ch
Feedback
⋆ ❨ ❤︎ ❩ 𝚆𝚎𝚕𝚕, 𝕳𝖊𝖑𝖑. 🏳️‍🌈

⋆ ❨ ❤︎ ❩ 𝚆𝚎𝚕𝚕, 𝕳𝖊𝖑𝖑. 🏳️‍🌈

前往频道在 Telegram

𝓢開始 ; 𝟮𝟲|𝟭𝟬|𝟮𝟬𝟮𝟰 . ♡ t.me/wellhvp @reviewswh ▸◂ 𝖆𝖉𝖒𝖎𝖓’ 𝖑𝖎𝖘𝖙 … 🗯️ 𝘴𝘰𝘤𝘬 𝘫𝘪𝘦𝘶 · 𝘮𝘪𝘻𝘶𝘮𝘢-𝘮𝘪𝘢 · 𝘧𝘦𝘳𝘴𝘰𝘯 𝘨𝘦𝘮𝘮𝘺 · 𝘫𝘶𝘮𝘪 · 𝘯𝘰𝘹 · 𝘷𝘪𝘬𝘢 · 𝘢𝘱𝘪𝘣𝘦𝘯 designed by @folioportsj @folioporttd

显示更多
324
订阅者
无数据24 小时
无数据7
+930
帖子存档
‎ ‎ ‎▌'工作室 .🏛️ ❨ ❤︎ ❩ 𝚆𝚎𝚕𝚕, 𝕳𝖊𝖑𝖑 ⋆ 𝐬𝐭𝐝 🄐 ◂з нαбір зαмоɞлень 𝟬/1 放 𝚒𝚝’𝚜 𝚖𝚎 by : @NOXfolio - 這 αнӄетα 🄌
‎ ‎ ‎▌'工作室 .🏛️ ❨ ❤︎ ❩ 𝚆𝚎𝚕𝚕, 𝕳𝖊𝖑𝖑 ⋆ 𝐬𝐭𝐝 🄐 ◂з нαбір зαмоɞлень 𝟬/1 𝚒𝚝’𝚜 𝚖𝚎 by : @NOXfolio - 這 αнӄетα 🄌

давайте, ще дві особи

за підписку скажу: - яка ви студія - яка ви ера - який ви фільм жахів 0/4 скрини нижче

Repost from N/a
ㅤ ( 𝒯IL FØTTENE & @link .. . ?! ) @ me , 𝗆𝗒𝗌𝖾lf , 𝗶 𝐗𝐕𝐈𝐈 . ikke br deg ꯭A — лінь оформлювати профіль? позбудьте
ㅤ ( 𝒯IL FØTTENE & @link .. . ?! ) @ me , 𝗆𝗒𝗌𝖾lf , 𝗶 𝐗𝐕𝐈𝐈 . ikke br deg ꯭A
— лінь оформлювати профіль? позбудьтеся клопоту та витраченого часу, замовивши оформлення профілю в «dinprofil1»
ㅤ profile <<< JOIN >>> studio

🏳️‍🌈 day 18. складіть свій топ 3-5 студій

Repost from N/a
THIRD ANNIVERSARY * 🎉 t.me/stbouncy 𓏸 ՙִՙ @ 17.06.2023 — 17.06.2026 рівно три роки назад, 17 червня, я створила баунсі 🥹 я
THIRD ANNIVERSARY * 🎉 t.me/stbouncy 𓏸 ՙִՙ @
17.06.2023 — 17.06.2026
рівно три роки назад, 17 червня, я створила баунсі 🥹 я дуже вдячна всім, хто досі тут, можливо дехто навіть з самого початку, всім хто замовляє в нас оформлення та підтримує у просуванні! також окреме дякую всій адміністрації, теперішній і минулій, за ваші сили та ваш вклад у розвиток каналу, дуже-дуже люблю всіх 🩷 три роки тому я б і подумати не могла, що студія й досі існуватиме, але тим не менш here we are і в майбутньому на вас чекає ще багато всього 🫶🏻 сьогодні, на жаль, я не маю часу, щоб провести інтерактив до річниці, але 20 червня буде невеличка цікавинка ⭐️

‎ ‎ 🄐 ; 𝐩𝐨𝐫𝐭𝐟𝐨𝐥𝐢𝐨 ⋆ ❥ 𝖂𝖊𝖑𝖑, 𝙷𝚎𝚕𝚕 ' nox 我 → готоɞе зαмоɞлення ⚹ ( 🏛 ) 它是 ˙ &lt; дяӄуємо, що обрαлυ сαме нαс
+1
‎ ‎ 🄐 ; 𝐩𝐨𝐫𝐭𝐟𝐨𝐥𝐢𝐨 ⋆ ❥ 𝖂𝖊𝖑𝖑, 𝙷𝚎𝚕𝚕 ' nox 我 → готоɞе зαмоɞлення ⚹ ( 🏛 ) 它是 ˙
< дяӄуємо, що обрαлυ сαме нαс * 𝖎𝖉𝖔𝖑

🏳️‍🌈 day 17. якби вам сказали залишити у підписках лише один СО канал, то який канал це би був?