es
Feedback
Зборище жабулін/Forgs 🇺🇦

Зборище жабулін/Forgs 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

Буст - https://t.me/boost/only_frogs Жаба - @swt_bs Піджабік - @Froggifrogi Капелюхожаба - @wrtywrt Болото - #УкрТґ Кваментарі - https://t.me/onlyjabas Шуршуня - https://t.me/Avocadifrog Авокадік 💔

Mostrar más
298
Suscriptores
-124 horas
-17 días
-430 días
Archivo de publicaciones
Булка контент
+5
Булка контент

Жаб контент

photo content
+2

Хіба ми такі - життя таке! З каналу: @wartimejokes Надсилайте пропозиції: @wartimejokesbot
Хіба ми такі - життя таке! З каналу: @wartimejokes Надсилайте пропозиції: @wartimejokesbot

жаби готуються пости почались писатись я короче кажучи )

По збору скоро буде апдейт та розіграш, всім дякую

+7
Після нічного жаху ось вам вчорашні жабки

на середу маю від анджея подберезького дві історійки про жаб, страшну й не дуже. перша — про те, як у святу неділю один чолов
на середу маю від анджея подберезького дві історійки про жаб, страшну й не дуже. перша — про те, як у святу неділю один чоловік пішов витягати з води мочені коноплі, та ще й сорочку вдягнув стару брудну, щоб файну недільну не замастити. і щойно він до тих конопель підійшов, із них на нього як вискочить дрібна жаба та як уп'ється в груди — ніяк не можна було її відірвати. чоловік і покаявся, і до попа пішов, і молитви над ним читали, але все намарно: «груди розпухли, і на другий день помер». (прекрасний привід не робити в неділю ніякої роботи, як на мене. спитають вас, чи ви, бува, не хочте на вихідних попрацювати, а ви у відповідь — про жабу). друга історія мала бути моторошна, але в нас зараз про моторошне інші уявлення, либонь. маленька, то зацитую повністю: відьми вміють робити різні наслання. якось за одною бабою послала жабу і та крок в крок за нею скакала, куди б вона не повернула. коли її відганяють, то вона ховається, потім вилізе — і знову скаче. якщо тут когось і шкода, то хіба жабу, яку не тільки не підгодовують, а ще й проганяють 😢 #вечірнінотатки

Поширте, будь ласка, збір, бо дуже повільно рухаємся 🥲

Жаб контент

Треба ще трошки грошиків на банку чюваки 🐸

Ниньки середа, хлоп'ята мої!

Нагадую що кожен донат важливий, якщо хтось хоче зробити мені приємно на день народження, закиньте хоч трошки 🐸🫶

Happy birthday to головна жаба)) 🐸❤️