ch
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

前往频道在 Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

显示更多
1 698
订阅者
+1024 小时
+527
+2130
帖子存档
Думи мої, думи мої, Лихо мені з вами! Нащо стали на папері Сумними рядами?.. Чом вас вітер не розвіяв В степу, як пилину? Чом
Думи мої, думи мої, Лихо мені з вами! Нащо стали на папері Сумними рядами?.. Чом вас вітер не розвіяв В степу, як пилину? Чом вас лихо не приспало, Як свою дитину?… Минає 212 років від дня народження Тараса Шевченка – поета, художника і мислителя, чиї слова стали символом боротьби та свободи. Його творчість і сьогодні звучить напрочуд сучасно, нагадуючи про гідність, силу духу й любов до України.

📖 Кінотеатр «Космос» ✍️ Влад Нед 🌟 @starlev 🏷 сучасна проза Якщо коротко - то мені сподобалось. Ця книга частенько змушува
📖 Кінотеатр «Космос» ✍️ Влад Нед 🌟 @starlev 🏷 сучасна проза Якщо коротко - то мені сподобалось. Ця книга частенько змушувала мене посміхатись, бо вона наскрізь просякнута спогадами, які мені так відгукувались: про SMS повідомлення латиницею аби більше влізло символі, про гумки Center Shock по 50 коп.(аж цілих 50 копійок!), про CaMRip відео, зняті на камеру Я дуже люблю дотепний текст — і тут автор теж не розчаровує
"Ще кілька років орендарі "Космосу" змінювались, як колись римляни й османи в Константинополі. Аж раптом, на початку 2000-х, кінопрокат вирішив завдати удару у відповідь"
Мені сподобалось, як автор поєднує моменти "пошуку себе" із теплими спогадами про Харків і старий кінотеатр «Космос». Дуже цікаво було читати частинку "закулісної" роботи кінотеатру
"Поки в тебе є робота, ти думаєш про те, як заживеш, коли її позбудешся. Скільки часу приділятимеш приготуванню обіду,(тоді -то точно почнеш тренуватись), читанню всього, що колись не встиг. Коли раптово робота зникає, левова частка часу йде на роздуми про те, що з тобою не так"
Разом із тим в книзі достатньо лайки і мені вона була місцями не доречна. Кінцівка у цій книзі - мене шокувала, бо навіть натяку не було, що все так закінчиться Ну ладно, був, але я його не зрозуміла😁Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук

Щаслива людина(то є я) сьогодні не працює ❤️ Приїхала в улюблений @readeat_official випити кави, почитати, ну і, порозглядати
Щаслива людина(то є я) сьогодні не працює ❤️ Приїхала в улюблений @readeat_official випити кави, почитати, ну і, порозглядати книги 📖 Шанс вийти з книгарні з +1 книгою дуже високий 🙊

Співпало так, що зараз читаю "За кожним хорошим чоловіком", де одна з тем — боротьба жінок за право бути почутими За кожним х
Співпало так, що зараз читаю "За кожним хорошим чоловіком", де одна з тем — боротьба жінок за право бути почутими
За кожним хорошим чоловіком стоїть ще краща жінка
Книга легко читається, з дотепним гумором і атмосферою 1960 років❤️ Ну і нагадаю, що 18 березня✨ будемо обговорювати книгу Чекатиму всіх✨

Вітаю з Міжнародним днем боротьби за права жінок 📖 Бажаю сили, підтримки, можливостей для розвитку та здійснення мрій❤️ Дяку
Вітаю з Міжнародним днем боротьби за права жінок 📖 Бажаю сили, підтримки, можливостей для розвитку та здійснення мрій❤️ Дякую всім жінкам, які в минулому виборювали для нас право навчатися, працювати, голосувати і т.д. І окрема подяка нашим захисницям — тим, хто сьогодні продовжує відстоювати свободу й права вже для всієї нашої країни 💙💛

Доброго ранку ✨ Вийшла в кав'ярню трохи ралакснути і почитати "За кожним хорошим чоловіком"📖 Починаю трохи завчасно аби всти
Доброго ранку ✨ Вийшла в кав'ярню трохи ралакснути і почитати "За кожним хорошим чоловіком"📖 Починаю трохи завчасно аби встигнути дві книги на обговорення Ось тут книги, які читаємо Бажаю всім гарного дня та вихідних ✨

Матінко рідна, я ще «Торговці з живих кораблів» не прочитала, а КСД вже анонсує ще одну трилогію у світі Провісників — продов
Матінко рідна, я ще «Торговці з живих кораблів» не прочитала, а КСД вже анонсує ще одну трилогію у світі Провісників — продовження пригод Фітца!❤️ Хто в курсі: «Торговці з живих кораблів» — це окрема сюжетна лінія у світі Ельдерлінгів, яку можна читати незалежно від трилогії «Смаглявий чоловік»?

