es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 318
Suscriptores
-524 horas
-337 días
-11030 días
Archivo de publicaciones
На цих хороших новинах, закиньте по 20-200 гривнів на евакуаційне авто для медиків з-під Бахмута 🫡 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

😈😈😈🥳🥳🥳
+1
😈😈😈🥳🥳🥳

Ось вона, злиті плани контрнаступу 🤡
Ось вона, злиті плани контрнаступу 🤡

+1
Трєвожниє вєсті с воінской часті 😈 Кажуть, що часть уже перейшла під контроль визволителів

Що далі? Референдум?))
+1
Що далі? Референдум?))

😈😈😈

Білгород - тривога 🔥🔥🔥
Білгород - тривога 🔥🔥🔥

🥳Навчання українських пілотів на літаках F-16 вже розпочалося, — голова зовнішньополітичної служби ЄС Боррель

Прикордонний пункт у БНР здійсеив жест доброї волі 😈

Танки визволителів зайшли до БНР 😈

Тимчасово окупований Грайворон Білгородської області звільнено з-під російської окупації воїнами Легіону "Свобода России" 😈
Тимчасово окупований Грайворон Білгородської області звільнено з-під російської окупації воїнами Легіону "Свобода России" 😈 Мешканці області, не знімайте переміщення сил визволення!

У Москві горить воєнкомат Преображенського району. Гарний початок тижня 🤡
У Москві горить воєнкомат Преображенського району. Гарний початок тижня 🤡

Вск місто без світла ⚡

У Сімферополі, після вибуху, ДТЕК ввів екстренні відключення світла 😈😄
У Сімферополі, після вибуху, ДТЕК ввів екстренні відключення світла 😈😄

50 лямів $ з пілотом збили над Чорним морем.

Мінус Су-35, який летів бомбити Херсонщину 🔥🔥🔥

Кацапи не були б кацапами, якби щось не вкрали. Спиздили герб Бахмута і показують у студії у Соловйова))) 🤡🤡🤡

Дякуючи вашим пожертвам підсилили пікапом на південному напрямку дуже потужний підрозділ артрозвідки, за бійцями якого полює
+4
Дякуючи вашим пожертвам підсилили пікапом на південному напрямку дуже потужний підрозділ артрозвідки, за бійцями якого полює арта окупантів. Хлопці допомагають нашим Богам війни знищувати техніку окупантів на десятки і сотні мільйонів $. То ж ваша пожертва окупиться сторицею. Загальний бюджет пікапа з ремонтом та логістикою вийшов 318000 грн. Також передали бійцям 2квт Ecoflow, павербанки та ще деякі приємні ніштячки) Рухаємось до Перемоги і продовжуємо підсилювати сили оборони! Також починаємо збір на евакуаційне авто для медиків, які за останні тижні втратили кілька автомобілів на околицях Бахмута. Будем вдячні за ваші пожертви! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Вася Ломаченко заявив, що хоче повернутись у росію, щоб підтримати православну церкву. 🤡

photo content
+1