ch
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

前往频道在 Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

显示更多
1 628
订阅者
+324 小时
-17
+930
帖子存档
Ви ще можете поставити запитання до UX-райтера👀

Що б ви хотіли запитати у UX-райтера? У мене або у будь-якого іншого. Планую позаписувати відео-відповіді на деякі з ваших питань, тому не соромтесь🫰 Можете питати у коменти👇

Дуже чекаю на кейси🫰 Треба ще кілька, щоб зібрати зустріч❤️

Людино, яка ставить мені факи й інші погані смайлики: why? 👀👀👀

Клуб розборів: перша зустріч Треба реалізовувати ідеї, поки вони свіжі. Запрошую вас, любі UX-райтери, прийти потеревенити і порозбирати кейси один одного. Як це працює? 1️⃣Якщо маєте кейс і хочете, щоб його розібрали, пишете мені в особисті і показуєте, власне, кейс. Ця модерація потрібна, щоб планувати час – скільки ми можемо взяти кейсів на одну зустріч. 2️⃣Я додам вас у спільний чат клубу – там будемо вести додаткову комунікацію. 3️⃣На зустрічі буде адженда і обмежена кількість часу на кожен кейс. 4️⃣Я виступаю як модератор і також як порадник у текстах. Брати участь в розборі можуть всі, хто зареєструвався і прийшов на зустріч. Поки беремо тільки україномовні кейси, а там подивимось. Перша зустріч тестова. Вартість – символічна: - 200 грн просто за участь - 300 грн за участь з розбором вашого кейсу Якщо ви компанія/продукт і хочете, щоб ваш кейс розібрала наша спільнота – вартість залежить від глибини та складності кейсу і кількості тексту/екранів. Якщо потрібно, можемо збиратися спеціально під розбір тільки вашого кейсу❤️ Хто може прийти? Вам не обов'язково бути UX-райтером. Якщо на вас лежить задача писати тексти, або вас просто цікавить ця тема, хоч ви, скажімо, дизайнер або дослідник – сміливо приходьте. Допоможемо) Як зареєструватися? Пишіть @Svitladivchinka в особисті. Оплата офіційно на ФОП🤝 Коли: 17.12, 19:00 Чекаю на всіх! Планую, щоб було прикольно і корисно) Маєте запитання щодо формату? У коментарях відповім🤝

А я до вас з вакансією👀 Liven шукає UX Writer & Localization Specialist ✨ Продукт: Self-discovery companion. Шукають: людину, яка створюватиме теплий, зрозумілий UX-контент для мобільної апки. Локація: Київ / Варшава Що важливо: — досвід у мобільних застосунках або SaaS; — сильна англійська; — вміння працювати з tone of voice та UX-стрінгами; — емпатійність та цікавість до mental health. Опис вакансії: https://jobs.ashbyhq.com/SKELAR/e31b9224-f5ef-471d-a161-d26476921073?departmentId=34b2bb37-6dc6-4f2d-b0dd-fa9270b83e37 Пишіть в особисті @maria_recruiter1 💛

Чи може UX-райтер розвиватися у вакуумі? У неділю була на чудовому мітапі від KyivUX і, зокрема, думала про спільноту. Чи потрібна вона райтерам? Наскільки корисна дизайнерська спільнота для райтерів? І всяке таке інше. Прийшла до кількох висновків: 1️⃣ Розвиток у вакуумі можливий. До певного моменту. Поки не прочитаєш усі доступні книжки та не пройдеш усі можливі курси. Однак потім потреба живого ком'юніті стає очевидною. Як, власне, і здобуття практичного досвіду: бути теоретиком у сфері UX-райтингу — це прикольно, але дуже «пластмасово». Бо не про реальні проблеми і не про їхнє вирішення. 2️⃣ Спільнота райтерів в Україні на дуже початковому етапі розвитку. Є чудові UX-райтерські канали та класний чат. Однак власний двіж поки ніхто не влаштовував (хоч я вже активно займаюся виправленням цієї ситуації). 3️⃣ Відвідувати івенти суміжних спільнот — топ. Поки наша власна спільнота невелика й розкидана по країні, нетворкатися з дизайнерами, рісерчерами та продактами дуже корисно. Як для загального розширення знань, так і для точкових перетинів із такими ж UX-райтерами. Ну і загалом: навіть для пошуку роботи важливо мати знайомства в різних компаніях. Не тому, що так тебе простіше наймуть, а тому, що ти швидше дізнаєшся про вакансії — далеко не всі одразу публікують їх відкрито, а спершу шукають «перевірену» людину. А особисто для мене мітапи, конференції та лекції із суміжних професій — це чудова можливість поєднати приємне з корисним. Трохи розважитись. Трохи дізнатися нового. Трохи відчути, що я не одна така повернута на своїй роботі, якій цікаві подібні двіжі. Для кукухи помічне, коротше. А які у вас думки з цього приводу?

