ch
Feedback
Book Beach🖤

Book Beach🖤

前往频道在 Telegram

Присутній контент 18+, відгуки без цензури 🖤 Популяризую українське 💛 З приводу співпраці пишіть в повідомлення каналу або @Lana_v_o🤍

显示更多
5 251
订阅者
-324 小时
-257
-4030
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+81
在5个频道中
五月 '26
+24
在9个频道中
Get PRO
四月 '26
+574
在6个频道中
Get PRO
三月 '26
+504
在12个频道中
Get PRO
二月 '26
+221
在9个频道中
Get PRO
一月 '26
+19
在5个频道中
Get PRO
十二月 '25
+364
在7个频道中
Get PRO
十一月 '25
+155
在7个频道中
Get PRO
十月 '25
+2 246
在12个频道中
Get PRO
九月 '25
+88
在11个频道中
Get PRO
八月 '25
+121
在8个频道中
Get PRO
七月 '25
+111
在11个频道中
Get PRO
六月 '25
+888
在7个频道中
Get PRO
五月 '25
+639
在15个频道中
Get PRO
四月 '25
+816
在9个频道中
Get PRO
三月 '25
+15
在0个频道中
Get PRO
二月 '25
+816
在4个频道中
Get PRO
一月 '25
+533
在5个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
27 六月+1
26 六月+1
25 六月0
24 六月0
23 六月0
22 六月0
21 六月0
20 六月0
19 六月0
18 六月+2
17 六月0
16 六月0
15 六月+2
14 六月+8
13 六月+9
12 六月+5
11 六月+5
10 六月+5
09 六月+39
08 六月+2
07 六月0
06 六月0
05 六月0
04 六月+1
03 六月0
02 六月0
01 六月+1
频道帖子
Завдання на вечір/ніч — прочитати книгу 🥹
Завдання на вечір/ніч — прочитати книгу 🥹

2
Провела клуб-обговорення книги «Церква» видавництва Богдан 🌟 Всі хто прийшов дуже вам дякую, бо подужати 700ст це потужно 💪+2
Провела клуб-обговорення книги «Церква» видавництва Богдан 🌟 Всі хто прийшов дуже вам дякую, бо подужати 700ст це потужно 💪 До нових зустрічей 🥰
460
3
Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє перше знайомство з фентезі. Поки беру лише перший том Чорне серце — дуже чекала на цю книгу, бо капець як цікаво чим закінчиться історія Енігма — мені дуже подобається як пише авторка, моя душа відпочиває, коли читаю її дарк Пʼятеро братів — ну як я можу оминути Дуглас, тим паче тут буде «розслідування» в ви наче любите мої відгуки на її книги На що ще заглядаюсь: Серця в Атлантиді — збірка дідуся Кінга, я читала мало його книг, але дуже хочу це виправити Кожен виток долі — маю три попередні книги авторки, поки не читала, але тут є дракони Повільне споглядання всього тихого — та сама історія, маю попередні книги, але ще не читала Хтось знає — обожнюю Ві Кіланд, цю книгу буду позичати у подруги Збирач кісток — фільм та серіал по цій книзі просто неймовірні. Дуже люблю фільм з Вашингтоном та Джолі, цю теж буду брати в подруги А ви пригледіли щось собі? 💘 так, декілька ❤️‍🔥 поки одну-дві 💅🏻 нічого не зацікавило 🌚 ще думаю
2
4
Неймовірні манги від видавництва Nasha Idea 🌟 Палац таємних убивств. Том2 — Хвалін донька чиновника, який є одним з майстерн+1
Неймовірні манги від видавництва Nasha Idea 🌟 Палац таємних убивств. Том2 — Хвалін донька чиновника, який є одним з майстерних убивць і він навалить жах на всю імперію. Але дівчина вирішила, що хоче жити звичайне життя і не йти батьковим шляхом. Не те щоб в неї це добре виходило У пошуках слави. Том 2 — засновано на реальній історії художника. Юний та наївний Ян Сань-Лан за підтримки батьків та брата вирушає у школу мистецтв в Париж, а там його чекають ще ті пригоди Берсерк — темна історія про демонів та богів, про помсту, що виросла зі зради… Про чоловіка, який утратив усе, крім жаги стояти на ногах і боротися навіть тоді, коли світ остаточно збожеволіє Яка з манг зацікавила? 💘 Палац таємних убивств 🥰 У пошуках слави 🔥 Берсерк ❤️‍🔥 всі 💅🏻 жодна
2 866
5
Зловила себе на думці, що нарешті почала цінувати сон. Раніше спокійно лягала о 2:00-3:00 і в 7:00 прокидалась. Але зраз дууу
