✙ Разом до Перемоги! ✙ Igorz_UA 😎
Ir al canal en Telegram
Новини, війна, політика, аналітика. Руzzкій воєнний корабль йди нахуй! Слава Україні! 🇺🇦 Свої рекомендації надсилайте сюди: @IgorZubkov_ua
Mostrar más531
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
Sin datos30 días
Carga de datos en curso...
Canales Similares
Nube de Etiquetas
Menciones Entrantes y Salientes
---
---
---
---
---
---
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+8
en 1 canales
mayo '26
+3
en 1 canales
Get PRO
abril '26
+3
en 0 canales
Get PRO
marzo '26
+1
en 0 canales
Get PRO
febrero '26
+6
en 0 canales
Get PRO
enero '26
+1
en 0 canales
Get PRO
diciembre '25
+1
en 0 canales
Get PRO
noviembre '25
+2
en 0 canales
Get PRO
octubre '250
en 0 canales
Get PRO
septiembre '250
en 0 canales
Get PRO
agosto '25
+5
en 0 canales
Get PRO
julio '25
+6
en 1 canales
Get PRO
junio '25
+5
en 0 canales
Get PRO
mayo '25
+5
en 0 canales
Get PRO
abril '25
+26
en 0 canales
Get PRO
marzo '25
+4
en 0 canales
Get PRO
febrero '25
+9
en 0 canales
Get PRO
enero '25
+6
en 0 canales
Get PRO
diciembre '24
+1
en 0 canales
Get PRO
noviembre '24
+3
en 0 canales
Get PRO
octubre '24
+4
en 0 canales
Get PRO
septiembre '24
+2
en 0 canales
Get PRO
agosto '24
+5
en 0 canales
Get PRO
julio '24
+3
en 0 canales
Get PRO
junio '24
+6
en 0 canales
Get PRO
mayo '24
+7
en 0 canales
Get PRO
abril '24
+8
en 0 canales
Get PRO
marzo '24
+1
en 0 canales
Get PRO
febrero '24
+26
en 0 canales
Get PRO
enero '24
+20
en 0 canales
Get PRO
diciembre '23
+18
en 0 canales
Get PRO
noviembre '23
+26
en 0 canales
Get PRO
octubre '23
+22
en 0 canales
Get PRO
septiembre '23
+26
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+22
en 0 canales
Get PRO
julio '23
+46
en 0 canales
Get PRO
junio '23
+118
en 0 canales
Get PRO
mayo '23
+57
en 0 canales
Get PRO
abril '23
+80
en 0 canales
Get PRO
marzo '23
+42
en 0 canales
Get PRO
febrero '23
+58
en 0 canales
Get PRO
enero '23
+49
en 0 canales
Get PRO
diciembre '22
+28
en 0 canales
Get PRO
noviembre '22
+17
en 0 canales
Get PRO
octubre '22
+27
en 0 canales
Get PRO
septiembre '22
+44
en 0 canales
Get PRO
agosto '22
+373
en 0 canales
| Fecha | Crecimiento de Suscriptores | Menciones | Canales | |
| 25 junio | 0 | |||
| 24 junio | 0 | |||
| 23 junio | 0 | |||
| 22 junio | 0 | |||
| 21 junio | 0 | |||
| 20 junio | 0 | |||
| 19 junio | 0 | |||
| 18 junio | 0 | |||
| 17 junio | +1 | |||
| 16 junio | 0 | |||
| 15 junio | 0 | |||
| 14 junio | 0 | |||
| 13 junio | 0 | |||
| 12 junio | +1 | |||
| 11 junio | +1 | |||
| 10 junio | +1 | |||
| 09 junio | +2 | |||
| 08 junio | +1 | |||
| 07 junio | 0 | |||
| 06 junio | 0 | |||
| 05 junio | 0 | |||
| 04 junio | 0 | |||
| 03 junio | 0 | |||
| 02 junio | +1 | |||
| 01 junio | 0 |
Publicaciones del Canal
О, а тепер на Майдані щирі патріоти в балаклавах зігують в бік поляків на знак своєї потужної любові до неньки.
Зігувати десь в Костянтинівці або Куп'янську їм мабуть інвалідність заважає - і щось вони до болю нагадують тих позітівних "націоналістів", які скакали по капоту Верховного та закидували вулиці резиновими свинками (поки ворог готував прорив на Чонгарі та оточення Маріуполя).
