Марципановый Ликёр
Предложка и по вопросам рекламы в Ликёре - @Marliquor_bot Реклама в тг - 30 $/€. Реклама на ресурсах Марго - @ueb_ad https://www.youtube.com/@mar_liq Канал любителей творчества убермаргинала.
Mostrar más📈 Análisis del canal de Telegram Марципановый Ликёр
El canal Марципановый Ликёр (@mar_liq) en el segmento lingüístico de Ruso es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 40 681 suscriptores, ocupando la posición 1 482 en la categoría Política y el puesto 15 749 en la región Rusia.
📊 Métricas de audiencia y dinámica
Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 40 681 suscriptores.
Según los últimos datos del 22 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -55, y en las últimas 24 horas de 7, conservando un alto alcance.
- Estado de verificación: No verificado
- Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 24.05%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 22.72% de reacciones respecto al total de suscriptores.
- Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 9 787 visualizaciones. En el primer día suele acumular 9 246 visualizaciones.
- Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 326.
- Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como hog, фсо, волонтёр, одиси, телега.
📝 Descripción y política de contenido
El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
“Предложка и по вопросам рекламы в Ликёре - @Marliquor_bot
Реклама в тг - 30 $/€.
Реклама на ресурсах Марго - @ueb_ad
https://www.youtube.com/@mar_liq
Канал любителей творчества убермаргинала.”
Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 23 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Política.
Carga de datos en curso...
| Fecha | Crecimiento de Suscriptores | Menciones | Canales | |
| 23 junio | +11 | |||
| 22 junio | +24 | |||
| 21 junio | +18 | |||
| 20 junio | +17 | |||
| 19 junio | +40 | |||
| 18 junio | +97 | |||
| 17 junio | +46 | |||
| 16 junio | +12 | |||
| 15 junio | +9 | |||
| 14 junio | +13 | |||
| 13 junio | +37 | |||
| 12 junio | +13 | |||
| 11 junio | +9 | |||
| 10 junio | +17 | |||
| 09 junio | +17 | |||
| 08 junio | +8 | |||
| 07 junio | +32 | |||
| 06 junio | +31 | |||
| 05 junio | +23 | |||
| 04 junio | +11 | |||
| 03 junio | +20 | |||
| 02 junio | +31 | |||
| 01 junio | +27 |
| 2 | ЗБІР ДЛЯ РОТИ ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ💥
РВП @__17.19 1-го механізованого батальйону — це не лише вогонь із землі, а ціла екосистема безпілотних систем.
Наші дрони знаходять та уражають ворога, доставляють необхідне на передові позиції й допомагають контролювати поле бою.
За кожним вильотом стоять акумулятори, системи скиду, зарядні станції, генератори, комплектуючі та ремонт техніки. Все це обладнання — витратні матеріали для роботи підрозділу, які потребують постійного поповнення.
Мета збору — 500 000 грн ,https://send.monobank.ua/jar/AdZbR4doen , номер картки банки:
4874 1000 3922 3634
Кожен ваш внесок та репост допоможе роті вогневої підтримки ще ефективніше зн*щувати в*рога! | 1 969 |
| 3 | https://www.tiktok.com/@uebmarginal/video/7654606886469160205 | 1 959 |
| 4 | Отловленные пензяки выписаны в хохлов | 2 547 |
| 5 | Пашка Деров как всегда — наш слон | 3 143 |
| 6 | На канале Соловьева наставили клоунов на постах с пыней, после чего эти посты удалили и убрали реакции | 3 531 |
| 7 | Sin texto... | 3 473 |
| 8 | 🚨ГОИ, БЕГОМ СМОТРЕТЬ НОВЫЙ ХАЙЛАЙТ🚨
МАРГИНАЛ ХЕЙТИТ ФИЛЬМЫ И КОНЦОВКИ И ВСЕ НАХУЙ!❗️
ВСЕМ СМОТРЕТЬ!
🥰ПОДПИСАТЬСЯ НА КАНАЛ | 4 040 |
| 9 | 📰 Стаття про штурмовий полк "Скеля" від Бабель
Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть.
