ch
Feedback
Beyond Crypto

Beyond Crypto

前往频道在 Telegram

💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao

显示更多

📈 Telegram 频道 Beyond Crypto 的分析概览

频道 Beyond Crypto (@beyond_cryptooo) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 43 263 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 2 858,并在 乌克兰 地区排名第 1 344

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 43 263 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -1 893,过去 24 小时变化为 -16,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 3.96%。内容发布后 24 小时内通常能获得 2.62% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 716 次浏览,首日通常累积 1 133 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 25
  • 主题关注点: 内容集中在 індекс, eth, біржа, капіталізація, ≈$3 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
💰Beyond Crypto - крипта, торгівля, успіх – об'єднані в одному каналі! 💸 Адмін та співпраця ads - @beyond_manager ✔️Посилання для друзів: https://t.me/+3xVVn2cso_ZiYTli Менеджер по ads: @tocatcrypto, @killhpx, @pifagor_dao

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

43 263
订阅者
-1624 小时
-2417
-1 89330
帖子存档
🐾 Нарешті PAWS підтвердили дату лістингу — він відбудеться вже 18 березня! Клейм токенів відбуватиметься згодом на сайті з ч
🐾 Нарешті PAWS підтвердили дату лістингу — він відбудеться вже 18 березня! Клейм токенів відбуватиметься згодом на сайті з чекером. Чекаємо інформацію про біржі, на яких проходитимуть лістинги. До того часу ринок має відновитися, щоб лістинг пройшов вдало і публічно “нагнули” TON-систему 😎 💬 Хто скільки планує заробити на лістингу?) 🔥 — будемо багатіти 🤡 — буде шляпа Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Трамп дав – Трамп забрав. Саме з таким висловом зараз живе ринок в цілому. Торговельна війна триває.
🗣️ Ранковий стан ринку Трамп дав – Трамп забрав. Саме з таким висловом зараз живе ринок в цілому. Торговельна війна триває. Трампу не сподобалося, що прем’єр Канади запровадив мита у відповідь на його мита, тому він уже готує нові. Цирк 🤡 Щодо #BTC: наш потенційний план, який описували вчора, залишається актуальним. Тим більше, ми взяли лонг по ефіру, про що написали в чаті. $BTC ≈$86900 $ETH ≈$2170 $SOL ≈$140 - Капіталізація ринку ≈$2.9T - Індекс страху та жадібності: 25 (страх) - Індекс альтсезону: 24 Beyond Crypto | Community

😅 З огляду на ринок, побачимось через 2 роки на наступному булрані Фондовий ринок США в моменті…торговельна війна триває #ET
😅 З огляду на ринок, побачимось через 2 роки на наступному булрані Фондовий ринок США в моменті…торговельна війна триває #ETH у моменті < 2,000$ (мінімум із листопада 2023 року). Beyond Crypto | Community

😏 Кити скупляють $PEPE? За останню годину інвестор витратив 1 000 $ETH ($2,09M) на купівлю 298,27 млрд $PEPE. Зараз на балан
😏 Кити скупляють $PEPE? За останню годину інвестор витратив 1 000 $ETH ($2,09M) на купівлю 298,27 млрд $PEPE. Зараз на балансі 1,062 трлн $PEPE ($7,2M) у двох гаманцях. Більша частина цих токенів була придбана 2 роки тому. Beyond Crypto | Community

🌚 Хакери, які зламали гаманці Bybit, за 10 днів змогли відмити всі 500 тис. ETH ($1,4 млрд) за допомогою протоколу THORChain
🌚 Хакери, які зламали гаманці Bybit, за 10 днів змогли відмити всі 500 тис. ETH ($1,4 млрд) за допомогою протоколу THORChain, який завдяки північнокорейським хакерам заробив $5,5 млн комісійних. Beyond Crypto | Community