Якісна картинка для росповсюдження по світу московською пропагандою створена, і чомусь жодних до них питань у свідків "кремлівських ІПСО".
Якась дивна синхронізація зусиль для відштовхування України від євроінтеграції, і роблять це не росіяни, а такі безмозглі українці - давайте, парні, зробіть себе ще раз.
via Valeriy Prozapas
Підписатись на канал
| 2 | Те, що Московський НПЗ випав аж на півроку — це дуже жирний дзвіночок.
Там у них зосереджений головний авіаційний вузол, 5 аеропортів — 500-600 рейсів на добу. Плюс усілякі урядові вертушки та «членовози». Само собою, там же базуються ті літаки ДРЛВ, що вижили, які підсвічують цілі для десятків бортів ППО, що перехоплюють наші ракети. Це літаючі штаби і величезна кількість неймовірно ненажерливої авіації.
Щоб захистити небо над Москвою і вцілілі НПЗ, їм треба постійно тримати в повітрі винищувачі та борти радіолокаційного дозору. Але ці літаки спалюють тисячі тонн авіагасу, який виробляє саме той завод, що зараз догорає. Щоб захищати паливо, їм потрібне паливо, якого більше немає. Ідеальне замкнене коло.
Везти гас для всього цього з регіонів — означає нагрівати "скороварку" дефіциту вже там. А не везти не можна. Якби вони могли швидше повернути завод у стрій — повернули б. Втрачати 20 мільйонів мертвих президентів на день протягом півроку — це надзвичайно боляче для "газпрому".. І треба ж заправляти гігантську агломерацію.
Але нічим і ніде взяти. Півроку — це найближчий термін. Ми їх додовбали до того, що запасних частин для ремонту НПЗ просто немає (санкції працюють, коли бити фізично). А ті заводи, що залишилися працювати, незабаром муситимуть ставати на планові ремонти.
Уся логістика тепер ляже на РЖД. Перекинути обсяги Московського НПЗ на залізницю — це геморой. У них і так найжорсткіший дефіцит вагонів-цистерн. Гнати паливо за тисячі кілометрів із Сибіру в Москву означає вилучити з обігу тисячі цистерн, які мали б їхати на фронт. Це миттєвий ріст цін і затримки, бо пріоритет усе одно віддається військовим вантажам. А лагодити завод, який забезпечує столицю, все одно нічим.
росія — це не Україна, яка швидко навчилася постачати паливо «з коліс».
Судячи з того, що ми забили і міст, і ремонтний потяг в Криму, і вже четвертий ешелон із білоруською «мазутою» палає — ми все правильно розуміємо і знаємо, куди тиснути далі.
Якщо ми продовжуватимемо в тому ж дусі, заводи в європейській частині до піку споживання вони не полагодять.
Їх дуже добре трусоне.
via Кирило Данильченко
#Факт
Підписатись на канал | 105 |
| 3 | Дональд Туск сьогодні: «Я не докладатиму руку до розпалювання напруги між Польщею та Україною». Таким чином премʼєр-міністр Польщі відмовився підписувати рішення Навроцького про позбавлення президента України ордена Білого Орла!
В цьому випадку візит Зеленського до Гданська має бути обов’язковим, як і зустріч з Туском. Задля демонстрації, що Україна не хоче робити з партнера ворога.
Варто подякувати Туску і міністру закордонних справ Польщі Сікорському за адекватність і зрілість в цьому хаосі ненависті та популізму. Принаймні я дякую. Як і всім полякам, які не прийняли цієї штучно роздутої кремлем істерики стосовно України.
via Volodymyr Ariev
Підписатись на канал | 114 |
| 4 | Так Крим із міфічного «непотоплюваного авіаносця» перетворюється на логістичний зашморг. Ми влаштовуємо окупантам техногенну катастрофу та нав'язали їм гру на виснаження, де вартість утримання тилу стає вищою за вартість утримання самого фронту. І чим довше вони намагатимуться нести цю валізу без ручки, тим швидше посиплеться їхня операційна стійкість на півдні.