Зараз читаю Кінотеатр "Космос" Влад Нед і тут багато моментів, які перегукуються з моїми власними спогадами. Наприклад, автор
Зараз читаю Кінотеатр "Космос" Влад Нед і тут багато моментів, які перегукуються з моїми власними спогадами. Наприклад, автор згадує про SMS латиницею. А я от одразу пригадала дзвінки по 2 секунди 📱 Хтось пам’ятає ті дзвінки по 2 секунди?✨

Сучукрліт вривається в мій читацький місяць Починаю читати Кінотеатр "Космос" Влад Нед від ВСЛ 🌟 Обіцяють книгу про повернен
Сучукрліт вривається в мій читацький місяць Починаю читати Кінотеатр "Космос" Влад Нед від ВСЛ 🌟 Обіцяють книгу про повернення до рідного міста Харкова, старий кінотеатр "Космос", людей із минулого і спробу зрозуміти себе. P.S якщо придивитися до обкладинки - на небі можна побачити кита 🐋 Читали цю історію? Цікаво почути ваші враження✨

Сучукрліт вривається в мій читацький місяць Починаю читати Кінотеатр "Космос" Влад Нед 🌟 Хто читав - розказуйте чи сподобало
Сучукрліт вривається в мій читацький місяць Починаю читати Кінотеатр "Космос" Влад Нед 🌟 Хто читав - розказуйте чи сподобалось?

Краш всієї України їде в тур містами України Хто ще не прочитав ПРЕКРАСНУ трилогію "Літопис сірого ордену" Павла Дерев'янка -
Краш всієї України їде в тур містами України Хто ще не прочитав ПРЕКРАСНУ трилогію "Літопис сірого ордену" Павла Дерев'янка - гайда читати і ходіть слухати пана Павла в своєму місті Мої відгуки на трилогію✨ ✨Аркан вовківТенета війниПісня дібров Я вже донатик закинула і зареєструвалась❤️ Посилання на реєстрацію ось тут Хто планує йти?

У мене є подружка, яка із кожним анонсок КСД чекала продовження "Захопити 13" Радію разом з нею❤️
У мене є подружка, яка із кожним анонсок КСД чекала продовження "Захопити 13" Радію разом з нею❤️

Другому обговоренню бути!📖 Охочих поговорити про "За кожним хорошим чоловіком" виявилося більш ніж достатньо Отже, маємо два
Другому обговоренню бути!📖 Охочих поговорити про "За кожним хорошим чоловіком" виявилося більш ніж достатньо Отже, маємо два обговорення: ✨15 березня ✨19 березня Тож дуже чекатиму на вас - приходьте зі своїми враженнями, емоціями й думками, усе обговоримо ❤️

На сайті КСД зараз гарна ціна на книгу, яку ми обрали на спільночит 📚 Детальніше про спільночит ✨ тут тиць
На сайті КСД зараз гарна ціна на книгу, яку ми обрали на спільночит 📚 Детальніше про спільночит ✨ тут тиць

Чи треба обговорення "За кожним хорошим чоловіком"?
Anonymous voting

Тут була така заруба між першими двома книгами, що я замислилась… 👀 А може потрібно ще одне обговорення? Тож питання до вас - чи варто провести окреме обговорення «За кожним хорошим чоловіком»? Нижче додаю голосування — вирішуємо разом ✨

Книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана 📖 Цього разу читаємо "Боги мого краю дуже люблять кров" видавництво Vivat🌟 Кн
Книга для #читацькі_нотатки_спільночит обрана 📖 Цього разу читаємо "Боги мого краю дуже люблять кров" видавництво Vivat🌟 Книга доступна в паперовому та електронному форматах. 🗓 Стартуємо: 10 березня 💬 Обговорення: 15 березня Як усе відбуватиметься 15 березня близько 21:00 я публікую допис для обговорення - зручно влаштовуємось із улюбленим напоєм ✨ і ділимось враженнями у коментарях Запрошую всіх охочих приєднатись❤️

