🇺🇦 Сергій Лисак/Одеська МВА
前往频道在 Telegram
Офіційний Телеграм-канал начальника Одеської міської військової адміністрації Одеського району Одеської області. Facebook - https://www.facebook.com/share/1FiSbS5fxv/?mibextid=wwXIfr
显示更多未指定国家未指定类别
📈 Telegram 频道 🇺🇦 Сергій Лисак/Одеська МВА 的分析概览
频道 🇺🇦 Сергій Лисак/Одеська МВА (@odesamva) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 33 737 名订阅者,在 其他 类别中位列第 。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 33 737 名订阅者。
根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 4 045,过去 24 小时变化为 565,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 15.28%。内容发布后 24 小时内通常能获得 12.51% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 5 162 次浏览,首日通常累积 4 226 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 61。
- 主题关注点: 内容集中在 італія, громада, урядовець, енергетика, наслідок 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Офіційний Телеграм-канал начальника Одеської міської військової адміністрації Одеського району Одеської області.
Facebook - https://www.facebook.com/share/1FiSbS5fxv/?mibextid=wwXIfr”
凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 其他 类别中的关键影响点。
33 737
订阅者
+56524 小时
+2 1367 天
+4 04530 天
帖子存档
+9
Гданськ. Ukraine Recovery Conference 2026. Працюємо у складі делегації від Одещини на чолі з очільником області Олегом Кіпером.
Це одна з найважливіших міжнародних конференцій, присвячених відновленню та розвитку України. Цьогоріч вона об’єднала понад 8 тисяч учасників: представників урядів, міжнародних організацій, бізнесу, фінансових інституцій, муніципалітетів та 102 українських громад.
Для Одеси це можливість представити пріоритетні проєкти, залучити нових партнерів і ресурси для розвитку міста.
На полях конференції провели низку зустрічей із віце-мерами Таллінна та Вільнюса, JICA (Японія), представниками бізнесу та державних інституцій Нідерландів, Центрального агентства з управління проєктами Литви (CPVA) та інших міжнародних організацій.
Обговорили розвиток критичної інфраструктури, енергетичну стійкість, модернізацію медичної сфери, реабілітації та залучення інвестицій.
Кожна така зустріч — це нові можливості для Одеси.
Працюємо, щоб міжнародна підтримка перетворювалася на конкретні проєкти та рішення для розвитку міста.
Ніч у місті минула без ворожих атак.
Сьогодні — Міжнародний день моряка. Для Одеси ця дата має особливе значення, адже наше місто завжди було морськими воротами України.
Попри загрози війни, моряки й портовики продовжують працювати, забезпечуючи роботу Українського морського коридору та зміцнюючи економіку країни.
Окрема вдячність нашим Силам оборони, які захищають море, небо та землю.
Усім мирного та гарного дня!
Repost from Zelenskiy / Official
Росія вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни. Зараз російське керівництво тягне під Москву, на Валдай та під путінський міст через Керченську протоку більше ППО – за рахунок ППО на інших напрямках.
Тільки на Московський регіон вони стягнули сотні пускових для систем С-400, С-500 та «панцирів». На Валдай стягнули з інших регіонів Росії майже 90 пускових ППО, там ще формується спеціальна дивізія ППО, щоб берегти спокій російського керівництва. Для порівняння: на всіх інших напрямках в Росії, на інші їхні міста зараз по кілька пускових. Такі пріоритети. Захищають свою владу – захищають джерело цієї війни.
Уже у більш ніж 60 російських регіонах є дефіцит пального, є також сильне зростання цін на бензин, цін на дизель, якщо вони, звісно, в наявності є. Російські спецслужби вже навіть пропонують перенести або взагалі скасувати ритуал обрання «Єдиної Росії» в Держдуму: їхня чергова імітація виборів була запланована на вересень, і зараз ми бачимо по доповідях розвідки, що в Росії не впевнені в процесах на вересень. Багато складнощів, і тільки через те, що Путін відмовляється закінчувати свою війну і не чує наших пропозицій зустрічі, пропозицій реальних перемовин і достойного миру.
