es
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Ir al canal en Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Mostrar más
236
Suscriptores
Sin datos24 horas
-17 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
Я сподівалася, що Орбан перестане паскудити коли вже не буде прем'єром. Це було наївно. https://t.me/CEE_fusion/1187

#Євробачення Якщо ви не в Україні, то можете проголосувати за нашу учасницю! Її номер — 7 :)

⚡️Російський слід та доброзвичайне кумівство: що приховує група з розробки проєкту Цивільного кодексу Пам’ятаєте наш попередн
+7
⚡️Російський слід та доброзвичайне кумівство: що приховує група з розробки проєкту Цивільного кодексу Пам’ятаєте наш попередній допис «Новий Цивільний кодекс: росія у нас вдома», де ми розбирали, як під виглядом євроінтеграції нам підсовують норми з кодексу рф? Так от, збіги, про які ми писали минулого разу, виявилися зовсім не випадковими. Сьогодні знайомимося з робочою групою, яка написала законопроєкт №15150. Серед ключових авторів — люди, які роками інтегрувалися в російську правову систему. Групою ВР фактично керує сімейний підряд: академік Наталія Кузнєцова (наукова координаторка) та її син Олексій Кот (заступник голови). Їхня базова концепція, за даними дослідника та військового Олександра Ілларіонова, — є похідною від російського аналога. Основні факти: 🎓 Олексій Кот має диплом магістра «Російської школи приватного права при Президентові рф» (розробники путінських «реформ»). З офіційної біографії на сайті Національної академії правничих наук цей факт завбачливо прибрано. 🗳 Звання професора син отримав за дуже дивних обставин: за даними інтернет-ЗМІ, на вченій раді з 14 присутніх в урні знайшли… 24 бюлетені. А рішення про затвердження звання приймала колегія, куди входила його ж мати. 👨‍⚖️ Батько Олексія — Олександр Кот екссуддя Вищого господарського суду. Він працював під керівництвом Богдана Львова (того самого, в якого знайшли російське громадянство). У 2015 році, коли журналісти Bihus.Info зацікавилися походженням статків родини, саме суддя Львов публічно виступав їхнім «адвокатом». 🇷🇺 Кузнєцова у низці джерел вказана арбітром Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті рф, а у 2022 році, за 5 тижнів до повномасштабного вторгнення опублікувала у москві свою статтю. 💸 За даними декларацій, родина має сумарно близько $1,75 млн та €1,1 млн, елітний автопарк та гектари землі під Києвом. З офіційною зарплатою на такі накопичення треба було б працювати понад 12 років і не витрачати ні копійки. Більше про зв’язки з росією та «родинний підряд» Кузнєцових-Котів — у нашому лонгріді (повірте, там багато цікавого). Що можеш зробити саме ти? Вимагати не ухвалювати проєкт №15150 і забезпечити прозорість та участь суспільства у розробці змін до таких фундаментальних документів! Приходь на протест! Захисти українські закони від російського болота! 🗓 Коли: 17 травня, 12:00 📍 Де: Київ, Маріїнський парк (координати та час для інших міст — в інфографіці) 🪪 З собою: паспорт, воду та картонку. 🚫 Не брати: зброю, газові балончики. - - - - - - - - - Підписуйся, щоб бути в курсі: Inst | TG | FB | X | Threads

#ніч_мемів дуже лінива така, кароч, кидайте в коментарі ваші меми, во (З останнього я прокричалася)
+6
#ніч_мемів дуже лінива така, кароч, кидайте в коментарі ваші меми, во (З останнього я прокричалася)

