es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 315
Suscriptores
-424 horas
-307 días
-10930 días
Archivo de publicaciones
Друзі. Маємо 150 тисяч грн із 600 на два пікапа для захисників Бахмута! Гарний темп. Але треба піднажати, щоб ми могли викупити автомобілі і почати їх ремонт. Дуже треба ваші 6, 66, 666 грн. Якщо 7000 людей внесуть по 66 грн, одразу закриємо збір, або ж 700 по 666 😈 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976 Також прошу лайк, + та репост допису у Фейсбук Твіттер

Друзі. Якщо вас не влаштовують яйця по 17, маємо шанс більше не допускати подібного. Сьогодні до 20.00 відбувається голосуван
Друзі. Якщо вас не влаштовують яйця по 17, маємо шанс більше не допускати подібного. Сьогодні до 20.00 відбувається голосування з вибору кандидатів в Антикорупційну раду при Міноборони. Лінк: https://voting.mod.gov.ua/ Я проголосував за Віталія Оджиковського, мого друга, однокурсника з Могилянки, співзасновника та мецената нашого благодійного фонду "Нащадки Сагайдачного", партнера юридичної фірми "Sayenko Kharenko". А також за Тетяну Ніколаєнко, яку також давно знаю як дуже фахову журналістку. Голосуємо!

Маємо перші 100 тис.грн із 600 на два авто для захисників Бахмута! Дуже треба ваші репости, лайки і + в коментах до допису у
Маємо перші 100 тис.грн із 600 на два авто для захисників Бахмута! Дуже треба ваші репости, лайки і + в коментах до допису у фейсбуці, адже я досі там в тіньовому бані https://fb.watch/jsh6uFGijj/ і дуже і дуже треба ваші 6, 66, 666 грн на смерть окупантам під Бахмутом https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Прем'єрка Італії запалила в парламенті, відповідвючи на питання проросійського депутата. Гляньте. Огінь 🔥🔥🔥

Перші чотири винищувачі МіГ-29 були надійно передані ЗСУ і вже покинули територію Словацької Республіки - повідомив міністр о
Перші чотири винищувачі МіГ-29 були надійно передані ЗСУ і вже покинули територію Словацької Республіки - повідомив міністр оборони Словаччини! Дякуємо!

Хто має твіттер, прошу ретвіт допису про збір на авто захисникам Бахмута там. Останнім часом, там якщо пост вистрілює, то збір швидко закриваємо! https://twitter.com/aronets/status/1638805174578827267

Село Грушівка. Поки що ще окупований Крим.

Збір на 2 авто для оборонців Бахмута, воїнів легендарної 93 бригади! Ціль - 600 тис.грн. Прошу ваших поширень. Хлопцям дуже потрібен транспорт. На жаль, автівки в Бахмуті це надзвичайно розхідний матеріал. На жаль, минулого разу, коли ми передали Паджеро, авто не прожило і тижня. На жаль, тоді були і втрати наших Героїв. То ж, дуже прошу про вашу співучасть в обороні Бахмута вашим донатом. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

А у Севастополі вночі була гарна дискотека 😈

Тримаємось ✊ Після влучання російської ракети в будинок у Запоріжжі, прапор вцілів 🇺🇦 Слава Україні!
Тримаємось ✊ Після влучання російської ракети в будинок у Запоріжжі, прапор вцілів 🇺🇦 Слава Україні!

Попадання у "воєнний об'єкт" у Запоріжжі... Кляті терористи...

+3
російські терористи в ці хвилини б'ють по житловим будинкам в Запоріжжі. Це такий "мир" вони хочуть...

