Crypto Way
Ir al canal en Telegram
CryptoWay — провідник у світ крипти: аналітика, можливості заробітку та ексклюзивний доступ до інсайтів. Наш Сайт - https://cryptoway.pro Календар подій — https://cryptoway.pro/calendar Канал по CS:2 - https://t.me/CryptoWayCS Співпраця - @Enzigo2
Mostrar más8 435
Suscriptores
-1424 horas
-387 días
+10330 días
Archivo de publicaciones
8 432
💲 Нова акція на Bybit + 30$
Як зазвичай новий лістинг на байбіт — нова промо акція. Зараз це токен $CANDY, який ми можемо майнитити (про це тут).
Що робимо?
🟠Купляємо $CANDY на KuCoin, Mexc
🟠Завтра після 13:00 робимо депозит токена на Bybit
🟠Очікуємо винагороди - приблизно 30 днів (байбіт платить - тому 100% винагороди прийдуть)
💲 У кого нема аккаунта Bybit - саме час його зарегати.
Всього виділено 1800 місць під промку, профіт - 100 $CANDY що приблизно зараз 40 $, мені здається ціну укатають і буде десь 20-30$, все ж таки смачно, докладніше тут.
8 432
Акцію від MEXC продовжили😄
Команда MEXC продлила промо в якому можна отримати 5 + 5 токенів $MX на спот та 15 $USDT на фьючерси !
Якщо у вас ще немає акаунту MEXC, то зараз найкращий час що б його створити!
⏰Дедлайн: 18 Червня
8 432
🤔 Майним 3$ на день від Candy Pocket + (лістинг на Bybit та Kucoin)
📄 Candy Pocket - це перший у світі метавсесвіт Share to Earn на основі Web 3.0, офіційно запущений 26 вересня 2022 року
Зараз ми можемо майнути токени проекту $CANDY просто заходячи раз на 24 години на сайт і натискаючи Run. Лістинг токена вже підтверджений на Kucoin і Bybit
📖 Що робити:
- Реєструємося на сайті
- Підтверджуємо пошту
— Заходимо на головну сторінку та натискаємо «Run»
Для вивода треба буде KYC - тому абузери просто так не виведуть токени, і ми зможемо продати їх за нормальною ціною. Варто загнати хочаб один аккаунт.
8 432
🥳 Вітаємо переможців конкурсу на 50$
#Розіграш #Результати
🔹 Щасливчиками цього разу стали:
@vova34wqq
@olegstanasiuk
@francheska_kekka
@yul_julala
@Lymirsit
@hldrh
@Babysya_nadya
@IvanKrychynsky
@temka_9_8
@Gool123321
Всіх вітаю, а хто не виграв не розчаровуйтесь буде ще багато крутих розіграшів і активностей. Всім профіту ☘️
8 432
Нагороди від Bybit
Bybit роздав винагороди за промо з BOB про яке ми писали в цьому пості
Перевіряйте свої акаунти, токени приходять на акаунт фінансування
Курс токену просів, однак все рівно виходимо в + з цього промо. Ті хто мають ферми, залутали на декілька піц)
8 432
#Нагадування
🥳 Вже через дві години кінець нашого розіграшу
😱Зараз учасників не багато , тому якщо ти ще не приймаєш участь то у тебе є всі шанси виграти 5 $ на каву ☕️ та розширити своє інфополе .
Бажаємо всім успіхів ☘️
8 432
Новий сейл IT X FUNKO
Нова колаборація фанко з відомим кінофільмом ВОНО. Цікава задумка але трохи бентежить саплай, що думаєте ви?
📍Інформація :
🔔 Дата: 20 Червня о 21:00 за Києвом
💰Ціна: 10$ за маленький пак та 30$ за великий
📕Кількість: 21250 + 21250
💳Оплата з картки, вивід на вакс гаманець. Карти рф,рб та т.о. територій України(ДНР,ЛНР, Херсонська та Запорізька область) у блоці.