Зловила себе на думці, що нарешті почала цінувати сон. Раніше спокійно лягала о 2:00-3:00 і в 7:00 прокидалась. Але зраз дуууууже стараюсь до 1:00 вже заснути 😴
566
6
Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 😘 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє
Анонси липня від КСД в мені тут приглянулось дуууууже багато книг 🌟 😘 Що точно беру: Відьмак — база, ґрунт, фундамент. Моє перше знайомство з фентезі. Поки беру лише перший том Чорне серце — дуже чекала на цю книгу, бо капець як цікаво чим закінчиться історія Енігма — мені дуже подобається як пише авторка, моя душа відпочиває, коли читаю її дарк Пʼятеро братів — ну як я можу оминути Дуглас, тим паче тут буде «розслідування» в ви наче любите мої відгуки на її книги 😏 На що ще заглядаюсь: Серця в Атлантиді — збірка дідуся Кінга, я читала мало його книг, але дуже хочу це виправити Кожен виток долі — маю три попередні книги авторки, поки не читала, але тут є дракони Повільне споглядання всього тихого — та сама історія, маю попередні книги, але ще не читала Хтось знає — обожнюю Ві Кіланд, цю книгу буду позичати у подруги Збирач кісток — фільм та серіал по цій книзі просто неймовірні. Дуже люблю фільм з Вашингтоном та Джолі, цю теж буду брати в подруги А ви пригледіли щось собі? 💘 так, декілька ❤️‍🔥 поки одну-дві 💅🏻 нічого не зацікавило 🌚 ще думаю
714
7
Шановні, хто знає де взяти таку окуляри? Ну буде треба. Якісні 🙂
Шановні, хто знає де взяти таку окуляри? Ну буде треба. Якісні 🙂
721
8
Книга дочитана навіть раніше ніж я сподівалася. Ще вчора вночі. Квіз по ній зроблений, залишилось купити подаруночки і до обг
Книга дочитана навіть раніше ніж я сподівалася. Ще вчора вночі. Квіз по ній зроблений, залишилось купити подаруночки і до обговорення все готово 🤍 Не зважаючи на дуже багато зайвої інформації, сама історія та задумка мені сподобались. Відгук буде вже завтра (може) ⛪️ І ще я вже декілька тижнів хотіла суші, тому коли ввечері, коли вже не було так жарко, то ще й смачно поїла 🍣
720
9
📚✨ Магія, загадки та незвідані світи на найбільшому книжковому фестивалі України З 17 по 20 вересня на ВДНГ пройде шоста «Кн
📚✨ Магія, загадки та незвідані світи на найбільшому книжковому фестивалі України З 17 по 20 вересня на ВДНГ пройде шоста «Книжкова країна». Цього сезону вона буде «Загадковою»: у центрі уваги — історії, які пробуджують уяву, відкривають простір для мрій і дозволяють бодай на мить відпустити реальність. 📖 У програмі: масштабний книжковий ярмарок із сотнями учасників, презентації книжок, зустрічі з письменниками, автограф-сесії, публічні розмови, дитячі події, майстеркласи, інтерактиви та активності для всієї родини. Також на фестивалі відбудеться Премія Книжкових блогерів — цього сезону обиратимуть найбільш обговорювану книгу іноземного автора. Вхід вільний! Плануєте відвідати осінню Книжкову Країну ? 💘 звісно 💅🏻 нєа 🤔 поки думаю
761
10
Діла йшли не те що х*йово, но і ніззя сказать, шо харашо 🙂+1
Діла йшли не те що х*йово, но і ніззя сказать, шо харашо 🙂
775
11
Ну нарештіііііііі Маю сподівання, що третя частина вийде цього року Дані з ТГ видавництва Богдан 🌟 "Завжди й довіку. Том 2.
Ну нарештіііііііі Маю сподівання, що третя частина вийде цього року Дані з ТГ видавництва Богдан 🌟 "Завжди й довіку. Том 2. Темне весілля" Стелли Так уже їде до нас😱 Друкарня повідомила, що надрукували книгу на місяць раніше і вже готують до відправки. Передпродаж залишимо на сайті до 1 липня😊 Хто теж чекає на продовження? 💘 чекаю ❤️‍🔥 не чекаю
864
12
没有文字...
