es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
236
Suscriptores
+124 horas
Sin datos7 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
Repost from N/a
Позаду Велика війна, яку ще не звуть Першою, позаду епідемія іспанки. Дзеркала темні від жалобних стрічок, душі — від невимов
Позаду Велика війна, яку ще не звуть Першою, позаду епідемія іспанки. Дзеркала темні від жалобних стрічок, душі — від невимовлених запитань. Заїжджий медіум обіцяє те, чого не дають ані лікарі, ані священники, — шанс торкнутися до тих, хто пішов. Сказати недоказане, почути не почуте і знайти спокій, який живим потрібен не менше, ніж мертвим. Невідомо, як медіум вмовив господаря Маєтку Шепотів, але рівно на одну ніч, цей знаний у Британії дім із привидами відчиняє двері. Кожному з вас є що спитати у тих, хто за межею, навіть тим, хто не вірить у потойбіччя. У кожного є причина бути тут цієї ночі. А от чи знаєте ви цю причину — питання відкрите. Що: LARP на 15 гравців, 4-5 годин Коли: 10.01.26 Де: Львів, Устіяновича 4, бібліотека "Урбан" Майстри: Інга Несіс (@Mery_Jordan) та Бладі (@Blood_of_Chaos). Дрескод: 1890–1920, стилізація. Внесок: 500 грн. Весь плюс буде перераховано на потреби ЗСУ. Сітка ролей Хто чекав нагоди — це вона)

Зустрінемося в Британії Інтербеллуму!

Repost from N/a
коли ти єдиний в компанії, хто вже не на таблетках
коли ти єдиний в компанії, хто вже не на таблетках

Міленіальський сітком: не весело, але смішно (Тицьніть на картинку, я там відповідаю)

#музика #пісня_дня https://youtu.be/10YHsVc01IY?si=BOJxy8LvizmvG3ih

Тут залишилося 13 тисяч до зібрати :)

Намагаючись зберегти хоч якийсь позитив у цьому їбаному кордебалеті, маю змогу перевірити результати дослідження про те, що ГРВІ проходить швидше та легше, якщо три-чотири рази на день промивати ніс морською водою. Залишайтеся на лінії, щоб дізнатися новини xd

photo content

Знову підхопила якийсь вірус, два дні температура, морозить і подекуди нудить. Життя теж не без веселощів. Шось з Самуіна все як покатилося в пизду, так і котиться, і не зупиняється. Все буде добре, але як же заїбало.

#музика #пісня_дня https://youtu.be/8UVNT4wvIGY?si=iZN5-zTWpWGeWlY7

#музика #пісня_дня https://youtu.be/E1lnsPOqzI4?si=0GJRHadWOGsuM7G_ Якщо сподобалося – напишіть там в коментарях шось хороше, бо у цієї пісні менше двох сотень прослуховувань і один коментар. Від мене.

Наскільки я дєд, якщо з усього доступного в інтернеті контенту мені стабільно покращує настрій The Late Night Show with Stephen Colbert?

Так, вибачаюся, це новина з сатиричного видання, наїбунькала. Дякую коментаторам, що вказали!

Repost from Котов
Це не помилка в коді, а надмірна точність моделі. Не можу нічого додати до цієї фрази.
Це не помилка в коді, а надмірна точність моделі. Не можу нічого додати до цієї фрази.

Це настільки смішно, що я навіть не можу придумати якийсь підсумовуючий жарт на цю тему.

Друзі, а хтось сьогодні взагалі спав нормально, без їбаніни? Кого не спитаю – від ядучого головного болю до кошмарів. У мене самої кошмари й постійно прокидалася (один раз через те, що Вів'єн наблювала на підлогу, і, як виявилося потім, на крісло). Таке враження, що ніч якась проклята, чи то Марс в бобрячій сраці, чи то колективні вроки, чи ретроградне хуйзнашо.

Нерегулярна рубрика #ніч_мемів
+3
Нерегулярна рубрика #ніч_мемів

Ці порядні пани поряд з Фламером потребують вашої допомоги! Сергій Мороз, боєць клубу Шарухань, та Сергій Клочко, боєць клубу
Ці порядні пани поряд з Фламером потребують вашої допомоги! Сергій Мороз, боєць клубу Шарухань, та Сергій Клочко, боєць клубу Ріттер, несуть службу кожен у своїх підрозділах, але проблема у них одна - їх корчі потребують ремонта. Ми вже пробили половину зі 120к завдяки вашій допомозі, але треба дотиснути ще 60к. Час підтискає, друзі. Долучайтесь, будь ласка! Реквізити: Приват: 5169360001419872 Моно: 5358380883850003 Банка: https://send.monobank.ua/jar/57MoT8YFuf Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Whitebit codes: yes! SWIFT: USD or EUR (В приват) Paypal: vladislav.kold@gmail.com Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0wtPJ745MD5w4B5MfWSgpEpDwsrPB5VWffUWy9BjcSGjGvFxGmCdepx4m6gUVY3ssl

Друзі, ми із вами всі дуже раді, коли під час обстрілу по нам не прилітає, бо ППО збивають срані шахеди. Мій дуже старий друг
Друзі, ми із вами всі дуже раді, коли під час обстрілу по нам не прилітає, бо ППО збивають срані шахеди. Мій дуже старий друг і король гоблінів Женька Слоньонок потребує нашої з вами допомоги: "Для виконання завдань з протиповітряного захисту потрібен Тепловізор NVECTECH DEFENDER 325. Цей прилад дозволяє виявляти БПЛА на відстані до 7000 м та має спеціально розроблені для військових прицільні сітки." Женька втратив на війні брата (Септона), вони обидва в мирний час були рольовиками. Тож дуже прошу спільноту і небайдужих закинути по 200-500 грн, так швидко закриємо збір. https://send.monobank.ua/jar/5ToHnNLf8d

#музика #рухомим_рядком Взагалі не розумію людей, які дотримуються позиції "знання руйнує магію". Я так чи інакше займаюся музикою все життя, звикла слухати пісні, ізолюючи кожен інструмент окремо. Я маю приблизне уявлення які прийоми використовують в тій чи іншій композиції, щоб підсилити сенсову чи емоційну складову. Чи це руйнує мені насолоду від музики? Та хуй там всрався, це її збагачує! Розуміти, як щось працює – це як розрізняти октариновий колір. І воно того варте на 100%.