Repost from Одеська міська військова адміністрація
Одеса продовжує послідовну реалізацію стратегічного плану з підвищення енергетичної стійкості та надійного захисту міського господарства від будь-яких екстрених викликів.
Днями до міста прибула ще одна когенераційна установка загальною потужністю 3,3 МВт.
Як зазначив заступник начальника Одеської міської військової адміністрації Іван Донченко, ця робота є частиною системного підходу до створення незалежних джерел генерації. Головна мета — крок за кроком забезпечити автономною електричною енергією ключові об'єкти життєзабезпечення. Завдяки цьому підприємства критичної інфраструктури зможуть безперебійно функціонувати та надавати необхідні послуги одеситам навіть у випадку повного відключення централізованого енергоживлення чи затяжних блекаутів. Крім того, це дозволить вивільнити кіловати централізованого енергопостачання, що додасть стійкості іншій міській інфраструктурі.
«Одеська міська військова адміністрація та Одеська міська рада висловлюють щиру подяку Програмі розвитку ООН (ПРООН) в Україні та міжнародним партнерам за планову, послідовну підтримку нашого міста та глибоке розуміння тих викликів, перед якими сьогодні стоїть Одеса»,— підкреслив Іван Донченко.
Дякуючи Силам оборони, ніч в Одесі минула без ворожих атак.
Бажаю всім тихого та спокійного дня.
Водночас слід памʼятати: ворог залишається цинічним і підступним, тож не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та дбайте про власну безпеку.
Repost from Zelenskiy / Official
Цими днями були детальні наради з дипломатичною командою по більшості заходів до серпня. Багато буде активностей. Найголовніше – щоб Україна отримувала засоби ППО саме так, як потрібно, і саме так, як наші партнери обіцяють.
Графік постачання ППО – це ключовий графік для України і персональна відповідальність дипломатів по всіх напрямах саме такої нашої співпраці з партнерами. Команда уряду, міністерств закордонних справ і оборони України саме на цьому повинні зосередитись. Потрібні результати. Добре поставлена робота по виробництву в Україні та разом з партнерами зброї для наших далекобійних санкцій і також наших цілком справедливих відповідей середньої дальності по окупанту.
Кожен день видно, що українська влучність працює. Я вдячний усім залученим силам. СБС, Сили спеціальних операцій, СБУ, ГУР – усі наші підрозділи, дякую вам. Цей наш тиск та кожна інша форма тиску на Росію мають працювати й надалі і спрацювати на мир. Вже більшість в Росії висуває претензію Путіну, що його війні не видно ні кінця, ні краю. І всі теперішні складнощі для росіян мають їх наближати до думки, що ця їхня війна є, і це не просто «каміння з неба», і що їхня війна повинна закінчитись.
Ворог атакував Одесу.
Загибла 26-річна жінка. Мої співчуття рідним та близьким.
39-річний чоловік отримав поранення. Його госпіталізували та надають усю необхідну допомогу.
Repost from Одеська міська військова адміністрація
Контроль за використанням бюджетних коштів має бути постійним і принциповим.
За останні шість місяців робоча група «Прозорість та підзвітність» при Одеській ОМВА проаналізувала міські закупівлі на майже 3 мільярди гривень. У результаті перевірок виявлено недоліки та ознаки порушень у тендерах загальною вартістю 890 мільйонів гривень.
Серед найпоширеніших проблем — створення неконкурентних умов, дроблення закупівель, завищення цін, необґрунтовані технічні вимоги та неналежне оформлення документації.
Завдяки своєчасному реагуванню вдалося запобігти неефективному використанню коштів і зберегти для бюджету Одеси щонайменше 10,5 мільйона гривень.
Кожна бюджетна гривня має працювати на громаду, а не втрачатися через порушення чи непрозорі рішення. Саме тому контроль, відкритість і підзвітність залишаються нашими безумовними пріоритетами.