Підписатись на канал | 117 |
| 5 | Кирило Данильченко
«Вітрина русского міра» зараз перетворюється на чорну діру для ресурсів. Гарантії, що військовий чи комерційний автотранспорт дістанеться через сумнозвісну «трасу Новоросія» (Р-280), більше немає. Сухопутний коридор не гумовий. Поїзди йдуть тільки до Керчі, бо далі можна гарантовано втратити дефіцитний локомотив.
Мости через Перекоп не зруйновані повністю, але їх регулярно пенетрують, пробиваючи полотно – насипні дамби швидко не зробити, а важка техніка та інженерні розрахунки, що приїжджають на ремонт, теж можуть стати жертвами наших БПЛА.
Усе це створює класичні вузькі місця – багатокілометрові черги, нічні стоянки великовантажів, затримки біля понтонів, якими користуються наші дрони на вільному полюванні. Забиті цистерни в Чаплинці та Армянську, жодного дня без кількох згорілих фур. Логістика працює в режимі російської рулетки – спробуй відгадай, що доїде, з того, що потрібно на вчора.
Численні обмеження комунального автотранспорту, вуличного освітлення, скорочені графіки роботи ТЦ, повне припинення продажу бензину цивільним, призупинення бронювання та розміщення туристів, скасування поромного сполучення, регулярні перебої з електроживленням і графіки відключень у Севастополі – це не тимчасові незручності, це маркери надважкої структурної кризи. І наше основне завдання – не стільки зробити життя окупантів на півострові нестерпним (хоча це приємний бонус), скільки максимально відволікати їхні ресурси від лінії зіткнення і змушувати нести цю валізу без ручки якомога довше і дорожче.
«Артек» поки що все, дітей заборонено перевозити на відпочинок – окупаційній адміністрації доведеться або за власний кошт палити дефіцитні ресурси на ілюзію мирного життя, або виплачувати допомогу. Поїзди наразі не ходять, а аеропорти на півдні давно не працюють – усе це реальна ціна війни. Перебої зі світлом означають катастрофічні збитки в HoReCa: зіпсовані тонни продуктів у холодильниках, скасовані бронювання, мертвий сезон.
Впевнений, що на тлі жорсткого нормування бензину та автобусів, які їздять по годинах у тилу, гарнізони рф біля Степногірська і Малої Токмачки теж більше не купаються в ресурсах. Особливо після того, як прилетів страйк по мосту у Василівці. Численні ремонти згорілих паливних бочок, ТЕС, газових сховищ та поромів – усе це шалено висмоктує гроші, будматеріали та кваліфіковані людино-години від пріоритетних завдань фронту.
Паралельно СОУ завдали успішних ударів по чотирьох газових компресорних станціях (ГКС) – у Журавлівці, Ароматному, Ключах та Лохівці. Там фіксуються сильні пожежі та задимлення. Навіщо? Логіка проста: «Таврійська» ТЕС працює на газу і використовує дизель як резервне аварійне паливо. З дизелем у Криму тепер дуже погано, тому ми взялися за газ. У ніч на 20 червня уражена і сама ТЕС у Сімферополі – вибита бочка для зберігання палива, є кілька прямих влучань у ключові будівлі. Спалити машинний зал або саму турбіну було б неймовірно смачно. Свого часу росія завозила ці турбіни Siemens через сірі схеми. Їхній ремонт під жорсткими санкціями – це колосально дорого і розтягується на роки. А якщо падає базова генерація, всі військові бази, штаби і заводи переходять на дизель-генератори, випалюючи залишки палива з подвійною швидкістю. Ідеальне замкнуте коло.
Крим більше не є військовим активом окупантів – він перетворився на токсичний пасив з від'ємною рентабельністю. Політично Кремль не може його здати, а логістично більше не здатний повноцінно забезпечувати.
Кожна тонна солярки, яку зараз спалюють дизель-генератори у знеструмлених військових частинах Севастополя – це тонна палива, яку недоотримає бронетехніка на Запорізькому напрямку. Кожен інженер з розбитого батальйону в Керчі, який зараз латає рейки та резервуари – це мінус кваліфіковані руки для зведення фортифікацій на материку. Мільярди рублів та тисячі людино-годин тепер буквально згоряють у спробах просто підтримати базову життєдіяльність бази. | 108 |
| 6 | В Криму мінус ще одна ТЕЦ. З пальним повна срака. Відпочивальники біжать на велику землю. Заможні кримчани також стали на тапкі, бо розуміють, що буде тільки гірше.
