es
Feedback
Crypto Dream

Crypto Dream

Ir al canal en Telegram

💪💵💎Розбираємось і заробляємо на крипті і різних темках разом💪💵💎 🇺🇦Українська спільнота🇺🇦 З питань та реклами пишіть👉 @Vlad777q Наш чатик: https://t.me/+dpjPabJ3noQxZTUy

Mostrar más
1 637
Suscriptores
-424 horas
-97 días
+11230 días
Archivo de publicaciones
📈 Отримуємо 20💵 на спот в новій партнерській промоакції від KuCoin Як і вчора писав, сьогодні вже приваємось у ваорк. Тому
📈 Отримуємо 20💵 на спот в новій партнерській промоакції від KuCoin Як і вчора писав, сьогодні вже приваємось у ваорк. Тому знову Разом з KuCoin запусили для вас партнерське промо, в якому ви можете зв виконання досить простих дій отримати 20$ на спот. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємо НОВИЙ акаунт KuCoin за посиланням і проходимо KYC 2️⃣ Переходимо на сторінку промо за посиланням і реєструємось 3️⃣ Робимо депозит 50$ і торговий об'єм 5000$ на ф'ючерсах (в об'єм рахує як відкриття, так і закриття угоди) 4️⃣ Отримуємо 20$ на спот Умови ізі, затрати мізерні що по часу, що по грошам - тому працюємо😎. 📆 Дедлайн: 11 липня 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

😑 Адмін приїхав з Incrypted Conference 2026 Завтра вриваємось в ворк🙃 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter
😑 Адмін приїхав з Incrypted Conference 2026 Завтра вриваємось в ворк🙃 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

Mensaje de video00:22

Mensaje de video00:06

⁉️ А ось і щей BitMart в список попадає і роздасть алокацію акцій $SpaceX В них проходив IPO Prime, в який ми могли також зан
⁉️ А ось і щей BitMart в список попадає і роздасть алокацію акцій $SpaceX В них проходив IPO Prime, в який ми могли також занести кошти і отримати алокацію акцій $SpaceX по ціні 135$. Деталі:
🟢Попередня алокація: близько 40% 🟢Остаточні результати наразі розраховуються 🟢Акції будуть зараховані безпосередньо на акаунти користувачів
Роздача має бути 25 червня, тому слідкуємо: https://www.bitmart.com/uk-UA/ipoprime/space-x?r=VEJUAK Надіюсь до того часу ціну не укатають, хоча я думаю що навпаки може вирости. Поживемо - побачимо😎 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

🚀Короткі підсумки по IPO SpaceX 🟢Більшість криптобірж відмінили алокацію і повернули користувачам кошти. 🟢Зі всього списку
🚀Короткі підсумки по IPO SpaceX 🟢Більшість криптобірж відмінили алокацію і повернули користувачам кошти. 🟢Зі всього списку алоку роздали тільки Kraken на 600$ з любого сайзу і Tg Wallet (тут наче як найкраща ситуація). Ну і Бінанс накинули просто по 35$ в акціях всім, хто брав участь. 🟢З Кракену в середньому по 120$ профіту на ак вийшло, що загалом нотбед якщо мультити. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

💰Kraken дали алоку за IPO акцій $SpaceX Скільки б ви не закидали, дали викупити алоку тільки на 600$ Все ж мультити і щакидати по трохи, як я писав було самрт. Гоянемо ще що дадуть інші біржі☕️ 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

💰Вже почали приходити по 10$ в $BTC за першу частину промо на 100💵 від Kraken Кому прийшли, робіть вже завдання з фʼючерсам
💰Вже почали приходити по 10$ в $BTC за першу частину промо на 100💵 від Kraken Кому прийшли, робіть вже завдання з фʼючерсами фастом, зоб попасти під місця.
Також хто зареєструється за моїм партнерським посиланням ви відразу отримаєте 110💵 на спот + 500 поінтів для дропу, який ми фармимо (Деталі - ТИК). І ще хто буде торгувати, я буду повертати 25% комісії, яка мені приходить. Для цього пишіть мені в особисті ваш ідентифікатор акаунта (UID): @Vlad777q.
🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

