es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
237
Suscriptores
Sin datos24 horas
Sin datos7 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
Спасибі а можна будь ласка без цього якось?.. (ні, там немає продовження в наступному пості))
Спасибі а можна будь ласка без цього якось?.. (ні, там немає продовження в наступному пості))

Зліва – я зараз, справа – Ґаргулья у будь-який випадковий момент, авторство і більше смішних постерів – за цим посиланням.
+1
Зліва – я зараз, справа – Ґаргулья у будь-який випадковий момент, авторство і більше смішних постерів – за цим посиланням.

Чи можна любити гроші?
Anonymous voting

Ііііі чергове #опитування без контексту! Але якщо вам сильно цікаво, то контекст потім напишу теж. Якщо не забуду. Самі знаєте, яка в мене пам'ять

Друзі, хочемо вам подякувати крепко за підтримку нашої подруги-волонтерки @Ama9a та її родини, які в ніч на 31 число в резуль
+1
Друзі, хочемо вам подякувати крепко за підтримку нашої подруги-волонтерки @Ama9a та її родини, які в ніч на 31 число в результаті прильоту їбучої москальської ракети на Борщагівці втратили повністю квартиру і все майно. ❤️‍🩹 Далі, мабуть додам їх пряму мову з відповіді нашим британським знайомим, що не розуміють як так. ..Це колись була моя дитяча спальня. Отам згори, на фотографії, де досі стоять чорні двері. То були двері до нашої квартири. А дерев'яні дошки навколо дверної рами на тому, що колись було балконом - мій тато сам їх встановив. У нас до цього дня був довгий балкон, який простягався вздовж вітальні та двох спалень. І мій тато своїми руками його відремонтував, зробив так, щоб він виглядав гарно та затишно. Татові знадобилося близько двох років щоб це завершити, бо він займався цим між своїми робочими відрядженнями... Мама розставила квіти по всьому балкону, і це було гарне, затишне місце для відпочинку. Все, що залишилося, це та маленька частина балкону... Наразі ви накидали на пейпал і на моно досить багато, та це все ще крапля в морі порівняно з втратою ВЗАГАЛІ ВСЬОГО. Не хочу взагалі нікого змушувати уявляти як це - прокинутися вранці і дізнатися що в тебе більше нема нічого, з того над чим ти працював більшу частину життя. Але хочу попросити допомогти ще Амазі і її родині. Амага більшу частину останніх років вкладалася в волонтерство і забезпечення фронту детекторами дронів, настав час нам підтримати її і її родину. Я знаю що ти не любиш просити, тому я це пишу від себе. Так-то. Реквізити: 🔹Монобанка: ОТУТ 🔹Номер картки банки: 4441 1111 2694 8144 🔹 PayPal - itnafta@gmail.com P.S. якщо у вас є рекомендації, драфти, шаблони заяв, якась інша практична допомога, яку варто надати / передати / розказати цим людям - скористайтеся прямим контактом Анни, він в самому початку цього поста. Обійняли, подякували. ❤️

Дурко пакетоване, 1 шт
Дурко пакетоване, 1 шт

Як смм, з певним ахуєм, але уже без жодного подиву спостерігаю за офіційним акаунтом Білого дому. Здавалося, що могло б піти не так після ШІ-картинок з Трампом, але... Коротше, наочний приклад, що не все те добре, що трендово. Особливо в держкомунікаціях. Цікаво, чи не знудило контент-команду від самих себе в процесі. https://vm.tiktok.com/ZMSwhxL5R/

Repost from N/a
Всі бачили пост Стерненка про припинення постачання FPV-дронів. Якщо не бачили - ось посилання. Ми - фонд Bavovna Help, опікуємось підрозділом Чорне Крило 116 ОМБр, що працює на Куп'янському напрямку. Посилання ведуть на інстаграми фонду і підрозділу, там є більше про діяльність, запити і звіти. Ми зараз шукаємо не просто виробників FPV-дронів, а волонтерів, фонди, які зможуть допомогти закрити цю потребу. Ми справляємось зі зборами на постійні потреби, але запитів на дрони стає все більше: підрозділ росте, інтенсивність бойових дій - теж. Але - чесно - без допомоги ніяк. Як можна допомогти: 1. Донатити. Тут без коментарів. У мене є постійна допоміжна банка до нашого основного збору. 2. Репост цього посту і відкриття своїх допоміжних банок на свою аудиторію. Розмір не має значення, ми вдячні кожній гривні. 3. Якщо у вас є контакти власників/маркетологів/етс соціально відповідальних бізнесів - поділіться, будь ласка, сюди. У нас є продумані варіанти взаємодії + ми завжди відкриті до чогось нового. Цією задачею займаюсь особисто я, тож якість комунікації, людяність і креативність гарантую. Обійнявкнула всіх допомагаючих, дотичних і небайдужих 🫶

