es
Feedback
✨️абищо✨️

✨️абищо✨️

Ir al canal en Telegram

класика, журба, смішинки, музичне, пізнавальне, фільмове. за мову окупанта - бан і вроки володарка (не)абичого: @postfactumpostmortem

Mostrar más
576
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
+430 días

Carga de datos en curso...

Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+20
en 33 canales
mayo '26
+22
en 24 canales
Get PRO
abril '26
+32
en 31 canales
Get PRO
marzo '26
+25
en 31 canales
Get PRO
febrero '26
+11
en 26 canales
Get PRO
enero '26
+29
en 39 canales
Get PRO
diciembre '25
+22
en 47 canales
Get PRO
noviembre '25
+21
en 51 canales
Get PRO
octubre '25
+22
en 38 canales
Get PRO
septiembre '25
+35
en 44 canales
Get PRO
agosto '25
+18
en 32 canales
Get PRO
julio '25
+14
en 23 canales
Get PRO
junio '25
+14
en 22 canales
Get PRO
mayo '25
+12
en 24 canales
Get PRO
abril '25
+10
en 28 canales
Get PRO
marzo '25
+12
en 33 canales
Get PRO
febrero '25
+7
en 34 canales
Get PRO
enero '25
+19
en 42 canales
Get PRO
diciembre '24
+18
en 36 canales
Get PRO
noviembre '24
+12
en 36 canales
Get PRO
octubre '24
+10
en 26 canales
Get PRO
septiembre '24
+6
en 22 canales
Get PRO
agosto '24
+21
en 33 canales
Get PRO
julio '24
+12
en 31 canales
Get PRO
junio '24
+7
en 22 canales
Get PRO
mayo '24
+21
en 34 canales
Get PRO
abril '24
+12
en 23 canales
Get PRO
marzo '24
+12
en 18 canales
Get PRO
febrero '24
+13
en 26 canales
Get PRO
enero '24
+22
en 26 canales
Get PRO
diciembre '23
+17
en 27 canales
Get PRO
noviembre '23
+9
en 28 canales
Get PRO
octubre '23
+5
en 11 canales
Get PRO
septiembre '23
+13
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+13
en 0 canales
Get PRO
julio '23
+19
en 0 canales
Get PRO
junio '23
+11
en 0 canales
Get PRO
mayo '23
+8
en 0 canales
Get PRO
abril '23
+10
en 0 canales
Get PRO
marzo '23
+9
en 0 canales
Get PRO
febrero '23
+7
en 0 canales
Get PRO
enero '23
+7
en 0 canales
Get PRO
diciembre '22
+10
en 0 canales
Get PRO
noviembre '22
+11
en 0 canales
Get PRO
octubre '22
+12
en 0 canales
Get PRO
septiembre '22
+28
en 0 canales
Get PRO
agosto '22
+29
en 0 canales
Get PRO
julio '22
+21
en 0 canales
Get PRO
junio '22
+41
en 0 canales
Get PRO
mayo '22
+29
en 0 canales
Get PRO
abril '22
+8
en 0 canales
Get PRO
marzo '22
+47
en 0 canales
Get PRO
febrero '22
+16
en 0 canales
Get PRO
enero '22
+46
en 0 canales
Get PRO
diciembre '21
+33
en 0 canales
Get PRO
noviembre '21
+221
en 0 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
28 junio0
27 junio0
26 junio0
25 junio+1
24 junio+1
23 junio0
22 junio0
21 junio0
20 junio0
19 junio0
18 junio+1
17 junio0
16 junio0
15 junio0
14 junio0
13 junio0
12 junio+2
11 junio+1
10 junio+1
09 junio0
08 junio+2
07 junio+1
06 junio+1
05 junio+2
04 junio+1
03 junio+2
02 junio+3
01 junio+1
Publicaciones del Canal
photo content