731
13
Як же мене втомила ця книга. Мені хотілось бути як герої — пити вино або віскі щоб легше читалось 🫠 Окрім того що тут моя «у
Як же мене втомила ця книга. Мені хотілось бути як герої — пити вино або віскі щоб легше читалось 🫠 Окрім того що тут моя «улюблена» тема — зрада, багато зрад, то ще й написано наче якось пафосно. Не подумайте, я не хочу жити в якійсь бульбашці де не існує зрад. Я доросла жінка і знаю, що вони трапляються доволі часто 🫠 Але це, бляха, не означає, що їх потрібно подавати як щось цілком нормане. Таке, що є частиною стосунків. Та тут до останнього розділу 90% персонажів, це ті кому зраджували, або хто зраджував 😠 🫠 Головні герої. Які ж вони скучні, от просто жодної симпатії до них нема. Абсолютно. А ще дуже багато ниють і вражають себе практично святими. Я дуже сподівалась, що в кінці вони не будуть разом, чесно. Дорослі люди, а тут на секундочку всім 30+, мають такі подвійні стандарти та таку шалену жалість до себе. Наче дві амеби, чесне слово 🫠 І на десерт — подруга головної героїні. Як же я не люблю таких людей. Фу, просто фу. Навʼязлива до неможливого. Влаштовує якісь незрозумілі побачення всліпу, запрошує подружку туди і на те, що їй не подобається. Чи цікавиться вона тим, що любить Кріс? Ні, а нащо, їй краще знати. І цей її «спалах гніву» про несправедливе ставлення до жінок, які зрадили. Що типу якщо це чоловік, то це окей, така природа. А якщо жінка, то фу, шлюха. Але знаєте що? Вже наступного дня вона шкодувала про ці слова, бо раптом хлопець з яким вона почала зустрічатися вирішить що дівчина психічка. Дура, ти психічка не через це. А хлопець, до речі, нормальний 🫠 Коротше, всі персонажі мені були гидкі. Ладно, окрім буквально деяких другорядних. Ооооо, а ще стосовно Рона та його дружини. Хто читав, той пойме. Чесно? Я розумію поведінку Рона і його бажання помсти. Не виправдовую, бо його так конкретно занесло, але розумію. І замість того, щоб вчинити так, як з ним вчинив головний герой на крису, треба було як мінімум поговорити 🫠 Всіх на терапію. Хоча… Головний герой ходив на неї, не можу сказати, що помогло. Їм вже певно нічого не поможе 🫠 Навіть нема бажання щось більше писати А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach
870
14
Щоб встигнути до суботи до обговорення (яке я і веду) мені треба читати по 175 сторінок в день. Поки що у мене 0/700 ☺️
Щоб встигнути до суботи до обговорення (яке я і веду) мені треба читати по 175 сторінок в день. Поки що у мене 0/700 ☺️
704
15
«Егоманіяк» (рейтинг на Goodreads 4,2) 💛 Я зрозуміла, що книги Ві Кіланд для мене guilty pleasure. Дуже динамічно, гаряче і
«Егоманіяк» (рейтинг на Goodreads 4,2) 💛 Я зрозуміла, що книги Ві Кіланд для мене guilty pleasure. Дуже динамічно, гаряче і разом з тим мило. Так, драма теж присутня але не розтягується на всю книгу, максимум декілька розділів 💛 Історія про те, як випадок та наївність можуть кардинально змінити життя. Емері через своє незнання орендує офіс за готівку, зрозуміло, що її обманули. Дрю повертається в Нью-Йорк і знаходить в своєму офісі дивну жінку. І як вишенька на торті — з неї злітає спідниця 💛 Дрю відомий адвокат із сімейного права, який займається розлученнями. Емері - психологиня, яка намагається врятувати шлюб своїх клієнтів. Ідеальна пара, правда? 💛 Через певні обставини, цікавість та явну симпатію, Дрю дозволяє Емері залишитись в його офісі, поки секретарка на лікарняному і поки дівчина не знайде нове приміщення. Вони починають більше часу проводити разом та пізнавати одне одного 💛 Мені сподобалося як поступово розкривається минуле героїв. Як воно на них вплинуло і які наслідки вони зараз мають розгрібати. Не можу пояснити чому, але от чогось мені не хватило. Можливо більше взаємодії Емері та її друга, це б додало більше емоцій. І трохи більше взаємодії Дрю та його колишньої дружини 💛 Отож, це чудова книга з якою я провела хороший вечір. Посміялась, співпереживала, трохи злилась але залишилась задоволеною. Епілог майже довів мене до сліз (дякую гормони, що саме зараз балуєтесь) 8/10 💛 видавництво КСД 🌟 Книга: https://ksd.ua/product/ehomaniiak А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach
764
16
«Сутінки» (рейтинг на Goodreads 3,68 і щоб ви розуміли мінімум 7,44 млн читачів) 📖 Ну що, нарешті і я прочитала цю базу, ґру
