hritsen!🪭૮꒰ ˶ ༝ •˶꒱ა ♡
Ir al canal en Telegram
commission open rus dni рос мова заборонена
Mostrar másEl país no está especificadoLa categoría no está especificada
232
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones
😉🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😉
хочу привітати всіх з наступаючим новим роком!
😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
🐈⬛звичайно рік був не легким для мене, але не найскладнішим. ⭐️в цьому році я закінчила школу та вступила до університету 🤩розібралась в кліп студіо! може і не до кінця, але більшість в ньому я зрозуміла та знайшла комфортні пензлики для себе 🤩почала активніше вести тгк 🤩через це все познайомилася з багатьма прекрасними художниками 🤩навіть взяла участь у своєму першому зламаному планшеті та дтіусі. сподіваюсь, що в майбутньому теж буду мати змогу бути учасником чогось подібного!дякую всім за підтримку і, що були зі мною! ваша підтримка допомагає мені рухатись далі. якби не було вас, то і мій прогрес в малюванні не виріс би так швидко.😉 мої цілі на 2026:
🤩
покращити покрас в малюнках, знання кольору, анатомію
🍫
більше малювати для себе
🤩
почати брати комішки
🤩
набрати більшу аудиторію
🤩
заколабитись з кимось
🤩
спробувати зробити свої брелоки чи щось подібнехочу побажати кожному з вас бути в новому році щасливими, успішними та здоровими. не забувайте відпочивати, любі, любіть себе❤️ ще раз дякую кожному, що ви зі мною! всіх люблю🍭
знову рижого намалювала… я думала, що протягом деякого часу не буду малювати його, щоб раптом не набрид, але не витримала довго)
#скетч #традішка
Repost from N/a
невеликий скетч для сонечка в честь ста піпіщіков і взагалі того що я її люблю ❄️
♦️♦️♦️♦️♦️
#скетчик #ос
#рижик
💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫
НЕАКТ
лотерея на арт на честь 100 підписників 😉
💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫
🥺умови: • не вести канал на рос мові та не бути повʼязаним з будь-чим російським • бути підписаним на канал @hritsen (відписка одразу після лоти — бан) • зробит репост поста на свій тгк, якщо немає - репост 3 друзям • надіслати скрін репосту та ваш порядковий номер • не видаляти репост до кінця лотереї✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨ 🥺переможець отримує повноцінний арт по коліна з легким фоном✨ ✨💫✨💫✨💫✨💫✨✨💫 🥺лотерея діє до 1 лютого🖤🖤
покажу поближче малюночок на зламаний планшет😳
мені дуже сподобалось брати участь у цьому івенті. завдяки ньому я познайомилась із багатьма класними людьми та каналами❤️
це був дуже цікавий і приємний досвід, дякую!
#арт
Repost from *ੈшинка
+3
Нарешті завершився зламаний планшет, це був цікавий досвід і надіюсь для всіх учасників також, ви всі неймовірні!!☺ я так рада, що познайомилась з творчістю кожного учасника і закликаю вас підписатися на кожного з них😈
Учасники:
1. https://t.me/shinnka8
2. https://t.me/Chomik_k
3. https://t.me/jeanmmr
4. https://t.me/o_okamitski
5. https://t.me/wtfisthatplanton
6. https://t.me/moripoop
7. https://t.me/mirage_art
8. https://t.me/Hitschkaa
9. https://t.me/samsa_chees
10. https://t.me/ernmoongand
11. https://t.me/hoto_meoow
12. https://t.me/R3N_NER
13. https://t.me/wolwy
14. https://t.me/hritsen
15. https://t.me/reddiska09
16. https://t.me/milkywaylmeow
17. https://t.me/sonywolf_artist
18. https://t.me/kuinein
19. https://t.me/kuzyaaart
20. https://t.me/steklomojsik0
21. https://t.me/Marsi_portfolio
Ще раз всім велике дякую за участь!
я глянула таймлапс і жана я малюю вже 11 годин… а попереду ще фон і брюки з туфлями…😦
верхню частину костюмчика доробила🫡
це певне останній спойлер перед кінцевим результатом, а то одні і ті самі кадри на каналі😜
#wip
я вже починаю жаліти, що в костюмі його малюю😨
сподіваюсь, я встигну до нового року домалювати…
#wip
ніщо не завадить мені малювати рижого😏
я трошки дізморалюсь поки малюю його, бо якийсь він мені не такий, але сподіваюсь, що це просто такий етап, який треба пережити 👍
забавне те, що я його та інші малюнки постійно в одному ракурсі роблю, хоча я ненавиджу ракурс 3/4🙂
#wip
Repost from Rykіmi Rayka
Усім привітик, я до вас із скетчиком прекрасного персонажа для прекрасної @hritsen 🎀
(P.S. Пробувала нову палітру, тому може виглядати незвично)
Довго не було дідж. артів, тому що у мене виникли проблеми і я не мала можливості вас радувати своїми шедеврами🙂↕️
Наразі проблеми ще є, але я маю можливість малювати для вас💋
Тому із певністю заявляю, що можете очікувати новорічний арт/и
А також, у мене вже на половину готова відкритка на «День усіх закоханих» в головній ролі якій є Долорес
+1
хочу похизуватися😇😇😇
сьогодні вирішила рандомку купити і випала саме та, яку я хотілааа😮
така манюняяяя💗
#щп
малюю рижого до нового року😏
без голови, бо я вже лайнити їі почала, а скетч стерла🌟
#wip
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
