es
Feedback
Андрій Попик

Андрій Попик

Ir al canal en Telegram

Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Андрій Попик

El canal Андрій Попик (@apopyk) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 19 051 suscriptores, ocupando la posición 3 037 en la categoría Política y el puesto 3 231 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 19 051 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 363, y en las últimas 24 horas de -11, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 14.26%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 11.78% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 2 717 visualizaciones. En el primer día suele acumular 2 244 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 157.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como монобанка, apopykpaypal, мітинг, траса, агентура.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Política.

19 051
Suscriptores
-1124 horas
-1037 días
+36330 días
Archivo de publicaciones
20:30 робим стрім

Задача НТМ з математики 2026 В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального. Щоденне споживання пального на
Задача НТМ з математики 2026 В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального. Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів. Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального. Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"? Пишіть відповіді в коментарях.

Таваріщ Гоблін каже, щоб ми зберігали спокій, бо бензин в Криму навіть по QR кодам вже не буде для населення, а тільки для служб. Як тут зберігати спокій! Тут ж піднесення настрою неймовірне!

🔥Тьотя з Чувашії питає, що сталось, чому нема бензину, і цікавиться чи в ваших регіонах є бензин. У мене в Хмельницькій області є, все ок, а у вас? І що ж сталось в Чувашії, бо я політикою не цікавлюсь 😎

🔥орден в Польщу відправили Новою Поштою. 😎 Навіть не дипломатичними каналами, це витончено!
🔥орден в Польщу відправили Новою Поштою. 😎 Навіть не дипломатичними каналами, це витончено!

🔥 заходим на стрім! https://tinyurl.com/popykstream

18:30 стрім. Готові?

Знайшли ППОшника який в москві поцілив в бочку на НПЗ і зірвав кришечку
Знайшли ППОшника який в москві поцілив в бочку на НПЗ і зірвав кришечку

🔥стрім сьогодні 18:30-21:30

🔥долетіло до НПЗ в Тюмень!

🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk Этих
🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду! 🔴Подпишись на Youtube | Telegram

🔥Президент України дав тиждень вусатому таргану з Білорусі, щоб той прибрав російські ретранслятори з веж вздовж нашого кордону, інакше їх приберемо ми. І про паливо сказав, щоб не постачав росіянам (бо це поставки в військо), але тут не сказав що бахнем по НПЗ в Мозирі 😎 Але скільки там тих справ... Думаю якщо таргана почати кошмарити бідненький забігає як при включеному світлі

Як тільки заходить мова назвати якусь недекомунізовану вулицю на честь якогось українського діячаЮ місцева вата починає верещ
Як тільки заходить мова назвати якусь недекомунізовану вулицю на честь якогось українського діячаЮ місцева вата починає верещати, що він немає ніякого стосунку до нашого міста/селища, він тут не був, він тут не жив і т.д. Але при тому всілякі вулиці ленінів, енгельсів та марксів, роз люксембурк, толстих і пушкінів їм чомусь були норм, наче вони прям на їх вулицях до школи ходили. Вся ця проросійська публіка усіляко чіпляється за своє совковоімперське минуле. А нам треба це совковоімперське все вичищати з наших міст. Хай собі скавчать...

🔥рвань!
🔥рвань!

Бусифікація в Пензі. Бажаючі воювати за царя закінчились давно, тепер російський режим навіть не приховує вилов російських ванюшек щоб кинути їх під Малу Токмачку

😁великая, блять, нахуй, аналитика, нахуй, от носителя нахуй великого блять и могучего сука языка

Тверська єпархія РПЦ відправила на фронт 50 мотоциклів, уазіки, пікапи... Питання, чому РПЦ досі діє в Україні?
Тверська єпархія РПЦ відправила на фронт 50 мотоциклів, уазіки, пікапи... Питання, чому РПЦ досі діє в Україні?

🔥стріма який мав бути сьогодні в обід не буде. Не встигаю інші робочі справи позавершувати. Тож стрім зробим в суботу ввечері

🔥відоси з кришкою не закінчаться 😀

Ах, як спокійно в москві після СВО 😀 Вчорашні ППО шники з москви показують майстер-клас 😀