es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
237
Suscriptores
+124 horas
+17 días
-930 días
Archivo de publicaciones
#рухомим_рядком В смислі без п'яти днів літо??

Як мені не вистачає якогось чату для смм/маркетинг/комунікаційного гієнства, шоб в вузькому колі класних спеціалісток орать "йоооообааааа оце лоооооох, це шо таке, гигигиги" і ділитися крінжем. І корисним, звісно. Але крінжем в першу чергу.

Ілюстрація. Вона про меми, але й про тренди, як на мене.
Ілюстрація. Вона про меми, але й про тренди, як на мене.

Ви, кстаті, могли чути про EGC ще до того, як воно стало мейнстрімом. На жаль, в найкращих традиціях найгірших представників українського бізнесу. Коли працівники NO TABOO почали вести особисті тіктоки, за власною ініціативою, про роботу та товари в магазині – це був той самий, органічний EGC, який дав поштовх продажам, був цікавий та класний. Це те, що намагаються імітувати бізнеси зараз, але виглядає це як в мемі, який я прикріплю нижче. Те, що сталося потім – доволі типова, тільки груба та нахабна спроба зробити з хорошого зачину контрольовану продажну корову: власниця бізнесу виставила вимогу віддати їй ці сторінки з контентом, а тих, хто відмовився, звільнила одним днем. Але оці тікток-канали – це і є яскравий приклад, як EGC приносять користь бізнесу і чому цей вид контенту також намагаються монетизувати.

Сьогодні день, коли мене вибісило чергове смм-інфоциганство, тепер вже на тему «нема різниці в якій сфері смм, база все одно однакова, тим паче коли зараз майже все робить ШІ і активно розвивається EGC» Яка різниця, що в деяких нішах EGC взагалі не варіант і нащо взагалі питати подробиці, коли можна натомість прорекламувати своє наставництво. 🙄 Божепамажи. *EGC це employees generated content, історія приблизно така ж, як з UGC: починалося як справжні розповіді про товар/роботу, переросло в ще один вид реклами. Якщо треба рекламувати не конкретно свою компанію/певний товар, сторінка ведеться не для бізнесу, а, наприклад, дипломатичної сфери, питання доцільності UGC/EGC залишається відкритим.

Вгадайте хто пропустив новий альбом улюбленого гурту!
Вгадайте хто пропустив новий альбом улюбленого гурту!

Хотіла б я знати історію цього пункту правил, але, здається, я здогадуюся XD Тільки волонтерів шкода, отак прийдеш англійську
Хотіла б я знати історію цього пункту правил, але, здається, я здогадуюся XD Тільки волонтерів шкода, отак прийдеш англійську з людиною практикувати, а вона тобі - "дай бабла".

Repost from Tais art place
Хтось з вас знає, хтось - ні. Але не так давно у мене згорів робочий інструмент - комп, а точніше - графстанція Huion kamvas studio 22. Він був і моноблоком і графічним монітором водночас. Сьогодні сервісний центр, старанно почухав потилицю і чесно зізнався, що деталей на нього нема в Україні і їх пошук може тривати місяцями. Купити аналог мого графічного красунчика в Україні також вже не можна (а коли було можна, він вже сильно випадав за бюджет імені здорового глузду). Це значить, що попереду веселий квест - купити достатньо потужний ноут, який потягне всі мої фотошопно-малювальні робочі аспекти. Середня по палаті ціна такої машинки 45-50к. гривень. Чи вчасно це? - Ні. Причому не вчасно, я підозрюю, ані для мене, ані для когось (окрім спонсору цього вогняного флешмоба - ДТЕКа і його перепадів напруги 😡). Але серед вас були ті, хто просив банку. Тож ось банка. Будемо щось вигадувати. https://send.monobank.ua/jar/7URGdtSzvg

Repost from Contact 🇺🇦
Всім привіт! Останнім часом ледь не з кожної праски щось десь та й чується про штучні інтеллекти; новини займають найрізноманітніші ділянки на спектрі, від "ШІ нас врятує" до "ШІ нас вб'є"; ми (@Lee_Eve та @tengro) подумали-подумали і вирішили зібрати, так би мовити, суспільну думку стосовно ШІ: що взагалі про те говорять і думають люди, які нас оточують. Тож, вашій увазі, >>> ОПИТУВАННЯ ПРО НАРАТИВИ В СФЕРІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ <<< Це величенька (10-15 хвилин часу), абсолютно анонімна (так, форма вимагає логіну в гугл, але ми не збираємо пошту - це просто щоб одна людина відповіла один раз) форма, де ви можете: - дізнатися, які наративи взагалі існують навколо ШІ (так, кожен з них ми бачили на власні очі) - і вказати, а що з цього ви самі чули, бачили чи що думаєте самі Я дуже прошу репосту цієї форми, тому що це цікавезне дослідження, як на мене =) Тому що якщо вже хочеться говорити про ШІ одне з одним (а нам - хочеться), то круто знати, а що про нього взагалі люди думають =)

Repost from N/a
Три роки без Олорина. Хто знав його, згадайте. Хто не знав, подивіться. https://youtu.be/Fd3V0KMg60w

Гріється дитина. І дрімає
Гріється дитина. І дрімає

#рухомим_рядком Спілкуюся з донькою нашої лендледі. (Чорногорія) Розмова, звісно, анекдотична. – Ми не любимо сербів, і вони з росіянами, тож чорногорці симпатизують Україні. – Ми не любимо росіян, а серби з ними, тож... ... – А ще вони окупували церкву... – І розповсюджують пропаганду? – Да! – Ага, та ж хуйня. *мовчання, сповнене порозуміння*

photo content

Ну, не Томмі Кеш і на тому дякую?..

Я згоріла. 😐

Ну шо, всі тефлон під сраки підстелили? :)

Маєте це знати стосовно пісні Греції на Євробаченні
Маєте це знати стосовно пісні Греції на Євробаченні

Хє-хє
Хє-хє

Готуйте чай, пристебніть ремені безпеки, бо Євробачення починається за 8 хвилин! https://www.youtube.com/live/xPSn888JAFU?si=vRDuz3SRMD5g-1Um

Люблю таку погоду, особливо коли ми по різні сторони вікна