🗣️ Ранковий стан ринку Паніка не покидає ринок: $BTC уночі впав до $82500, а Ethereum протестував $2000. Обсяг ліквідацій за
🗣️ Ранковий стан ринку Паніка не покидає ринок: $BTC уночі впав до $82500, а Ethereum протестував $2000. Обсяг ліквідацій за добу перевищує $1 млрд. 👀 Що далі? Те, що сталося за ніч, для нас є позитивним сценарієм, адже ціна повністю перекрила ГЕП, про який писали вчора. Весь ріст, який був у неділю, через мита США вчора повністю себе поглинув. Деякі пари виглядають так, ніби майже відбулося поглинання. Зараз перебуваємо без маржинальних позицій і чекаємо більш ясної картини. Головне — не хочеться бачити, щоб BTC впав нижче $80000. 🌚 Якщо ви думаєте, що ми вже злили свій портфель, то глибоко помиляєтесь! Тримаємо щити разом із вами! $BTC ≈$83800 $ETH ≈$2090 $SOL ≈$140 - Капіталізація ринку ≈$2.8T - Індекс страху та жадібності: 24 (страх) - Індекс альтсезону: 24 Beyond Crypto | Community

😳 Навіщо вся ця альта? Треба було купувати токен криптобіржі WhiteBIT. Від початку 2023 року жодної просадки! 1WBT = $30, за
😳 Навіщо вся ця альта? Треба було купувати токен криптобіржі WhiteBIT. Від початку 2023 року жодної просадки! 1WBT = $30, за два роки +900%… Beyond Crypto | Community

Завтра буде знову 🩸 на ринку? Міністр торгівлі США заявив, що Трамп ухвалить рішення щодо мит сьогодні, а оголосять про це з
Завтра буде знову 🩸 на ринку? Міністр торгівлі США заявив, що Трамп ухвалить рішення щодо мит сьогодні, а оголосять про це завтра. 👀 Також наш «Хамаха 2.0» - Ерік Трамп радить тримати $BTC. Після нещодавньої поради купувати $BTC він рекомендує утримувати актив у довгостроковій перспективі. Після двох попередніх рекомендацій Еріка $BTC знижувався. 👍 - тримаємось, не вперше 🤬 - як вони задрали, хочу альтсезон Beyond Crypto | Community

🇺🇸 Президент США заявив, що «завтрашня ніч буде великою». Ну от знову завтра отримаємо «американські гірки» на ринку 😬 Bey
🇺🇸 Президент США заявив, що «завтрашня ніч буде великою». Ну от знову завтра отримаємо «американські гірки» на ринку 😬 Beyond Crypto | Community

⚠️ #Binance 31 березня видалить для європейських користувачів торгові пари стейблкоїнів, які не відповідають вимогам MiCA. Це
⚠️ #Binance 31 березня видалить для європейських користувачів торгові пари стейблкоїнів, які не відповідають вимогам MiCA. Це торкнеться #USDT, #FDUSD, #TUSD, #USDP, #DAI, #AEUR, #UST, #USTC і #PAXG. Beyond Crypto | Community

🗣️Ранковий стан ринку Як же вчора під вечір всім криптанам підняли настрій! Але, 7 числа в Америці відбудеться перший крипто
🗣️Ранковий стан ринку Як же вчора під вечір всім криптанам підняли настрій! Але, 7 числа в Америці відбудеться перший крипто-саміт, де промова Трампа й уся помпезність можуть стати гарним “sell the news”, на якому хом’яки будуть відкупати хаї. Тому не ловіть FOMO, якщо щось не встигли докупити. А що по графіку? Хочу звернути сьогодні увагу на графік CME. Ринки відкрилися, і маємо величезний ГЕП на рівні $85680 – $92870, тому можемо ходити в цьому діапазоні ще довго, перекривши його наполовину або навіть повністю. Єдине, що подобається – це те, як ціна зробила тест ГЕПу 0.5 на $79000, де отримала сильну реакцію, що є буліш-сигналом. Але навіщо я це все пишу, якщо зараз усе залежить від настрою Трампа? 😂 $BTC ≈$92900 $ETH ≈$2440 $SOL ≈$170 - Капіталізація ринку ≈$3.1T (+9.02%) - Індекс страху і жадібності: 39 (страх) - Індекс альтсезону: 18 Beyond Crypto | Community

🤑 #ДРОП від Beyond Crypto Як написав наш підписник каналу, тут дроп більший, ніж у тапалок, і я не можу з цим не погодитися.
🤑 #ДРОП від Beyond Crypto Як написав наш підписник каналу, тут дроп більший, ніж у тапалок, і я не можу з цим не погодитися.😛💰 За традицією розігруємо 1000 грн між двома переможцями (по 500 грн кожному).🔥 Умови максимально прості для Вас: 1. Мати підписку на канал 2. Підписатись наш чат 3. В коментарі під цим постом написати свій порядковий номер та гаманець USDT BEP-20 4. Поставити будь-яку реакцію під цим постом 🔥🤝 ⚠️ Розіграш буде о 14.00, тому важливо бути в чаті в цей час, бо якщо ви стали переможцем, але не відповідаєте на повідомлення, ми обираємо наступного переможця. 💰💰💰💰 Ми завжди намагаємося підтримувати наших підписників і будемо вдячні за вашу підтримку! Якщо вам подобається наш контент, проголосуйте за наш канал — це найкращий спосіб сказати нам “дякую”: 👉 Проголосувати за нас тут. Так хочеться вже публікувати сторіз для вас! Beyond Crypto | Community