Бронювання відміняється. Туристичному сезону, який годує кримчан, пізд@. Федеральних грошей, щоб підтримати кримський бізнес, не буде, бо федеральному бюджеті таргани, павутиння та подорожнік.
І кримчани скиглять. Хоча не зрозуміло чому. Самі ж просили каміння з неба? Мадяр почув 🙂
via Denis Pyatigorets
Підписатись на канал | 109 |
| 7 | Олексій Петров
Якби ж Вова готував країну до війни, а не горілку із кєнтами жер в Буковелі, то цей міст під Мелітополем, був би підірваний ще рано вранці 24.02.2022 року. І тоді зокрема Маріуполь отримав б шалений шанс уникнути трагедії. Але нас готували до шашликів, а не до…
Рознесіть цей міст хоч зараз. Він йде через канал, себто штучну гідротехнічну споруду. І будь який мешканець Мелітополя вам одразу скаже, що навести переправу в тих умовах ой яка складна задача.
Можна ганятися за бензовозами на трасі. А можна їм просто обрізати шлях в напрямку Криму…
Підписатись на канал | 126 |
| 8 | Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Отак приповзаєш з полігону ніякий. І читаєш новини.
- Генштаб повідомив про удар по космічному центру під Москвою;
- ракетним ударом знищений завод у Воронежі;
- по всій росії обмеження на продаж пального;
- в Криму бензин перетворився на горючее і тому більше не продається як таке, вражені три пароми з п'яти, плюс графіки відключення світла, плюс перебої з водою;
- на трасах окупованого півдня України наші дрони вишибають по 30 вантажівок ( у т ч бензовозів) щодня;
- росвоєнкори плачуться що перекривають кордон між окупованою частиною Донбасу і росією (!!) і тому Донецьк ризикує залишится взагалі без харчів.
А нехило так у них демілітаризація України триває! Новини аж бадьорять!
Підписатись на канал | 123 |
| 9 | ⚠️В результаті нічного рейду на Крим було уражено:
• резервуарний парк терміналу "ТЕС" в Керчі
• нафтобазу порту "Кавказ"
• стоянки автомобільної техніки на паромні переправи портів "Крим" та "Кавказ"
• позиції РЛС/ППО в районі н.п. Курортне та та Багерове
Підтримати нас. | 122 |
| 10 | Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Зеленим ботам, які зараз кривлять носики, мовляв, Порошенко не зразу повернув польський орден білого орла. Нагадайте, за президентства Порошенка, вже після Іловайська і Донецького аеропорта, коли вже вирувала війна, Зеленський припинив співпрацю з російськими міністерствами? Чи контора зеленського продовжувала брати кошти на кіношки у уряду росії навіть після того як Порошенко закрив фабрику у Ліпецьку? Про долю роялті від трансляції серіалів "Кварталу 95" у росії навіть цікавитися незручно.
Нагадаю для ЗЕботви яка заходиться смердіти ротами через Іловайськ. У подіях навколо Іловайська винні росіяни - це рішення генеральної прокуратури керованої зеленою генпрокуроркою Венедиктовою.
І так. Зеленського польського ордена позбавив Навроцький, а Порошенка державних нагород позбавив Зеленський. Правда, схоже?
Підписатись на канал | 142 |
| 11 | Пусть мертвые хоронят своих мертвецов. Надо смотреть вперед и отвечать на вызовы сейчас, а не искать везде "печенегов" как один геополитик.
Підписатись на канал | 144 |
| 12 | Кирило Данильченко
То, что Буданов, глава МИД и посол в Польше отказались от польских орденов (которые, очевидно, вручались не только лично им, а как знак признательности всей Украине) — это очень четкий маяк всем нашим партнерам. Сигнал о том, что стратегическое союзничество — это одно, а историческая память — совершенно другое.
У всего мира в прошлом было такое друг с другом, что перья летели и кровь лилась реками. Богдан Хмельницкий, например, доходил до Замостья, попутно развешивая польских панов по деревьям. И что теперь — нам спрашивать у Варшавы разрешения поставить ему памятник во Львове, который в те годы был вынужден обдирать церкви и выносить серебряные ложки, чтобы заплатить Хмельницкому выкуп? Но стоит Богдан, и никто от этого в обморок не падает.
