es
Feedback
hritsen!🪭૮꒰ ˶ ༝ •˶꒱ა ♡

hritsen!🪭૮꒰ ˶ ༝ •˶꒱ა ♡

Ir al canal en Telegram

commission open rus dni рос мова заборонена

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
232
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones
😉🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😉 хочу привітати всіх з наступаючим новим роком! 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉 🐈‍⬛звичайно рік був не легким для м
😉🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😉 хочу привітати всіх з наступаючим новим роком! 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
🐈‍⬛звичайно рік був не легким для мене, але не найскладнішим. ⭐️в цьому році я закінчила школу та вступила до університету 🤩розібралась в кліп студіо! може і не до кінця, але більшість в ньому я зрозуміла та знайшла комфортні пензлики для себе 🤩почала активніше вести тгк 🤩через це все познайомилася з багатьма прекрасними художниками 🤩навіть взяла участь у своєму першому зламаному планшеті та дтіусі. сподіваюсь, що в майбутньому теж буду мати змогу бути учасником чогось подібного!
дякую всім за підтримку і, що були зі мною! ваша підтримка допомагає мені рухатись далі. якби не було вас, то і мій прогрес в малюванні не виріс би так швидко.😉 мої цілі на 2026:
🤩
покращити покрас в малюнках, знання кольору, анатомію
🍫
більше малювати для себе
🤩
почати брати комішки
🤩
набрати більшу аудиторію
🤩
заколабитись з кимось
🤩
спробувати зробити свої брелоки чи щось подібне
хочу побажати кожному з вас бути в новому році щасливими, успішними та здоровими. не забувайте відпочивати, любі, любіть себе❤️ ще раз дякую кожному, що ви зі мною! всіх люблю🍭

знову рижого намалювала… я думала, що протягом деякого часу не буду малювати його, щоб раптом не набрид, але не витримала дов
знову рижого намалювала… я думала, що протягом деякого часу не буду малювати його, щоб раптом не набрид, але не витримала довго) #скетч #традішка

який же він все таки красивий🥰

Repost from N/a
невеликий скетч для сонечка в честь ста піпіщіков і взагалі того що я її люблю ❄️ ♦️♦️♦️♦️♦️ #скетчик #ос #рижик
невеликий скетч для сонечка в честь ста піпіщіков і взагалі того що я її люблю ❄️ ♦️♦️♦️♦️♦️ #скетчик #ос #рижик

💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫 НЕАКТ лотерея на арт на честь 100 підписників 😉 💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫 🥺умови: • не вести канал на рос мові та
💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫 НЕАКТ лотерея на арт на честь 100 підписників 😉 💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫
🥺умови: • не вести канал на рос мові та не бути повʼязаним з будь-чим російським • бути підписаним на канал @hritsen (відписка одразу після лоти — бан) • зробит репост поста на свій тгк, якщо немає - репост 3 друзям • надіслати скрін репосту та ваш порядковий номер • не видаляти репост до кінця лотереї
✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫✨ 🥺переможець отримує повноцінний арт по коліна з легким фоном✨ ✨💫✨💫✨💫✨💫✨✨💫 🥺лотерея діє до 1 лютого🖤🖤

🤩свято наближається, свято наближається🤩🤩 #арт #жанмарі
🤩свято наближається, свято наближається🤩🤩
#арт #жанмарі

покажу поближче малюночок на зламаний планшет😳 мені дуже сподобалось брати участь у цьому івенті. завдяки ньому я познайомил
покажу поближче малюночок на зламаний планшет😳 мені дуже сподобалось брати участь у цьому івенті. завдяки ньому я познайомилась із багатьма класними людьми та каналами❤️ це був дуже цікавий і приємний досвід, дякую! #арт

