ch
Feedback
⚔ Hadak Útja

⚔ Hadak Útja

前往频道在 Telegram

显示更多
未指定国家政治26 036
452
订阅者
无数据24 小时
+27
+930

数据加载中...

标签云
无数据
有任何问题?请刷新页面或联系我们的客服
进出提及
---
---
---
---
---
---
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+9
在2个频道中
五月 '26
+14
在2个频道中
Get PRO
四月 '26
+18
在1个频道中
Get PRO
三月 '26
+6
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+15
在2个频道中
Get PRO
一月 '26
+12
在2个频道中
Get PRO
十二月 '25
+20
在3个频道中
Get PRO
十一月 '25
+19
在6个频道中
Get PRO
十月 '25
+10
在1个频道中
Get PRO
九月 '25
+8
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+3
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+10
在1个频道中
Get PRO
六月 '25
+10
在0个频道中
Get PRO
五月 '25
+7
在2个频道中
Get PRO
四月 '25
+11
在1个频道中
Get PRO
三月 '25
+26
在5个频道中
Get PRO
二月 '25
+24
在3个频道中
Get PRO
一月 '25
+17
在2个频道中
Get PRO
十二月 '24
+10
在1个频道中
Get PRO
十一月 '24
+51
在7个频道中
Get PRO
十月 '24
+6
在3个频道中
Get PRO
九月 '24
+202
在1个频道中
Get PRO
八月 '240
在8个频道中
Get PRO
七月 '24
+40
在3个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
23 六月0
22 六月0
21 六月+1
20 六月0
19 六月0
18 六月0
17 六月+1
16 六月+1
15 六月+2
14 六月0
13 六月0
12 六月0
11 六月0
10 六月0
09 六月+1
08 六月+1
07 六月0
06 六月0
05 六月+1
04 六月0
03 六月0
02 六月+1
01 六月0
频道帖子
🇭🇺White Boy Summer! 🏝 Kitört a nyár, itt a jó idő, élvezzük ki! Annyi szarság van a világban, mindenféle jött-ment idegene
🇭🇺White Boy Summer! 🏝 Kitört a nyár, itt a jó idő, élvezzük ki! Annyi szarság van a világban, mindenféle jött-ment idegenek, mindfelé cigányhordàk, buzizászlóba burkolt Budapest. Dőljünk a kardunkba? Legyen urrá rajtunk a kilátástalanságból fakadó depresszió? Ugyan már! Ez a mi hazánk, ez a mi földünk, amire büszkék vagyunk, és dacos fehér fiatalokként csak feltartjuk a középsőujjunkat a sok patkánynak! Aztán belerohanunk a nyárba. Vízpart, túra, edzés, harcos öntudat, vagány srácok, akik győztesnek születtek! Talán valami ilyesmi a White Boy Summer életérzés. #WBS #Balaton

2
☀️🗡Bárhol járjatok az úton, engedjétek, hogy a fény munkálkodjon bennetek, így győzve le önmagatok!
☀️🗡Bárhol járjatok az úton, engedjétek, hogy a fény munkálkodjon bennetek, így győzve le önmagatok!
210
3
🏛Elhalasztották a nagyváradi apát szatmári tárgyalását Ma került volna sor Szatmáron a nagyváradi apát ügyében kitűzött bíró
🏛Elhalasztották a nagyváradi apát szatmári tárgyalását Ma került volna sor Szatmáron a nagyváradi apát ügyében kitűzött bírósági tárgyalásra, ám az eljárást a bíróság előzetes indoklás nélkül elnapolta. Az érintettek tájékoztatása szerint a halasztásról csupán a helyszínen értesültek, beleértve magát az apátot is, aki szintén a tárgyalás helyszínén szerzett tudomást a döntésről. 💬A halasztás okairól egyelőre nem közöltek hivatalos magyarázatot. 🛡Az apát ügyét erdélyi bajtársaink is támogatták jelenlétükkel!
