es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 338
Suscriptores
-324 horas
-237 días
-10930 días
Archivo de publicaciones
Давайте не повторювати помилки 100-річної давнини. Бо залишимось і без виборів і без держави...

Це моє дуже важливе звернення до наших журналістів. В першу чергу тих, що називають себе патріотичними і вболівають за перемогу України. Коли ви: - публічно тягаєте штучно роздмухані історії про майбутніх військових-президентів, - постійно говорите і питаєте у своїх гостей, чи голосували б вони за командувача Х на президентських виборах, - відкрито закликаєте військове керівництво йти в президенти, навіть не чекаючи кінця війни, ви шкодите нашій державі. Ви підриваєте єдність політичної влади і військового керівництва. Ви роздмухуєте між ними конфлікт, напругу і недовіру. І головне: ви робите це в повному синхроні з російською пропагандою. Я розумію, що вам подобаються певні військові фігури. Я розумію, що вам хочеться їх підтримати. Ще краще я розумію, що ця тема приносить лайки, охоплення і гарні заголовки. Але кожна така публічна заява - це масло в вогонь. Результат буде не той, що ви очікуєте. Він не посилить позиції військових, він їх послабить. Він не посилить нашу обороноздатність, він її послабить. А якщо вчасно не зупинитись – він не призведе нас до перемоги, він її унеможливить. І тоді всі ваші рейтинги і заголовки до сраки. Не схильна думати, що це суто агентурна робота, бо такою дурістю, на жаль, займаються багато патріотичних журналістів і видань. Але погодьтесь: за всіма ознаками і можливими наслідками – чиста інформаційна диверсія в інтересах ворога. Сподіваюсь, несвідома. Відповідальність буде на вас. Припиніть це робити. Окремо звернусь до військовослужбовців. Виборів до кінця війни не буде. Якщо ви хочете кудись балотуватись – чудово, я повністю за, але спочатку треба виграти війну. Коли ви йдете на обговорення виборів зараз, а тим більше «висуваєте» своїх командувачів на якісь посади – ви робите все те саме, описане вище. Припиніть. Імен не називаю в надіях на самостійні висновки цих людей і виправлення помилок. Дякую за увагу.

🔥 У Мелітополі рух опору підірвав штаб окупантів у захопленому приміщенні "Нової пошти". Мінус 3 офіцери Росгвардії 😈
🔥 У Мелітополі рух опору підірвав штаб окупантів у захопленому приміщенні "Нової пошти". Мінус 3 офіцери Росгвардії 😈

Залишилось зібрати 10тис.грн. Пости тут читають близько 5 тис.підписників. Тобто це всього по 2 грн з кожного з вас. Ну що, р
Залишилось зібрати 10тис.грн. Пости тут читають близько 5 тис.підписників. Тобто це всього по 2 грн з кожного з вас. Ну що, реально побачити від вас потужну солідарність та небайдужість? 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Сьогодні річниця звільнення Херсона. Пригадую ту ейфорію, яку відчувала уся нація! Вірю, що всі інші українські міста поверну
+6
Сьогодні річниця звільнення Херсона. Пригадую ту ейфорію, яку відчувала уся нація! Вірю, що всі інші українські міста повернуться додому! До слова, пригадав, що я так і не прозвітував за нашу з Ігорем Захаренком поїздку в Херсон, коли ми передали близько 2х тонн гумдопомоги місцевому волонтеру Ігорю Цуркану. Їжа та одяг. Дуже хочеться поїхати в Маріуполь, Бердянськ, Донецьк та Сімферополь. Неодмінно поїдемо! А поки допоможіть нам закрити збір на авто для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Потрібна ваша ранкова кава, щоб нарешті закрити збір на автівку для ЗСУ. Ще 30тис.грн. То ж, ваші 6,66,666 грн дуже потрібні тут 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

В Рязанській області так званої росії вантажні вагони прилягли в результаті підриву колії 😈💥
+2
В Рязанській області так званої росії вантажні вагони прилягли в результаті підриву колії 😈💥

Вечір в хату)) Томбовський пороховий завод чомусь палає! Необережне поводження з порохом вбиває, русачки))
+2
Вечір в хату)) Томбовський пороховий завод чомусь палає! Необережне поводження з порохом вбиває, русачки))

В Коломні, під Москвою, вибухи в районі конструкторського бюро машинобудування. Місцеві пишуть про атаку добрих дронів. Це 450км від нашого кордону. Спокійної ночі, сусіди 😈

Друзі. Залишилось зібрати 40тис.грн! Давайте рідненькі, по 20-200 грн і закриємо питання 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

У Скадовську вчора нормально так покромсало русню 😈

💥 ГУР вразили 2 десантні кораблі окупантів.   Це катери проекту 11770 ( класу «серна»): на суднах перебував екіпаж та завантажена броньована техніка, зокрема БТР-82. Топ спецоперація 🔥

Вибачте. 9 вечора. Казочка для дітей. Пан Олексій задонатив, мабуть, останні 10 копійок зі своєї картки. Так, це не багато. А
Вибачте. 9 вечора. Казочка для дітей. Пан Олексій задонатив, мабуть, останні 10 копійок зі своєї картки. Так, це не багато. Але не НЕБАЙДУЖІСТЬ і віра в перемогу. Перемога буде, але тільки, якщо ми всі разом будемо працювати і донатити! Немає малих донатів. І всім нам треба зрозуміти, що це не воїнам потрібна машинка, а нам потрібно, щоб у воїнів було все їм необхідне! То ж, тут чекаю ваші 10 копійок, чи 1000 грн! Головне, небайдужість! 🫡👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Давайте хоча б по 33 або 66 грн. Дійсно дуже треба швидко закрити збір і купити автівку. Щоб вона заїхала в Україну до 1 грудня

Хвилинку вашої уваги! Потрібні ваші 333 грн, щоб закрити 110тис.грн яких не вистачає на чергову автівку для воїнів. Чому 333?
Хвилинку вашої уваги! Потрібні ваші 333 грн, щоб закрити 110тис.грн яких не вистачає на чергову автівку для воїнів. Чому 333? Адже тоді достатньо, щоб задонатили всього 330 добродіїв! Або ж 666 - тоді достатньо 165. Або будь-яку суму, яку можете. Адже нагадаю, що з 1 грудня, ймовірно, ми більше не зможемо купляти бюджетні автівки за кордоном через постанову уряду. Тому треба буквально за лічені дні закрити цей збір. Це не чекає(( Реквізити тут 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Казахи показали хуйлу, що в них є національна гідність. Президент Казахстану Токаєв на зустрічі з путіним вітальну промову виголосив рідною мовою. У присутніх в залі росіян щелепи ледь не повипадали...

В окупованому Скадовську, після прильоту по важливому об'єкту, "все плохо" 🚀😈 А буде ще гірше! Забирайтесь з нашої землі, а
+3
В окупованому Скадовську, після прильоту по важливому об'єкту, "все плохо" 🚀😈 А буде ще гірше! Забирайтесь з нашої землі, або заберетесь у сміттєвих пакетах.

Я вибачаюсь, друзі! Ми працюємо, алк нам потрібна ваша допомога! А саме ваші 100 грн на наступну автівку для наших захисників
Я вибачаюсь, друзі! Ми працюємо, алк нам потрібна ваша допомога! А саме ваші 100 грн на наступну автівку для наших захисників! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

❗️ Історичне рішення! По праву повертаємось додому! Єврокомісія рекомендує розпочати процес перемовин про вступ України та Молдови до Євросоюзу, — президентка Єврокомісії.

Аронець Live - Estadísticas y analítica del canal de Telegram @aronets_live