Що читаємо у березні? Прохання голосувати зацікавлених
Anonymous voting

Що ж, більшість голосів були за проведення #читацькі_нотатки_спільночит✨ Тому, погнали✨ Мої варіанти для читання, але ви може
Що ж, більшість голосів були за проведення #читацькі_нотатки_спільночит✨ Тому, погнали✨ Мої варіанти для читання, але ви можете пропонувати свій:За кожним хорошим чоловіком - це історія про жінку, яка після зради чоловіка перетворюється з домогосподарки на успішного політичного консультанта. ✨Боги мого краю дуже люблять кров - історичний детектив в атмосфері Dark Academia з українським колоритом ✨Фото з історією, або Загадка вояка УПА - детектив про харків’янина Артура, який через війну тікає на Львівщину. Він розслідує родинну таємницю про брата прадіда, вояка УПА, що застрелився у криївці Як все буде відбуватись: ✨ обираємо книгу разом (шляхом голосування). Голосування буде на каналі трохи згодом. ✨цього разу буде одне обговорення без проміжного, дату якого я оголошу трохи згодом. Часу на читання буде виділено вдосталь [Ось тут] можна подивитись, як відбувається обговорення Пропозиції щодо книг, питання чи уточнення - все вітається і обговорюється. Чекаю у коментарях ✨

📖 Будинок з півнями. Що замовчували в моїй родині ✍️ Вікторія Белім 🌟 @knygolove 🏷 мемуари "Що ми? Чиї сини? Яких батьків?
📖 Будинок з півнями. Що замовчували в моїй родині ✍️ Вікторія Белім 🌟 @knygolove 🏷 мемуари
"Що ми? Чиї сини? Яких батьків?" — Тарас Шевченко
Вікторія Белім народилась в Києві, в дитинстві часто бувала на Полтавщині звідки її рідні. На початку 90-х(на той момент авторці 15 років) вона переїжджає в США. При заповненні шкільної анкети графу "національність" авторка залишає пустою. Якось їй до рук попадають записи про її родину, де вказується, що брат її прадіда Никодим пропав безвісти. На фоні політичних суперечок із її дядьком, а також події 2014 року спонукають її поїхати в Україну і дослідити що ж сталось із Никодимом. Мої враження Мені сподобалось як авторці вдалось поєднати свої особисті спогади і водночас показати її шлях до самоідентичності, тісно переплетений з історією родини. Також було цікаво спостерігати, як авторка поступово розкриває складні сімейні зв’язки та дає пояснення замовчуваним фактам. Коли дійшла черга до правди про Никодима, я читала, затамувавши подих. Мене трохи розчарував тон, яким авторка розповідає про свого дядька Володю в кінці книги. Можливо, якби вона писала книгу після 2022 року, цей тон був би інший. Авторка присвятила книгу бабусі - бо Валентина відіграє особливу роль у книзі. Спершу вони зовсім не розуміють одна одну і як же чудово, що усе стає на свої місця, коли вони починають відверто говорити. Факт, який мене вразив: прабабуся авторки вийшла заміж за прадіда через його талони на їжу, щоб врятуватися від голоду. Але при цьому ніколи не вдавала, що зробила це з кохання. Назва "Будинок із півнями" сама по собі символічна - це будівля, де раніше зосереджувались КГБ, що асоціюється із жахом, який творив радянський режим.
Я завжди знала, що згубна риса радянської системи - лицемірство. Усі говорили одне, а думали інше....Воно [лицемірство] побутувало в меню кафетерію, до якого входив суп із м'ясом, хоча всі знали, що м'яса там не було. Воно жило в газетах, які оголошували, що на Чорнобильській атомній станції аварії не сталось. Радянське життя було просочене вдаванням, великим і малим.
Загалом мені сподобалось. І це чудово, що книгу видали в 17 країнах, як ще один спосіб говорити про Україну ✨ Моя оцінка: 8/10 #Читацькі_нотатки_відгук