ПАНТЕОН ГЕРОЇВ. Я щиро вважаю, що цей час настав. З 2014-го ми почали розуміти, хто є нашими героями. Або, принаймні, зрозуміли цей образ. Герой України - це той, хто зі зброєю боронить її Незалежність, Свободу і Гідність. Та навіть попри окупацію територій і тисячі смертей ми досі не поставили в цій дискусії крапку. Повномасштабне вторгнення розставило усі крапки над «і». Більше ніхто не сумнівається, хто герой нашої історії, а хто - його звалище. Ще з часів Русі однією з центральних місць пам’яті і національної сили в Києві була Аскольдова могила - місце почесних поховань і воїнської доблесті. Тут покоїлись ті, хто зі зброєю захищав свій дім. Хто увічнив свій героїзм кров’ю. Своєю і ворога. Радянська влада зруйнувала це місце сили, і незалежна Україна досі не спромоглась ані відновити його, ані збудувати нове. Попри це, Аскольдова могила сама відроджує свою роль. Тут вшановані Герої Крут, Герої Небесної Сотні, Іловайську, Дебальцеве, Донецького аеропорту. Тут покоїться друг Да Вінчі - Герой України, командир батальйону «Вовки Да Вінчі». Нам потрібен Національний Пантеон Героїв України. Державний меморіальний комплекс, що вшановує пам’ять визначних діячів, славетних військових командирів, лідерів національно-визвольної боротьби усіх часів. Тих, хто били ворога в усіх його звірячих обличчях: московського царства, російської імперії, радянського союзу, російської федерації. Складно уявити кращого місця для цього Пантеону, ніж Аскольдова могила. Я створила петицію про створення такого Пантеону і закликаю всіх вас її підписати. Ми бачимо цей майбутній комплекс як місце національної сили, пам’яті, єднання і консолідації. Місце, куди всі наступні покоління українців - через 10, 20, 50, 100 і 300 років - приходитимуть вшанувати своїх Героїв і надихатись на розбудову вільної України. Тут мають бути визначні діячі сучасності. Тут мають бути визначні діячі минулого, що дивляться на нас з неба: Іван Мазепа, Степан Бандера, Андрій Мельник, Євген Коновалець, Симон Петлюра, Павло Скоропадський і багато інших. Тут будуть і Герої майбутнього, натхнені нашим прикладом. Сьогодні держава займається створенням Національного військового меморіального кладовища. Це дуже важливий і потрібний для України проект, на якому ми не маємо зупинятись. Нам потрібен наш «Арлінгтон» як вічна пам’ять, що без Війська немає України. І нам потрібен Пантеон як місце сили і єднання довкола визначних борців за нашу Незалежність. Громадськість висувала подібні проєкти і за часів третього, і п’ятого, і чинного Президента України. Зараз він як ніколи на часі і ми маємо довести його до кінця. Це потужна і кропітка робота не на один рік, що передбачає залучення всіх. Чиновників, істориків, дипломатів, військових, ветеранів, активістів і всіх нас, громадян України, що виживуть і пронесуть цю пам’ять крізь усе своє життя. Звичайно, цей процес потребує широкої національної дискусії і консенсусу. Він не має спускатись згори. Він не має бути проектом однієї людини. Але він точно має відбутись, і це вже не предмет дискусії. Будь ласка, підпишіть цю петицію, поширте її на своїх сторінках і розкажіть про неї іншим. У нас не буде майбутнього, якщо ми не пам’ятатимемо тих, завдяки кому воно відбудеться.

+1
Морські дрони вночі атакували чорноморський флот росії у Севастополі. Кубаньська народна республіка атакує 😈😄

У студії пропагандиста Соловйова стало на одного хорошого росіянина більше.

⚡Давно перезріле рішення. Але нарешті! Рада ухвалила закон про заборону в Україні географічних назв, повʼязаних із росією та російською імперією

Оксен Лісовий став міністром освіти! Прекрасна патріотична і фахова кандидатура. Удачі!
Оксен Лісовий став міністром освіти! Прекрасна патріотична і фахова кандидатура. Удачі!

ГУР інформує 😈 ‼️ Вибух у місті Джанкой на півночі тимчасово окупованого Криму знищив російські крилаті ракети “Калибр НК” під час їхнього транспортування залізницею “Калибр НК” ― ракети, призначені для пусків з надводних кораблів російського чорноморського флоту. Дальність ураження такої зброї ― понад 2500 тисячі кілометрів по наземних цілях, та понад 375 кілометрів по морських.

Серіал продовжується! Китай, закрий небо!

😈