Repost from STERNENKO
Погані новини. Ми змушені зупинити усі поставки FPV на напрямки фронту, крім Покровська-Костянтинівки та Сумщини. Приношу вибачення перед підрозділами. Нам боляче ухвалювати таке рішення, бо кожна поставка це про збережені життя, про порятунок піхоти. Та в нас нема іншого виходу. Боргове навантаження перед виробниками перетнуло критичну межу, і ми змушені реагувати. Поставки відновляться, коли стабілізуємо фінансове становище фонду. Якщо ви ж хочете допомогти — закиньте на банку будь-суму. Окремо закликаю представників бізнесу долучатися. Без вас не впораємося. 📩Наша пошта для співпраці business@sternenkofund.org Усі реквізити ось тут.

#музика #пісня_дня https://youtu.be/Df_pwLtvS9w?si=RLJFGKKN_Xoq2TNv

Другий конверт теж досяг ліміту (дякую, бляха, банкам за нові реформи під час війни). Але ще є банка https://send.monobank.ua/jar/ABnDe9zwAB

Repost from N/a
! Оновлені реквізити 📩 Для батьків Амаги Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/htdmm Номер картки конверта 5168752141284458

Друзі! Вночі росіяни вщент зруйнували квартиру батьків @Ama9a Батьки, на щастя, живі (були на дачі), але втратили все майно,
Друзі! Вночі росіяни вщент зруйнували квартиру батьків @Ama9a Батьки, на щастя, живі (були на дачі), але втратили все майно, потрібно нині все, від житла до базових речей. Амага дуже багато волонтерила і допомагала фронту, настав час нам допомогти її родині. Дуже прошу! Батько відкрив конверт у Приваті https://www.privat24.ua/send/htc4h Номер картки конверта 5168752140403505 На фото те, що лишилося від дому. Якщо хтось знає алгоритм дій, куди звертатися із заявкою на відновлення житла, пишіть, будь ласка. Також не завадить трохи одягу. Мама - джинси 34 розмір, верх xl-xxl. Батько штани 36-38, верх 2-3xl

😐😐😐 Шеф-кухарка, бляха
😐😐😐 Шеф-кухарка, бляха

Repost from N/a
УВАГА, УВАГА! 🌝 Мій цьогорічний деньнародженьський збір - це збір Тайо на авто для розвідки! ЗБИРАЄ @kuroytayo! НА АВТО ДЛЯ ГУР! З ДН, САЙБО! 🍸 ДАЙТЕ ГРОШЕЙ! ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я МЕНІ! І ГРОШЕЙ НА АВТО! ЗАЛИШИЛОСЯ ЗІБРАТИ 2/3 ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ПРИВІТАННЯ! 🎯Ціль: 400 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5MTZokL8PC 💳Номер картки банки 4441 1111 2607 4719

Відкрию полікулу щоб зібрати стабільну групу на ваншоти. Секс не пропонувати.
Відкрию полікулу щоб зібрати стабільну групу на ваншоти. Секс не пропонувати.

Choose your fighter
Anonymous voting

Шось давно не було #опитування без контексту, да? Ща буде

Шоб не здавалося, що я лише репощу і пизжу – пруф, що стараюся хоч трохи донатити на те, що репощу, а не лише прошу гроші у в
Шоб не здавалося, що я лише репощу і пизжу – пруф, що стараюся хоч трохи донатити на те, що репощу, а не лише прошу гроші у вас. І ви закиньте.

РЕБам Рей пізда. Просто і відверто. Прильоти поряд спалили нахуй майже всі нижні частоти. Автівка… її ми вже відновлюємо. А н
РЕБам Рей пізда. Просто і відверто. Прильоти поряд спалили нахуй майже всі нижні частоти. Автівка… її ми вже відновлюємо. А нижні частоти більше не захищені. Тому починаємо з нуля. Закриваємо 220-350МГц, 350-470МГц, 470-600МГц, 600-730МГц, 730-910МГц, 910-1100МГц частоти, щоб дати шанс вивезти щупластих поранених з нуля до стабіка. 186к - страшна цифра. Ти більше, коли мій ФБ забанено… За рекламу, якою фб сприйняв збір. Поки апеляція розглядається, рухаємось в ТГ. Дякую, друзі! Ваша підтримка неоціненна. Реквізити: Приват: 5169360001419872 Моно: 5358380883850003 Банка: https://send.monobank.ua/jar/84ZZQNrHcx Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Whitebit codes: yes! SWIFT: USD or EUR (В приват) Paypal: vladislav.kold@gmail.com

Slow down, sister! 🇺🇦 - Estadísticas y analítica del canal de Telegram @panicetc