ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 610 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 676,并在 乌克兰 地区排名第 4 121

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 610 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -217,过去 24 小时变化为 -7,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.45%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.55% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 527 次浏览,首日通常累积 957 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 13
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 610
订阅者
-724 小时
-217
-21730
帖子存档
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️ BTC При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм то
Всім привіт, сподіваюсь у вас все добре❤️ BTC При піході до першої зони лонгових ліквіквідацій - відкритий інтерес та обєм торгів сильно падають. Тому зараз в 4г фвг можна було б пошукати можливість набору шорт позиції в сторону діапазону 78-76к Торгую за знижкою на BitGet

Делегація США уже в Китаї Завтра очікується офіційна зустріч. Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торгану
Делегація США уже в Китаї Завтра очікується офіційна зустріч. Буде цікаво глянути чим все закінчиться та під весь шум торганути акції або знайти гарні ставки на полімаркеті😱 Що стосується крипти та форексу - поки нічого цікавого. Аналіз BTC який давав декілька днів тому з тепловими картами актуальний, новий поки немає сенсу записувати Торгую зі знижкою на BitGet

GM Скоро буду за екраном Вже з телефону бачу що сьогоднішній день дуже сплутаний. Євро вже полетіло вниз, фунт топчеться на місці але при цьому дає шортовий мув, золото також забилось в ренж і там або через пдл працювавати або через АХ. Стосовно крипти - ETH на 4г тф вже малює низхідний оф, і зоною 0.5 PD виступає додатково 4г фвг тому потрібно буде слідкувати уважно. А BTC через міні відкат проситься в лонги. Так багато написав що напевно уже і скріни не потрібні😂 Задавайте питання або побажання по аналізу в коментарях❤️ Торгую зізнижкою на BitGet

Не встигли а тому коротко по факту😔 Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру. Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було ду
+1
Не встигли а тому коротко по факту😔 Обіцяв показати позиції по канадцю та ефіру. Шкода що так вийшло з ефіркою, хоча було дуже багато аргументів за лонг. Тепер по активам премаркету: Все пішло по плану який заливав ще вчора... Нарешті отримали адекватні тести поі і вже завтра можна буде працювати🔥 З основних новин що були сьогодні: 1. Суд повторно визнав мита Трампа незаконними, і відмінив їх, та зобовязує повернути 160млрд$. Трамп у відповідь сказав що введе мита іншим шляхом і вони будуть ще більшими 2. Сенат затвердив Уорша на посаду голови ФРС 3. Трамп вилетів в Китай На цьому все, чекайте вранці премаркет❤️ Торгую зі зінижкою на BitGet

Бахніть 50+🔥 реакцій якщо вас цікавить підсумок сьогоднішнього дня по основним парам у відеоформаті. Якщо назбираєте за 30хв то зроблю) А якщо ні то закину вижимку текстом Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу. Скріни позицій підгружу пізніше❤️ Якщо набирали зі мною то діліться результатами
Йоу USDCAD пішов по тейку а ефірка по стопу. Скріни позицій підгружу пізніше❤️ Якщо набирали зі мною то діліться результатами в чаті) В 15:30 CPI тому надалі будьте обережні з позиціями, підтягуйте стопи та не завищуйте ризики. Свої питання залишайте в коментарях📝 Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Дід поки тягне на себе всю ліквідність. Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується Дати якийсь
+1
BTC ETH Дід поки тягне на себе всю ліквідність. Поки BTC повільно росте - ETH та інша альта потихеньку ренжується Дати якийсь новий апдейт я поки не можу, бо з вчорашнього дня нічого не змінилось. Тому сиджу на заборі і слідкую Позицію не змінюю Торгую на біржі BingX

GM FOREX Ger40 EUR XAU CAD З вчорашнього премаркету нічого не змінилось. Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно пор
+3
GM FOREX Ger40 EUR XAU CAD З вчорашнього премаркету нічого не змінилось. Євро - вчора трішки протягнули вище але вже одно порвертаємось вниз Гегра - тут до таргета дійшли, і залишається чекати формування структури для монетизації руху Золото - вчора дуже сильно дивувало, а сьогодні якщо не буде реакції вфд 4г фвг то також буду чекати нижче Канадець - красава))) оф чистий, уже отримали тест 1гфвг, таргети показані на графіку Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Давав колл в чат але швидко дали перелой Від 15м фвг дуже солодко виглядало А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️ Якщ
+1
GER40 Давав колл в чат але швидко дали перелой Від 15м фвг дуже солодко виглядало А ефірку вже відкупили, я досі тримаю❤️ Якщо є питання або потрібен глибокий аналіз/розбір логіки позицій то пишіть в чат❤️❤️❤️

ETH Продовжую утримувати лонг позицію по ETH До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почали
+1
ETH Продовжую утримувати лонг позицію по ETH До відкриття ринків впевнено рухались вверх але на заявах Трампа та Ірану почались качелі🫠 На годинному тф ціна забилась в ренж, при тому всьому ефірка виглядає слабше за BTC. Провів скринінг обємів на BTC і в нього потихеньку копійчину завозять - тобто я б поки чекав ще один міні памп в сторону 83к, а тому і ефірку нема сенсу закривати тому що ефірка або підтягнеться за BTC або просто шматок лікви з діда переведуть в альту. Все солодко і гарно звучить але в другій половині дня прокидається рижий шизоїд який любить займатись спекуляціями, тому обережно працюйте і не завищуйте ризики))) Також на фоні конфлікту з Іраном всі забули про 10жовтня - день коли США ввели мита на Китайські товари а потім і на Європейські... Суд визнав такі дії незаконними та зобовязав США повернути 160млрд$, такі гроші Трамп повертати не буде а отже буде шукати інші шляхи полюбому, ну і як ви вже могли зрозуміти - про нові шляхи повідомлять уже постфактум... 10жовтня навряд чи повториться в тих самих масштабах але щось схоже може бути... Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 👀👀👀 Ось так ну дуууже цікаво
EUR 👀👀👀 Ось так ну дуууже цікаво

FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але по
+3
FOREX GER40 EUR XAU CAD Поки все чекаю нижче, або виходимо ще вище і там формується нова структура Графіки подобаються але позиції тут і зараз німа((( Канадець взагалі дуже солодко виглядає і таргети близько Наклацайте тут реацій а я пізніше дам апдейт по позиції з ефіром та можливо покажу свіжі позиції які буду набирати на форексі❤️

ETH Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC. Мар
+2
ETH Показував в чаті як набирав сьогодні ефірку Поки рухається гарно, єдине що мене турбує це можливий шорт сквіз по BTC. Маржа ізольована і зайшов ризиком тому в разі чого я ніяк не постраждаю. Гарного вечора❤️

Додаток до поста: (RB) Rejecrion Block  - той самий ордер блок тільки де тінь більша за тіло свічки (PWH/PWL) Previous Weekly High/LOW - тижневий хай та лой уже сформованої тижневої свічки. (iFVG) Inversion Fair Value Gap - прошитий фвг над яким ціна уже отримала закріплення (BOS) Break of Structure - злом структури, коли минулий хай після якого був поставлений новий лой перебивається новою свічкою. Щоб вам були зрозуміліші терміни які я іноді використовую в постах❤️

XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показа
+2
XAU 1W На тижневому тф лонгова структура поки виглядає впевнено На проливі отримали тест блока сформувавши великий RB (показав нижньою стілкою) Та якщо локально, цей тиждень встиг попрацювати з PWH та PWL 1D Тут "вообще песня" Уже сформували iFVG, зломали структуру (bos) тому очікую продовження руху через тест iFVG Тут краще видно компрессію з ліквідності яка сформувалась поки ціна рухалась за PWH, тому таймфрейм нічим не відрізняється від 1Д. Тому чекаємо понеділок і будемо працювати) Тим паче що логіка дуже зрозуміла❤️

Побажання по аналітиці наступного активу чекаю від вас в коментарях. Можна як крипту так і форекс❤️

BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи.
+4
BTC 1D Почнемо з позитивної ноти: BTC намагається повернутись в свій глобальний ренж і поки що робить в цьому великі успіхи. Обємів вистачає, продажами ніхто не душить, новинний фон та etf поки на стороні BTC. З мінусів: Ціна все одно в низхідному тренді, і для того щоб топити за ATH або наближені хаї ціні потрібні закріпитись вище 90к. І тільки так, тому працювати варто тільки локально від обємів/ліквідності. А тому я прикріпляю скріни з теплових карт ліквідацій та лімітних заявок. Багато писати не буду, не має сенсу розягувати пост Почнемо з заявок на купівлю/продаж: Основний пул ордерів на купівлю знаходиться в діапазоні 79-78к Продовжимо двома картами ліквідацій з різною щільністю: По першій можемо побачити що в стороні 79к уже стоїть жирний пул ліквідацій в суммі 400млн$  і до 76к стоїть жирна стіна загальним пулом в 2млрд$. А другий скрін (де графік) більш детальний і показує те що також велика стіна ліквідацій від 78-77к якраз знаходиться на 1000$ руху ціни нижче ніж лімітні заявки на купівлю. Підсумовующи все вищеописане можемо переключитись на графік  1Д таймфрейму, і побачити що основна маніпуляція готується в денному фвг(неефективності/імбалансі), тому дана зона буде для ціни вирішальною - рухатись вгору чи вниз. Я поки локально налаштований лонгово до 84к, а тому буду шукати для себе можливість монетизувати ідею яку вам тут описав.

🚀 Відкрили нову угоду нашим DG Bot по AAVE 🟢 AAVE LONG - Fellow DG Bot Бот працює на частих угодах та відкриває позиції під локальні корекції з розрахунком на повернення ціни до середнього значення. Додатково аналізує падіння ціни за останню годину, при цьому може добирати позицію навіть біля локальних максимумів. Кожен наступний ордер відкривається не просто по сітці, а по індивідуальному сигналу нашого бота 📊 Фіксація прибутку проходить з урахуванням тренду та локальних відскоків ціни. 📈 Статистика бота за рік: 🔹 Максимальна тривалість угоди — 29 днів 🔹 Угод за рік — 254 🔹 Чистий PnL — +91.79% 🔹 МПУ — -43.07 USDT / -68.81% 🔹 Стартовий депозит — 100 USDT (1x плече) ⚡️ І ще одна важлива новина — у Veles з’явились Backtests 2.0 По суті, це вже новий рівень тестування стратегій. Тепер можна максимально швидко перевіряти будь-які ідеї та знаходити робочі зв’язки буквально за хвилини. Що зараз доступно: • тест кожні 30 секунд без очікування • повністю безлімітні запуски • тест будь-якого активу на будь-якому історичному періоді • швидкість роботи стала до 500% швидше • функціонал тимчасово повністю безкоштовний ❗️Але вже через тиждень доступ до цього буде тільки по підписці. Тому зараз саме той момент, коли можна безкоштовно прогнати свої стратегії та вижати максимум із нового функціоналу 🔥 👉 Посилання на veles.finance

Дами і господа ваші ставки чи дусть lab нові хаї
Anonymous voting

Напишіть під цим постом чого вам нехватає в цьому каналі, можете також критику і пропозиції Торгую зі знижкою на BitGet