Ніч в Одесі пройшла без ворожих атак. Нехай і день буде тихим.
Доки Захисники тримають небо, ми маємо берегти своє коріння.
Дуб «Чорна ніч» на проспекті Шевченка — один із живих символів історії Одеси. Йому понад 230 років, і за переказами його висадили чорноморські козаки наприкінці XVIII століття. Він пережив війни, зміни епох і навіть ворожі удари поруч під час повномасштабного вторгнення.
Сьогодні цей дуб нагадує нам про силу, витримку та зв’язок поколінь.
Тримаємося. Працюємо. Усім гарного та спокійного дня.
+7
37 дітей пільгових категорій з Одеси вирушили на відпочинок та оздоровлення до естонського Таллінна.
Для них це можливість хоча б ненадовго забути про тривоги війни, знайти нових друзів, набратися сил і наповнити літо яскравими спогадами.
Ця поїздка стала результатом наших міжнародних візитів, переговорів і розвитку партнерських зв’язків Одеси з європейськими містами. Уже найближчим часом групи одеських дітей також відвідають Майнц, Гданськ, Клайпеду та інші міста-партнери.
Щиро дякую всім, хто підтримує наших дітей. Кожна така поїздка — це не лише відпочинок, а й можливість подарувати ім радість, турботу та віру в мирне майбутнє.
Ця ніч для нашого міста минула без ворожих атак. Дякуємо Захисникам і Захисницям за кожен тихий світанок.
Новий робочий тиждень розпочинаємо з доброї новини: за минулий тиждень в одеських пологових будинках народилися 108 малюків — 54 хлопчики та 54 дівчинки. Цього разу маємо символічну рівновагу.
Нехай всі діти зростають здоровими й щасливими під вільним українським небом, а кожен новий день дарує Одесі та всій Україні більше добрих звісток, спокою і приводів для радості.
Repost from Одеська міська військова адміністрація
На 11-й станції Великого Фонтану відкрили другий оздоровчий сезон на муніципальному інклюзивному «Пляжі 11» — просторі, створеному на принципах безбар’єрності, рівних можливостей і поваги до кожної людини.
Під час відкриття на гостей чекала святкова програма. Для дітей організували анімацію, шоу мильних бульбашок, аквагрим і розваги з повітряними кульками.
«Пляж 11» є не лише місцем відпочинку, а й важливим простором для оздоровлення, соціальної адаптації та реабілітації всіх, хто потребує безбар’єрного середовища.
«Ми зобов’язані дбати про тих, хто втратив здоров’я, захищаючи нашу державу, і створювати для них гідні умови для відновлення, реабілітації та повноцінного життя. Водночас безбар’єрність має бути нормою для всіх — незалежно від обставин, через які вони її набули. Доступний пляж, адаптована інфраструктура та можливість безперешкодно відпочивати — це прояв поваги до людської гідності та відповідальності суспільства перед кожним»,— зазначила заступниця начальника Одеської міської військової адміністрації Ольга Лозова. Упродовж сезону на «Пляжі 11» проходитимуть культурні, спортивні та адаптивні заходи. Крім того, міською владою будуть організовані централізовані перевезення людей з інвалідністю спеціально обладнаним автобусом, що забезпечує комфортний і безперешкодний доступ до узбережжя.
Repost from Zelenskiy / Official
+1
Напередодні пан Президент Польщі зазначив, що Орден Білого Орла не є звичайною відзнакою. Це символ найвищої довіри Речі Посполитої. Він означає особливий зв’язок із Польською державою та особливу вдячність народу. Такий символ вимагає не лише заслуг, але й поваги до цінностей, які становлять фундамент нашої спільноти.
Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись.
Україна вдячна Польському народові за підтримку та співпрацю, яка відіграє значну роль у боротьбі за нашу і вашу незалежність від Росії.
Україна ніколи не забуває солідарності та знає, що співпраця між державами і народами у нашому регіоні є однією з відчутних гарантій безпеки і для українців, і для кожної держави-сусідки.
