласка ☺️🤲🏻 Нижче розповім свій досвід з психосоматологом⬇️ https://www.instagram.com/reel/DIf8tZVNjsO/?igsh=MWZvMXVzNXI2dm0wag==

Знаєте, у мене є астральний світ 🗺️ Це астральний світ мого проекту - «Аура. Астрал» і моя «клієнтська база» всіх, з ким була взаємодія. Світ Анху. Я працюю не тільки на фізичному плані, але і на тонкому - слідкую за тим, щоб в цьому світі розвитку і свідомості енергії протікали вільно і широко. Туди приходять різні душі. Я приймаю всіх, хто має щире бажання. Сьогодні бачила, як заходять нові душі - їх привозять провідники. Дуже велику роботу виконує Бог Тот - я маю його частинки в своїй душі. Він наставник, мудрець. Духи Анубіса стають на стражі і оберігають кордони нашого світу. Вищі наставники з космічних цивілізацій - Арктур, Сіріус та інші - приводять нових людей, нові душі. Сьогодні побачила красивого янгола, трошки розгубленого, але лихого і оптимістичного :) зайшов через «турнікет». Прийшов і демонятко. Я його впустила, він хотів також розвитку. Він прийшов з вилами, але зброю ми на вході в цей учбовий заклад здаємо. Я сказала, що зброя в просторі Анху не потрібна - тут немає від кого захищатися. Тут воля і прийняття. Прийшли багато високовібраційних, інопланетних - які не знають, як їм бути на Землі. Допоможемо, навчимо. Дамо навчитися. У нас тут вільно, світло, свободно - кожен приносить щось своє, хтось може допомогти з архітектурою, хтось з ландшафтом. Хтось тримає гумористичний фронт. Побачила також моїх постійних учнів, клієнтів. У формі гарпій, сирен, в магічних мантіях. Всі ви частинки цього світу - якщо взаємодіяли зі мною - доступ завжди відкритий. Я не приховую жодні знання - якщо є енергообмін - все, що я маю духовного - є в цьому світі. Дякую кожному 🗺️✨🖤

Кстати, молоко с куркумой - это из аюрведы. Уверенна, постепенно мы прийдем к аюрведе

Друзья. Благодаря вашей прекрасной активности и заинтересованности, этот канал уже превращается для меня в поисковик 😂🖤 Думаю, это полезно так же всем вам. Давайте поговорим про семена чиа. Кто-то их употребляет? В чем их польза? Если честно, меня муж заставляет их есть😄 Еще он пьет молоко с куркумой.

Ну ладно, ось у мене болять зуби від нервів 😄 Коли я раніше ходила до стоматологів, мені казали: треба срочно рвати восьмерки!! Або лікувати карієс, якого немає🙃 Так що я більше вірю святій воді. (Не в образу прекрасним чесним лікарям!)

Ахаха батюшка, до якого я би точно не пішла 😂😂 Жарт (ні)