1 519
4
Hétfő reggeli NZ gondolat Úgy tűnik, hogy mostmár évente menetrendszerűen megrázza a brit szigeteket valamilyen faji jellegű zavargás. Ha volnának politikailag korrekt olvasóink, akkor biztosan összerezzennének ettől a meghatározástól, de szerencsére csak néhány rosszindulatú antifa kretén jár ide kíváncsiskodni, így itt és most nem kell tovább boncolgatnunk, hogy ezek a zavargások bizony faji jellegűek. Annál èrdekesebb lenne végigvenni, hogy milyen okok vezettek ahhoz, hogy az őslakos fehér fiatalok úgy érzik, hogy nem maradt más eszközük, mint az utca és az erőszak. Mert, hogy ez a helyzet. A "politikai elit" beleértve a legtöbbször a jobboldali pártokat is, ha volna is benne szándék, hogy képviselje az elnyomott fehèr őslakosok érdekeit, akkor sem teheti meg, hiszen a demokratikus viszonyok között idomulnia kell a politikai korrektséghez, más esetben pusztító médiaössztűz zúdul rá, és ha esetleg ezt "túl is éli" akkor mindenféle hatósági vegzálás eredményekent múlna ki. Az persze más kérdés, hogy a legtöbbször szándék sincs az elnyomott fehér őslakosság képviseletére. Arra is elkanyarodhatnánk, hogy a hatóságok milyen szinten lettek a fehérellenes hozzáállásra kondicionálva. Amíg a színesbőrű bűnözőkkel hímestojásként bánnak, addig egészen undorító módon viselkednek a fehérekkel szemben. Megtehetik, hiszen ebben az esetben nincs térdeplés, nincs médiaössztűz, nincsenek felháborodott politikusok. Sőt, talán még dícséret is jár érte. De a fentiek valószínűleg sok újdonságot nem jelentenek azoknak, akik az internet eme kis szegletébe tévedtek. A végtelenített panasz, és a sérelmek sorolása helyett, nézzük meg, hogy mik a pozitívumok, amelyek talán az öreg kontinens más részeinek is szolgálhatnak tanuságul. (Pláne, hogy hiába legyintgetünk a nyugatiakra, úgy tűnik, hogy például az lmbtq deviancia esetében éppen most csatlakozik fel hozzájuk hivatalosan is Magyarorszag.) Szóval, ha van ezekben a rettentően nehéz szituációkban pozitívum, akkor az feltétlenül az, hogy egyáltalán még létezik öntudatos, harcias fehér fiatalság, dacára a sok évtizedes kőkemény agymosásnak és elnyomásnak. Nem a politikai pártok, öltönyös megmondóemberek, hanem a fiatalok csoportjai, nacionalista brigádok, szurkolók azok, akik mernek és tudnak tenni, ha helyzet van. Ráadásul a hírek szerint sok esetben alkalmazkodtak a modern technikai körülményekhez. Figyeltek rá, hogy ne legyen náluk telefon, ne fotózza, videózza őket feleslegesen senki, igyekeztek rejteni magukat a mindenhol ott lévő térfigyelő- és hatósági kamerák elől. Egységes, jelzés nélküli fekete ruhákban, maszkokban mozogtak. Persze ezek sem jelentenek biztos garanciát, de minden ilyen intézkedés csökkenti a kockázatokat. Persze, ha fegyelmezetten be is tartják őket. Van tehát pozitívum, még ezekben a brutálisan nehéz helyzetekben is. Figyeljük tehát az eseményeket és természetesen szolidárisak vagyunk a fehér, őslakos fiatalok harcával. #HétfőReggeliNZgondolat
118
5
Négy alapprobléma, melyek társadalmaink romlottságát okozzák A történelem folyamatos előrehaladtával érzékelhetjük, hogy egyr
Négy alapprobléma, melyek társadalmaink romlottságát okozzák A történelem folyamatos előrehaladtával érzékelhetjük, hogy egyre sötétebb korokba lépünk. Az emberek évszázadokkal ezelőtt kezdtek elszakadni természetfeletti gyökereiktől, és manapság a természeti gyökereiket is feladják. Nyugat-Európa társadalmai szinte teljesen elvesztették vitalitásukat, míg Közép- és Kelet-Európa esetében ugyanez a lefelé mutató tendencia látható. ➡️ A teljes cikk weboldalunkon olvasható, IDE kattintva
188
6
🏳️‍🌈 Ez nem büszkeség, sokkal inkább valami sátáni...
🏳️‍🌈 Ez nem büszkeség, sokkal inkább valami sátáni...
206
7
+5
没有文字...