\

💰 Лутаємо 100 - 1000💵 в $BTC на спот в новій промо від Kraken Від Kraken пару годин тому вийшла нова промо, з якої можна от
💰 Лутаємо 100 - 1000💵 в $BTC на спот в новій промо від Kraken Від Kraken пару годин тому вийшла нова промо, з якої можна отримати від 100 - 1000$ на спот в $BTC. Промо доступно як на нових, так і на сатрих акаунтах, але переважно є на аках, на яких ви ніразу не торгували на ф'ючерсах. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Kraken PRO за моїм партнерським посиланням і проходимо KYC (якщо робите через мобільний додаток, то там де вводите пошту, нижче вписуєте реф код: 8hgy7d5k), або вже маємо акаунт 2️⃣ Йдемо в розділ "Промоакції" і на головній має бути у вас банер з цим промо як на фото 3️⃣ Реєструємось в промо і робимо торговий обсяг 500$+ на МАРЖІ (55$ з 5x плечем відкрили і закрили, затрати десь 2$) 4️⃣ Далі якщо все окей вам на пошту має прийти повідомлення з текстом "Вітаємо! Ви розблокували свій бонус-сюрприз!" В кого світиться дане промо, рекомендую робити як найшвидше, бо судячи з минулого промо, то пул розібрали досить швидко. + зважайте що то промо було тільки для новорегів, а це промо є навіть на деяких старих акаунтах.
Також хто зареєструється за моїм партнерським посиланням ви відразу отримаєте 500 поінтів за 100$ об'єму на споті або 200 на ф'ючерсах. І ще хто буде торгувати, я буду повертати 25% комісії, яка мені приходить. Для цього пишіть мені в особисті ваш ідентифікатор акаунта (UID): @Vlad777q.
📆Дедлайн: TBA 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

🔶 Ще одна можливість взяти участь в IPO SpaceX - це через Binance Wallet Сьогодні вони також викатили своє IPO акцій $SpaceX
🔶 Ще одна можливість взяти участь в IPO SpaceX - це через Binance Wallet Сьогодні вони також викатили своє IPO акцій $SpaceX, яке зробили в себе в гаманці. Закинути ми можемо до 20 000$ якщо не маєма альфа поінтів, а якщо маємо 40+, то можемо занести відповідно до 100 000$. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на Binance і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Йдемо в Binance Wallet і заходимо в розділ "Рекомендації" 3️⃣ Вставляємо в пошукову стрічку туди ось це посилання - ТИК 4️⃣ Закидвємо потрібну вам кількість $USDC (до 20к$ - якщо у вас не має Alpha поінтів, і до 100к$, якщо маєте 40+ ) до 12 червня 07:00 5️⃣ На розподілі отримуємо свою алокацію і продамо акції поідеї за більше ціну ніж викуповуємо (ціна викупу 135$) Система викупу тут така, як і на Kraken, про яку я писав в пості - ТИК. Тобтовам викупить алокацію або на всі кошти, або на якусь рандомну частину, або може і не викупити взагалі. 📆Дедлайн: 2 червня 07:00 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

✈️Почали приходити винагороди за промо до 50💵 від Telegram Wallet Ну як до 50$😄. Більшості падає по 2$ в акціях, а максимум
✈️Почали приходити винагороди за промо до 50💵 від Telegram Wallet Ну як до 50$😄. Більшості падає по 2$ в акціях, а максимум що я бачив це 10 - 20$. 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

📈 Останні досягнення криптобіржі WhiteBIT Хочу сьогодні розповісти про останні досягнення WhiteBIT, так як по суті це наша У
📈 Останні досягнення криптобіржі WhiteBIT Хочу сьогодні розповісти про останні досягнення WhiteBIT, так як по суті це наша Українська біржа і результати, які вона зараз показує прям супер топові: 🟢Нещодавно WhiteBIT стали одним з партнерів футбольними клубами FC Barcelona, FC Juventus і часто проводять тепер різноманітні розіграші на форму та білети щоб відвідати матчі командти. 🟢W Group (компанія до екосистему якої входить WhiteBIT) Володимира Носова розпочала процес придбання значної частки нідерландського виробника гіперкарів Spyker Cars. 🟢 WhiteBIT - офіційний криптопартнер національної збірної України з футболу. 🟢Також це одна з небагатьох бірж, яка має ліцензію MICA, що дає їй можливість безперешкодно працювати в Європі. 🔗Реєстрація на WhiteBIT: https://whitebit.com/a/8d1389fe-7b0c-4eef-ad52-f141201a8c31 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

