ch
Feedback
ОК "Захід" | Operational Command "West"

ОК "Захід" | Operational Command "West"

前往频道在 Telegram

Телеграм-канал оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗС України

显示更多

📈 Telegram 频道 ОК "Захід" | Operational Command "West" 的分析概览

频道 ОК "Захід" | Operational Command "West" (@operationalcommandwest) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 13 582 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 15 172,并在 乌克兰 地区排名第 4 424

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 13 582 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 776,过去 24 小时变化为 46,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.11%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.83% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 374 次浏览,首日通常累积 1 064 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 132
  • 主题关注点: 内容集中在 військовослужбовець, військо, командування, сержант, побратим 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Телеграм-канал оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗС України

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。

13 582
订阅者
+4624 小时
+827
+77630
帖子存档
Дивитись футбол?
Anonymous voting

«Волонтер» відмовляється проходити ВЛК і захищати Батьківщину. Як думаєте хто в цьому винен? За думкою «волонтера» і дружини
+1
«Волонтер» відмовляється проходити ВЛК і захищати Батьківщину. Як думаєте хто в цьому винен? За думкою «волонтера» і дружини волонтера (позицію сусідів волонтера ми не знаємо) — ТЦК. Ситуація: громадянин Олександр М. відмовився проходити ВЛК. Бігав по всьому ТЦК. Кричав. Кидався на стільці. Телефонував дружині. Плакав і казав, що йому потрібно виїхати в Польщу, щоб привезти автомобілі для ЗСУ. Ми підтримуємо і неймовірно вдячні всім волонтерам, які допомагають Збройним Силам. Але в нинішній ситуації найкраще волонтерство — це служба в ЗСУ. Сотні тисяч українців взяли на себе цей священний обовʼязок і прямо зараз захищають нашу державу. А тепер по фактам: Олександр М. НЕМАЄ підстав для непроходження військової служби. Військовослужбовці ТЦК не застосовували силу та не чіпали Олександра. Все це зафіксовано на фото та відео. Також закликаємо працівників ЗМІ не поширювати НЕПРАВДИВУ інформацію. Ми відкриті до коментарів. P.S. У Олександр М. дуже багато фотографій у військовій формі ЗСУ. Крім того, що це порушення законодавства, це ще й просто неетично. В фейсбуці воїни не потрібні. Вони потрібні на передовій. Досить ховатись за спідницею дружини, прийшов час виконати свій конституційний обовʼязок і почати захищати Батьківщину.

Який же в нас 🔥🔥🔥🔥🔥 тік-ток. Підписуйтесь: https://www.tiktok.com/@ok_zahid

Підрозділи, що боронять північні кордони перебувають у бойовій готовності та постійно проводять тренування з метою удосконале
+3
Підрозділи, що боронять північні кордони перебувають у бойовій готовності та постійно проводять тренування з метою удосконалення навиків та злагодженості дій. Живе Білорусь! Слава Україні! P.S. Включіть треки Норд Дівіжн, ми хочемо побачити лукашенко приниженим.

Громадянин через дії ТЦК, вистрибнув з вікна! А тепер розбираємось, що сталось? ❗️Громадянин не мав при собі військово-обліко
Громадянин через дії ТЦК, вистрибнув з вікна! А тепер розбираємось, що сталось? ❗️Громадянин не мав при собі військово-облікових документів, тож був запрошений правоохоронцями до об’єднаного обласного мобілізаційного центру для складання адміністративного протоколу. ❗️Після чого зʼясувалось, що чоловік є військовозобов’язаним, який не з’являвся до ТЦК та СП і ухилявся від виконання військового обов’язку. ❗️Але вирішив далі ухилитися від свого обовʼязку та вистрибнув з вікна за межі приміщення мобілізаційного центру, таким чином умисно себе травмувавши. ❗️Наголошуємо, що з боку військовослужбовців ТЦК та СП неправомірних дій стосовно військовозобов'язаного не було. Звертаємося до всіх громадян — перевіряйте інформацію і довіряйте офіційним джерелам.

