es
Feedback
Кулуари Забєліної

Кулуари Забєліної

Ir al canal en Telegram

Працюю у медіа та політиці більше 10 років. Обожнюю інсайди і все те, що пошепки говорять між собою політики. Не маю цензури 🔥 але пам’ятаю, що головний ворог - це росія. Для зв’язку: @Zabelina_Y ютуб: https://youtube.com/@zabelina9?si=9I6sjb8M-QtLkWwX

Mostrar más
8 147
Suscriptores
-524 horas
-237 días
-1930 días
Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+42
en 1 canales
mayo '26
+88
en 3 canales
Get PRO
abril '26
+41
en 0 canales
Get PRO
marzo '26
+76
en 10 canales
Get PRO
febrero '26
+56
en 4 canales
Get PRO
enero '26
+1 126
en 15 canales
Get PRO
diciembre '25
+439
en 17 canales
Get PRO
noviembre '25
+23 835
en 38 canales
Get PRO
octubre '25
+34
en 9 canales
Get PRO
septiembre '25
+382
en 7 canales
Get PRO
agosto '25
+337
en 22 canales
Get PRO
julio '25
+936
en 15 canales
Get PRO
junio '25
+247
en 14 canales
Get PRO
mayo '25
+234
en 13 canales
Get PRO
abril '25
+673
en 24 canales
Get PRO
marzo '25
+817
en 35 canales
Get PRO
febrero '25
+571
en 7 canales
Get PRO
enero '25
+232
en 3 canales
Get PRO
diciembre '24
+292
en 9 canales
Get PRO
noviembre '24
+56
en 2 canales
Get PRO
octubre '24
+967
en 10 canales
Get PRO
septiembre '24
+1 031
en 6 canales
Get PRO
agosto '24
+30
en 1 canales
Get PRO
julio '24
+84
en 7 canales
Get PRO
junio '24
+48
en 4 canales
Get PRO
mayo '24
+28
en 2 canales
Get PRO
abril '24
+801
en 1 canales
Get PRO
marzo '24
+78
en 1 canales
Get PRO
febrero '24
+12
en 0 canales
Get PRO
enero '24
+22
en 0 canales
Get PRO
diciembre '23
+48
en 1 canales
Get PRO
noviembre '23
+141
en 1 canales
Get PRO
octubre '23
+58
en 0 canales
Get PRO
septiembre '23
+11
en 0 canales
Get PRO
agosto '23
+451
en 0 canales
Get PRO
julio '23
+456
en 0 canales
Get PRO
junio '23
+1 349
en 0 canales
Get PRO
mayo '23
+43
en 0 canales
Get PRO
abril '23
+8
en 0 canales
Get PRO
marzo '23
+29
en 0 canales
Get PRO
febrero '23
+34
en 0 canales
Get PRO
enero '23
+90
en 0 canales
Get PRO
diciembre '22
+7
en 0 canales
Get PRO
noviembre '22
+5
en 0 canales
Get PRO
octubre '22
+3
en 0 canales
Get PRO
septiembre '22
+13
en 0 canales
Get PRO
agosto '22
+13
en 0 canales
Get PRO
julio '22
+6
en 0 canales
Get PRO
junio '22
+235
en 0 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
23 junio+3
22 junio0
21 junio+2
20 junio+1
19 junio+2
18 junio0
17 junio+1
16 junio+3
15 junio0
14 junio+3
13 junio+4
12 junio+2
11 junio+1
10 junio+2
09 junio+4
08 junio+4
07 junio+1
06 junio+3
05 junio+4
04 junio0
03 junio0
02 junio+2
01 junio0
Publicaciones del Canal
Бачу багато хто посилається на слова Трампа, сказані під час G7 українському президенту, що треба дотискати путіна, опубліковані в KI. Дійсно, наше спілкування з Трампом під час саміту пройшло максимально продуктивно, попри (!) відсутність двосторонньої зустрічі Трампа та Зеленського. Було, по суті, три спілкування, одне - телефоном. Тепер ми і європейці будемо просувати «дух Евіану», це не жарт) памʼятаєте, росіяни дуже люблять згадувати дух Анкоріджу? Будуть менше. Якщо ми зможемо це продовжити. Ми навіть привезли Трампу подарунок на його день народження. Більше про саміт, але і про перший етап армійської реформи, і продовження недокомунікаціі Федорова та Сирського - у пʼятничному ефірі. https://youtu.be/re2DTeTuVl8?si=zjMCxaUfh_LYeYW0

2
Про представництво України у Гданську на конференції з відновлення мають оголосити сьогодні, але воно буде. Планується на високому рівні. Всі ці дні приймалось рішення в ОП. То ж кризи принаймні тут вдалось уникнути, подальша ескалація з поляками нам точно не потрібна, у нас є і більші виклики. Я наступні дні працюватиму в Гданську.