📈 Вже третій раз багатіємо в новому LaunchPad $SPCXX від MEXC Це вже третій по рахунку їх лаунчпад з акціями SpeceX. Зараз в
📈 Вже третій раз багатіємо в новому LaunchPad $SPCXX від MEXC Це вже третій по рахунку їх лаунчпад з акціями SpeceX. Зараз вони продають нам $SPCXX, це не офіційні акції (офіційні по суті тільки на ByBit і Kraken - ТИК), а просто копія, яка по суті повторює ціну. Але все ж нас тут більше цікавить заробіток і дивлячись на минулі. Звісно що приймайти участь тут як і завжи вигідніше на нових акаунтах, так як туди закинуть менше. лаунчпади, думаю в нас це знову має вийти. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємося на MEXC і проходимо KYC - ТИК 2️⃣ Реєструємось в Launchpad за посиланням 3️⃣ Виконувати завдання: - Для НОВИХ користувачів: депозит 100$+, торгівля на споті на 1$+, об'єм на ф'ючерсх 1 000$+ (рахує як відкриття, так і закриття пози) - Для СТАРИХ користувачів: депозит 100$+, торгівля на споті на 1$+, об'єм на ф'ючерсх 10 000$+ (рахує як відкриття, так і закриття пози) 😉Найвигідніше для завдання з оборотом торгувати в парі USDT/XAUT, - в минулий раз на оборот йшло орієнтовно 1$ 4️⃣ Вносимо у підписку до 500 000$ до 12 червня 11:00 5️⃣ Чекаємо розподіл алокації 12 червня 17:00 і продаємо акції з іксами 📱 Також там Telegram Wallet також запустив IPO з акціями SpeceX. Кому цікаво, можете переглянути - ТИК.
Якщо будете робити новий ак, то можете комбінувати цей лаунчпад з іншими акціями для НОВИХ акаунтів (приклад в цьому пості - ТИК).
📆Дедлайн: 12 червня 17:00 ‼️Проксі беру на ProxyLine 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

Зловив себе на думці, що більшість цікавих ідей останнім часом знаходив не в твіттері й не в новинах. Найчастіше це були пости від невеликих авторів, які просто роблять свою справу без зайвого шуму. 🏆 Залишу частину знахідок тут: https://t.me/addlist/0sg-yaVjg2o1MWFh

📈Отримуємо 50 - 10 000$ в новій промо з торгівлею RealStocks від MEXC MEXC викатили промо для ВСІХ користувачів, в якому за
📈Отримуємо 50 - 10 000$ в новій промо з торгівлею RealStocks від MEXC MEXC викатили промо для ВСІХ користувачів, в якому за виконання завдань з торгівлею акціями ми можемо отримувати Mystery Boxи, з яких падають винагороди у вигляді тих ж акційна спот. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємося на MEXC і проходимо KYC - ТИК (або вже маємо акаунт) 2️⃣ Реєструємось в промо за посиланням 3️⃣ Виконуємо завдання з торгівлі акціями і лутаємо Mystery Boxи:
- Торгуємо акціями щонайменше на 500 USD - Отримуємо + 1 Mystery Box - Здійснюємо чисті купівлі акцій на ≥ 1 000 USD протягом 3 днів поспіль Отримуємо + 1 Mystery Box - Виконуємо обидва завдання - Отримуємо ще + 1 Mystery Box
4️⃣ Відкриваємо Mystery Boxи і лутаємо акції собі на спот (від 50 - до 10 000$ в акціях $NVDA, $TSLA) На торгівлю акціями в них зараз діють нульові комісії, тому це нам дозволяє зменшити затрати на виконання промо (детальніше ТУТ) Що таке RealStocks на MEXCможете прочитати тут: https://www.mexc.co/zh-MY/learn/article/what-is-stocks-/1
Дисклеймер: Не є фінансовою рекомендацією
📆Дедлайн: 15 червня 12:00 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

🔄Хто фармив тестнет Pi Squared - перенесіть свої поінти на Fast Писав за цей тестнет ще в серпні 2025 року, не знаю чи хтось
🔄Хто фармив тестнет Pi Squared - перенесіть свої поінти на Fast Писав за цей тестнет ще в серпні 2025 року, не знаю чи хтось з вас фармив/фармить його, але побачив цей апдейт, то ж на пишу. Вони вирішили змінити напрямок розвитку та перейменувалися у Fast. Ми маємо можливість перенести поінти, які ми фармили раніше сюди. 🖥 Що робити? 1️⃣ Переходимо на Fast за посиланням 2️⃣ Логінимось через ту ж пошту, за допомогою якої реєструвались на Pi Squared 3️⃣ Тиснемо Migratу Points і переносимо свої поінти 4️⃣ Також можете виконувати там квести і фармити поінти в проєкті далі Фактично вони стали полігоном, де ком'юніті допомагає компанії перевіряти платіжні інтеграції AI-агентів із реальними брендами за потенційну винагороду. 🌐 Посилання на джерело: https://x.com/fastxyz/status/2026313195493671213?s=20 📆 Дедлайн: TBA 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

