ch
Feedback
🕹 Ретро Геймінг 🇺🇦

🕹 Ретро Геймінг 🇺🇦

前往频道在 Telegram

Для зв'язку з питань ремонту, модифікації та купівлі писати: @ArtemovAnton Аукціони - @retro_renew_auctions 📸 Instagram: instagram.com/retrogaming_ua ▶️ YouTube: youtube.com/@retro_gaming_ua 📺 Twitch: twitch.tv/retro_gaming_ua

显示更多
1 401
订阅者
-124 小时
-17
+2130
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+20
在0个频道中
五月 '26
+50
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+48
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+76
在1个频道中
Get PRO
二月 '26
+58
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+60
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+78
在2个频道中
Get PRO
十一月 '25
+43
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+75
在1个频道中
Get PRO
九月 '25
+80
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+38
在1个频道中
Get PRO
七月 '25
+38
在1个频道中
Get PRO
六月 '25
+59
在0个频道中
Get PRO
五月 '25
+47
在0个频道中
Get PRO
四月 '25
+72
在1个频道中
Get PRO
三月 '25
+64
在2个频道中
Get PRO
二月 '25
+64
在2个频道中
Get PRO
一月 '25
+52
在2个频道中
Get PRO
十二月 '24
+40
在0个频道中
Get PRO
十一月 '24
+375
在0个频道中
Get PRO
十月 '24
+44
在0个频道中
Get PRO
九月 '24
+48
在1个频道中
Get PRO
八月 '24
+190
在1个频道中
Get PRO
七月 '240
在1个频道中
Get PRO
六月 '24
+129
在1个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
22 六月0
21 六月0
20 六月0
19 六月0
18 六月0
17 六月+1
16 六月0
15 六月+1
14 六月+1
13 六月+1
12 六月+2
11 六月+1
10 六月+2
09 六月+3
08 六月0
07 六月0
06 六月+2
05 六月+1
04 六月+2
03 六月+1
02 六月+2
01 六月0
频道帖子
Порівняні IPS (біла) і звичайного дисплея PSP 1000
+7
Порівняні IPS (біла) і звичайного дисплея PSP 1000

2
Планую переізжати в інший гараж Можливо хтось хоче собі за 1600 мій старий під склад чи паркування. Київ соломянсткий район.
Планую переізжати в інший гараж Можливо хтось хоче собі за 1600 мій старий під склад чи паркування. Київ соломянсткий район. Біля продуктової бази
658
3
+1
ReGravity_Defied_1000_v0.9.nds
823
4
Ви мене не просили, тому я також зрбив нативний білд для ДС в 60 фпс+1
Ви мене не просили, тому я також зрбив нативний білд для ДС в 60 фпс
805
5
https://retro-gaming-ua.itch.io/regravity-defied Залив нову версію 0.8 з додатковою оптимізацію фізичноі моделі, правильним стартом таймера та відмальовкою прапорів
835
6
Заміна чіпа U4 і встановлення холдера під батарейку на Pokémon Yellow після невдалої заміни батарейки+3
Заміна чіпа U4 і встановлення холдера під батарейку на Pokémon Yellow після невдалої заміни батарейки
1 031
7
Залив на гіт нову версію з прогрес баром треку, налаштуваннями звуку і фіксами Нова версія затирає сейви оскільки було додано ще декілька параметрів які треба зберігати, тож я додав чіт код на відкриття всіх рівнів 😅 (але який і де його вводити я не скажу, можете в коді знайти)
935
8
+1
Трохи оновив інтерфейс Перший білд - класичний Другий - 1000 треків
1 036
9
В наявності Nintendo Switch Oled Присутні незначні сліди використання, дрібні подряпини Чіпована Повний рідний комплект + кар+7
В наявності Nintendo Switch Oled Присутні незначні сліди використання, дрібні подряпини Чіпована Повний рідний комплект + карта памʼяті GoodRam 64гб Можу доукомплектувати картою памʼяті на 256гб за додаткові гроші 12.000 грн
1 001
10
regravity_defied.gba
1 133
11
ReGravity Defied реліз 0.1 Оптимізовано для стабільного фреймрейту в 30 fps Додано і виправлено всі спрайти Додано прогресію+3
ReGravity Defied реліз 0.1 Оптимізовано для стабільного фреймрейту в 30 fps Додано і виправлено всі спрайти Додано прогресію і збереження Додано налаштування Підправлено UI Додано звуковий супровід)
1 171
12
Перезалив, додав спрайти і оптимізацію, додав правки щоб запускалося на залізі Є нюанси з шоломом, але то трохи згодом спробую вирішити Буду вдячний за фідбек
839
13
Пропала. Тепер все ок
Пропала. Тепер все ок
828
14
Мене тут трохи захарило що моя іграшка за 300 баксів не баче сд карту. Хоча оновлюється з неї і записує на неї данні Розібрав+2
Мене тут трохи захарило що моя іграшка за 300 баксів не баче сд карту. Хоча оновлюється з неї і записує на неї данні Розібрав подивитися шо там. Непропаяний пін 🤝
805
15
Звісно треба оптимізація і тд. Нормально працює в режимі прискорення) Але а цілому, тут повноцінна фізика з оригінальної гри
Звісно треба оптимізація і тд. Нормально працює в режимі прискорення) Але а цілому, тут повноцінна фізика з оригінальної гри та оригінальні треки прямо з файлу треків Можна сказати шо це перший існуючий порт гравіті дефайд на Гба
995
16
没有文字...
537
17
regravity_defied.gba
940
18
Падпіщєк, побачивши це, ти б міг і не звернути увагу, але це дуже знакова та історична штука. Точніше, дві. З однієї сторони
Падпіщєк, побачивши це, ти б міг і не звернути увагу, але це дуже знакова та історична штука. Точніше, дві. З однієї сторони - перший контролер з вібрацією для SNES, приставки 1990 року. З іншої - перше повноцінне видання першого ж дума зі всіма рівнями на ту саму приставку. Роками, навіть десятиліттями, на ній можна було пограти тільки в дуже урізаний варіант Я це все до чого. Приму в дар приставку SNES американського регіону
817
19
Якщо ви ще не підписані на аукціони, пропускаєте купу крутих лотів які додаються кожен день Також ви можете викладати свої ло+6
Якщо ви ще не підписані на аукціони, пропускаєте купу крутих лотів які додаються кожен день Також ви можете викладати свої лоти абсолютно безкоштовно https://t.me/retro_renew_auctions
862
20
Бачили колись Віту з прошивкою 1.05?
Бачили колись Віту з прошивкою 1.05?
864