Україна продовжить захищатись у цій війні, що її розвʼязала Росія, і ми обовʼязково здобудемо достойний мир.
Україна вдячна всім народам, державам та лідерам, хто буде й надалі з нами на шляху захисту свободи і хто буде разом з Україною гарантами повоєнного миру в Європі та нової реальної безпеки.
Україна і надалі буде відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з Польщею, щоб постаратись не допускати різночитань складних і болісних сторінок минулого наших народів і забезпечити належну повагу всім безневинним жертвам 20 століття.
І українці роблять усе від нас залежне, щоб у цьому столітті не допустити програшу Європи.
Я пишаюсь нашими людьми і КОЖНИМ українським воїном – мільйонами українців та українок, які заслуговують на беззаперечну шану за героїзм, що проявлений Українським народом у захисті від російської агресії.
Ми вважали, що саме Українському народові і нашій армії у 2023 році був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив Орден пану Президенту Польщі.
Думаю, майбутнє підтвердить шану до українців.
Слава Україні!
Repost from Одеська міська військова адміністрація
Напередодії Дня батька в Одесі відбувся зворушливий пам'ятний захід «Тато в серці». У парку Шевченка, на Алеї Героїв, зібралися рідні полеглих захисників, побратими, волонтери та представники влади, щоб згадати тих, хто віддав найдорожче за свободу України — своє життя.
Особливою та найбільш пронизливою частиною заходу стали виступи дітей полеглих воїнів. Вони читали вірші, присвячені своїм татусям, які тепер захищають їх із небес.
«Герої не вмирають. Вони продовжують жити у своїх дітях — у їхніх усмішках, досягненнях та щирих серцях. А батько – завжди в серці», - зазначила заступниця начальника Одеської МВА Надія Задорожна.
Звучали пісні «Тато» у виконанні Тетяни Гуменюк та «Україна — це ти» від Алії Дігуляр, а Марина Субботіна – Рижук виконала на саксофоні чуттєву композицію «Не плач, тато». Вихованці зразкового художнього колективу виконали зворушливий танець «Ноктюрн», уособлюючи світлих Янголів.
Repost from Одеська міська військова адміністрація
Напередодії Дня батька в Одесі відбувся зворушливий пам'ятний захід «Тато в серці». У парку Шевченка, на Алеї Героїв, зібралися рідні полеглих захисників, побратими, волонтери та представники влади, щоб згадати тих, хто віддав найдорожче за свободу України — своє життя.
Особливою та найбільш пронизливою частиною заходу стали виступи дітей полеглих воїнів. Вони читали вірші, присвячені своїм татусям, які тепер захищають їх із небес.
«Герої не вмирають. Вони продовжують жити у своїх дітях — у їхніх усмішках, досягненнях та щирих серцях. А батько – завжди в серці», - зазначила заступниця начальника Одеської ОВА Надія Задорожна.
Звучали пісні «Тато» у виконанні Тетяни Гуменюк та «Україна — це ти» від Алії Дігуляр, а Марина Субботіна – Рижук виконала на саксофоні чуттєву композицію «Не плач, тато». Вихованці зразкового художнього колективу виконали зворушливий танець «Ноктюрн», уособлюючи світлих Янголів.
+7
Відвідав Благодійний фонд «Ваше місто» та ознайомився з роботою його команди.
З початку повномасштабної війни фонд системно підтримує одеситів, ВПО, ветеранів та родини наших Захисників і Захисниць. «Ваше місто» має ліцензію МОЗ України та офіційно інтегрований до систем eHealth і Helsi. Щодня близько 100 людей отримують тут життєво необхідні ліки, а загалом безкоштовною медикаментозною допомогою забезпечено вже майже 90 тисяч осіб.
Окрім медичного напряму, фонд надає фахову психологічну підтримку, а нещодавно отримав статус офіційного надавача соціальних послуг.
