es
Feedback
hritsen!🪭૮꒰ ˶ ༝ •˶꒱ა ♡

hritsen!🪭૮꒰ ˶ ༝ •˶꒱ა ♡

Ir al canal en Telegram

commission open rus dni рос мова заборонена

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
232
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones
а ще в мене є скетчик рижулькі👍 можливо, з цього і повноціннка буде #wip
а ще в мене є скетчик рижулькі👍 можливо, з цього і повноціннка буде #wip

дякую за зірочкууу!!!🌈

щоб не сумували без артиків😜 я щось взагалі не в ресурсі малювати, то і на каналі толком нічого нема, окрім скетчів #wip
щоб не сумували без артиків😜 я щось взагалі не в ресурсі малювати, то і на каналі толком нічого нема, окрім скетчів
#wip

скетчик для любімочкі @RykimiR😉 #скетч
скетчик для любімочкі @RykimiR😉
#скетч

ЙО ДЯКУЮ ЗА ЗІРОЧКУ

скетчик для любімки @kimar_a 😘 #скетч
скетчик для любімки @kimar_a 😘
#скетч

РИЖИЙ скетчік Для любімочкі @stishrit 😛💋 #скетч
РИЖИЙ скетчік Для любімочкі @stishrit 😛💋 #скетч

скетчик для @noisyty 🦄 #скетч
скетчик для @noisyty 🦄
#скетч

дякую за зірочку!🍡

няняня🍡 #скетч
няняня🍡
#скетч

не рижий. не канон. 🖤 цьому тіпу я так і не зробила карточки або артік якийсь, хоча він ще з часів появи рижика…в нього наві
не рижий. не канон. 🖤 цьому тіпу я так і не зробила карточки або артік якийсь, хоча він ще з часів появи рижика…в нього навіть імені нема….🖤
#ос #скетч

лінивий скетчик жанчика🖤 #скетч #ос #жанмарі
лінивий скетчик жанчика🖤
#скетч #ос #жанмарі

🍚зайчик готовий, поки малювала вирішила, що його будуть звати Віктор)) 🍚також поділюсь з вами піснею, під яку все малювалос
🍚зайчик готовий, поки малювала вирішила, що його будуть звати Віктор)) 🍚також поділюсь з вами піснею, під яку все малювалось🍚🍚
#унік #арт #скетч

я трошки захопилась….🖤 #wip #унік
я трошки захопилась….🖤 #wip #унік

ііі не так давно я барашку пробувала намалювати, хз чи домалюю, але вона така манюнька хорошенька, тому покажу і вам💕 #скетч
ііі не так давно я барашку пробувала намалювати, хз чи домалюю, але вона така манюнька хорошенька, тому покажу і вам💕
#скетч

мені дуже дивно, бо в прайсі я написала, що фурі не малюю, а тут таке))) ну, може це перший крок до того, щоб це почати робити😾

шок контент, університет «змушує» малювати фурі⚫ #щп #унік
шок контент, університет «змушує» малювати фурі⚫
#щп #унік

;;залітаю до вас з трендіком🩷 в коментарі надішлю файликом та варіант без ліній #жанмарі #рей #ос #арт
;;залітаю до вас з трендіком🩷 в коментарі надішлю файликом та варіант без ліній
#жанмарі #рей #ос #арт

вовчика теж відмалювала майже😾 також, любі дівчатка, вітаю нас з 8 березня. будьте любимими, красивими та щасливими 🩷 #wip
вовчика теж відмалювала майже😾 також, любі дівчатка, вітаю нас з 8 березня. будьте любимими, красивими та щасливими 🩷 #wip

ще не розумію до кінця, чи подобається мені рижик в такому стилі чи ні, але, наче, гуд🖤 #wip
ще не розумію до кінця, чи подобається мені рижик в такому стилі чи ні, але, наче, гуд🖤 #wip