es
Feedback
den the dev

den the dev

Ir al canal en Telegram

Привіт, на звʼязку @denysdovhan 👋 Тут я пишу про все: програмування, розумний дім, адміністрування, технології, ігри та медіа. Роблю фронтенд для AI-чату у Wix.com

Mostrar más
El país no está especificadoLa categoría no está especificada
1 100
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
+130 días
Archivo de publicaciones
Після важкої ночі, увімкнув собі заспокійливі звуки, щоб розслабитись
Після важкої ночі, увімкнув собі заспокійливі звуки, щоб розслабитись

Люблю Pink Floyd, тож захотів зібрати їх ключові альбоми на вінілі. Їх альбоми можна придбати у будь-якому музичному магазині
+1
Люблю Pink Floyd, тож захотів зібрати їх ключові альбоми на вінілі. Їх альбоми можна придбати у будь-якому музичному магазині - це культові альбоми. Я вже давно вирішив колекціонувати особливі платівки, тож захотів знайти перші видання цих альбомів, які вийшли у рік виходу, бажано перші преси, а ще бажано британські видання. Може це по-дурному, але мені здалось особливим мати фізичний відбиток альбому, який вийшов у момент, коли його ніхто не чув, ще до того як вони стали культовими. Відчувається ніби маєш зліпок часу, артефакт епохи. От на вихідних я нарешті забрав на пошті Wish You Were Here — це одне з перших американських видань. На жаль не британське і не найперше видання, але одне з перших, якщо вірити серійному номеру. На жаль, без оригінального чорного конверту, без листівки, обложка зістарилась, але сама платівка у чудовому стані, без подряпин, звучить прекрасно. Досі вражає, що платівці 51 рік, а вона відтворюється і звучить чудово - магічно проста і водночас геніальна технологія.

photo content

Ну що ж, поки залишаюсь працювати у Wix. Моя позиція поки зберігається - цього разу пронесло. Безмежно сумно за всіх друзів та колег, яких скоротили - без жодних сумнівів можу назвати їх найрозумнішими та найпрофесійнішими людьми, з якими коли-небудь працював. Від щирого серця рекомендую їх до найму. Бажаю їм успіхів у подальшій карʼєрі та нових висот. Сподіваюсь ці складні зміни будуть на краще. 💔🫂💔

🧪 Змусив Codex перекласти для мене субтитри для серіалу Зараз дивимось з дружиною Breaking Bad, але для нього немає українсь
🧪 Змусив Codex перекласти для мене субтитри для серіалу Зараз дивимось з дружиною Breaking Bad, але для нього немає українських субтитрів. На домашньому сервері у мене стоїть Bazarr для автоматичного пошуку субтитрів та Lingarr для автоматичного машинного перекладу на українську. Проблема Lingarr у тому, що він відправляє один рядочок діалогу, без контексту. Через це він постійно втрачає суть і видає абсурдні переклади. Тому я вирішив напрягти Codex. Я підключив його по SSH до сервера, натравив його на папку із англійськими субтитрами і дав задачу:
Переклади повні файли, зі збереженням контексту розмови. Шукай на сайтах фандому правильні переклади імен персонажів, локацій, тощо. Використовувати codex в якості сервісу для перекладу.
Повний план на скріншоті. І що ви думаєте? Я витратив два 5-годинних ліміти особистої підписки. В результаті вийшов класний переклад, поки без тупняків. Дивних перекладів не зустрічав - результатом задоволений.

🥲 Ну що ж, я теж приєднуюсь до голодних ігор - в моїй компанії планують скорочення 20% співробітників. Сподіваюсь найближчими днями дізнаюсь чи підпадає моя позиція під скорочення, чи я залишаюсь працювати. Коментувати ніяк не буду, бо нічого не знаю. Але навіть якби знав, то не сказав би. Прикріплене відео - це тепер моя улюблена ілюстрація скорочень в ІТ.