Ми передбачали, що в останній тиждень перед 16 липня, громадяни, які не встигають оновити свої дані, будуть всіляко обурюватися і звинувачувати в цьому ТЦК та СП. Привітаймо переможців цього конкурсу – перше відео з таким звинуваченням прийшло з Перемишлян! У телеграм каналах поширюють запис, на якому громадянин демонструє велику кількість людей перед воротами ТЦК у Перемишлянах і пояснює їх на свій лад: «тобто створюють штучну чергу для того, щоб не зібрати документи». Адміністратор телеграм каналу, який опублікував це відео, пішов ще дальше, без будь яких доказів, підписавши його: «Працівники свідомо створюють штучну ЧЕРГУ приймаючи за годину по 4-5 чоловік, - повідомляють читачі Люди підозрюють, що вже стоїть завдання, затягнути процес та як найбільше виписати штрафів від 17 до 25 тис. грн.». Інформуємо: правда у повідомленні є тільки те, що громадяни, які не встигнуть оновити свої дані у визначені законом терміни, справді й неодмінно платитимуть штраф. Все інше – просто вигадки. Черги перед воротами перемишлянського ТЦК зумовлені, насамперед, двома факторами: - Великий наплив громадян. Порівняно із вчорашнім днем сьогодні, за інформацією військовослужбовців ТЦК, оновити свої дані прийшло вдвічі більше людей. - Регулярні вимкнення електроенергії. Часті вимкнення світла, вочевидь, не сприяють швидкості й зручності в роботі, а навпаки вповільнюють і затягують усі процеси. Запевняємо, що військовослужбовці РТЦК та СП у Перемишлянах роблять усе можливе, аби опрацьовувати документи громадян якомога швидше. Закликаємо до терпіння. Порівняно з умовами, в яких прямо зараз військовослужбовці ЗСУ б’ють ворогів, незручності, пов’язані з чергами У ТЦК, є абсолютно несерйозними. Не вигадуйте і не маніпулюйте цією темою. Це не той конкурс, в якому варто пишатися призовими місцями. Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП

Вбивати! Вбивати! Вбивати! 44 ОАБР мститься за Охматдит. Сьогодні по всій ліінії фронту буде багато мертвих російських солдат та офіцерів. Дуже багато.

Всі військові підрозділи ОК Захід приступили до знищення окупантів. Помста за сьогоднішній ракетний удар буде. За кожну нашу
Всі військові підрозділи ОК Захід приступили до знищення окупантів. Помста за сьогоднішній ракетний удар буде. За кожну нашу постраждалу дитину росіяни заплатять. Заплатять кровʼю та смертю. На фото 44 ОАБР вже почала виконувати завдання.

В новинах: У Вараському РТЦК та СП вісім військовослужбовців побили Громадянина, і через це, той «порізав собі вени». А тепер розбираємося по фактах. ❗️Є Громадянин І. — раніше засуджений за ч. 2 ст. 309 КК (незаконне виробництво та зберігання наркотичних засобів). ❗️Громадянин І. був оповіщений групою оповіщення Вараського РТЦК та СП та супроводжувався цією ж групою до РТЦК для уточнення військово-облікових даних (при собі не мав військового квитка). ❗️Громадянин І. по дорозі до РТЦК здійснив спробу самоскалічення ключем від квартири. Ключ у нього вилучили. Виписали направлення на військово-лікарську комісію. ❗️Громадянин І. відмовився від проходження медичної комісії та почав скаржитися на погане самопочуття. ❗️Черговим Вараського РТЦК був викликаний наряд поліції та швидка допомога. Карета швидкої допомоги доставила військовозобов'язаного до приймального відділення. ❗️До Вараського РТЦК громадянин І. так і не повернувся. Зараз він знаходиться в розшуку. Звертаємося до всіх громадян — перевіряйте інформацію і довіряйте офіційним джерелам.

Поліція відкрила два кримінальних провадження через вчорашні події. Ще раз хочемо наголосити всім «маминим бусінкам»: ВСІ ХТО
Поліція відкрила два кримінальних провадження через вчорашні події. Ще раз хочемо наголосити всім «маминим бусінкам»: ВСІ ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ ПРОТИДІЄЮ ЗСУ ТА БОРЕТЬСЯ ПРОТИ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ БУДЕ ПОКАРАНИЙ. Ми будемо дуже уважно стежити за розслідуванням і надамо ВСЮ інформацію поліції.

