es
Feedback
Rrkakain

Rrkakain

Ir al canal en Telegram

I like drawing things here for shits and giggles! Talk to me via @Talktorckain_bot Hashtags: #Adminsart finished works #Adminsartdump silly sketches #OC #Reels

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
234
Suscriptores
+524 horas
+157 días
+2230 días
Archivo de publicaciones
Repost from N/a
photo content

а у меня сегодня день рождения урааа!!🥹🥹🥹🥹 Всех очень люблю и безумно благодарна вам за еще один год вместе, вы самые луч
+8
а у меня сегодня день рождения урааа!!🥹🥹🥹🥹 Всех очень люблю и безумно благодарна вам за еще один год вместе, вы самые лучшие и самые поддерживающие ребята на свете♥️ как обычно буду оч рада репостам ну или просто посмотрите на картинки этого года прикольные🥹

Repost from Eleusinus
photo content

Repost from N/a
Study
Study

Repost from оори
It's too late.
It's too late.

Repost from M.P.a
این تمام #mpa #نتیجهلایو
این تمام #mpa #نتیجهلایو

Happy Pride again haha ;(

ma meilleure ennemie #Adminsart
ma meilleure ennemie
#Adminsart

Love seeing stylized brush strokes and their different styles of blending in کارای آرتیستا

Repost from Eleusinus
photo content

Repost from N/a
Семестровые учебные иллюстрации к немецкой сказке Вильгельма Гауфа "Корабль-призрак"🧭(1/4)
+1
Семестровые учебные иллюстрации к немецкой сказке Вильгельма Гауфа "Корабль-призрак"🧭(1/4)

Repost from Archive
photo content

آره خلاصه جای گاز
آره خلاصه جای گاز

Currently working on rendering this

Repost from kanzou
photo content

خیلی ممنون برای ساپورتتون و خوش اومدید ؛((

⌗᥀▫️𝐇𝐚𝐫𝐮𝐦𝐢 °𑄈 ᡴꪫ ,, 𓂃 ♡▫️ ▫️⁺ഒ
⌗᥀▫️𝐇𝐚𝐫𝐮𝐦𝐢 °𑄈 ᡴꪫ ,, 𓂃 ♡▫️ ▫️⁺ഒ

Repost from N/a
سلاممم من efamام 21سالمهه ، تازه از رشته طراحی لباس فارغ‌التحصیل شدممم .دیگه عاشق کشیدن لباسا و چیزای خوشگل و پر جزئیاتممم .
+4
سلاممم من efamام 21سالمهه ، تازه از رشته طراحی لباس فارغ‌التحصیل شدممم .دیگه عاشق کشیدن لباسا و چیزای خوشگل و پر جزئیاتممم .

از این کارام زیاد انجام نمی‌دم دیگه یه امروزو تحمل کنید 👺

سلام‌. آذینم و دوست دارم تو کارام رنگ ها اول از همه حرف بزنن (این اواخر از سبک رندر heavy paint تو دیجیتال آرت خوشم اومده و د
+8
سلام‌. آذینم و دوست دارم تو کارام رنگ ها اول از همه حرف بزنن (این اواخر از سبک رندر heavy paint تو دیجیتال آرت خوشم اومده و درحال تمرینشم 🪅)