💰 Kraken PRO насипали поінти за новий тиждень фарму Це був останній тиждень в 2 сезоні. Тут я нажаль встиг крутанув тільки 5
💰 Kraken PRO насипали поінти за новий тиждень фарму Це був останній тиждень в 2 сезоні. Тут я нажаль встиг крутанув тільки 50к об'єму і отримав 1686 поінтів. Також як і писав в минулих постах, перестав хеджити пози з Nado і почав замість цього просто хеджити в парі GOLD (XAU) з 0 комсою на BingX. Так витрати виходять ще менші, це нам якраз на руку, атк як поінт судячи з останніх тижні в стає дорожчим.
Також хто зареєструється за моїм партнерським посиланням ви відразу отримаєте 500 поінтів за 100$ об'єму на споті або 200 на ф'ючерсах. І ще хто буде торгувати, я буду повертати 25% комісії, яка мені приходить. Для цього пишіть мені в особисті ваш ідентифікатор акаунта (UID): @Vlad777q.
🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

💰 Беремо участь в IPO акцій $SpaceX від Kraken або ж Bybit Думаю всі ви бачили, що зараз на біржах активно проходять сейли а
💰 Беремо участь в IPO акцій $SpaceX від Kraken або ж Bybit Думаю всі ви бачили, що зараз на біржах активно проходять сейли акцій $SpaceX. Найцікавіше серед всіх виглядають IPO на Kraken і ByBit, тому в цьому пості вирішив розібрати кожен з них, зробити покрокову інструкцію для вашої участі і написати свою думку😑. Почнемо певно з того що ціна викупу що там, що там 141.75$. Інші деталі вже трішки відрізняються, то ж опишу їх окремо. 🖥 Що робити? 1️⃣ Готуємо вільну лікву для сейлу 2️⃣ Обираємо на вибір з: 🟢IPO на Kraken:
- Реєструємось на Kraken PRO за моїм партнерським посиланням і проходимо KYC, або вже маємо акаунт (якщо робите через мобільний додаток, то там де вводите пошту, нижче вписуєте реф код: 8hgy7d5k) - Шукаємо банер з IPO мобільному додатку Kraken - Закидаємо $USD/$USDG/$USDC в IPO до 11 червня 21:00 - Лімітів не має - Отримуємо на рандом або ж повну або, часткову, або взагалі не отримати алокацію (тому краще якщо маєте пару аків, розділіть лікву на них) - 12 червня о 20:00 продаємо свої токени на лістингу з іксами і фіксуємо профіт
🟢IPO на Bybit:
- Реєструємось на ByBit і проходимо KYC (або вже маємо акаунт) - Реєструємось в IPO за посиланням - Закидаємо 100 - 100 000 $USDC до 11 червня 17:00 - ‼️Якщо остаточна ціна перевищує орієнтовну ціну на 20%, то ми по такій ціні і купимо, а саме до 170$ і ще потрібно буде надати повторне підтвердження, інакше ваша заявка на підписку автоматично скасується - для мене це явний редфлаг - Отримуємо свої токени 12 червня до 15:30 - Продаємо свої токени на лістингу на лістингу з іксами і фіксуємо профіт
Дивлячись на яскраву редфлаг умову від ByBit, я вважаю що краще всього брати участь в IPO на Kraken, що і буду робити. Розкидаю просто лікву по різним акам і гляну на що і як викупить. 📆Дедлайн: 11 червня 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter

✖️ Отримуємо знижку у вигляді до 13% на першу угоду з покупки USDT на P2P від BingX Зараз на BingX триває акція, в якій для т
✖️ Отримуємо знижку у вигляді до 13% на першу угоду з покупки USDT на P2P від BingX Зараз на BingX триває акція, в якій для тих хто ніколи не користувався P2P на платформі, можна отримати до 13% знижку на покупку USDT. Тобто до прикладу як на скріні у мене з 8%, ви можете купити за 4500 грн по курсу 45,84 - 108 $USDT, заміть 98$. Простими словами виходить 10$ зверху. 🖥 Що робити? 1️⃣ Реєструємось на BingX і проходимо KYC (або вже маємо акаунт, на якому ще не користувались) 2️⃣ Заходимо в розділ P2P і шукаємо підходящий ордер зі знижкою 3️⃣ Купуємо потрібну кількість $USDT і отримуємо знижку на покупку до 13% Як на мене ізі акція що лутнути легенькі пару десятків баксів. Часу мало виртачається по суті + затрати 0 також, тому скіпати не рекомендую. 📆Дедлайн: TBA 🇺🇦Crypto Dream | 💬Чат | 🐦Twitter