3 093
3
Президент Польщі Кароль Навроцький позбавив президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. А принаймні позбавив як політичний жест, тому що формально потрібна ще контрасигнація прем'єр-міністра. Ну, це вже абсолютно другорядне питання. У Варшаві домінує переконання, що Київ просто тягне час, але насправді не збирається робити нічого для вирішення проблеми. Тож жодного сюрпризу. Ти сказав А, треба було сказати й Б. Хоча, якщо об'єктивно дивитися - важко знайти вихід із конфліктної ситуації, коли обидві сторони є заручниками внутрішньої політики. Ми тут завжди дуже схожі один на одного. З другого боку, беручи до уваги те, які варіанти розглядалися у Варшаві, скажу чесно - дуже добре, що все завершилося, принаймні наразі, лише дрібними символічними шпильками. Могло бути набагато гірше. Зараз ключове - це обмінятися люб'язностями, але тихо деескалювати ситуацію. Те, що я писав нещодавно, так і підтримую. Польсько-українські відносини потребують абсолютно нової формули, тому що попередня себе вичерпала. Перш ніж до цього дійде, раджу притомним людям узяти кілька днів відпочинку. На жаль, дехто вже не встиг і уже продемонстрував світові свій доволі сумнівний рівень інтелекту. Шкода. З початку треба всім фрустратам трохи випустити пару. До серйозної роботи повернемося згодом, коли наші диванні експерти знову перемкнуться на якийсь Іран, Тайвань чи будь-що інше, у чому вони так само не розбираються. Гарних вихідних всім.
5 887
4
Поки у нас відбуваються карколомні драми з тг каналами, і неіснуючими покупцями, пропоную нарешті свій нещодавній ефір, де я розібрала декілька тем: По перше, субʼєктність ГУР після зміни керівника. Не секрет, що перед своїм переводом в оп, Буданов мав розмову з президентом щодо призначення очільником служби Вадима Скібіцького, але президент, який і провів це кадрове перезавантаження, залишати «друге королівство» за Будановим не схотів, зараз Іващенко, який є близьким до Сирського, і орієнтується на нього і президента, хоча формально ГУР підпорядковуються МО, міняє команду, змінює роботу спец служби, багато процесів ставить на паузу, я трохи розповіла про це. І про переговорний процес з Європою, якраз актуально на тлі саміту G7, десь в ті дні якраз відбувався візит послів країн євро трійки (Німеччина, Франція та Британія) до МЗС рф, який у нас мало помітили. https://www.youtube.com/live/R6EkgdmLoK4?si=tj8CSlwJHZrsD37j
5 819
5
Президент прокоментував свої зустрічі в рамках саміту G7, зокрема, поки що, загальну зустріч з Трампом, хоча пізніше, є споді
Президент прокоментував свої зустрічі в рамках саміту G7, зокрема, поки що, загальну зустріч з Трампом, хоча пізніше, є сподівання, має відбутись і особиста зустріч. Зазначив, що сподівається на отримання ліцензій на виробництво анти балістичних ракет та систем, і про big drone deal з Канадою, але, що цікаво, про big drone deal з Америкою поки ні слова, бо, наскільки я знаю, там прогресу нема. Формально, до речі, за drone deals відповідає Рустем Умєров. Його ж тут можна побачити і на фото з зустрічі. Хоча не всі, хто на саміті потрапили в кадр:)
6 032
6
Уважно прочитала всю розшифровку інтервʼю Лукашенка, бо наші тг канали люблять давати лише короткі фрагменти, вирвані з контексту. 👉Отже, інтервʼю дано саудитам, Аль Арабія, що вже само по собі симптоматично, дано напередодні саміту G7, де якраз відбудуться зустрічі Володимира Зеленського з європейцями та Трампом, і де будуть позитивні новини, і якраз щодо переговорного процесу, європейці мають підготувати план, а з чим виходити на переговорний процес. І вже потім визначатись з переговорником від Європи. 👉Якраз нещодавно, нагадаю, Макрон дзвонив Лукашенко, в тому числі, через це. В самому інтервʼю, яке сповнене сигналами, які точно не були б сказані без розуміння підтримки путіна, Лукашенко зазначає щодо важливості прямих переговорів з Європою, критикує нещодавню заяву країн євро трійки (Британія Франція Німеччина) після Лондону, але зазначає, що на початку переговорів сторони завжди стоять на найжорсткіших позиціях, каже про необхідність сісти за стіл переговорів втрьох: він, путін та Зеленський, тут без інтриг, просуває себе як переговорника, і зазначив, що війну можна завершити вже до кінця цього року, цю мантру теж можна зрозуміти. 👉Розповів про свої контакти як з американцями, про них я тут активно пишу, і з європейцями непублічні (так, їх багато, і щодо калію (Польща та Литва), і не лише) і про запрошення на Раду миру у США, яка відбудеться у вересні. 👉До цього Лукашенку, як мінімум, така умова йому поставлена, треба звільнити всіх політичних вʼязнів. Окремий блок щодо загрози з боку Білорусі, вибачився перед українським президентом і зазначив, що «українські військові докладали Зеленському, що небезпеки нема з боку Білорусі» і що білоруси не хочуть війни. Раніше я вже розбирала ситуацію щодо цих заяв щодо Білорусі, додам трохи, але згодом. По Лукашенку завжди можна визначити, куди віє вітер.