«Сутінки» (рейтинг на Goodreads 3,68 і щоб ви розуміли мінімум 7,44 млн читачів) 📖 Ну що, нарешті і я прочитала цю базу, ґрунт, фундамент вампірських історій. Але якщо той факт, що я дивилась фільм «Дивергент» допоміг мені під час читання книги, то те, що я колись дивилась «Сутінки» зіграло зі мною злий жарт. Я весь час бачила в голові недолугих Стюарт та Паттінсона. Але в книзі вони нормальні! 📖 Окей, думаю сюжет вам не потрібно переказувати, бо навіть якщо ви не дивились фільм, то точно знаєте про що він. Із дивного в сюжеті, це те, що 17-ти річна дівчина так легко прийняла наявність вампірів. Але нехай, ми до такого звикли 📖 А от що я не відчула в книзі, так це час. Склалось враження наче всі події відбувались умовно кажучи за тиждень і я така «як ви вже можете казати, що кохаєте😠». А потім сцена на балу в школі і я розумію, що від знайомства пройшло вже так нормально часу 📖 Ближче до кінця книги, я таки змогла викинути з голови образи кіношних Белли та Едварда і стало легше. До речі, не всі культові фразочки з фільму є в книзі 📖 Загалом, мені сподобалось, а якби я читала її в років 15-17, то це було б ваааау. І ще варто врахувати, що книга написана в 2006 і як для того часу, то це теж вау. Отож, не шкодую, що прочитала і буду читати продовження. До речі, чула, що наступні книги відрізняються від фільмів (не те щоб я ці фільми дивилась, лише перший, але суть знаю) 7/10 🧛 видавництво Stone Publishing 🌟 А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach
797
17
Нові анонси від РМ 🥰 Мені зацікавили аж 4 книги, хто знає де взяти ґроші? Будьте людьми — родіться інформацією 🔥 Місто впал+2
Нові анонси від РМ 🥰 Мені зацікавили аж 4 книги, хто знає де взяти ґроші? Будьте людьми — родіться інформацією 🔥 Місто впалих янголів — так, я вирішила що мені потрібна ще одна полиця суто для однієї авторки. Тим паче вони гарні і я чула багато хороших відгуків і вже маю 4 її книги ❤️ Темрява всередині нас — я читала у авторки «Донька короля піратів» і мені дуже сподобалось, тож тепер треба другу частину доньки і цю теж хочу 🌊 Голос Океану — хочу більше книг на морську тематику, а сирени, то просто любов 🌸 Голоси влітку — я читала у авторки лише «Зимове сонцестояння» і маю ще «Шукачі мушель» це дуже повільні та життєві історії. Рідко, але буває, що мені таке хочеться Ви щось собі приглянули? 💘 так ❤️‍🔥 ні ⚡️ поки не знаю
911
18
Фото з архіву 🌸+1
Фото з архіву 🌸
831
19
«Фінальний драфт» (рейтинг на Goodreads 4,13) 🌟 Якщо цю книгу розглядати як своєрідний стьоб на жарт, типу як «Дуже страшне
«Фінальний драфт» (рейтинг на Goodreads 4,13) 🌟 Якщо цю книгу розглядати як своєрідний стьоб на жарт, типу як «Дуже страшне кіно» в кінематографі, то це норм. Але я брала її як трилер 🌟 Головна героїня пише сценарії до фільмів і щоб їй краще працювалося разом з чоловіком вони їдуть в засніжені Карпати. Далі все по класиці: вона отримує смс і свої фото; розуміє, що за ними слідкують; має травму минулого; змінювала імʼя; чоловік поводиться дивно; племінник власника будиночку теж дивний; та й власник теж. Ну і звісно, куди ж без цього — заметіль, відсутність звʼязку, тіло в сусідньому будинку і відчуття, що тепер полюють на героїв 🌟 Навіть сама героїня протягом книги декілька разів зауважує — якби таке трапилось з героїнею моїх робіт, то мене б засміяли. Мені було буда шкода того, яке минуле було в жінки і малі а всього її довелось пережити. І в момент, коли наче б то все налагодилось, на неї хтось полює 🌟 Загалом доволі непогана книга з захоплюючим сюжетом та крутою динамікою. А зимові Карпати це завжди прекрасно (хоча мені не хватило описів) 🌟 Чуть не забула, фінал. Він теж тут класичний якщо розглядати книгу як стьоб. Але якщо як трилер, то 🙂 🌟 Тому моя вам порада, коли будете читати книгу, то не сприймати її як класичний трилер і буде вам щастя 6/10 🗻 видавництво Темпора 🌟 А як вам? ❤️ читали і сподобалось ⚡️ читали, ну так, нормальна 💘 не читали але плануєте 🔥 не планували, але тепер задумались 💔 не читали і не плануєте 🤷🏼‍♀️ читали але не сподобалось #відгук@book_beach #сучукрліт
777
20
Коли піздюки вирішили, що знають все краще аніж досвідчені правителі та воїни Коли довіряти не можна нікому Коли кожен вважає
Коли піздюки вирішили, що знають все краще аніж досвідчені правителі та воїни Коли довіряти не можна нікому Коли кожен вважає, що він пуп землі
724