Repost from *ੈшинка
Нарешті завершився зламаний планшет, це був цікавий досвід і надіюсь для всіх учасників також, ви всі неймовірні!!☺ я так рад
+3
Нарешті завершився зламаний планшет, це був цікавий досвід і надіюсь для всіх учасників також, ви всі неймовірні!!☺ я так рада, що познайомилась з творчістю кожного учасника і закликаю вас підписатися на кожного з них😈 Учасники: 1. https://t.me/shinnka8 2. https://t.me/Chomik_k 3. https://t.me/jeanmmr 4. https://t.me/o_okamitski 5. https://t.me/wtfisthatplanton 6. https://t.me/moripoop 7. https://t.me/mirage_art 8. https://t.me/Hitschkaa 9. https://t.me/samsa_chees 10. https://t.me/ernmoongand 11. https://t.me/hoto_meoow 12. https://t.me/R3N_NER 13. https://t.me/wolwy 14. https://t.me/hritsen 15. https://t.me/reddiska09 16. https://t.me/milkywaylmeow 17. https://t.me/sonywolf_artist 18. https://t.me/kuinein 19. https://t.me/kuzyaaart 20. https://t.me/steklomojsik0 21. https://t.me/Marsi_portfolio Ще раз всім велике дякую за участь!

я глянула таймлапс і жана я малюю вже 11 годин… а попереду ще фон і брюки з туфлями…😦

верхню частину костюмчика доробила🫡 це певне останній спойлер перед кінцевим результатом, а то одні і ті самі кадри на канал
верхню частину костюмчика доробила🫡 це певне останній спойлер перед кінцевим результатом, а то одні і ті самі кадри на каналі😜 #wip

вітаю всіх зі свят вечором! 🤩

я вже починаю жаліти, що в костюмі його малюю😨 сподіваюсь, я встигну до нового року домалювати… #wip
я вже починаю жаліти, що в костюмі його малюю😨 сподіваюсь, я встигну до нового року домалювати… #wip

ніщо не завадить мені малювати рижого😏 я трошки дізморалюсь поки малюю його, бо якийсь він мені не такий, але сподіваюсь, що
ніщо не завадить мені малювати рижого😏 я трошки дізморалюсь поки малюю його, бо якийсь він мені не такий, але сподіваюсь, що це просто такий етап, який треба пережити 👍 забавне те, що я його та інші малюнки постійно в одному ракурсі роблю, хоча я ненавиджу ракурс 3/4🙂 #wip

Repost from Rykіmi Rayka
Усім привітик, я до вас із скетчиком прекрасного персонажа для прекрасної @hritsen 🎀 (P.S. Пробувала нову палітру, тому може
Усім привітик, я до вас із скетчиком прекрасного персонажа для прекрасної @hritsen 🎀 (P.S. Пробувала нову палітру, тому може виглядати незвично) Довго не було дідж. артів, тому що у мене виникли проблеми і я не мала можливості вас радувати своїми шедеврами🙂‍↕️ Наразі проблеми ще є, але я маю можливість малювати для вас💋 Тому із певністю заявляю, що можете очікувати новорічний арт/и А також, у мене вже на половину готова відкритка на «День усіх закоханих» в головній ролі якій є Долорес

дивіться яку красу мені намалювалиии

рижулік)))

Repost from N/a
#скетчик #ос #рижик #вовчик
#скетчик #ос #рижик #вовчик

хочу похизуватися😇😇😇 сьогодні вирішила рандомку купити і випала саме та, яку я хотілааа😮 така манюняяяя💗 #щп
+1
хочу похизуватися😇😇😇 сьогодні вирішила рандомку купити і випала саме та, яку я хотілааа😮 така манюняяяя💗 #щп

малюю рижого до нового року😏 без голови, бо я вже лайнити їі почала, а скетч стерла🌟 #wip
малюю рижого до нового року😏 без голови, бо я вже лайнити їі почала, а скетч стерла🌟 #wip

взялась за акварель🎉 #традішка #арт #фанарт
взялась за акварель🎉 #традішка #арт #фанарт