6 620
7
Володимир Зеленський вперше з лютого цього року провів телефонну розмову з Дональдом Трампом. Дуже сподіваюсь, що наступного тижня буде ще і двостороння зустріч. Тим, хто скаже, що це не треба, спитаю, де брати анти балістичні ракети та що робити з європейцями, які все рівно у своїх рішеннях озираються на США.
5 478
8
Дуже багато конспірології щодо зустрічі Трампа та Усика у стилі «США ставлять на Усика», все набагато простіше. Та зверну ваш
Дуже багато конспірології щодо зустрічі Трампа та Усика у стилі «США ставлять на Усика», все набагато простіше. Та зверну вашу увагу саме на це фото Кіта Келлога, який зробив для цієї зустрічі дуже багато, як і його неймовірна донька Меган Моббс, у якої, до речі, складні відносини з радикальною частиною республіканської партії, але це не заважає їй багато робити для України. Келлог пішов з посади спец посланця Трампа по Україні у січні 2026 року, але вплив не втратив, як і спілкування з Трампом, і кабінет у білому домі теж, і проінформованість, то ж випускати його з поля зору не варто було окремим представникам української влади. Здається, я знову почну писати про поточні проблеми україно-американських відносин.
5 916
9
Комунікаційна радниця Трампа повідомила, що Трамп зустрівся з Олександром Усиком в Овальному офісі сьогодні. Усик також буде
Комунікаційна радниця Трампа повідомила, що Трамп зустрівся з Олександром Усиком в Овальному офісі сьогодні. Усик також буде присутнім і на дні народженні Трампа, яке буде 14 червня. Не буду тут нагадувати свій давній пост про політичні зустрічі Усика у США, хоча свідком деяких я була особисто. Але зустрічі у нього у США відбуваються вже не перший рік і на дуже високому рівні, як з республіканцями, так і з демократами. Тут не варто шукати якогось одного лобіста в Україні для цього всього. Візит цей - це приватна ініціатива боксера і його команди. На тлі майже відсутності комунікації на державному рівні між Україною та США (так, ми знову в цій точці, Віткофф і Кушнєр, та робота посольства це інше) ця зустріч хороша історія, щоправда, не всі в українській владі будуть раді 🤷‍♀️
8 213
10
Ситуація з польською стороною поки знаходиться у точці напруги, попри своєчасний візит Кирила Буданова до Варшави. Президент дійсно навіть змінив польський аеропорт для свого переміщення. Польська сторона, зокрема, у президента Навроцького очікує певних рішень від українського президента, пропозиції щодо чого були передані Україні. Хоча очевидно, що жодна зі сторін робити крок назад не збирається і зараз це точно не є можливим. Тут трохи мʼяким голосом раціо звучить Туск, який закликав президентів зустрітись особисто, але, очевидно, що до того ще необхідно проробити роботу непублічну. Не буду розписувати, що призвело до цього дуже несвоєчасного рішення, бо це стосується чутливих відносин країн у непростий момент, а Польща, крім всього, є логістичним хабом, важливим для України. Та реакцію Навроцького, який буде використовувати це для свого електорату можна було передбачити, і конфлікту можна було уникнути. Але попереду конференція з відновлення, яка має пройти у Гданську, до того ще є час фахово перезапустити відносини.
