es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 434
Suscriptores
-224 horas
-17 días
+430 días
Archivo de publicaciones
На останньому етері ми дискутували про видалення частини дошок з Софтвінду. Основний аргумент стосовно такого рішення - це за
+1
На останньому етері ми дискутували про видалення частини дошок з Софтвінду. Основний аргумент стосовно такого рішення - це занадто сильна різнобійність і невідповідність блоків один до до одного, через що, між будівлями різних людей, які зроблені в різних стилях, виникає каша і мішанина. Але послухавши вас, я вирішив не видаляти наявні блоки (або хоча-б їх більшість), а переробити їх кольорову палітру, так, щоб вони відчувалися добре один біля одного. На скрінах якраз приклад цих змін:)

One with nature 🧘‍♂️
One with nature 🧘‍♂️

photo content

photo content

83fc97e9-8a23-4859-ae26-a0c94fb797e4.jpg1.09 KB

Десь за годину стрім ;)

кохані підписники і підписниці, а забустіть мені канал, а я вам якісь реакції прикольні додам🌚

А ще на стрімі сталося це... Не питайте... by Денис
А ще на стрімі сталося це... Не питайте... by Денис

Шедевро-комікс з інтригуючим сюжетом від Кугурлуй Прайма! Я коли його читав, то відчув потужну дозу затишку, а хтось в чаті н
+9
Шедевро-комікс з інтригуючим сюжетом від Кугурлуй Прайма! Я коли його читав, то відчув потужну дозу затишку, а хтось в чаті на стрімі навіть написав, що це краще за Різдво. Тому насолоджуйтесь:)

О 17:00 виходжу в онлайн, всіх чекаю на стрімі 😈

В п'ятницю вже повертаюсь назад до стрімчиків і відосиків😎

Це таке, типу раз на сто років потягнув курильну какашку. А так-то так - куріння вбиває!

😬
+1
😬

Це і є цей ваш "скуф"?

Всіх запрошую, до речі

Mensaje de video00:09

Назва картини "Ґедзь тікає від чорної трави". Так, було діло, було.. не фейк... by Денис
Назва картини "Ґедзь тікає від чорної трави". Так, було діло, було.. не фейк... by Денис

Скажіть Андрію, щоб він мене не булив, я вже не маю сил...
Скажіть Андрію, щоб він мене не булив, я вже не маю сил...