Тот же Хмельницкий в итоге привел нас всех под руку Москвы, из-за чего наших предков позже продавали как скот борзыми щенками ровно в те годы, когда в Лондоне уже поехало первое метро. Может, нам теперь у Москвы спрашивать разрешения на трактовку истории? Ага, сейчас.
Или возьмем Израиль. Иосиф Флавий — классический коллаборант. Он сдал римлянам Галилею, переметнулся на сторону врага, получил от цезаря виллу с пенсионом и писал свою «Иудейскую войну» на римские гранты, пока его соплеменники падали на мечи. Интересно, современным евреям нужно было спрашивать у кого-то разрешения, ставить ли памятник этому предателю, чтобы не припекло праведников в Риме или радикалов внутри страны?
Но статуя Флавия спокойно стоит прямо у входа в музей крепости Масада. Весь Израиль учит историю своего главного античного подвига по книгам этого перебежчика, потому что там научились прагматично отделять наследие от биографии.
История должна приниматься целиком, а не только теми кусками, которые сегодня политически выгодны правящей партии в Варшаве. К рекам крови на Волыни привели не только действия УПА. К этому системно привели действия правительства Польши в межвоенный период: конфискации земель, раздача территорий осадникам, разрушение храмов, окатоличивание из-под палки. А позже — польские коллаборанты во вспомогательной полиции, которые занимались резьбой по дереву ничуть не меньше украинских радикалов.
Поэтому возврат наград — это никакая не эмоциональная реакция Буданова в стиле «да подавитесь». Это жесткая фиксация: разговаривать с нами через губу больше не надо. Хорошо хоть на аукцион ордена не выставили. А то раз в Варшаве считают, что могут публично нас воспитывать и отбирать у Зеленского то, что президент Дуда вручал, по сути, всему украинскому народу, — лучше бы продали эти побрякушки и купили дронов.
Буданов прямо сказал: это подарок Кремлю, и эрозия отношений сейчас вредит обеим странам. Я с этим абсолютно солидарен.
Считаю, что с нас хватит роли вечного просителя, которому можно тыкать историей. Польша с этой войны получила колоссальный профит: миллион рабочих рук в экономику, компенсации от структур ЕС за переданную нам старую технику. А те же САУ «Краб» мы вообще-то покупали за живые деньги. Инвестиции в нашу безопасность — это инвестиции в то, чтобы российские танки не стояли под Люблином.
Буквально загрузили их государственный завод Huta Stalowa Wola (HSW) работой на годы вперед. Оплатили расширение их производственных линий.
Обкатали их САУ в самой интенсивной артиллерийской войне со Второй Мировой, сделав им такую рекламу на мировом рынке, которую не купишь ни за какие маркетинговые бюджеты.
Мне вот, например, плевать, что орден Белого орла когда-то носила Екатерина Вторая. Это дела прошлые — давление мертвых. Но давить в реальной политике 2026 года обидами, болью и кровью поколений столетней давности — это бред. Тем более что в Польше прекрасно осознают: героизация УПА в Украине — это вообще не о том, чтобы «повторять как деды», это символ антиимперского сопротивления здесь и сейчас.
Сами поляки используют своих жестких революционеров времен раздела Речи Посполитой только в путь, и мы почему-то не смотрим на них через призму того, что Вторая Речь Посполитая силой ассимилировала украинцев. | 146 |
| 13 | Дуже зручно, коли між твоєю країною та лютим піздецом, живуть… українці! Ті самі українці, які своїм життям захищають і твою країну. Бо якщо впадуть українці, то трагедія Катині буде схожа на дитячу забавку в порівнянні із тим, що чекатиме тебе особисто і громадян твоєї країни…
via Oleksiy Petrov
Підписатись на канал | 157 |
| 14 | Кирило Данильченко
Найкрасивіший нюанс у всій цій історії з Московським НПЗ – це таймінг. Завод до моменту сьогоднішнього нальоту вже не працював. 16 червня туди вже прилітали наші дрони, акуратно вибивши установку первинної переробки нафти ЕЛОУ-АВТ-6. Тоді підприємство пішло у вимушений простій уже вдруге з початку травня (коли по столиці відпрацювала потужна весняна хвиля на 120+ лонг-дронів). Пристрілка по цьому об'єкту взагалі тягнеться ще з 2024 року, але методично виносити його під нуль почали саме цієї весни.
