es
Feedback
Вогнепальний

Вогнепальний

Ir al canal en Telegram

просто треба читати з певною інтонацією

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Вогнепальний

El canal Вогнепальний (@vohnepalnyi) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 10 919 suscriptores, ocupando la posición 3 417 en la categoría Bloques y el puesto 5 422 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 10 919 suscriptores.

Según los últimos datos del 26 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 4, y en las últimas 24 horas de -7, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 64.65%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener N/A% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 0 visualizaciones. En el primer día suele acumular 0 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 0.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como лапа, ошбр, ахуй, киця, олексій.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
просто треба читати з певною інтонацією

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 27 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Bloques.

10 919
Suscriptores
-724 horas
-57 días
+430 días
Archivo de publicaciones
photo content

Ще зовсім недавно ранковим ритуалом в мене було прокинутись, зробити зелене нескафе 3в1 турбо і припиздошити ≈50 Камілочок, В
Ще зовсім недавно ранковим ритуалом в мене було прокинутись, зробити зелене нескафе 3в1 турбо і припиздошити ≈50 Камілочок, Вік, Юль і Карін, відправивши їх в бан (який, до речі, на 90% складається з припиздошених Камілочок, Вік, Юль і Карін). Зараз їх вже поменшало, але мінус три Маші за ранок, панове, мінус три Маші… То якщо раптом випадково припиздошив когось з вас - дайте якось знати. Стукайте в рельсу, шпалу чи трубу, киньте камінь в інстаграм, я хз. На крайняк знайте - справа не у вас, це гігієна каналу та чистка ботів-конкурентів перед офіційним запуском онліфанс

До речі, пости можна знову поширювати Бо було не можна. Спочатку думав, шо телеграм мене за шось наказує, але причина виявилась банальніша

До речі, про пизданути хуйні
До речі, про пизданути хуйні

Нє, ви не подумайте, шо я сміюсь чи іронізую. Просто після довгого періоду степлера («я блять хуяру хуяру, а воно нима, не йде вно мені») такі пости відчуваються як перші знайомства з людьми протилежної статі - трусяться коліна і хочеться (не) пизданути якусь хуйню

Я: пишу перший за довгу відсутність пост одразу після Великодня ПʼЯТЬ МІЛЬЙОНІВ КОМЕНТІВ під постом:

У переддень виходу нового відео (переддень - поняття все ще відносне, дико си вибачєю)

У переддень виходу нового відео (переддень - поняття все ще відносне, дико си вибачєю)

Дискомбобулятор, ояїбу
Дискомбобулятор, ояїбу

брат Тані, мій швагро. найдобріша людина, яку я знав. дуже прошу підтримати петицію.

Repost from ла_кішка
13 грудня 2023 року. 33 роки. Вчитель музики. Брат, син, батько, друг. Майже 2 роки сподівань і пошуків. Це моя остання шана тобі. Спочивай з миром Прошу підписати петицію про присвоєння найвищого звання Героя України (посмертно) моєму брату — Дегодюку Олександру Вікторовичу. Людині, яка віддала своє життя, щоб могли жити інші. https://petition.president.gov.ua/petition/253998

то я матеріал збираю на відос, не звертайте увагу

ідея для незабутнього побачення: - ти - я - кілограм солі - вулик з шершнями
ідея для незабутнього побачення: - ти - я - кілограм солі - вулик з шершнями

коли я розбагатію, нікому про це не скажу, але знаки будуть
коли я розбагатію, нікому про це не скажу, але знаки будуть

маю для вас просто охуєнний пост, який викину в наступні 6-8 років, слідкуйте за оновленнями!

Вночі ми рахуємо вибухи. Вдень ми рахуємо кількість загиблих і поранених. Зі страхом очікуємо, поки медики напишуть +1, +2, п
Вночі ми рахуємо вибухи. Вдень ми рахуємо кількість загиблих і поранених. Зі страхом очікуємо, поки медики напишуть +1, +2, постраждала дитина, загинула дитина. Скільки врятували, деблокували, надали допомогу, ушпиталили. 6 загиблих, 82 потерпілих на зараз. 44 в лікарнях. Хлопчик 6 років помер у кареті "швидкої", не витягли з того світу. Щонайменше 10 поранених дітей, з них 5 в лікарнях. Це зробили росіяни. Дівчинка, 5 місяців, поранена — в неї поцілили росіяни. Дані не остаточні. Понад сто постраждалих обʼєктів: житлові будинки, школи, дитячі садочки, медичні заклади, університет – ось куди бʼють росіяни. Прямим влучанням ракети знищений підʼїзд девʼятиповерхівки у Святошинському районі. Вчергове. Ось такий у ворога стиль. Ми можемо мати всі гроші світу, але подужаємо і вистоїмо лише пліч-о-пліч. Проти нашої єдності і наших людей воює росія. Це маємо закарбувати та зрозуміти, де є наш ворог - тайга, терор, розбрат. Сьогодні на місцях, де росіяни своїми ракетами і дронами знищують наших людей і житло, знову працюють всі. Щоб якнайшвидше витягти загиблих. Щоб найскоріше надати допомогу сотням постраждалих. Премʼєр-міністерка Юлія Свириденко – найвищий рівень виконавчої влади – поруч. Тому що наші люди – найвищий пріоритет. Я дякую міністру МВС Ігорю Клименку, дякую голові ДСНС України Андрію Данику за допомогу на місці, за координацію зусиль. За те, що поруч. Дякую всім нашим рятувальникам за кожний швидкий рух. Понад 300 героїв без зброї задіяно. Разом з головами постраждалих районів Сергієм Мовенком, Георгієм Зантараєю, Олександром Сазановичем, Софію Дунаєвською ми безпосередньо працюємо, щоб розгорнуті штаби змогли прийняти та допомогти всім нашим людям. Всі волонтери та організації, які були поруч після минулих атак - знову на місці. Важкий день, але подужаємо і переламаємо. І втому, і смерть, і російську агресію.

Донька Келлога про поточну масовану атаку по столиці. Кому хочеться ретвітить - донька Келлога
Донька Келлога про поточну масовану атаку по столиці. Кому хочеться ретвітить - донька Келлога

спокійної ночі на вуста не звертайте уваги
спокійної ночі на вуста не звертайте уваги

#понеділкове
#понеділкове