Маю ідею 👀 Провести лекцію про те, як працювати з UX-райтером, щоб це була ефективна взаємодія – для дизайнерів, дослідників, проджектів, продактів тощо. А ще про те: - Яку роботу може виконувати інтерфейсний райтер? - Як брифувати UX-райтера? - Як оцінювати результат? Та про інші нюанси такої взаємодії. І особливо про те, що робити з UX-райтером, коли у вашій компанії/продукті така роль вперше. Було б цікаво? Прийшли б? Так - 👍 Ні - 👎

Дякую усім! Це було класно❤️ Запис лекції і всі матеріали прийдуть на пошту впродовж кількох днів.

У кого не працює лінк, напишіть @helen_keyns Олена, вибач, зараз буде шквал повідомлень👀

Починаємо, залітайте💜

Лекція вже сьогодні👀 Ви ще встигаєте записатись. Буду рада бачити❤️‍🔥

Розбираємо текст про «Легке повернення» в Новій пошті👀 Перш за все, маю сказти, що це дуже непоганий екран. Але я була б не
Розбираємо текст про «Легке повернення» в Новій пошті👀 Перш за все, маю сказти, що це дуже непоганий екран. Але я була б не я, якби не бачила, що його можна ще покращити😀 Проблеми: 1️⃣Заголовок. Формат пасиву «зроблено» дуже знеособлює – користувача, застосунок, послугу. Краще працювати через активну форму. 2️⃣Підзаголовок. Багато тексту без структури. Читати трохи важко і довго. Як би зробила я?
Ви замовили легке повернення Надійно упакуйте та надішліть посилку за електронною накладною. Якщо надсилаєте через поштомат, заванатажте посилку впродовж 6 годин.
або
Оформили легке повернення Тепер запакуйте та надішліть посилку, скориставшись електронною накладною. Надсилаєте через поштомат? Завантажте посилку впродовж 6 годин – стільки діє бронювання віконечка.
Але можна навіть простіше. Якщо додати місця між двома частинами поточного тексту і просто підтюнити заголовок та дрібниці у підзаголовку, вже стане відчутно краще.
Оформили легке повернення Тепер надійно упакуйте та надішліть посилку, скориставшись електронною накладною. При відправці через поштомат, потрібно завантажити посилку протягом 6 годин.
Бачите, цілих 3 варіанти вийшло. А який би вибрали ви? А загалом – я люблю в роботі з текстами те, що в ній можливо стільки варіантів. І що, здавалося б, однакову суть можна передати стількома способами. Це великий челендж, але і страшенно надихає знаходити те саме ідеальне звучання. Обожнюю цю роботу капець!

А у вас буває таке, що є текст/кейс, над яким думаєте-думаєте, а всі варіанти щось «не то»? Або дивитесь на флоу і розумієте, що вам би не завадила друга пара очей, щоб подивитись на все під іншим кутом? Що робите в таких ситуаціях? Маю ідею зробити щось типу «Клубу розборів», де за символічну плату будемо збиратися нашим затишним колом і допомагати один одному з кейсами. Як вам така ідея?👀

Новий набір на курс стартував😍 А на чорну п'ятницю ви ще й можете отримати його зі знижкою 20%!!! На курсі ми: - Вивчимо баз
Новий набір на курс стартував😍 А на чорну п'ятницю ви ще й можете отримати його зі знижкою 20%!!! На курсі ми: - Вивчимо базу україномовного UX-райтингу. - Навчимося застосовувати вміння на практиці. - Попрацюємо з реальним замовником і зробимо курсовий проєкт у групах. Від мене: - Вся необхідна інформація на лекціях та практичних. - Перевірка ДЗ. - Постійна підтримка та відповіді на всі запитання. Стартувати плануємо 9 лютого. Розклад: понеділок-четвер, 19:00 Записатися

Скажіть, а тільки у мене на роботі зараз венера в козерозі / магнітні бурі КУПА задач? Не встигаю їсти і мити голову, хеееелп🥲 Пост для взаємної підтримки, коротше❤️

Лекція «База UX-райтингу: вчимося на прикладах» Нарешті анонс! Запрошую новачків на лекцію💜 Про що поговоримо: 1️⃣Розглянемо
Лекція «База UX-райтингу: вчимося на прикладах» Нарешті анонс! Запрошую новачків на лекцію💜 Про що поговоримо: 1️⃣Розглянемо ключові «стовпи» UX-райтингу 2️⃣Вивчимо приклади – погані і хороші 3️⃣Визначимо критерії «поганого» тексту 4️⃣Навчимося виправляти базу і покращувати тексти навіть з мінімальним досвідом у сфері Коли? 4 грудня, 19:30 Записатися

