es
Feedback
Mischief managed

Mischief managed

Ir al canal en Telegram

Про Гаррі Поттера, Сутінки, Володаря перснів і всяке різне

Mostrar más
296
Suscriptores
+124 horas
+27 días
+430 días
Archivo de publicaciones
Пітер Джексон отрима почесну золоту пальмову гілку на Каннському кінофестивалі за значний внесок у кіномистецтво🔥

Сьогодні Роберту Паттінсону виповнилося 40 років🥳
Сьогодні Роберту Паттінсону виповнилося 40 років🥳

Новий набір по Володарю перснів Lego Minas Tirith 😍 Буде в продажу з 4 червня. Вартість майже 700 євро🥲 Можна буде замовити
+5
Новий набір по Володарю перснів Lego Minas Tirith 😍 Буде в продажу з 4 червня. Вартість майже 700 євро🥲 Можна буде замовити тут

Ще кілька прикольних обкладинок Гаррі Поттера🪄✨️ Мені подобається Боснійська😁 А от Іранська здивувала - я не думала, що в І
+8
Ще кілька прикольних обкладинок Гаррі Поттера🪄✨️ Мені подобається Боснійська😁 А от Іранська здивувала - я не думала, що в Ірані взагалі видають Гаррі Поттера 😳

Луціус зустрів нового Драко на церемонії BAFTA 🥹🪄✨️
Луціус зустрів нового Драко на церемонії BAFTA 🥹🪄✨️

На честь Дня матері маю питання: яку материнську фігуру з поттеріани ви вважаєте найкращою? Як на мене, найбільш розкрита саме Моллі. Але її в тікток багато хейтять, натомість молодші фанати вважають класною Нарцису. Мені здається, що ідеальної материнської фігури у ГП немає, бо всі ми неідеальні люди. Але мені дійсно подобається саме Моллі🫶

А ви як ставитеся до Рона Візлі?
Anonymous voting

Знаю, що чимало фанатів поттеріани не люблять (м'яко кажучи) Рона. Зокрема, і за те, що пішов у 7 частині (хоча технічно Гарр
+1
Знаю, що чимало фанатів поттеріани не люблять (м'яко кажучи) Рона. Зокрема, і за те, що пішов у 7 частині (хоча технічно Гаррі його вигнав, і обоє одразу пошкодували). Мені ж завжди подобався цей персонаж. Років 10 тому я почала читати фанфіки (спочатку російською😢, потім англійською) і дуже здивувалася, коли побачила кількість історій, де з нього роблять справжнього негідника. В кожному віці поттеріана сприймається по різному. З віком і за стільки років повномасштабного вторгнення я розумію все, що ці діти роблять і відчувають. Тому ще більше люблю їхню дружбу🥹🫶 P.S. Зрештою, Гаррі пробачив Рона. Тож чому це не можуть зробити читачі?

Люблю дружбу Рона і Гаррі. Дуже сподіваюся, що в серіалі її покажуть правильно🪄✨️

Домінік і Арабелла на зйомках Гаррі Поттера😎
Домінік і Арабелла на зйомках Гаррі Поттера😎

Родина Візлі знову разом🪄✨️

Хахаха, по факту 😅
Хахаха, по факту 😅

Нові кадри зі зйомок серіалу по Гаррі Поттеру🪄✨️

Туалет для справжніх фанатів Сутінків 😁

Нарешті складений конструктор Станція Гоґсмід+Гоґвортський експрес⚡️
Нарешті складений конструктор Станція Гоґсмід+Гоґвортський експрес⚡️

Намагалася зробити фото на честь Міжнародного дня Гаррі Поттера😁⚡️
Намагалася зробити фото на честь Міжнародного дня Гаррі Поттера😁⚡️

Нова Джіні Візлі дуже класна❤️‍🔥 Однак Бонні Райт, можливо, теж була такою, просто у фільмах її персонажа просто знищили. Сподіваюся, в серіалі такого не буде.

Ви бачили, які кумедні обкладинки Гаррі Поттера у Фінляндії?😁 В коментарях пишуть фіни, що ці обкладинки травмували їх і від
+6
Ви бачили, які кумедні обкладинки Гаррі Поттера у Фінляндії?😁 В коментарях пишуть фіни, що ці обкладинки травмували їх і відвадили від читання серії🙈

Колись на гарріпоттерському фестивалі купила таку незвичну ілюстрацію Мародерів, а сьогодні на книжковій країні придбала ще й
+1
Колись на гарріпоттерському фестивалі купила таку незвичну ілюстрацію Мародерів, а сьогодні на книжковій країні придбала ще й Золоте тріо❤️‍🔥 Знаю, малюнки нетипові, але авторці вдалося мене здивувати після багатьох артів, побачених в інстаграмі чи пінтересті, тому й купила. Ось тут канал ілюстраторки⚡️

🥹
🥹