🥳 $BTC = $90000 Трамп просуває крипторезерв із $XRP, $SOL та $ADA. Дональд Трамп оголосив, що його Указ про цифрові активи д
🥳 $BTC = $90000 Трамп просуває крипторезерв із $XRP, $SOL та $ADA. Дональд Трамп оголосив, що його Указ про цифрові активи доручив Президентській робочій групі створити Крипто-стратегічний резерв, до якого увійдуть $XRP, $SOL та $ADA. За його словами, це допоможе США стати крипто-столицею світу. $XRP +35% $SOL + 21% $ADA + 74% Просто меееед 🤤 UPD: Трамп висловив підтримку $BTC та $ETH. Beyond Crypto | Community

😍 Фрактал повторюється? Можна помітити цікаву схожість між поточною ситуацією на ринку та осінню 2020 року, коли розпочався
😍 Фрактал повторюється? Можна помітити цікаву схожість між поточною ситуацією на ринку та осінню 2020 року, коли розпочався булран. Мені буде шкода, якщо ви не втримали свої портфелі. 💼 🔥 — так, чекаю на легендарний альтсезон. 🌚 — ні, хочу біток по $60К, булран уже закінчився. Beyond Crypto | Community

😭 Лютий 2025 став найскладнішим для крипторинку - $BTC впав на 17,39%, показавши найгірший лютий за останнє десятиліття. - $
😭 Лютий 2025 став найскладнішим для крипторинку - $BTC впав на 17,39%, показавши найгірший лютий за останнє десятиліття. - $ETH обвалився на 31,95%, зафіксувавши найгірший лютий в історії. 😬Історично, негативний лютий часто призводив до слабкого березня, тож сподіваємося, що цього року березень принесе крипторинку зелені свічки. Beyond Crypto | Community

🥵 Все ж таки Хамаха 2.0! Перший сигнал у крипті від Еріка Трампа був опублікований 25 лютого 😅 Тепер будемо знати: якщо Ері
🥵 Все ж таки Хамаха 2.0! Перший сигнал у крипті від Еріка Трампа був опублікований 25 лютого 😅 Тепер будемо знати: якщо Ерік щось публікує, треба заходити в позицію у протилежний бік! Beyond Crypto | Community

$BTC > $84000 🥱 Чи дійсно ведмежий ринок з нами в одній кімнаті? 😂 Хочу дати Вам пораду: Зменшіть масштаб і видаліть шум. B
$BTC > $84000 🥱 Чи дійсно ведмежий ринок з нами в одній кімнаті? 😂 Хочу дати Вам пораду: Зменшіть масштаб і видаліть шум. Beyond Crypto | Community

Я не вмію читати діаграми, але…😂 CZ не виключає, що поточне падіння BTC — це лише корекція перед великим зростанням. 🤝 БАЗА
+1
Я не вмію читати діаграми, але…😂 CZ не виключає, що поточне падіння BTC — це лише корекція перед великим зростанням. 🤝 БАЗА! Beyond Crypto | Community

🩸😱 Ранковий стан ринку Не дуже приємний початок дня. Як ви там, тримаєтеся? BTC все ж таки вирішив зайти в зону ГЕПу на гра
🩸😱 Ранковий стан ринку Не дуже приємний початок дня. Як ви там, тримаєтеся? BTC все ж таки вирішив зайти в зону ГЕПу на графіку CME. Можемо впасти ще майже впритул до $77000. Ця гра створена, щоб змусити вас піти прямо перед тим, як вона винагородить тих, хто залишився. Ринок дає шанс тим, хто запізнився. 😉 $BTC ≈$79800 $ETH ≈$2 110 $SOL ≈$130 - Капіталізація ринку ≈$2.6T - Індекс страху та жадібності: 26 (страх) - Індекс альтсезону: 29 Beyond Crypto | Community