Вчорашній рій бив цілеспрямовано по установках вторинної переробки, комбінованих вузлах та резервуарному парку – зафіксовано п'ять великих осередків пожежі. Тобто, якщо після 16 червня вони планували сяк-так протриматися на запасах і вторинці, поки латають головну первинну трубу, то сьогодні їм спалили і залишки палива, і надскладне високотехнологічне обладнання для глибокої переробки.
Чистий підсумок – ми продовжуємо успішну операцію зі створення штучної паливної кризи в масштабах країни. Прямі збитки до 10-12 мільярдів рублів за 500+ скасованих авіарейсів через план «Килим» чи вигорілий ринок «Садовод» – це приємні, соковиті дрібниці. Основне наше завдання залишається незмінним – бити в найвужчі місця. Уражати те, що викликає довготривалі круги на воді в горизонтальних зв'язках та макроекономіці ворога.
Математика тут руйнівна:
Втрата валютної виручки. 30 тисяч тонн нафти на добу в Капотні перетворювалися на високооктановий бензин, дизель та авіагас. У гуртових цінах це генерація товарного потоку на $15-20 мільйонів щодоби. Місяць простою такого монстра – це чистий мінус пів мільярда доларів з обороту «Газпром нєфті». А стоятиме він тепер явно не один місяць.
Логістичний тупик. Оскільки Капотня повністю випала, 40% бензину для 15-мільйонної московської агломерації та 70% гасу для її літаків тепер потрібно фізично звідкись привезти. Паливо доведеться тягнути залізницею з Рязані, Ярославля або Нижньогородської області, де заводи також уже отримували привіти від наших дронів. Це створює шалене додаткове навантаження на і без того тріскучу залізничну мережу рф. Додаються тарифи РЖД, оренда дефіцитних цистерн і час. Собівартість кожного літра пального в Москві автоматично зростає.
Кремль заганяють у жорсткий макроекономічний цугцванг: намагаючись загасити паливний голод у столиці та гарантовано забезпечити угруповання на фронті, вони будуть змушені «розкуркулювати» внутрішні регіони. Регіональні АЗС почнуть засихати, ціни на логістику всередині рф поповзуть угору, а уряду доведеться палити мільярди федеральних рублів на паливні субсидії, щоб стримати соціальний вибух.
Вибиваючи технологічні вузли переробки нафти, ми тимчасово зупиняємо конвеєр, та посилюємо кризу в регіонах. Але також ми ампутуємо ключові органи їхньої економіки, змушуючи росію викачувати ресурси з самої себе і платити потрійну ціну за кожен день існування їхнього режиму. Це літо вони запам'ятають надовго.
Підписатись на канал | 173 |
| 15 | Невже 40 мільярдів не допомогли б маштабувати такі удари по РФ як сьогодні?
Чому таким поспіхом саме зараз їх забирають з оборони та відмовляються навіть пояснювати причини?
Чи у нас всі питання з забезпечення армії вирішені, зокрема з тими ж зарплатами військовим, щоби частину ресурсу знову відправляти в топку є-бакінгів та схематозів?
Ця логіка розуму недоступна, і я сподіваюсь українці запам'ятають відвертий саботаж "слуґ", які делегували обговорювати це питання в парламенті аж 20 своїх "нових ліц".
А поки при кожному зборі на потреби ЗСУ не забувайте - десь ходять 40 000 000 000, вилучені з потреб армії.
via Valeriy Prozapas
Підписатись на канал | 192 |
| 16 | Кирило Данильченко
Паливна криза в рф наростає, як і слід було очікувати – багато медіа вже рясніють заголовками про найгіршу нафтову кризу в рф в історії.
Бо за період із січня до травня 2026 року російські НПЗ безпілотники та ракети атакували 38 разів. Травень став рекордним – удари Сили оборони завдали по 16 заводах.
За половину червня ми вже атакували шість об'єктів переробки та зберігання, включаючи свіжий приліт по Капотні – Куйбишевський НПЗ, Афіпський НПЗ, Тольятті, ТАНЕКО, Московський НПЗ та база на Кубані.
Що ми маємо? Вперше всі заводи нафтопереробки в європейській частині рф стоять або сильно просіли в потужності.
