es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 314
Suscriptores
-124 horas
-297 días
-10430 días
Archivo de publicaciones
Котики, залишилось зібрати ще 150к на пікап для аеророзвідників. Дуже допомагають ваші поширення, лайки і коменти у👇 Фейсбук Та особливо ретвіти у Твіттері Донати тут 👇 🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Воїни готують крашанки для окупантів 😈🔥
+4
Воїни готують крашанки для окупантів 😈🔥

Маємо вже 70 тис.грн на пікап для аеророзвідників. Залишилось зібрати 170к. Треба ваші 6,66,666 грн на смерть цим нелюдям, які сьогодні обстріляли житлові будинки у Слов'янську. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

З під завалів у Словʼянську врятували дитину🙏

Прошу поширити мій пост у твіттері, щоб донести інформацію про цей черговий терористичний злочин до західних суспільств, прес
Прошу поширити мій пост у твіттері, щоб донести інформацію про цей черговий терористичний злочин до західних суспільств, преси. https://twitter.com/aronets/status/1646902529072963585

Влада повідомляє вже про 5 загиблих і 15 поранених у Словʼянську після удару російських виродків...
Влада повідомляє вже про 5 загиблих і 15 поранених у Словʼянську після удару російських виродків...

🇷🇺 Підари вдарили по житловому будинку у Слов'янську. Горіть в пеклі, виродки.
🇷🇺 Підари вдарили по житловому будинку у Слов'янську. Горіть в пеклі, виродки.

Друзі! Відкриваємо збір на пікап доя підрозділу аеророзвідки 112 бригади! Воїни зараз акивно готуються до майбутніх історичних подій, де аеророзвідка зіграє ключову роль. То ж, просимо долучитись донатом, репостом, коментом та лайком до збору. Ціль 240 тис.грн! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Бахмут 💔

СБУ в Сургуті, за 3000 км від Києва 🤡🤣
СБУ в Сургуті, за 3000 км від Києва 🤡🤣

В такому вбранні Владлєн Татарський потрапив на концерт Кобзона. Без двох рук і ніг 🤡
В такому вбранні Владлєн Татарський потрапив на концерт Кобзона. Без двох рук і ніг 🤡

❗️Німеччина дозволила Польщі передати 5 МіГ-29 зі старих запасів НДР в Україну, — Der Spiegel. Ще 5 Мігів, це дуже добре. Головне, щоб воеи були в робочому стані!

А давайте після перемоги назвемо вулицю в Донецьку іменем умовної "Феодори Пушиної", яка врятувала багато життів бійців "ДНР" та "Вагнера"? Ну Донецьк же прожив в окупації 9 років, вони ж теж мають право вшановувати своїх "героїв"? Чи не так? Коротка замальовка з розмов із "какая разніца ліш би чєлавєк бил харошим", або як удмуртка Феодора Пушина врятувала багато життів бійців "ВВВ" у Києві, тому її не можна чіпляти. Друзі, дуже прошу проголосувати. Дякую

​​Друзі, стартував черговий раунд дерусифікації назв київських вулиць. Моє прохання, як мешканця Святошинського району, віддайте голос у додатку "Київ-Цифровий" за перейменування скверу Феодори Пушиної на сквер Воїнів ОУН: https://kvd.page.link/gq1Jzh7ZRfguzbvp8 Якщо в когось будуть питання, а яке ж відношення ОУН має до Києва, прочитайте коротку довідку і все зрозумієте. Відкриваєте додаток, натискаєте літеру "К" на синьому тлі знизу екрану. Обираєте розділ "Електронна демократія" - "Опитування". Голосувати можна незалежно від прописки. Сквер знаходиться на Академмістечку біля автостанції "Дачна" та колишньої вул. Феодори Пушиної, яку в жовтні 2022 р. було перейменовано на честь Ореста Васкула - учасника збройного підпілля ОУН під час Другої Світової війни, в'язня радянських концтаборів, керівника Київського крайового братства ветеранів ОУН і УПА (1992-2021). Будинок, де проживав пан Орест, знаходиться прямо біля скверу Феодори Пушиної. Нова назва скверу на честь Воїнів ОУН дозволить вшанувати як підпілля Організації Українських Націоналістів під час Другої світової війни, так і членів ОУН (р), ОУН (м), бійців Батальйону ОУН, які загинули на фронті російсько-української війни починаючи з 2014 року. Сквер має вшанувати таких воїнів підпілля ОУН м. Києва під час Другої світової як Дмитро Мирон "Орлик", а також загиблих воїнів у боротьбі з російськими окупантами, таких як наш друг Олег Юрченко - член ОУН та Спілки української молоді в Україні. Сквер Воїнів ОУН є логічним продовженням тематики назв у цій місцевості, пов'язаних з опором радянському режиму - поруч вулиці Василя Стуса, Мирослава Поповича, Ореста Васкула. Топ-16 рекомендацій побратима Олега Слабоспицького, якому абсолютно довіряю в цих питаннях, по інших вулицях і скверах (в порядку відображення у додатку): ❌сквер Трудової слави ✅Павла Горянського (діяч УНР) ❌сквер Феодори Пушиної ✅Воїнів ОУН ❌парк Генерала Потапова ✅Дмитра Сидорка (воїн ЗСУ) ❌парк Пушкіна ✅Івана Багряного ❌Спартаківська ✅Дарії Гусяк (зв'язкова УПА) ❌Миколи Краснова ✅Академіка Вороного ❌Комбінатна ✅Дениса Рачінського (воїн, захисник Києва) ❌Гвардійська ✅Карпатської Січі (підрозділ ЗСУ) ❌Отто Шмідта ✅Віталія Харчука (воїн, захисник Маріуполя) ❌Бажова ✅Сергія Набоки ❌Олександра Блока ✅Ірен Немировської ❌Салтикова-Щедріна ✅Сергія Миронова (воїн ЗСУ) ❌Пржевальського ✅Андрія Норова (воїн ЗСУ) ❌Маяковського ✅Тараса Коваля (воїн ЗСУ) ❌Лермонтовська ✅Юрія Горліс-Горського ❌Михайла Драгомирова ✅Андрія Верхогляда (воїн ЗСУ) #УкраїнськийКиїв #Дерусифікація

photo content

Завжди приємні відчуття, коли пожежа у Москві. Цього разу пожежа у Хімках. Вітру!

В Криму літній сезон буде дуже успішний 🤡

До страти українського військовополоненого причетний російський окупант Єгор Гузенко (позивний Тринадцятий). При чому він сам
До страти українського військовополоненого причетний російський окупант Єгор Гузенко (позивний Тринадцятий). При чому він сам на це натякає. Ми повинні запам'ятати і знищити усіх, хто може бути причетний до цього страшного злочину.

Вже на 180 тисяч тварюк менше!
Вже на 180 тисяч тварюк менше!

Продовжуємо перетворювати наш гнів у конструктив - поширюємо інфо у твіттері https://twitter.com/aronets/status/1645889755815587842 А також, донатимо на смерть цих нелюдів... Зараз ми збираємо на чергове авто для наших воїнів, які після побаченого ну дуже заряджені... Але їм потрібен пікап. Поможемо? Реквізити 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976