ch
Feedback
Дімас Шилить

Дімас Шилить

前往频道在 Telegram

Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit

显示更多
2 227
订阅者
-224 小时
-57
-4330

数据加载中...

吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+11
在0个频道中
五月 '26
+23
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+23
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+19
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+63
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+69
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+260
在0个频道中
Get PRO
十一月 '25
+44
在1个频道中
Get PRO
十月 '25
+30
在0个频道中
Get PRO
九月 '25
+54
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+42
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+74
在0个频道中
Get PRO
六月 '25
+137
在5个频道中
Get PRO
五月 '25
+172
在1个频道中
Get PRO
四月 '25
+452
在2个频道中
Get PRO
三月 '25
+3 202
在4个频道中
Get PRO
二月 '25
+125
在4个频道中
Get PRO
一月 '25
+198
在0个频道中
Get PRO
十二月 '24
+1 454
在3个频道中
Get PRO
十一月 '24
+50
在0个频道中
Get PRO
十月 '24
+136
在15个频道中
Get PRO
九月 '24
+305
在5个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
23 六月0
22 六月+1
21 六月+1
20 六月0
19 六月0
18 六月+1
17 六月+1
16 六月0
15 六月0
14 六月0
13 六月+1
12 六月+1
11 六月+1
10 六月0
09 六月0
08 六月0
07 六月0
06 六月0
05 六月+2
04 六月+1
03 六月+1
02 六月0
01 六月0
频道帖子
А BTW збирається довго летіти вверх, а то я з того аку мекса де РК відкупив 😁

2
я так розумію, крім способів дрочитись зі спотом, інакших методів вивести нема(, мб хтось знає лазейкі
520
3
сталась дуже неприємна ситуація, МЕКС по незрозумілим причинам дав акаунту рк на 180 днів, а там лежить велика сума, спот доступний можу торгувати, лиш п2п і фючі забанені, ну і звичайно вивів, хтось б міг допомогти з цією ситуацією?
605
4
нарешті якийсь лонгрід в цьому каналі, а не лише вираз емоцій 🤓 за рік часу багато чого змінились в житті, нове оточення, нові друзі, але чесно останнім часом дуже вигорів з крипти, за останніх 6-8 місяців так і не зміг знайти конкретно своєї мети, де я б міг стабільно прінтити, проте дальше стараюсь рухатись, дізнаватись кожного разу щось нове, воркати та не зупинятись, але цей лонгрід не про це. за рік часу я пожалів лише про одну річ - це медійка по якій так і не зробив нічого масштабного, що могло б забезпечити життя в незалежності, що принесе крипта + чи ліквідацію, проте на то воно і є життя, щоб робити помилки, виправляти їх і йти дальше, немає сенсу зациклюватись і про щось шкодувати. розкажу історію приблизно рік назад списувався з людиною, яка як і я мала невеликий ютуб, теж лише стартувала і щось пробувала, в мене були далеко не гірше результати, проте мені постійно щось не подобалось в моєму ютубі і медійці загалом, думав я щось роблю не те, щось має бути по інакшому, щось має бути масштабніше, щось має бути цікавіше, нагадаю перегляди на ютубі були достатньо непоганими по 3-5-8тис на кожному відео, але звертаючи увагу на таку дурість в своїй голові я забив, зупинився, забив хуй... за рік в цієї людини більше 20тис на ютубі, стабільні перегляди і формат медійки той до якого і я так хотів дойти, а в мене - дирка від бублика, бо колись я просто забив, просто зупинився, просто сказав, щось це не те що я хочу, я хочу чогось інакшого, проте так і нічого не придумав і забив..., якраз в тому і мораль, результат приходить лиш тоді, коли ти робиш щось стабільно, коли ти не звертаєш уваги на тимчасові результати і продовжуєш єбашити. історія з приваткою така сама, була 3 місяці приватка, вона щось приносила, проте потім почала приносити копійки і замість того, щоб продожувати розвиватись, добавляти щось нове, я закрив її, забив і пішов дальше, а вчора говорив з тіпом з даошки, в нього менший канал, зато приватка стабільно працює і там около 100 людей щомісяця, а що б було у мене з + ютубом і постійним трафіком, страшно аж подумати, але я зупинився, чого?... бо мало дисципліни? бо чого? досі не можу дати собі відповіді. на цей канал теж останнім часом підзабив, в оправдання - нема що постити?, ну так ринок став зовсім не той, проте не постити - це вихід? далеко ні, пробував колись твітер вести, так само зупинився, бо не було результатів, а якби не здався і рік провів його стабільно, результати були б, а це англ медійка і пару к на пасиві з монетизації + купа звʼязків, проте я зупинився і здався, чого? не знаю. я надіюсь, що кожен з вас зробить висновок з цього і запамʼятає, що навіть, якщо у вас щось не виходить зразу, це не означає, що це треба кидати, тому я твердо прийняв рішення, відновити стабільний постинг на ютуб, постинг в твітер, і якщо вам буде цікавий мій ютуб, то відновлю приватку, покажу вам трохи занавіси всіх ндаашок і що зараз відбувається на ринку, так само не забуду і про цей канал і вас - своїх улюблених підписників, постараюсь сюди давати теж певні колли, постараюсь часто розписувати довгі пости з користю. я думаю у кожного з вас була така ситуація, коли ви щось починали, але коли не було результатів - кидали і забивали на це хєр, так от, коли вам захочеться здатись, кинути якусь справу, перечитуйте цей пост ще раз і зрозумієте, скільки я втратив, через таку дурість.
675
5
скоро ось так буде цих вихідних ахаххаха
624
6
Гоя ліквіднуло, хл криє лонг Hyperliquid
Гоя ліквіднуло, хл криє лонг Hyperliquid
598
7
没有文字...
997
8
Гарно мене натягнули навіть на спредіку, які ж мекс підараси
957
9
TAбля не туда
1 349
10
#ахуеть
1 208
11
на памʼять ...+1
на памʼять ...
1 402
12
+100$ і незабутня ніч, вийшов
1 095
13
视频消息
1 078
14
Я вже мокрий чесно
1 006
15
没有文字...
1 330
16
Ахахахах, останній раз в житті ставив, скам від казіка
1 261
17
Я ставив на нокаут я проєбав ?
1 243
18
Не кажіть що це технічний нокаут
1 216
19
Надоїла крипта, буду футболістам)))
Надоїла крипта, буду футболістам)))
1 298
20
Лудка лудочка моя накормила ты меня 😁
Лудка лудочка моя накормила ты меня 😁
1 083