8 195
11
Гаврилюк сьогодні на засіданні ТСК Гончаренка підтвердив те, що я писала майже одразу після звільнення. За його словами, 18 травня між ним та міністром оборони відбулась розмова, у ході якої Федоров запропонував Гаврилюку звільнитись, бо він не влився в молоду команду. Додам, що під час цієї розмови, і не лише цієї, Гаврилюк висловлював невдоволення щодо того, як працюють окремі члени команди Михайла, на що почув, що нічого іншого, крім звільнення Гаврилюку запропонувати не можуть, хоча і претензій до його роботи нема. У самому міністерстві бачать заступників, як продовження Михайла, які мають бути згодні з його баченням розвитку міністерства і оборонної сфери в цілому. Тобто як я писала: не зійшлися характерами. Кандидатів на заміну двом звільненим заступникам так і нема. Заступників, по факту, у міністра зараз шестеро, і ще ряд радників.
7 689
12
Зустріч Зеленського з «одним російським бізнесменом», про яку розповів путін, була, ніяких фантазій щодо кандидатур не треба, прізвище там одне, і цілком зрозуміле в контексті переговорного процесу з 2022 року. Цікаво, чому багатьох так дивує сам факт таких зустрічей чи контактів? Європейці спілкуються з росіянами, не публічно, американці спілкуються з росіянами, ми теж, різними шляхами, дипломатичний процес завжди відбувається і за допомогою других і третіх треків. Деякі деталі цієї «операції» я знаю, і не скажу, що вона б якось наблизила зустріч Зеленського та путіна, хоча не лише пряма зустріч була предметом розмови. Чи хтось вважає, що подібних контактів бути не має? Я писала вище, що роздратування щодо епізодичних контактів з боку Віткоффа та Кушнєра передають і самі росіяни.
7 187
13
Хоч я все рідше називаю себе журналістом, але любов до інформації - це назавжди ❤️ Скажу коротко: свобода слова - це не лише
Хоч я все рідше називаю себе журналістом, але любов до інформації - це назавжди ❤️ Скажу коротко: свобода слова - це не лише свобода, це і відповідальність, саме тому насправді витримувати свободу, будь-яку, мало хто може. А всім іншим, хто не боїться ні свободи, ні відповідальності, я бажаю гострого розуму - це допомагає завжди. Гострого язика - це майже ніколи не допомагає, але просто приємно. І вміння визнавати помилки, це просто маст. Замість нагород в мене є список, всяке буває, ви зрозумієте
6 036
14
Що насправді стоїть за протистоянням Сирського та Федорова? Це світоглядний конфлікт чи щось інше? На тижні розбиралась у цій темі, бо все більш, ніж серйозно. З одного боку, Федоров, який вже не хотів у крісло міністра оборони, але як мальки прийшов, хотів звільнення Сирського і пропонував президенту іншого кандидата: Білецького, деякі джерела додають прізвище Драпатого, з іншого - Сирський, який не налаштований на конструктивну роботу з новим МО і критикує його підготовку реформи армії, як і окремі депутати. Останні передали мені лист, який Федоров днями написав на Завітневича з пропозицією доєднатись до робочої групи щодо напрацювань змін у мобілізації. В двох є непублічні радники з широким спектром повноважень і багато у чому з різними поглядами. Одне з джерел зазначило мені, що якщо Сирський найближчим часом зможе домогтись звільнення Федорова, він стане «одним з пʼяти найвпливовіших політиків країни». Саме політиків. Я хотіла не фокусуватись на персоналіях, а розібрати, чим їхнє протистояння загрожує армії. Бо чим більше ми фокусуємось на персоналіях, тим вище шанс, що персоналії будуть йти, а проблеми залишатись. І ми будемо обговорювати вже нового міністра оборони, або нового Головкома (у цього шанс менше, на мою думку, я в ефірі пояснила чому) https://youtu.be/sXiHzSXBONk?si=-93eao07Lqq65j8Z
6 384
15
Тепер щодо переговорів і різних заяв щодо завершення війни, осені, доручень президента і іншого. Не існує, звісно, магічного доручення президента, після якого війна зупиниться. І слова про півроку були сказані набагато раніше, ніж фракція, у вузькому колі, як бажання, з урахуванням багатьох факторів: фронт, переговори, позиція рф, участь Америки, гарантії для України, єдність, і багато чого ще. Є ідеї щодо замороження війни. 👉Водночас, є декілька сигналів також, які паралельно надсилає росія, і публічно, варто звернути увагу на публікацію нещодавню в NY post, де один з учасників другого треку, дипломат прямо передає позицію росіі: повернутись за стіл переговорів, технічні групи, щотижнева робота, відмова від епізодичної дипломатії Кушнера та Віткоффа та їхніх поодиноких візитів чи зустрічей, те саме розуміють і в українській владі, 👉І окремо непублічні сигнали, не один, а декількома шляхами, з меншими вимогами до угоди з Україною, ніж раніше, про це якось згодом. Отже не існує магічного указу, яким завершиться війна саме за півроку до виборів в Конгрес (до речі, для Трампа це не принципово), але існують ці змінні у рівняннях (слава Богу, математика залишається у НМТ, використовуємо відповідну термінологію😆) які відбуваються прямо зараз попри всі публічні і радикальні заяви чи погрози. Без прогнозів - це просто зафіксувати поточний момент.