💬 Про штурмові полки йде доволі палке обговорення вже довгий час, адже функціонування та майбутнє цих формувань є неоднозначним. На порядку денному стоїть питання створення окремого роду штурмових військ і одночасно це питання постає у формулюванні "а навіщо вони нам потрібні, коли в бригадах не вистачає поповнення?". Поряд з цим нерозкритими є також питання поповнення, розподілення ресурсів в полках, а найбільш резонансним — це втрати та ставлення до бійців всередині формувань. І найбільш критичним з усіх є 425 ОШП "Скеля", про який і написав Бабель. Коротко зі статті:
⛰ 425 ОШП "Скеля" — це найбільший штурмовий полк ЗСУ (за неофіційними даними налічує до 13 тисяч людей). Його історія починалася як добровольча мобільно-вогнева група, що нищила росіян з перших днів повномасштабного вторгнення. Найгарячіші точки війни: Ізюм, Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Покровськ. Штурмові полки не входять до жодного корпусу, а підпорядковуються безпосередньо вищому командуванню. Полк безпосередньо має "космічне" матеріальне забезпечення та сучасну зброю.
📍 Журналістка Катерина Лихогляд також дослідила зворотню сторону полку:
ℹ️ Вона звертає увагу на масові смерті в тилу під виглядом "пневмонії", розповіла про моторошну історію Олександра Семенова, який втік із розташування полку до лікарні у Кропивницькому, маючи травми у вигляді побитої голови, перебитих пальців, стесаного попереку і подертих рук. А також у статті згадується про розподільчий пункт "курятник", які охороняють "вєртухаї", де відбуваються постійні знущання та побиття з виснажливими фізичними покараннями за будь-яку провину. Одним словом, в матеріалі є що почитати.
🖋 Пишіть свої думки в коментарях.
Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас | 4 258 |
| 10 | Sin texto... | 4 885 |
| 11 | Нахуй вам этот бензин и интернет? Продайте свой ебаный телефон/компьютер/ноутбук и свою ебаную машину. Это все ебаное говно, которое отрицательно влияет на вашу жизнь. Сколько это будет денег после продажи? Мне кажется, что достаточно много что бы уйти в пивной запой многомесячный. Поверьте, в пивном запое вообще все похуй, а пиво продается без дефицита, пива всегда хватает. На месяц пивного запоя нужно по нынешним ценам тысяч 30-40 если пить только по акции, а может и меньше. Можно очень долгое время находиться в пивном запое и просто тупо ебашить пиво сидя дома и забив на все хуй. Наши предки жили без машин и интернетов, но без пива никто никогда не жил. Забейте хоть раз в жизни хуй и перестаньте нервничать и что либо делать вообще. Пиво - это ведь не только напиток, но еще и еда. Короче, я бы щас в пивной запой ушел, а вы уж сами решайте, чего делать. | 4 148 |
| 12 | Sin texto... | 5 043 |
| 13 | Sin texto... | 5 021 |
| 14 | Когда понимаешь, что сейчас будет самый "антивоенный" тейк за день | 5 949 |
| 15 | Я не гордый, могу оставить и у себя — Адам Кадыров о недавно полученном ордене белого орла | 5 976 |
| 16 | Sin texto... | 5 865 |
| 17 | Дух анкориджа ударил в псину | 6 037 |
| 18 | HOG звільнив ціле місто на уралі | 5 936 |
| 19 | Sin texto... | 6 104 |
| 20 | ❗️Трамп призвал Зеленского действовать "более смело" в отношении РФ, чтобы силой заставить Кремль сесть за стол переговоров, — источники The Kyiv Independent
▪️Трамп больше не верит, что Путин согласится на реальные переговоры, поэтому призвал Зеленского действовать "смелее»"
▪️В Киеве это восприняли как сигнал о том, что США больше не будут настаивать на постоянном сдерживании Украины.
▪️Зеленский, похоже, убедил Трампа, что Путина к переговорам можно заставить только силой.
Киевская Правда | Подписаться | 4 898 |
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