277
8
🪖Nyolcvankét éve érte terrorbombázás Kolozsvárt 📌Kolozsvár bombázására a második világháborúban 1944. június 2-án került sor a Frantic hadművelet keretén belül.   Kolozsvár bombázásának kettős célja volt. Egyfelől a vasúti pályák megsemmisítése, megakadályozva ezáltal német csapatoknak a keleti hadszíntérről nyugatra való átcsoportosítását, másik célja  Kolozsvár polgári lakosainak megfélemlítse volt.                                                        👤Ami a bombázás álldozatainak számát illeti, az csak a támadás után közvetlenül rögzített helyzetet tükrözi, hiszen a romok alól, a földből még napok, hetek, hónapok, sőt évek múlva is kerültek elő áldozatok. Az áldozatok száma a későbbi összesités szerint meghaladta az ezret. 🏛Ami az épületeket illeti: a támadásban megsemmisült 270 épület, köztük a vasútállomás épülete, a Református Korház , a Honvéd Élelmező Raktár, a 2. számú postahivatal épülete, és súlyosan megrongálódott 252 épület, közte a Mariánum bentlakása, a járványkórház, valamint igen sok ipari létesítmény, gyár.                                                                    A gyéren lakott , lakótelepekre csak pár bombát dobtak de a civil  lakosság által sűrűn lakott belvárosi negyed egy részét porig bombázták. Ebből is látszik, hogy a fő cél nyilvánvalóan a polgári lakosság megfélemlítése volt, a vasúti szállítás megakadályozása pedig csak másodlagosnak bizonyult.  De mivel a "győztesek " írják a történelmet, soha senkit nem vontak felelősségre a civil lakosság ellen intézett terrorbombázásokért❗️
257
9
+5
没有文字...
1
10
Fotó: Váradhegyfoki Premontrei Prépostság
278
11
没有文字...
282
12
"Este megszomjaztam, és lefekvés előtt szóltam Irenének, hogy kimegyek a konyhába egy pohár vízért. A hálószobám ajtajából (ő kötött) neszt hallottam a konyháról; talán a konyháról vagy talán a fürdőszobából, mert a folyosó kanyarulata eltompította a hangot. Irene észrevette, hogy hirtelen megtorpanok, és tisztán odajött mellém. Hallgattuk a neszt, és tisztán hallottuk, hogy a tölgyfa ajtó innenső feléről hallatszanak, a konyhából vagy a fürdőszobából, vagy magáról a folyosóról, ahol a kanyarulat kezdődik, szinte mellőlünk. Még csak egymásra se néztünk. Megragadtam Irene karját, és a szélfogóhoz futottam vele, hátra se fordultunk. A zajok erősebben, de mindvégig tompán hallatszottak a hátunk mögött. Egy mozdulattal bevágtam a szélfogót, s ott álltunk kint a tornácon. Most semmi sem hallatszott. — Elfoglalták ezt a részt is — mondta Irene. A kötés lelógott a kezéből, a fonalak a szélfogóig vezettek, és ott eltűntek alatta. Amikor látta, hogy a gombolyagok a túloldalon maradtak, leejtette a kézimunkát, rá se nézett. — El tudtál hozni valamit? — kérdeztem, teljesen feleslegesen. — Nem, semmit. Ott álltunk, leforrázva. Eszembe jutott a tizenötezer peso a hálószobám szekrényében. Most már késő. Mivel a karórám megmaradt, láttam, hogy este tizenegy óra van. Átöleltem Irene derekát (azt hiszem, sírt), és így ballagtunk ki az utcára. Mielőtt elmentünk, sajgó szívvel bezártam a bejárati ajtót, s a kulcsot beledobtam a csatornába. Nehogy valami szegény ördögnek még eszébe jusson lopni és bemenni a házba, épp ebben az órában, és most, hogy elfoglalták. Nagy Mátyás fordítása Részlet Julio Cortázar Elfoglalt ház című novellájából
279
13
🇹🇩 Egy romániai városban, Galacon, egy drón csapódott egy többlakásos épületre — a támadás után az egyik lakásban erős tűz+1
🇹🇩 Egy romániai városban, Galacon, egy drón csapódott egy többlakásos épületre — a támadás után az egyik lakásban erős tűz ütött ki, jelentették a helyi médiák. Előzetes adatok szerint két ember sérült meg. Ne feledjük: Románia a NATO tagországa. Galac városa szinte közvetlenül a román-ukrán-moldáv hármashatár mellett fekszik, a Duna mellett. Ezen a részen már többször voltak orosz csapások. Acélzivatar: azt nehez e n tudnánk elképzelni, hogy akár az orosz, akár az ukrán fél szandékosan mért csapást NATO-ország területén.
154
14
A zsidó keresztény kultúra mindennapjai...
A zsidó keresztény kultúra mindennapjai...
199
15
„Szeressük a teremtett világ rendjét. Ez nem ellensége, hanem kiteljesítője a szabadságnak” Székely János szombathelyi megyés
„Szeressük a teremtett világ rendjét. Ez nem ellensége, hanem kiteljesítője a szabadságnak” Székely János szombathelyi megyés püspök.
