Аронець Live
Ir al canal en Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Mostrar más9 322
Suscriptores
-624 horas
-337 días
-10630 días
Archivo de publicaciones
9 322
Шок контент!
Пан Володимир Задорожний, наш постійний меценат, кілька тижнів тому задонатив не кошти, а цілу свою автівку. Так, такі ЛЮДИ, УКРАЇНЦІ існують! І надихають мене і всіх нас на прдальшу активну боротьбу!
Володимир дуже хотів, щоб його автівочка поїхала на передок. Але обговорили, що прохідність в авто для передка не достатня, то ж, кращим варіантом було продати, а за вилучені кошти купити гарного пікапа/позашляховика.
В підсумку, вдалося придбати та відремонтувати аж два рамні джипи, один з яких поїде в район Авдіївки, а інший на Оріхівський напрямок відвойовувати наші землі.
Не будьте байдужими, будьте як Володимир. І головне, не думайте, що якщо у ваших можливостях задонатити 10-100 гривень, то це не дієво, чи це не цінується. Ми це дуже цінуємо. Більше того, основна масса донатів - це якраз невеликі донати, завдяки чому ми з вами вже привезли понад 60 автівочок для ЗСУ!
То ж, допомагаймо ЗСУ! І ще раз подяка пану Володимиру. Це безцінно!
І продовжуємо донатити тут👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 322
Із задоволенням переглянув черговий випуск "Лиховій і Дикий", чого і вам бажаю.
Як завжди, хлопці розклали все по логічних полицях.
https://youtu.be/DPon44Mn13Y
9 322
Repost from Юрій Богданов
Інтерв’ю Залужного для The Washington Post. Ключове.
Загалом. Якщо узагальнювати, то Залужний каже:
1. НАМ ТРЕБА ЩЕ БІЛЬШЕ ЗБРОЇ.
2. Страхи Заходу щодо ескалації нас обмежуть і несуть додаткові втрати.
3. Після війни доведеться дуже багато працювати.
Залужний дуже крутий. Що тут додати. Тепер по тезам.
Про перебіг війни:
1. Про контрнаступ - щоб все було швидко і красиво, у України мають бути крилаті ракети, літаки та мінімум стільки ж снарядів на день як і у Росіян. Чим більше Україна зможе стріляти, тим менше вона зазнає втрат. Залужний різко критикує своїх колег, які стверджували, що Києву не потрібні F-16, бо самі вони б ніколи не розпочали таку масштабну операцію без переваги у повітрі.
2. Про атаки території РФ - Західні союзники все ще бояться ескалації з боку Росії. «Це наша проблема, і нам вирішувати, як вбити цього ворога. На його території можна і потрібно вбивати на війні. Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми вбиватимемо своєю. Але лише стільки, скільки необхідно».
3. Про Крим. Якщо відкинути приємний пафос, сказано наступне: будуть сили і засоби - буде і Крим. І тоді ЗСУ і Залужного ніщо не зупинить. Навіть побоювання союзників, що Крим це і є СПРАВЖНЯ ЧЕРВОНА ЛІНІЯ ПУТІНА (від себе - ні, немає в нього червоних ліній крім збереження влади та життя).
4. Про Герасимова. Залужний усе ще поважає доктрину свого супротивника. «Він ворог — ворог дуже розумний», — сказав Залужний. «Розумний і тому хитрий. Він ще сильний. Тому ми повинні поважати його”.
Боротьба з радянщиною в армії:
1. Серед перших справ, які він зробив, був ремонт свого кабінету (від себе - БОЖЕ ЯК ЦЕ ЖИТТЄВО). Кожен раз, відвідуючи там попередніх командирів, він згадував, що дратує в радянщині найбільше - «те, що будь-який командир, який займав його посаду, був фактично феодалом над своїми підлеглими». Це точно відображає те, що він хотів змінити в українській армії.
2. Про стиль управління. Замість того, щоб керувати залізною рукою, Залужний сказав, що він часто запитує порад як у інших генералів, так і у бійців на передовій, які часто можуть напряму зв’язатися із Залужним через соцмереж (від себе - і деяким з них потім тисне корона).
3. Спробу Залужного змінити культуру можна побачити й на полі бою. Роки навчання зробили українські сили спритнішими за російські. Командири нижчого рівня на місцях часто відчувають себе уповноваженими швидко приймати рішення, а не погоджувати кожний крок як в СРСР і РФ.
4. Відмова від радянської спадщини в ЗСУ далеке від завершення.
Резніков про Залужного. Цей шматок мені дуже сподобався. 24.02.22 міністр прибув до Залужного та побачив, що генерал стоїть над великими картами та відповідає на численні дзвінки. Залужний отримував інформацію з поля бою, а потім відповідав різкими наказами. Але й щоразу додавав невелику пестливість, називаючи підлеглого «красунею» або кажучи «молодець». «Це людяність», — сказав Резніков, - «Хлопець у генеральській формі, але його людяність робить його особливим».
Про скорботу. Кожен ранок генерал починає з того, що дізнається, скільки солдатів було вбито чи поранено, виконавши його наказ напередодні. Залужний сказав, що відкладає горе на потім. Зараз траур відволік би його від важливої роботи.
За 7 місяців до 24.02 Залужний думав про перехід до цивільного життя. Коли президент Зеленський подзвонив і запропонував Залужному очолити ЗСУ, Залужний швидко відмовився від ідеї піти у відставку.