Repost from N/a
Любі гравці, гравчині, небінарні та інші ідентичності! На жаль, змушені оновити список палаючих ролей 🥲 Все ще якщо у вас є друзі-подруги, хто хотів би долучитися до гри в сеттингу Хронік Амбера (або й просто у фентазі сетингу) — саме час переслати їм цей пост. Отже, шукаємо гравців для таких ролей: 1. Генерал_ка Ребми Поточна голова аристократичного дому Пелагос в Ребмі. Дім має давні образи на Амбер і займає чітку анти-амберську позицію. Генерал_ка шукає союзників за межами Ребми, щоб відірвати Ребму від впливу Амбера. Про що роль: про політику, сім'ю, розуміння справедливості та магію; про вибір між лояльністю та вірністю власним принципам. 2. Принц Джуліан Принц Амбера, охоронець Арденського Лісу. Сотні років досвіду й сотні років образи на сім'ю через чвари та непостійність симпатій батька. Холодний та раціональний. Безкомпромісно відданий Амберу як королівству. Через це служив тому, хто сидить на троні, навіть якщо не вірив його словам. Про що роль: про політику, сім'ю, детектив та наслідки війни; про відданість без любові, про те, як ненависть і служіння йдуть пліч-о-пліч, про вибір між особистою неприязню і вищим обов'язком. Про людину, яка знає руйнівну силу власних почуттів. Можливі неочевидні тригери: принц Джуліан канонічно займається виведенням власної породи гончаків-вбивць, навчав коней атакувати конкретну людину та має потяг до зведеної сестри. Майстри не можуть гарантувати, що інші гравці не прийдуть про це говорити, навіть якщо ми не будемо вписувати це в начитки. 3. Принц Корвін (роль з ігротехнічним навантаженням) Принц Амбера, поет та солдат, творець нового Лабіринту. Принц, що врешті-решт обрав свою любов до Амбера понад жаждою влади. Сотні років між Тінями, темницею і забуттям — і лише тепер, коли війна скінчилася, а трон дістався не йому, питання «ким я є насправді» стало нарешті можливим. Про що роль: про наслідки своїх минулих виборів; про вихід з-під тіні батька і пошуки самого себе як особистості, а не першого принца в черзі на престол; про акти творчості й про те, як ця творчість змінює реальність навколо; і, звісно, про складні відносини з родиною. Будемо вдячні за репост! #організаційне

Наткнулася в тредс на пост, де латиноамериканська дівчина реферує до слов'янок "winter latina". Не знаю чому, але мене просто роз'їбало від милоти. Ну і типу Да Да, я winter latina Питання, проблеми?

#рухомим_рядком Я думаю, що приймати першу дозу антидепресанту посеред робочого дня було дурною ідеєю. На жаль, ця думка наздогнала мене запізно XD

Пийте магній, відсипайтеся, субота буде гаряча

ДА Я РЕВУ І ШО

Repost from N/a
Mensaje de video00:13

#Євробачення Let the Eurovision Song Contest begin! https://www.youtube.com/live/VeLS4psFNqQ?si=GA0I83kpdO7YwjG0

Хто з вас?
Хто з вас?

#відео З цього відео я дізналася, що гладити кота — це практика майндфулнесу. А ще, що насправді коти не вважають мене великим дурним лисим котом (фух, полегшення!) Коротше, дуже раджу :) https://youtu.be/zeWtJ7bEnu8?si=hJRn5HezdIzMfquY

В Ельзи ниє голова Бо життя — це боротьба

#ніч_мемів Один, але з любов'ю ❤️
#ніч_мемів Один, але з любов'ю ❤️

Коротко про візит до психіатра, метафорично: – Докторе, у мене дуже сильно болить і розпухла нога. Мені потрібні ліки. – Гммм. А ви не думали нею просто не користуватися?

Така жиза, кошенятко
Така жиза, кошенятко

#рухомим_рядком Котики, бусінки, зайчики Якщо ви почуваєтеся роздратованими, плаксивими, все бісить, хочеться людям відкусувати голови — і це відбувається на фоні будь-якого запалення (суглоби, застуда, цистит тощо) — ваші емоційні реакції нормальні для умов, в яких ви знаходитеся. Запалення їбе по психіці, дякую, ваш кеп

#ніч_мемів про #Євробачення
+8
#ніч_мемів про #Євробачення

Repost from N/a
Mensaje de video00:07