es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 436
Suscriptores
-124 horas
-17 días
+630 días
Archivo de publicaciones
Дякую, Чучі🥹❤️
Дякую, Чучі🥹❤️

Це третя серія третій день поспіль? 🤯 https://youtu.be/JoEYV0T5mtU?si=DEN8q8OVj_rBiANa

Дякую велике🥹❤️
Дякую велике🥹❤️

Спасибі всім хто був на трансляції і допомагав обрати колір для даху😇 Подвійна і потрійна подяка донатерам, а особливо Тіні
+2
Спасибі всім хто був на трансляції і допомагав обрати колір для даху😇 Подвійна і потрійна подяка донатерам, а особливо Тіні і Анонимному Добродію ❤️ Якщо ви не були стрімі, то ви пропустили діпфеки з танцюючим ґедзем, які я прикріпив)

Десь біля восьмої вечора почну етер/стрім/ефір. Будем будувати дещо 🏠

Дякую🥹
Дякую🥹

В нас вже була записана і третя серія, але в ній не записався голос Андрія... Там нічого супер жоского не сталося, але трохи прогресу, все ж було 🐈💨 Тому так.. треба буде якось вигадати, як змонтувати і показати цей прогрес на початку наступної серії🧙🏻‍♂️

Друга серія Арканотехніки!!! https://youtu.be/3dZIX_swVAM?si=lq23H5jJlnjjdvT4

Темко реально зробив справжній графік найчастіше використовуваних слів з першої серії АрканоТехніки.... Я щасливий, що "бро"
Темко реально зробив справжній графік найчастіше використовуваних слів з першої серії АрканоТехніки.... Я щасливий, що "бро" не на першому місці, але цей прикол зайшов занадто далеко😭😭😭

Деякі боти почали розповсюджувати фейкову інформацію про першу серію АрканоТехніки. Буцімто графік, який прикріплений вище ві
Деякі боти почали розповсюджувати фейкову інформацію про першу серію АрканоТехніки. Буцімто графік, який прикріплений вище відповідає дійсності🤦 Не ведіться на подібні провокації і перевіряйте інформацію на власні очі в офіційних джерелах. by Мигаль Боржавський

зроз
зроз

Mensaje de voz00:37

Хоба! не пропустіть початок найкращого летсплею на світі: https://youtu.be/ta1cGJH-KOg?si=6GGdoab33_yRhgK2

Взяв мем з коментів) бедроковці, вам норм?🗣️ До речі, сьогодні буде відео🤫 Дуже цікаве, дуже коузі, і дуже незвичне👀 десь
Взяв мем з коментів) бедроковці, вам норм?🗣️ До речі, сьогодні буде відео🤫 Дуже цікаве, дуже коузі, і дуже незвичне👀 десь після обіду опублікую)

перший прототип того, як може виглядати лаунчер для софтвінду. Це поки тільки ескіз, який я накидав в ФШ, тому дещо ще може з
перший прототип того, як може виглядати лаунчер для софтвінду. Це поки тільки ескіз, який я накидав в ФШ, тому дещо ще може змінитись) як вам? може є якісь побажання стосовно лаунчера?

😭 топ 5 найсумніших моментів гравців в Soft Wind.. це, щоб ви розуміли, людина просто зібралася переселятися, щоб почати будуватись на нових чанках, тобто на тих, які вже згенеровані після оновлення beta 0.4 by Тудивик

до речі, ось що пропускають люди, які не ходять на стріми🦧
до речі, ось що пропускають люди, які не ходять на стріми🦧

Дякую за стрімчик всім) і за донатики ♥️♥️♥️ посиділи ми класно🙂‍↕️ Думаю, що кілька днів стрімів не буде, треба вже і відосик якийсь на канал залити)