👉🏻 Посилання на дроп
8 432
⭐️Всім привіт, на зв'язку @Enzigo2, поговоримо про FTX та токен FTT
Вже майже 9 місяців як біржа FTX повідомила про банкротство та токен $FTT втратив більш ніж 99% вартості та торгується в діапазоні 1$. Ця подія дуже сильно сколихнула криптосвіт, та задала ведмежий тренд для вього крипторинку. Відразу після закриття FTX, CEO Binance CZ заявив про готовність викупити біржу, але незадовго після цього на офіційному твітері Binance вийшла інформація про те що вони відмовляються від угоди.
Після краху біржі, у минулого CEO Сема Бенкман-Фріда почалися великі проблеми з законом, через що він був заарештований на Багамах в Грудні минулого року. Біржа ж змінила CEO на Джона Рея.
Трохи інформації з його висловлювань: Новий СЕО FTX Джон Рей не виключає, що проект вдасться перезапустити. На початку 2023 року топ-менеджер заявив, що цим питанням займається спеціально створена робоча група. Сам Рей активно проводить консультації, вивчає умови реструктуризації, аналізує можливості перезавантаження платформи.
Одразу хочу додати те що за його словами в 2 кварталі 2024 року біржа планує рестарт. Хоча думки криптоекспертів розходяться на рахунок того чи буде це успішним чи ні, я бачу в цьому можливість заробити😏
Поясню чому так: Якщо біржу справді відновлять, то це значить що в неї знову почнуть вливати гроші великі інвестиційні фонди, хоча й не так активно як було до краху. А це в свою чергу відкриває великі перспиктиви для токену $FTT. Є дуже проста схема. Інвестиції в біржу = зростання токена $FTT.
Особисто я планую закупити FTT на декілька вільних сотень доларів, що б потім ловити фомо. В перспективі токен може гарно відрости до х5-х10 з поточних.
‼️НЕ ФІНАНСОВА РЕКОМЕНДАЦІЯ, А ЛИШЕ МОЯ АНАЛІТИКА. DYOR ПЕРШ ЗА ВСЕ‼️
8 432
☘️ РОЗШИРЮЄМО СВОЄ ІНФО ПОЛЕ УКРАЇНОМОВНИМИ КАНАЛАМИ + КОНКУРС НА 50$
Ми вирішили зібрати для вас 5 топових україномовних каналів, які не дадуть вам заскучати без роботи, а також щоб вам було цікавіше підписуватись, 10 випадкових щасливчиків отримають по 5$ на свої гаманці 💵
✅ Підписуємось на топових криптанів
▪️HOT DROP 🦋
▪️Yevhen про криптовалюту 💎
▪️Your Profit 🤑
▪️Crypto Way
▪️CryptoMona 🏆
Заповнюємо google форму
📆 Кінець конкурсу 11 червня о 20:00
8 432
Дроп від SPACE ID
SPACE ID анонсували закінчення Voyage season 2 16 червня в своєму твітері. Якщо хтось забув, нагадую що ті поінти що ми отримували з боксів будуть конвертуватися у токени $ID(скоріш за все 1:1)
Якщо хтось ще не отримав бокс від Space ID, то у вас ще є 7 днів щоб отримати його тут.
8 432
🪨 Відгук по сейлу на Coinlist 0/6
Використовував проксі - Prorxy line, на сайт пустило, але капчу не можливо було пройти, благо що було ще декілька польських проксі, які дали можливість пройти капчу.
Всі аки були більше 100+ тисяч місце в черзі.
Висновок: не юзати Українські проксі від Prorxy line на Coinlist
8 432
♥️ Всім привіт, зараз почав абузити акцію від MCEX
Потенційно можна отримати 5+5 токенів $MX - 30$
А також 35$ + 35$ бонус на фючерси, який потенційно можна поставити вилкою
✅ Якщо ви створите аккаунт по моїй рефералці і виконаєте активність, напишіть @Enzigo2 ID аккаунта, і я виплачу вам $2.5 токена $MX які за вас мені нарахують.
8 432
🤑 Отримуємо до 150$ від біржі OKX
Біржа OKX запустила дуже жирну промку, в якій можна отримати від 30 до 150$ на акаунт, просто за депозит. Промо для нових та старих користувачів!