Орієнтовно тільки удари по НПЗ обійшлися бюджету рф у 7-8 мільярдів доларів прямих збитків. Використання присадок (етанолу, монометиланіліну, зниження норм щодо сірки тощо) – по суті, легалізація тимчасового відкату до Євро-3, щоб використовувати не модернізовані колони очищення. Це означатиме зменшення ресурсу двигунів – теж мільярдні втрати в перспективі, але розмазані між бюджетом і приватними кишенями.
Усілякі зриви контрактів через те, що підприємство не потрапило до списків критичних, зриви термінів постачань, зіпсоване в спеку, логістичні проблеми, неустойки, заборона на заправки літаків у регіонах, втрати туризму – усе це важко враховувати, але вони найсмачніші.
Виробництво пального на піку спаду за 21 рік, зростання ціни дизеля на 36% і авіаційного пального на 40%, заборони на заправку літаків у шести регіонах. Татарстан – нафтовий центр імперії, ввів ліміт у 20 літрів на руки. Це якби в Еміратах закінчився пісок.
Попереду сезонне зростання споживання, відпустки і нарощування системних ударів на середні дистанції по залізничних цистернах, локомотивах і бензовозах до 500-700 на місяць. І тільки тоді станеться найгірша нафтова криза в рф в історії – не потрібно поки фальстарту.
Підписатись на канал | 147 |
| 17 | Думаю, час перейменувати цей населений пункт (Москву) у Капутню. Або Аллєс Капутню.
На вибір мешканців...
via Karl Volokh
Підписатись на канал | 159 |
| 18 | Гарно, дякую.
Росіяни рано чи пізно зрозуміють, що рішення "давайтє канчать ета всьо" прийматимуть не вони.
І що українцям уже байдуже, що там розуміють росіяни. Етап розмов і пошуків чогось людського минув, етап люті теж. Лишилася виснажлива і послідовна робота на знищення.
via Горіха Зерня
Підписатись на канал | 178 |
| 19 | Володимир Ар'єв
Мені здається, що маніакальна і одночасно безглузда спроба видворити з України Аслана Хакімова має конеретну мету. Він розробник наземного роботизованого комплекса на безповітряних колесах, який потрібен війську і дешевший за аналоги подібного функціоналу. Тобто, створює не стільки конкуренцію «потрібним» виробникам, скільки прецедент - можна дешевше, а значить будуть питання.
Аслана продовжують тримати в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства навіть попри бажання бойових підрозділів забрати його до себе. Туди, де він буде корисним для оборони. Проте, суди його не випускають. Максимум, що вдалося добитись від феміди - заборону видавати в рф. Але третім країнам, які можуть передати його в рф не заборонили.
Раніше мене і в ДМСУ, і в СБУ переконували що його не будуть депортувати взагалі. То чому тоді ці відомства не погодилися закріпити це в судовому рішенні? Я не вірю, що вони виконають обіцянку і тому закликаю всіх не втрачати пильність. І разом вимагати від Зеленського нарешті надати Хакімову тимчасовий притулок в Україні, якщо так важко дати громадянство. Хоча Невзорову було не важко.
І якщо хтось вважає, що ми не будемо далі стежити і тримати на контролі цю ганебну історію, то він глибоко помиляється.
Підписатись на канал | 161 |
| 20 | Трамп "змінив тон" щодо війни в Україні, - премʼєр Канади. На саміті лідерів "G7" Трамп демонстрував більш реалістичне розуміння ситуації щодо України, що пов'язано з змінами на полі бою.
"Починають вимальовуватися обриси угоди, за якою Трамп підтримає Європу в питанні України в обмін на європейську допомогу в забезпеченні безпеки Ормузької протоки – головного морського шляху, закриття якого під час війни з Іраном спричинило стрімке зростання цін на енергоносії". - повідомляє Politico.
------------
• Поразка США в Ірані привела до усвідомлення адміністрацією, що без Європи їм буде давать нюхать сапог Китай.
• "У США є більш важливі справи в світі" завершилося ганьбою.
• Україна - ключ до сили США. Без допомоги Україні Європа не буде допомагати США. А самотужки США нездатні нагнути навіть Іран.
Ось і все.
Дуже добрий кінець війни в Ірані, я вважаю. Ще нафта хай впаде, і погнали давити путіна.
via John Smith
Підписатись на канал | 173 |
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