Шукаю продукт-замовника на курс👀 Приблизно в кінці січня стартує наступний потік мого авторського курсу Intro to UX writing у школі APOLLO. І для нього підшукую проєкт, над текстами в якому зможуть практикуватися мої студенти. Що потрібно: - Україномовний продукт - Флоу на 25-50 екранів - Чітке розуміння ЦА - Готовність приділити трошки часу Як це працює? 1️⃣Ви передаєте мені зі студентами екрани у фігмі/фігджемі, на яких хочете покращити тексти. 2️⃣Ми зі студентами вивчаємо флоу і ваше ТЗ та запрошуємо вас на дзвінок, щоб поставити свої запитання. 3️⃣Впродовж кількох тижнів ми зі студентами працюємо над своїми пропозиціями для текстів. 4️⃣Запрошуємо вас на зустріч-презентацію результатів нашої роботи. Буде плюсом: ➕Якщо у вас є якісь дослідження, що стосуються флоу/продукту, якими ви можете поділитись. ➕Якщо студенти зможуть додати у портфоліо кейс з результатами роботи над вашим флоу (авжеж, погодивши все з вами). З досвіду попередніх потоків скажу: мої студенти часто дивують мене своєю винахідливістю, чуйністю до потреб клієнта і уважністю. І вся робота буде проходити під моїм кураторством. Тому для вас – це чудова можливість покращити тексти у вашому продукті. А для студентів – отримати перший реальний досвід у новій професії. Якщо у нас з вами метч, пишіть в особисті @svitladivchinka Чекаю❤️

Як ми підбурили Uklon найняти UX-райтера😄 Насправді, все було не аж так – але ми точно сильно доклалися до цього. Розповідаю. Все почалося з того, що @shu15 прийшла на мою менторську групову програму. Хто не знає, це чудова рісьорчерка з Uklon. І в своїх ДЗ вона дуже часто брала кейси з Уклону – це було кльово і корисно. Однак менторство скінчилось, а бажання Даші пропушити позицію UX-райтера в компанії – ні. Тому на наступні два набори моїх курсів Uklon прийшли вже як замовники. Як це працює? 1️⃣Компанія дає мені кейс: флоу, в якому потрібно створити / покращити копі. 2️⃣Ми зі студентами досліджуємо флоу, збираємо свої запитання і проводимо кікоф зустріч із замовником. 3️⃣Починаємо роботу над своїми пропозиціями. Зазвичай ділимося на дві команди, щоб розділити велике флоу і все встигнути. Або ж запропонувати два різних бачення. У нас було і так, і так в різних наборах) 4️⃣В процесі нашої роботи можемо звертатися до замовника повторно. Якщо виникають додаткові запитання, студенти виносять їх у нашому робочому файлі на стікери і я маякую замовнику, що можна дивитись і відповідати. До системи стікерів прийшли в процесі роботи на різних потоках і поки вона показує себе супер-зручною). Над флоу працюємо і всі разом на практичних, і в рамках ДЗ, які я даю студентам. 5️⃣Фінальний етап – презентація замовнику. А перед цим ми готуємо презентацію та обговорюємо, що краще в неї включити, а що передати в форматі опрацьованих у фігмі екранів. З цікавого про те, як працювали мої студенти: 📌Опитували водіїв. Так склалося, що ми працювали саме з драйверською частиною апки. Тому дівчата (у мене були тільки студентки, хз чому😄) не соромились засипати запитаннями водіїв під час своїх поїздок. І я теж👀 І ми отримували прям корисні інсайти! 📌Окрім власних досліджень, користувалися інформацією від Даші. За це дяка саме Даші: вона дала нам прям класну базу з результатами своїх досліджень. І це дуже допомагало працювати загалом. 📌Обговорювали командою. Від цієї частини я кайфую щоразу найбільше: коли я ввечері іду відпочивати, а на ранок бачу, що у дівчат там в чаті 100+ повідомлень і по них видно, що їм цікаво і вони кайфують від процесу роботи. Чесно, для мене комм'юніті, яке вдається будувати завдяки цим курсам – одне з найціннішого, що є взагалі у досвіді викладання. А ще – коли @shu15 приходить потім і каже «Ми беремо це в роботу»😍 Бо наші пропозиції в результаті допомогли не лише покращити флоу, але і пропушити позицію UX-райтера в команду. Бо показувати на прикладах користь якісних текстів значно простіше, ніж без них❤️ Це я все до чого? 🔍Шукаю продукт-замовника на наступний потік курсу. Детальніше в одному з наступних постів, але якщо вам цікаво – пишіть вже @svitladivchinka в особисті❤️

Breaking news: шукаю партнерів, які допоможуть з організацією UX-райтерської конференції у Києві. Я давно виношую цю ідею. І відкладати далі вже неможливо) Що вже маю: - Список лекторів і приблизні теми виступів. - Бажані дати (але тут все гнучко). - Деякі варіанти, як промоутити конференцію. - Потенційно – можливість відео-трансляції. Чого не маю: - Приміщення. - Бюджету🤣 - Лисого поняття, які кроки потрібні від мене, що можна покрити партнерськими коштами, розуміння процесу організації офлайн-івентів. Що шукаю: - Тих, хто може закрити питання у розділі «Чого не маю»😄 - Поради/досвід/допомогу. Зараз знаходжусь на етапі формування розуміння, що мені потрібно, і що я можу зробити сама, а для чого мені точно треба партнери. Пишіть @svitladivchinka в особисті. Буду дуже вдячна за допомогу і за досвід. А ще – за репост🫰