ch
Feedback
Кіммерія

Кіммерія

关闭频道

Хроніки чергової кіммерійської війни, військова, економічна та соціальна аналітика.

显示更多
4 971
订阅者
无数据24 小时
-197
-12530
帖子存档
А казали що це в крипті токени нічим не забезпечені, а от справжній фондовий ринок - то інше 😁
+1
А казали що це в крипті токени нічим не забезпечені, а от справжній фондовий ринок - то інше 😁

Зюганов запропонував вкрасти банківські вклади росіянин. Потім правда взяв свої слова назад, але як там в них кажуть "слово н
Зюганов запропонував вкрасти банківські вклади росіянин. Потім правда взяв свої слова назад, але як там в них кажуть "слово нє воробєй...", люди все почули, тому до повномасштабної банківської кризи 3, 2, 1... 😁

"Севастополь переходіт на осадноє положеніє" пишуть в оркочатах. Там вводять комендантську годину, обмежують освітлення вулиць, роботу ТЦ та магазинів, зупиняють вуличні події.

+2
Траса Ростов-Маріуполь зараз. Конвої не допомогли. Смєртнічкі та оптимісти, що все ще погоджуються їхати туди за 5-6к доларів скоро закінчаться, бо і вантажі ніхто не захоче відправляти на знищення.

Дивився вчора на МВГ та супроводження вантажівок і думав, наскільки це допоможе русні з забезпеченням паливом окупованих тери
+4
Дивився вчора на МВГ та супроводження вантажівок і думав, наскільки це допоможе русні з забезпеченням паливом окупованих територій. Виявилось, що не допомогло - ситуація погіршується швидше, ніж вони щось толкове роблять. Наприклад, один блогер вирішив повідомити радісну новину про завантаження паливом нафтобази у Керчі, і туди (і ще по паромах) відразу прилетіло, за що його тут же прокляли колеги 😁 Тому зараз продаж навіть за талони в Криму зупинено. Фактично Крим перетворюється на острів. Думаю, до паніки серед населення залишається недовго.

Чи домовились Україна з Білорусью кулуарно про зняття ретрансляторів та зупинку постачання палива в рф?
Anonymous voting

В русні вже пішли теорії змови, що ультиматум Зеленського Лукашенку, що прозвучав сьогодні погоджений з білорусами, бо вибаче
В русні вже пішли теорії змови, що ультиматум Зеленського Лукашенку, що прозвучав сьогодні погоджений з білорусами, бо вибачення вусатого таргана напередодні було якось зовсім неочікуваними та до них додалися компліменти на адресу українських військових можливостей. Тому вони тепер очікують демонтаж військової інфраструктури на кордонах України та Білорусі. Але так як 90% або більше теорій змови завжди не працюють, то ніякої змови немає. Скоріше за все Зеленський це каже, бо розуміє, що рф і так воює на межі можливостей, а якщо Україна нанесе якісь удари по білоруським ретрансляторам та НПЗ, то цим все і обмежиться. Тим більше Лукашенко найдосвідченіший політик з усіх трьох, тож йому буде треба якийсь привід, щоб відпетляти від допомоги росії, а без ударів по Білорусі це буде зробити складно. 10% залишаю на сценарій того, що вусач таки щось знає про втрату повного контролю над ситуацією свого кєнта з кремля, тому не боїться отвєткі, тож може прибрати ретранслятори. Але зупиняти поставки палива і надприбутки через кризу в рф він точне не буде, бо 30 років Білорусь тим і живе, що ще раз свідчить про відсутність змови. Так що з деякою ймовірністю удари ми побачимо, якщо партнери з Заходу особливого занепокоєння не викажуть. А поки що можемо самі зробити безкоштовні ставочки 😁

Високопосадовці з російської влади продовжують шукати контакти з американцями, розказуючи їм про те, як всі добре заживуть, к
Високопосадовці з російської влади продовжують шукати контакти з американцями, розказуючи їм про те, як всі добре заживуть, коли ті прийдуть до влади в рф, зупинять війну та віддадуть Україні ЗАЕС, Енергодар та Нову Каховку. При чому по їх словах "лавров "crazy horse" та дехто у кремлі мають вмерти найближчим часом" і тоді все відразу налагодиться. Поки що американцям нічого не зрозуміло, але дуже цікаво. Особливо те, що конякою лаврова називають по обидві сторони фронту. Вірогідності по путіну на ринках передбачень залишаються на тому ж рівні, я контролюю бо сам поставив великі лімітні ордери, щоб ціна залишалася на тому самому рівні +/- пару центів 😁

+5

+9
Найбільша атака на маскву за весь час війни. Вангую, що легендарні кадри з "літаючою тарілкою" будуть в усіх світових медіа. Всі аеропорти зупинили роботу, в багатьох місцях перекриті основні магістралі типу МКАД, очікуються нафтові дощі, на заправках величезні черги. І все це - дешеві дрони, які іноді навіть збивали. Можна уявити, що буде, коли полетить українська балістика 😁

