es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 315
Suscriptores
-424 horas
-307 días
-10930 días
Archivo de publicaciones
Відео від воїнів 93 бригади

Люблю такі новини! ⚡️Під Бахмутом збито ворожий Су-24.

Від воїнів прийшов для нас не типовий запит. Є потреба в човні. На 8-10 людей з мотором. Навіть не знаю з чого почати) Де дивитись, шукати, які ціни? Або, може хтось має бажання пожертвувати, а чи продати зі знижкою?

+2
В окупованому Мелітополі підірвали місцевого колаборанта Івана Ткача, якого призначили керувати міським транспортом. Зрадник активно допомагав з перевезеннями окупаційних військ. Сподіваюсь, подох.

+1
Ремонт цього X-Trail важкувато давався, але виїхала від нас вона як нова копійка 🔥

В День Добровольця передали чергову автівку воїнам 72 Бригади. Вже завтра вона відправиться в околиці Вугледара, де буде допо
+3
В День Добровольця передали чергову автівку воїнам 72 Бригади. Вже завтра вона відправиться в околиці Вугледара, де буде допомагати саперам робити смерть окупантам. Дякую Миколі Малярчуку, який в Ірландії знайшов для нас цю автівку. Загальний бюджет авто склав 193700 грн. Дякуючи вам, щодня підсилюємо ЗСУ! Також передали хлопцям зарядну станцію Ecoflow River 2. Там це дуже помічний пристрій. Ви донатите - разом посилюємо наші сили оборони! Дякую, що не втомлюєтесь! А ми вже збираємо на чергову автівку. Долучайтесь донатом 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Дякую! З Днем Добровольця, Націє!
Дякую! З Днем Добровольця, Націє!

⚡Польща може передати Україні винищувачі МіГ-29 протягом найближчих 4-6 тижнів — прем'єр Польщі Моравецький.
⚡Польща може передати Україні винищувачі МіГ-29 протягом найближчих 4-6 тижнів — прем'єр Польщі Моравецький.

Польща може передати Україні винищувачі МіГ-29 протягом найближчих 4-6 тижнів — прем'єр Польщі Моравецький.

Понад 160 тисяч хороших мирних московитів. Мене все не полишає думка, що Україна, ціною життів цвіту нашої нації, очищує Моск
Понад 160 тисяч хороших мирних московитів. Мене все не полишає думка, що Україна, ціною життів цвіту нашої нації, очищує Московію від найгірших її представників - вбивць, маніяків, терористів...

Організатори Оскара - відбірні підари. В гіршому значенні цього слова

Президент Зеленський просвоїв Олександру Мацієвському звання Героя України "За його хоробрість, за його впевненість – в Украї
Президент Зеленський просвоїв Олександру Мацієвському звання Героя України "За його хоробрість, за його впевненість – в Україні – і за його «Слава Україні!"

+4
Новий день, нове підсилення для ЗСУ дякуючи вашим донатам! Посилили підрозділ аеророзвідки нашої 241 бригади автомобілем Nissan X-Trail. За автівку щиро дякуємо Миколі Малярчуку, який в Ірландії знайшов та придбав її за власний кошт! Микола приклад українця, який любить та підтримує Україну не просто на словах, а до глибини власної кишені. Гідний приклад для наслідування, тим паче, що це вже друга автівка придбана ним за власний кошт. Наш фонд взяв на себе логістику та ремонт, на що витратили 120600грн. Також ми придбали портативну зарядну станцію Ecoflow Delta Max 2000 та передали хлопцям. Пташки ж завжди хочуть підзаряджатись :) Дуже приємно допомагати підрозділам де служать друзі, справжні патріоти, яких знаю по спільній боротьбі за Україну вже понад 10 років, Сашко Солонько та Вадим Фещенко. Друзі, дякую вам за службу! А ми продовжуємо посилювати ЗСУ завдяки ВАМ! Збір на наступне авто 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Щиро дякую небайдужому пану Володимиру, який допоміг закрити збір на авто для воїнів 72 бригади 🔥 І нагадаю, кожен внесок ва
Щиро дякую небайдужому пану Володимиру, який допоміг закрити збір на авто для воїнів 72 бригади 🔥 І нагадаю, кожен внесок важливий, як 40тис, так і 1 гривня! Головне - небайдужість і співучасть. У нас народна війна і народна армія. І тільки спільно поборемо одвічного ворога! А ми продовжуємо, вже збираємо на наступне авто. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Вугледар. Пекло на землі. Нагадаю, саме для хлопців, які воюють там, збираємо на авто.

+1
Дякую всім, вжк маємо 50 тис. Ще 50! Це з кожного з вас по 3 грн, або по 30 з 1600 підписників, чи по 300 зі 160ти) ну, або по 3000 з 16ти. Математика річ вперта і вже неодноразово виручала нас у зборах для ЗСУ, бо разом - сила! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976 P. S. Відео з навчань воїнів 72ї. Публікую з дозволу.

+2
🔥🔥🔥 У Москві горить офіс пропагандистського телеканалу «Спас». Гойда! 😈

30к зі 100 вже є! Прошу також лайкнути, вліпити + та поширити допис у: Фейсбук Твіттер Реквізити👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Збір на авто для саперів 72 бригади, які на Вугледарському напрямку вже знищили сотні одиниць бронетехніки окупантів! Залишил
Збір на авто для саперів 72 бригади, які на Вугледарському напрямку вже знищили сотні одиниць бронетехніки окупантів! Залишилось зібрати 100 тис.грн! Друзі, пригадуєте, ми забрали з-під Вугледару підбиту Навару, ту, на яку ви донатили в грудні? І збирали на її ремонт. На жаль, ремонту вона таки не підлягає, адже сильно погнуло раму і ремонт вийде дорожчий за збір на нову. Власне ми з вами зібрали тоді 45к грн на ремонт + на банці є майже 60к. А ще нам вдалося продати на запчастини розбиту, завдяки чому маємо ще майже 100к грн. То ж, залишилось зібрати лише 100к. Хлопцям треба дуже терміново, адже транспорт виходить з ладу, або знищується біля Вугледара дуже швидко( Тим паче, що ваша інвестиція в транспорт для саперів які мінують поля вже окупилась сторицею і це не перебільшення! Дуже просимо оперативно закрити потребу воїнів 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

🔥 Під Москвою палає фабрика пластмас у Колюбакіно! Гарні ранкові новини! Попередньо, горить 5000 кв. У будівлі обвалився дах.

Аронець Live - Estadísticas y analítica del canal de Telegram @aronets_live