2
про всі створіння - великі й малі s1e4 Кленсі - найкращий хлопчик у світі! найрозумніший, найчутливіший і найуважніший песик💔❤️ почала дивитися цей серіял і все ще тримається відчуття ніби світ гарний
79
3
Sin texto...
71
4
через спеку мій мозок вирішив себе добити і крутити в голові на повторі пісню "дупа джоні депа кохання нашого халепа"😭😭😭
106
5
Sin texto...
93
6
П’ятничне🐷 Якщо ви вважаєте, що п’ятниця це день Фреї (або Фрейра), то я теж так вважав, але. Незважаючи на англ. Friday та нім. Freitag, слідів культу ванів у західних германців, принаймні у знаному нам вигляді, начебто немає. Тобто немає, схоже, ні Фрейра, ні Фреї. Не рахуючи, може, повідомлення Пабло Діакона в Historia Langobardorum про Фрею, дружину Годана (Вотана?). Ну так начебто Пабло Діакон виводить ланґобардів аж із Скандинавії, так що все окей. Не німчура!   Можна заперечити: а як же слова frau (нім. пані), freâ (англосакс.), frô (давньоверхньонім.), frauja (ґот.) – зі значенням пан? Як так-то? Слово є, а Фреї ніт? А тут як подивитись. Що було першим – яйко чи курка? В сенсі: що первинне, прагерманське слово з характерним кістяком приголосних (даруйте цю убогу антинаукову конструкцію) *fr зі значенням «пан, володар» – чи боги Фрея і Фрейр, чиї імена надбали значення «пані/пан»?   Є підозра, що культ ванів-диванів – це взагалі чисто скандинавська тема, притому ще до індоєвропейська. Можливо, їх занесли до Скандинавії люті WHG (західні мисливці-збирачі), а може – не менш люті європейські землероби, аграрії-доарії, любителі лійчастого посуду. Культ же асів – це вже точно індоєвропейська фішка, занесена шнуровиками, або як їх тут називають, любителям бойових/човникоподібних сокир. Ну і от в ареалах зіткнення приходьків з тутейшими утворився той образ ванів, який ми знаємо, а там, де такого зіткнення не відбулося, то і культу ванів не сталося.   А те, що до-іє боги носять германські імена, не має нікого дивувати. Гіндуські Шива і Вішну теж до-іє, і нічого, отримали по істинно-арійському паспорту. Таке постійно трапляється.   Так звідки ж Friday тощо? А від... Фріґґ. Принаймні в англосаксонській традиції вона відома як Fricg. А Фрея і Фрейр там невідомі («Господь їм незнаний», ггггг). І от здається, що Пнятниця походить не від Фреї, а від Фріґґ.   З іншого боку, ви ж знаєте цю мульку, що, можливо, спочатку (з якого початку?..) не було ні Фріґґ, дружини Одіна, ні Ода, чоловіка Фреї, а були Одін і Фрея як чоловік і дружина. А вже потім (коли – потім?..), із розвитком традиції, їм присобачили по іншому партнерові, зі схожими іменами. Так що якщо Фріґґ колись була Фреєю, то все окей і ми і надалі можемо у п’ятницю прославляти богиню розпусти, котів, магії, війни і ювелірки.   Зрештою – не будьмо такими вже формалістами...
103
7
Відбувся обмін!!!💙💛 Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових+9
Відбувся обмін!!!💙💛 Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року — Зеленський. «Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних».
92
8
Sin texto...
116
9
Нє, ну це вайб✨️
Нє, ну це вайб✨️
109
10
Sin texto...
120
11
Sin texto...
122
12
Sin texto...
123
13
Sin texto...
104
14
ц и ц і
ц и ц і
112
15
🫦+9
🫦
129
16
Sin texto...
136
17
Sin texto...
297
18
От нам із вами зараз хуйово, а уявіть, наскільки ХУЙОВІШЕ зараз військовим. Задонатьте хоча би на один зі збірчиків стільки, скільки у вас зараз градусів 😁
128
19
Sin texto...
153
20
Вибачте, що я, така молода, до вас звертаюся, але я дуже прошу підписати петицію щодо того, аби важко поранені військові отримували грошові виплати стільки, скільки вони лікуються, а не рік, а потім відрости собі кінцівки назад. Мені здається, це просто не по-людськи, і я собі не уявляю, в якому стані родини. Бо ви собі ще от що уявіть: як правило, партнерка або партнер втрачає роботу, бо сидить поруч в лікарні. Найчастіше йдеться про жінку, і дуже часто - про жінку, у якої ще малі діти. А тепер заробіть в цьому стані на всю родину і почасти ще зберіть на лікування. Вибачте, ця мішн дуже часто імпосібл, і я думаю, що поранені не мають бути в цьому стані. Мені ж не треба вас переконувати більш багатослівно? https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10160
143