Тиждень тому це був би жарт 😁

Перечитав багато джерел на тему розвитку логістичного колапсу на ТОТ та перспектив загалом. Виходячи з досвіду появи попередніх "імб", коли щось нове з'являлось на полі бою, але Україна не встигала в повній мірі використати це, бо ворог знаходив протидію доволі швидко (а у випадку з оптоволокном навіть випереджав нас), можна оцінити час на перевірку швидкості реакції русні десь у місяць-два. Після цього періоду можна буде сказати, що логістичний колапс загрожує фронту, а не тільки цивільним побутовими незручностями. Є ймовірність того, що вистачить і пару тижнів, бо ефективна ізоляція частини фронту або цілого Криму через удари по Кримському мосту (інші мости через перешійки та пароми атакуються вже зараз) створить вікно можливостей, що точно захоче використати наша влада в політичних цілях. Нагадую, що однією з причин провалу контрнаступу було бажання Зеленського утримувати Бахмут до останнього, через це резерви розділи навпіл і на Південь залишилося в 2 раз менше сил. Додаємо повільні та недостатні поставки зброї від партнерів (зараз смішно згадувати, бо вони тоді боялись ескалації через поставки важкої техніки, а ще швидкої поразки України та переходу на сторону рф) та медійне освітлення підготовки - і отримуємо провальний контрнаступ. Політичне керівництво потім скинуло відповідальність на військових, через що винним непрямо зробили Залужного. З тих пір наш політичний устрій, інтриги та бажання популярності нікуди не ділось, тож ми вже бачимо багато відосиків та словосполучення "логістичний колапс" усюди (в тому числі в мене 😁). Але на щастя ні про який контрнаступ в наших джерелах ніхто не пише, таку зраду постять лише звичайні оркоджерела, які це роблять завжди, наприклад гіркін та інші диванні тюремно-маргінально-ліберальні канали. Зате американці дещо бачать. Зараз наше командування не інформує військове та політичне керівництво США про конкретні рішення щодо проведення оборонних чи наступальних дій, лише про їх перебіг та загальні плани, а спеціалісти звідти не приймають участь у плануванні наших оборонних та наступальних операцій. Але: 1. ОКНШ бачить "всі ознаки підготовки ЗСУ до переходу від стратегічної оборони до локальних наступальних дій у Херсонській та Запорізькій областях". 2. ОКНШ бачить вікно можливостей у два місяці, протягом яких "ЗСУ, які отримали значну перевагу у застосуванні БПЛА, можуть реалізувати його у конкретні здобутки у вигляді звільнення територій на лівобережжі Дніпра".  Це все звичайно особливого значення не має, російський Генштаб так само знає про "ізоляцію поля бою" і розуміє потенційні наслідки. Важливіше те, що він знає про українські резерви та плани. Адже бусифікація нікуди не ділась, СЗЧ так само масове, а кілзона продовжує існувати по обидві сторони фронту, тож зараз і близько в України нема тої ситуації, що була в 2023му після двох вдалих операцій 2022го по звільненню Харківщини та Херсонщини. З іншого боку, в 2023му Герасімов дзвонив в Пентагон не з проханням зробити йому виділений канал зв'язку, як пару тижнів тому, а погрожував ядерною зброєю. Інші високопосадовці рф теж шукають контакти з Америкою в обхід офіційних каналів (до речі американці помилково на мою думку вважають це 4д шахами путіна, а не ознакою розколу). Тобто зараз в кремлі є як мінімум неявний розкол еліт, частина з яких хоче зупинити очевидно провальну війну будь-якою ціною. Наприклад, скоро через нестачу коштів і шалений дефіцит бюджету запускають друк рубля через різке зниження ставки, що може спровокувати швидке зростання інфляції, а зростання податків і зниження надходжень від експорту спричинило декілька прихованих криз - банківську, хвилю банкрутств малих бізнесів і т.д. Разом з відсутністю палива та неможливістю заливати все нафтодоларами картина стає сумна навіть для тих великих бізнесів, що залишались на плаву. До речі в Україні ситуація протилежна - не дивлячись на втому населення від війни, еліта, що сидить на грошовому потоці підтримки готова воювати ще довго, бо фактично в Україну заходить більше допомоги на це ($100 млрд), ніж весь наш товарний експорт ($42 млрд). Цікава ситуація для країни, де президент на виборах обіцяв "зупини заробітки влади на війні", коли оборонний бюджет складав в 20 разів меншу суму. А по іншу сторону фронту якась частина розумних та багатих людей, що все ще залишається в рф з жахом дивиться на те, як путін не може зафіксувати свої особисті політичні збитки, зупинивши війну на поточній лінії фронту без досягнення заявлених цілей, а Україна нарощує власні можливості і руйнує все більше підприємств в росії, зупиняючи транспортні перевезення, вибиваючи енергетику, військові підприємства і так далі, створюючі умови для повного колапсу режиму. Звичайно, що в них наростає незадоволення політикою чинного президента. Тому й ширяться чутки про заколот. Але повернемось до поточного стану справ на фронті. За умов продовження логістичного колапсу та наявної політичної ситуації в рф будь-які їхні провали на фронті можуть спровокувати тяжкі наслідки всередині країни. Однією з форм заколоту може бути звичайна пасивність чиновників, коли буде треба швидкість під час різкої зміни обставин, а ми побачимо прихований саботаж. Я бачив темпи нарощування наших ударів по логістиці - за 10 днів червня цифра майже дорівнює травню, а русня підозріло все ще не вигадала протидію, як це завжди було раніше. Втома на фронті та в тилу, відсутність коштів в бюджеті, тихий бойкот еліт та чиновників може створити ідеальний шторм, який перевантажить їхню вертикальну систему прийняття рішень. Тому є підстави для обмеженого оптимізму, що може перейти в фундаментальний позитив за кілька тижнів при збереженні тренду. Через три роки після гарячого кінця червня 2023го ми знов можемо побачити щось цікавеньке за порєбріком. Головне - забрати телефон в одного вусатого таргана з Мінська, щоб не заважав в цей раз 😁