Це приклад того, як гуманітарні ініціативи посилюють державну систему та зміцнюють стійкість
громади.
Щиро дякую команді фонду за професіоналізм, щоденну працю та небайдужість. Ваша робота має величезне значення для тисяч людей.
Repost from Одеська міська військова адміністрація
🌊 Безпечний відпочинок на узбережжі Одеси: актуальний перелік відкритих пляжів
На сьогодні в Одесі акти готовності отримали вже 27 ділянок пляжу, які пройшли комісійне обстеження та повністю обладнані всім необхідним для порятунку людей.
Нові локації:
⛱️Ланжерон: 7 ділянок пляжу у районі двох шарів та пляж біля закладу «Веранда»;
⛱️Дельфін: пляжні заклади «UnderAir» та «Ліберті»;
⛱️Аркадія: пляжний заклад «Кокос»;
⛱️Комунальний пляж в районі 14-ї станції Великого Фонтану;
⛱️Комунальний пляж в районі ресторану «Юг».
Локації, що працюють (акти готовності отримано станом на 8 червня):
⛱️Дельфін: комплекс «Калетон» та інклюзивний пляж «Безмеж»;
⛱️Малий Фонтан: комплекс «Ла Камбала»;
⛱️Аркадія: два пляжі комплексу «Ред Лайн» та один пляж комплексу «Портофіно»;
⛱️10-та станція Великого Фонтану: муніципальний пляж та комплекс «Чайка»;
⛱️11-та станція Великого Фонтану: муніципальний інклюзивний пляж;
⛱️12-та станція Великого Фонтану: комплекс «Паблік»;
⛱️14-та станція Великого Фонтану: комплекс «Куба»;
⛱️15-та станція Великого Фонтану: комплекс «Пляж-15»;
⛱️16-та станція Великого Фонтану: «Золотий берег», комплекси «Карма» та «Варадеро».
Системна робота щодо перевірки та відкриття безпечних ділянок узбережжя для оздоровлення громадян продовжується.
Перші заяви одеситів, чиє житло в будинках-пам’ятках пошкодив ворог, уже в роботі.
10 червня урядова постанова, яка розблокувала «єВідновлення» для пошкоджених нерухомих об'єктів культурної спадщини, офіційно набрала чинності.
Ми оперативно змінили алгоритм роботи міської комісії, з метою забезпечення розгляду заяв мешканців будинків-пам’яток, які постраждали від минулих обстрілів.
Обовʼязкові проєкти рішень Виконкому також попросив підготувати невідкладно. Це фінальний крок, який дозволить людям нарешті отримати прямі державні виплати для відновлення житла.
Маю прохання до профільних служб: акти обстеження мають оформлюватися швидко, а дані до Реєстру — вноситися без жодних затримок. Одесити, які роками чекали на справедливість, мають отримати гарантовану допомогу.
Люди та їхній захист — це головний пріоритет.
Зустрічаємо новий день без ворожих обстрілів у нашому гостинному місті.
Багатонаціональна Одеса завжди привітно приймає тих, хто приїжджає сюди на відпочинок чи у справах. А з початком повномасштабної війни стала домівкою для понад 136 тисяч внутрішньо переміщених осіб -наших нових жителів.
Ми всі різні, але нас об’єднує найголовніше — прагнення до справедливого миру та перемоги України.
Дякуємо Силам оборони, підтримуймо одне одного, тримаймо стрій. Усім тихого й мирного дня!
+7
Міжнародна підтримка Одеси продовжує давати конкретні результати: у межах партнерства з районом Ліхтенберг (Берлін), проєкту GIZ та за сприяння німецької благодійної організації «Blau-Gelbes Kreuz» ми отримали два важливих транспортні засоби.
Комунальний парк поповнився екскаватором JCB для оперативних робіт та мікроавтобусом Mercedes-Benz, обладнаним спеціальною рампою для людей з особливими потребами.
Дякую нашим німецьким партнерам та друзям за системну підтримку та розуміння потреб нашого міста в часи війни.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