🎨 Вперше за 6 років змінив тему в редакторі (і додав світлу тему 👀) Десь з 2020-го вона я перейшов на Tokyo Night - красиву
🎨 Вперше за 6 років змінив тему в редакторі (і додав світлу тему 👀) Десь з 2020-го вона я перейшов на Tokyo Night - красиву тему з насиченими кольорами. Останні кілька місяців вона перестала мене влаштовувати - проблема була у слабкому контрасті. Під час роботи у світлому приміщенні я ледве міг щось розібрати. Перша думка була така: спробувати переключатись між світлою і темною темою. Але світла Tokyo Night Light виглядала для мене сірою і тусклою. Я кілька разів намагався працювати з нею за дня, але не відчував комфорту. Тож я почав шукати для себе нову кольорову схему. Основні вимоги такі: яскраві кольори, гарний контраст, гармонійна світла тема, доступність у багатьох редакторах. Перебрав багато варіантів і зупинився на Ayu, яка задизайнена під використання в будь-який час доби - те що треба для мене. Поставив її собі у VSCode, Ghostty та Codex. Для Codex довелось згенерувати, бо з коробки доступна лише темна версія. Налаштував, щоб темна/світла версія перемикалась разом з темою системи.

Ніч була дуже важка. Поки ви збираєте кабіну, нагадую, що у мене відкрита дружня банка на мавік для мого колеги. Долучіться до збору, будь-ласка 🙏🏻

🤯 Plex піднімуть ціну за пожиттєвий преміум до божевільних $750 Я вже раніше писав про їх чергове підняття цін. Тоді я реком
🤯 Plex піднімуть ціну за пожиттєвий преміум до божевільних $750 Я вже раніше писав про їх чергове підняття цін. Тоді я рекомендував одну з опцій зекономити - купити одноразовим платежем пожиттєву підписку. Але з 1 липня це вже буде не варіант, бо ціну піднімуть аж до $750. Є час встигнути купити за «вигідні» $250. Для контексту: до 2025-го він коштував $120, але часто зʼявлявся на знижках. У свій час я його купив на чорну пʼятницю за $60. З того часу покупка повністю окупилась.

Це я показую своєму колезі як працює навайбкоджена апка. Цей АІ-слоп вчора опублікував департамент освіти США. Чим довше я на
Це я показую своєму колезі як працює навайбкоджена апка. Цей АІ-слоп вчора опублікував департамент освіти США. Чим довше я на нього дивлюсь - тим гірше стає.

Клод: — Я зніс, твою базу даних на проді, сорямба
Клод: — Я зніс, твою базу даних на проді, сорямба

Repost from DOU
Meta розпочинає масштабну реструктуризацію, яка зачепить понад 15 тисяч фахівців. Керівництво звільняє десяту частину штату т
Meta розпочинає масштабну реструктуризацію, яка зачепить понад 15 тисяч фахівців. Керівництво звільняє десяту частину штату та примусово переводить ще сім тисяч працівників на нові ШІ-напрямки. Радикальний перехід до пласкої структури і таємне впровадження софту для маустрекінгу спровокували бунт у компанії. Чому співробітники розклеюють протестні листівки і спамлять керівництво фотографіями слонів — читайте на форумі DOU.

Дурдом веселка 🌈

photo content

На минулому тижні Bun вмерджили PR на понад мільйон рядків 🤯 Bun вирішили поступово переписувати з Zig на Rust і цей PR - пе
+1
На минулому тижні Bun вмерджили PR на понад мільйон рядків 🤯 Bun вирішили поступово переписувати з Zig на Rust і цей PR - перший (величезний) крок. Наскільки я зрозумів, переписували в тому числі з допомогою АІ-агентів. На скрінах статистика мов Bun до і після мерджу. Як вам таке? Апрувнули би не дивлячись? 😁 P.S: Нагадую про збір на Мавік. Не забудьте докинути 🙏

Наздогнати і перегнати ліміти на токени!
Наздогнати і перегнати ліміти на токени!

Нагадую вам, ми продовжуємо збирати на Мавік для мого колеги. Прошу не ігнорувати і поділитись ранковою кавою на збір 👉🏻👈🏻

photo content

Петер Стейнбергер хотів показати свій новий сайд-проєкт, але всі звернули увагу, що він витрачає $1,305,088 на токени за один
Петер Стейнбергер хотів показати свій новий сайд-проєкт, але всі звернули увагу, що він витрачає $1,305,088 на токени за один місяць. Виглядає як божевільні витрати на одну людину 🤯 А вам як?

Вони стали повністю залежними від агентів і більше не пишуть код руками. Влупіть їм ціни на токени 100500%
Вони стали повністю залежними від агентів і більше не пишуть код руками. Влупіть їм ціни на токени 100500%