6 620
16
Додам до статті у Bloomberg і слів Даніеля, що нещодавній перший за чотири роки дзвінок Макрона Лукашенко якраз і був повʼязаний, у тому числі, з обговоренням переговорника від Європи, бо Макрон дуже хоче відігравати лідируючу роль у пошуку такої людини від Європи. Водночас, наразі існує декілька кандидатур від європейців, а також, ж бажання, щоб за столом переговорів сиділи і Британія, і Німеччина, і Франція, а окремо, Nordic countries Як тут не пересваритись ще до того, як сісти за сам стіл переговорів - питання відкрите. 🤷‍♀️
6 175
17
Ще до того, як на Bloomberg з'явилася ось ця стаття, мене запросили на закриту зустріч представники країн E3 - Великої Британії, Німеччини та Франції. І про жодну 'зміну динаміки війни' там не йшлося. Французи хочуть завершити війну якомога швидше, бо президентство Макрона добігає кінця, і він хотів би записати це собі як успіх. Німці вважають, що Україна може не пережити наступну зиму, тому домовлятися з Росією потрібно вже зараз. Британців більше цікавило, наскільки голосно Польща протестуватиме, якщо її не залучать до цих переговорів. Загалом уся трійка намагалася зрозуміти, як знизити для себе політичну ціну переговорів із Росією. Тобто що зробити, щоб змусити замовкнути цих поганих поляків, коли вони все таки почнуть розмовляти з Росією. В українському інформаційному просторі існує дещо ідеалізоване уявлення про міжнародну політику - великі пориви, вічні союзи, моральні перемоги. У цьому сенсі, до речі, це дуже нагадує польські дискусії про міжнародну політику. Але насправді все набагато простіше. Як я писав кілька місяців тому: невміння розрізняти між союзниками, тактичними партнерами та справжніми ворогами дуже дорого обходиться країні. Якщо за деякий час ми дійдемо до критичного моменту, колеги на Заході знову продадуть Україну - і зроблять це без жодних вагань. Ми до цього уже скоріше ближче, ніж далі. Хоча у нас ще залишається блокувальний пакет акцій, не все пропало. https://www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-03/germany-france-uk-sketch-plan-to-engage-putin-in-ukraine-talks
5 939
18
Перерву паузу у своєму you tube, подивіться мою розмову з Тетяною Ніколаєнко, вона член ГАР при міністерстві оборони і фаховий аналітик у сфері оборонки. Де межа коли антикорупційна діяльність може нашкодити, і чи є вона? У чому проблема Firepoint, з одного боку у компанії є, як мінімум, один якісний виріб, з іншого боку, викликають питання початок діяльності компанії, лобізм на державному рівні, і відсутність конкуренції, адже middle strike і deep strike точно можуть не лише у FP Про роботу Умєрова в Міноборони, і перший комунікаційний провал Федорова, як працює Міноборони після Міндічгейту. Дуже раджу) https://youtu.be/Qh86PM8mcRM?si=M4hDOTrW1-1fZI6L
6 150
19
Так, питання, а це у деяких анонімних тг каналів, які тирять мою інфо, Забєліна - це стоп слово? Якщо що, я даю дозвіл, можна не бути такими безсовісними і цитувати)
8 141
20
А ви помітили, що у Міноборони за півтора тижні так і не прокоментували звільнення одразу двох заступників - Гаврилюка та Мойсюка? Частина заступників після біг бьютіфул кадрового перезавантаження у міністерстві залишилось, бо деякі прізвища називав президент. Але вже зараз очевидно, що Федоров збирає і зберігає виключно свою команду. У ефірі вчора я також підняла цю тему. Під час закритого засідання комітету з нацбезпеки у понеділок за участі Федорова, парламентарі це питання не піднімали (як і міндіча і Ко під час фракції, так). Реальних кандидатур на заміну цим двом заступникам у міністерстві поки нема, ще радяться з військовими. Мойсюк, а особливо Гаврилюк з командою Михайла не спрацювалися, останньому, по суті, свою роботу у міністерстві вже не давали виконувати, про що і він сам не мовчав, то ж характерами не зійшлися. Але і робота міністерства відбувається від початку з певними особливостями. Цікаво, що ніхто не пише, ні експерти, ні медіа. Подумаю, може я напишу.
8 565