На парламентських виборах у Вірменії перемагає прозахідний прем'єр Пашинян. Багато аналітиків вважають, що медійні атаки моск
На парламентських виборах у Вірменії перемагає прозахідний прем'єр Пашинян. Багато аналітиків вважають, що медійні атаки москви забезпечили йому підтримку всупереч бажанням кремля. Я ж думаю, що він переміг, бо його партія єдина, хто вміє а маркетинг, бо в усіх інших присутня "Вірменія" в назві, а ці знають й інші слова 😁

Просто нагадаю, що: "Продовольча криза зими 1916–1917 років дала поштовх масовим протестним рухам, які завершилися революцією
+2
Просто нагадаю, що: "Продовольча криза зими 1916–1917 років дала поштовх масовим протестним рухам, які завершилися революцією. Обвал починається на початку 1917-го (коли транспортні негаразди стали серйозною перешкодою для безперебійного постачання продовольства до міст) і особливо після Лютневої революції, коли розлад фінансової системи стрімко поглиблювався, а запровадження продовольчих карток уже мало що могло змінити. На тлі невдалого перебігу війни цей чинник іще більше посилював зростаючу політичну нестабільність у країні."

Думаю пан Воскобойник дуже здивується, коли дізнається, що в Європі Конституції на паузу не ставили, тому статуси тимчасового
Думаю пан Воскобойник дуже здивується, коли дізнається, що в Європі Конституції на паузу не ставили, тому статуси тимчасового захисту відміняти нікому не будуть. Навіть перепливаючи Тису ухилянти легко получають штамп і статус ТЗ, а після цього мають приблизно такі ж права, як ті, що отримують прихисток від політичних переслідувань, тому ніхто їх не депортує. Бажання України отримати назад виїхавших зрозуміло, але з такими ідіотськими заявами ефект буде зворотній.

В принципі з Кубою і так все було зрозуміло - у випадку атаки США "Ірану" там не буде, бо географія інша - американський флот
В принципі з Кубою і так все було зрозуміло - у випадку атаки США "Ірану" там не буде, бо географія інша - американський флот все заблокує і кінець. Але судячи по відношенню кубинців до своєї влади США навіть напружуватись не доведеться, бо соціалізм всіх місцевих вже дістав. До речі відповідний ринок самі знаєте де є, можна зробити ставочку. Питання тільки в тому, чи захоче помаранчева мавпа взяти на себе ще один ризик, хоч і менший, перед осінніми виборами.

+1
Все погано 😁

+7
24 травня рф вдарила "Орєшніком" по гаражам Білої Церкви, а друга ракета взагалі впала на окупованій території Донеччини. Оркочати відразу взялись за справу і почали доказувати, скільки генералів НАТО на підземних базах там ховались. Аж поки верховний орк не виставив їх всіх ідіотами і не сказав, що вони дійсно вдарили по гаражах, щоб подивитись, "як лягає ракета". Невдобно получилось 😁 Тепер оркочати кажуть, що в діда деменція і пора запасатись їжею та патронами, бо скоро 17 рік. Раджу поспішати, бо паливом вже запастись не вийде, обмеження на продаж введені майже усюди до Урала.

Апстор видалив мессенджер "Макс", а інші месенджери росіяни заблокували самі, тому скоро ніхто і не дізнається, які вони ідіо
Апстор видалив мессенджер "Макс", а інші месенджери росіяни заблокували самі, тому скоро ніхто і не дізнається, які вони ідіоти 😁

Щоб спростити роботу нашим Силам Оборони русня почала збирати вантажівки на стоянках, де їх тепер спалюють одним ударом. Без
+1
Щоб спростити роботу нашим Силам Оборони русня почала збирати вантажівки на стоянках, де їх тепер спалюють одним ударом. Без необхідності ганятись за ними по дорогах справа дійсно піде швидше. А якщо серйозно, то тупість русні і неможливість вирішити проблему з ударами по логістиці логічно змусили фури зупинитись, і це ситуацію погіршило ще більше. Паливо на окупованих територіях майже повністю скінчилось, водії відмовляються їхати за будь-які гроші. В зв'язку з ізоляцією поля боя та обрізанням логістики гіркін як завжди чекає колапсу фронта 😁