Як прийняти участь:
▪️Реєструємось на біржі + KYC2
▪️Депозитимо на акаунт стейблкоїни
▪️Холдимо їх на протязі 21 днів
Розподіл винагород:
▫️Депозит від 1 000 $ — 30 $USDT
▫️Депозит від 2 000 $ — 50 $USDT
▫️Депозит від 3 000 $ — 100 $USDT
▫️Депозит від 10 000 $ — 150 $USDT
⏰ Час проведення акції: 13:00 7 Червня до 13:00 10 Червня
⏰ Нарахування винагород: Протягом 21 дня з закінчення промо
Деталі акції - Тут
💭 Дуже гарне промо для тих в кого лежать токени без діла. Також ви можете закинути токени в стейкінг на період проведення акції, що дасть вам ще невеликий +
8 432
🔜 Нагадую, в 21:00 стартує сейл Adventure Time x Funko
Досить відомий мультсеріал, тому очікуємо ікси
Нагадаю що з минулого сейлу я заробив +200$.
📍Інформація :
🔔 Дата: 6 Червня о 21:00 за Києвом
💰Ціна: 10$ за маленький пак та 30$ за великий
📕Кількість: 18750 + 18750
💳Оплата з картки, вивід на вакс гаманець. Карти рф,рб та т.о. територій України(ДНР,ЛНР, Херсонська та Запорізька область) у блоці.
👉🏻 Посилання на дроп
8 432
💎 Отримуємо 30$ + 15$ від MEXC Global 📈
Зараз на біржі Mexc проходить промо, де за регестрацію, верифікацію та оборот ви можете отримати 15$ на фьючерси та 5 токенів $MX(15$). Також, за запрошення реферала та виконання ним цього промо, вам обом дадуть по 5 $MX.
Що робити?
▪️Реєструємось та проходимо KYC
▪️Депозитимо 51+ USDT
▪️Робимо оборот 1000$ на фьючах, та отримуємо 5$ бонусу
▪️Після цього робимо вже оборот 10 000$ та отримуємо 1-50$
▪️Дороблюємо 15 000$ обороту завдяки бонусу
▪️Запрошуємо реферала, котрий виконає ті самі умови
🏅Нагороди:
▫️За реєстрацію та верифікацію дають 15$ на фьючерси
▫️За запрошення та оборот дають по 5 $MX на акаунт запрошувача та запрошуваного
📍Деталі Акції - тут
P.S. Акція оновлюється кожного тижня, тому я рекомендую виконувати її з початку тижня, для того щоб потрапити в пул нагороджуваних учасників.
P.S.S. Акція діє лише для Українських та російських користувачів.
8 432
😁 SEC дає до суду на Binance
Проти Binance та CZ висунули 13 звинувачень, серед яких є порушення федеральних законів про цінні папери та управління незареєстрованою платформою, а також нецільове використання грошей та шахрайство регуляторів.
CZ у своєму Твіттері закликав ігнорувати FUD і повідомив, що у нього все на контролю. Ми забезпечимо стабільність усіх систем, включаючи зняття коштів та депозити. Більш детальну відповідь ми дамо, як побачимо позов. Чомусь ЗМІ отримують інформацію раніше за нас самих»
⚡️ ВАЖЛИВО: У своєму позові SEC називає BNB, BUSD, SOL, ADA, MATIC, FIL, ATOM, SAND, MANA, ALGO, AXS та COTI цінними паперами. А також скаржиться, що CZ і Binance мають намір обминати правила, наражаючи своїх клієнтів та інвесторів на ризик.
BNB і багато інших токенів знижуються в ціні на цьому негативі, а всі учасники ринку затамували дихання, адже зараз крах Binance може підштовхнути крах всього крипто-світу.
8 432
🔸 Live від Binance з пулом 5 000$
Деталі:
▪️Сьогодні о 14:00 відбудеться пряма трансляція присвячена ф'ючерсному турніру
▪️Трансляція буде доступна за посиланням 👈🏻
▪️Призовий фонд винагород 5000 USDT
▪️ Переходимо в зазначений час на трансляцію та ловимо QR-коди з нагородами в $
⏳ Старт о 14:00
8 432
👑 Прийшла Винагороди від CAPO
10$ на — 1 аккаунт Bybit. Вітаю всіх хто мультив
📑Імпортуємо в гаманець контракт токена -
0x922722E9Ef614EC9A3E94b78496e92AbFBb5A624
⚙️Переказуємо токени на біржу та продаємо
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