1 083
16
Juhász Gyula: Angelus Mária, májusi esték Asszonya, mennyei fény, Míg örök éjbe sietnék, Megtérek szívedhez én. Megtérek, mél
Juhász Gyula: Angelus Mária, májusi esték Asszonya, mennyei fény, Míg örök éjbe sietnék, Megtérek szívedhez én. Megtérek, méla eretnek, Tékozló, árva fiú, Látom e földi tereknek Minden szerelme hiú. Mert csak te vagy a rózsa, Ki itt örökre virul, Álmok dávidi tornya, Mely porba sohase hull! Te vagy a csillag egünkön, Mely ezer éve borús, Mária, te vagy a pünkösd Pálmája, dicskoszorús!
276
17
⛔️Itt lenne az ideje annak, hogy végre politikai erővel oldják meg ezt a soviniszta „búcsújárást”! (Az önkormányzatok hangja
⛔️Itt lenne az ideje annak, hogy végre politikai erővel oldják meg ezt a soviniszta „búcsújárást”! (Az önkormányzatok hangja nem jut el Bukarestbe!) ⚠️Ne csak akkor akarják megvédeni a jobboldali eszméket lejárató, soviniszta AUR párttól és csatlósaitól az érdélyi magyarokat, amikor választások vannak! Részletek: https://n9.cl/bmdoku
251
18
⚔️ 128 éve született Julius Evola 🎙 Mozgalmunk 2022-ben azzal tisztelgett az egyik legnagyobb hatású jobboldali filozófus el
⚔️ 128 éve született Julius Evola 🎙 Mozgalmunk 2022-ben azzal tisztelgett az egyik legnagyobb hatású jobboldali filozófus előtt, hogy elkészítettük egy 1971-ben rögzített francia nyelvű interjújának magyar feliratos verzióját. 🎦 Az említett videó IDE kattintva érhető el. Dicsőség az "utolsó rómainak"! |🇭🇺 legiohungaria.org |💬 @LegioHungaria |📹 Instagram | 🌐X |🌐 IISwordsMedia |
148
19
Amikor az egész világ recseg-ropog, amikor Európa szerepe napról-napra egyre inkább háttérbe szorul, akkor mi sem fontosabb,
Amikor az egész világ recseg-ropog, amikor Európa szerepe napról-napra egyre inkább háttérbe szorul, akkor mi sem fontosabb, mint mindenféle beteg devianciákat pajzsra emelni az EU nevében. Maga az "Európai Bizottság Magyarországi Képviselete" teszi ki a hivatalos felületére Facebookon, erre nehéz lenne azt mondani, hogy valamilyen ellenérdekelt nagyhatalom propagandája. Felháborító és undorító! Európának vissza kell találnia a gyökereihez, ahol semmilyen beteg devianciának nincs helye, pláne nincs az erre való büszkeségnek. Európa ébredj! Vesd ki magadból azokat, akik beteggé tesznek, és tévútra visznek!
174
20
Sajnos lehet, hogy korai volt az öröm, Fejes Rudolf Anzelm egyelőre semmilyen hivatalos értesítést nem kapott, hogy a román hatóságok leállították volna a kilakoltatását. Ami viszont biztos: mi továbbra is az apát és a nagyváradi magyar katolikus közösség mellett állunk. Ha kell, negyedszer, negyvennegyedszer és négyszáznegyvennegyedszer elmegyünk Szent László városába, hogy segítsük ottani testvéreink harcát. 👇🏻Anzelm apát mai közleményét változtatások nélkül közlöm: „Kedves Híveim, Barátaim, Támogatóim! 2026. május 14-én a kilakoltatási kísérlet azért maradt el, mert annyian eljöttetek és mellém álltatok, közelről és távolról egyaránt. Ez az összefogás és közös imádság ad erőt nap mint nap, és ez tartotta vissza a végrehajtót. Szívből köszönöm nektek. Tudnotok kell azonban a tényeket, hogy semmilyen hivatalos értesítést nem kaptam a kilakoltatás lezárásáról. A veszély nem hárult el, bármelyik nap újra kopogtathatnak az ajtómon. Ezért kérem, fogadjátok óvatosan azokat a híreket, amelyek lezártnak állítják a kilakoltatásomat. Kérlek benneteket, maradjatok mellettem továbbra is, imában és jelenlétben, mert a ti kitartásotok az egyetlen, ami visszatartja az újabb kilakoltatási kísérletet. Amint megtudok valamit, jelzem itt, a prépostság Facebook-oldalán. Bízom benne, hogy az igazság és keresztény közösségünk imájának ereje végül győz fog. +Anzelm apát“
213