Про те, що буде після війни.
1. Обмеження західних країн щодо дій на території Росії спонукали Залужного більше думати про майбутнє — поза цією війною - як зробити країну настільки сильною, щоб ніхто не наважився на неї знову напасти. Досягти цього означає виробляти зброю для захисту, а не покладатися на її забезпечення іншими.
2. «Перемога буде тоді, коли у нас буде армія яка гарантуватиме безпеку дітей, які зараз їздять у колясках, щоб вони росли, знаючи, що такого більше не повториться. І це колосальний обсяг роботи. Треба починати зараз».
Підписатися
9 322
Вчора, коли я прочитав коментар міністра Уоллеса, я особисто підохуїв. Бо в 2014 році, коли росія відтяпала в України Крим і Донбас, і вбила тисячі українців, то Британія, як гарант безпеки України згідно Будапештського меморандуму, не надто активно допомагала нам. Тому я абсолютно не здивований емоційною відповіддю президента воюючої країни. В мене самого кипіло.
Але найкраще моє кипіння текстово геніально описав
@Tkach_Mykhailo
Це відповідь міністру
@BWallaceMP
від мільйонів звичайних українців
Дуже рекомендую до прочитання усім тей текст https://www.pravda.com.ua/columns/2023/07/13/7411210/
9 322
Поки там Україна ще не готова прийняти до себе НАТО, бо ті не достатньо відповідвють нашим стандартам, закликаю вас задонатити воїнам-медикам з Бахмутщини на портативний УЗД апарат. Залишилось 15 тис.грн зібрати. Дуже треба ваші 6, 66, 666 грн 🙏🫡
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 322
Друзі, залишилось зібрати 30 тис.грн і будем купляти апарат для порятунку воїнів!
Прошу ретвітів у твіттері
Та репостів у фб
це помагає.
Донатити тут
🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 322
Товариство. Наш друг і меценат, власник СТО, де було відремонтовано вже понад 40 автівочок, які ми з вами передали в ЗСУ і яке ми вже називаємо "Майстернею Нащадків Сагайдачного", Роман, шукає собі механіка(ів) на роботу. Роман веде соціально-відповідальний бізнес, з початку війни робить нам машинки і не дере за роботу як деякі інші СТО, по "ринкових цінах". А також вже взяв на роботу переселенця з Маріуполя.
В ідеалі, в пошуках автомеханіка з досвідом, ветерана АТО/війни, який по тим, чи іншим причинам демобілізувався, з патріотичною позицією.
Ринкові умови праці, та головне робота на благо ЗСУ.
Якщо є охочі, або ви знаєте таких людей, пишіть мені в приват. Дякую!
На фото це завдання майстерні на найближчі 2 тижня. Самі розумієте, потрібне підсилення, бо хлопці фізично не витягають.
P. S. Також, нагадаю, зараз збираємо кошти на портативний УЗД прилад для медиків з околиць Бахмута. Потрібен ваш донат 🙏
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 322
Власник 8 російських паспортів змусив офіс президента тиснути на Кабмін та київську владу у питанні 100мдн $. Деталі у пості на фб.
Прошу вподобати та поширити, оскільки досі в тіньовому бані.
9 322
Друзі. Не типовий збір, але не менш важливий для порятунку наших воїнів!
Вже кілька місяців тому до нас звернулись медики 10 гірсько-штурмової бригади (моєї рідної Коломийської), які зараз базуються на Донеччині, з проханням допомоги у придбанні мобільної ультразвукової системи для УЗД внутрішніх органів. На відео воїн розповідає принцип дії системи. Знайшли таку систему у Німеччині, вартість 5100 євро. Воїни самі вже зібрати 1к євро, + співзасновник нашого фонду Юрій Клебан теж знайшов близько 1к євро. Також у нас на банці є понад 30тис.грн. То ж, залишилось зібрати трохи більше 2 тис.євро.
Давайте врятуємо більше життів наших захисників, задонатьте на пристрій 100-200-500 грн. Дякую!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 322
Ржицький був капітаном 2-го рангу та командиром підводного човна «Краснодар». Його підозрюють у запуску «калібрів» по центру Вінниці 14 липня 2022 року, внаслідок якого загинули 23 особи.
9 322
Доброго вечора 🫡
У Краснодарі застрелили терориста, командира підводної лодки "Краснодар", з якої окупанти "калібрами" бомблять Україну.
Чудова новина. Кожен терорист відповість за свої вчинки!
9 322
⚡А це прям дуже крута новина. Після перемоги шлґх до НАТО може складати не роки, а місяці!
❗️Союзники НАТО досягли консенсусу щодо усунення ПДЧ зі шляху України до вступу в НАТО, — глава МЗС України.
ПДЧ – це «попередній етап» членства в НАТО, в якому країна-претендент отримує індивідуальну національну програму підготовки до майбутнього членства.
9 322
Цікавий факт.
1996 рік. Мер Стамбула Реджеп Ердоган виступає на відкритті міського парку імені Джохара Дудаєва та закликає до розправи над росією.
Помста, це страва, яку подають холодною?
9 322
Історична подія. Дуже сподіваюсь, що і поляки приймуть формулу, що на Волині відбулась трагедія наших двох народів.
Вічна пам'ять усім загиблим.
9 322
"Ми ще скажемо своє слово в бою", - командир "Азова" Денис Прокопенко
Слава Нації!
Смерть ворогам!
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