Блокпост у Ворохті прибраний. Але військовослужбовці ТЦК будуть і НАДАЛІ перевіряти документи приїжджаючих осіб Ситуація наст
Блокпост у Ворохті прибраний. Але військовослужбовці ТЦК будуть і НАДАЛІ перевіряти документи приїжджаючих осіб Ситуація наступна: на в’їзді у Ворохту стоїть блокпост, який перевіряє документи. Через це місцеві жителі заявляють, що на курорт не їдуть особи, що уникають свого конституційного обов’язку служби в армії. Сьогодні жителі Ворохти почали конфлікт. Напали на військовослужбовця ТЦК та побили його машину. Даний військовослужбовець був поранений та воював за «побідних осіб». Така подяка. Нам не зрозуміло, проти чого протестують місцеві жителі? Проти своїх же односельчан, які воюють зараз і захищають нашу країну? Проти сотень тисяч чоловіків, які ризикують життям і воюють за нашу державу? Можливо, місцеві протестують взагалі проти України? Ці питання риторичні. Не риторичним є одна теза: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ І НАДАЛІ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ВСІХ ПРИЇЖДЖАЮЧИХ. Крапка. У нас іде війна. І всі чоловіки на фронті, або у відпустці з фронту. От ті, що у відпустці, можуть спокійно приїхати і відпочити. Ніхто їх не чіпає. Колись у Ворохті місцеві жителі йшли в підпілля, щоб воювати з совєтами. Зараз місцеві жителі виступають проти своєї держави і захищають ухилянтів. Сором!

«Нас перехрещують після проїзду крайніх блокпостів на передовій» Зустрічайте російський бронеавтомобіль Тигр, який був захоплений ще на початку широкомасштабного вторгнення у 2022 році. Одразу ж його відремонтували, і останні два роки він допомагає ловити «п.....в» по всій лінії фронту. Використовується для розвідувальних цілей. Був задіяний і на сході, і на півдні нашої країни. Завдяки йому спалили не одну ворожу колону. «під.....кий тігр» став нашим 🐘🐘🐘🐘 🤙😎

Перший бойовий результат 150-ки! 150 окрема механізована бригала передає привіт росіянчикам та знищує окупантів. Бригада пройшла весь шлях від створення до першого бойового знищення противника. Вітаємо! Результатів буде більше! Любителів щі - менше! 🔥🔥🔥🔥

Ї…те, братани!
Ї…те, братани!

Щастя - це 152 калібр, а не ось це все. Залітай в армію. Ставай нарешті щасливим!

А тепер за всім цим «гвалтом та зрадою» давайте розбиратись. ‼️Веремеєва Дмитра Олександровича в травні 2024-го року визнано ВИННИМ у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого спяніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції) ПОЗБАВЛЕНИЙ права керування усіма видами транспортних засобів строком на 1 рік. ⁉️Це ж як він доглядав за батьком дружини, що пʼяним опинився у Вінницькій області? І був затриманий і позбавлений права керувати транспортними засобами? ‼️20.06.2024 року під час проведення профілактичних заходів на території Підволочиської територіальної громади на блокпості при вїзді в Тернопільську область було зупинено автомобіль під керуванням Веремеєва Дмитра Олександровича. В процесі перевірки було встановлено, що права керування транспортним засобом НЕМАЄ. ⁉️Чому Дмитро керує транспортним засобом, коли він був позбавлений прав? І чому не знаходиться поряд з батьком дружини? ‼️Веремеєв Дмитро НЕ ОТРИМУВАВ ВІДСРОЧКУ згідно чинного законодавства. До органів територіального центру комплектування не звертався. ВИСНОВОК: ‼️Веремеєв Дмитро не звертався до ТЦК для оформлення відсрочки. ‼️Водив транспортний засіб в стані наркотичного чи алкогольного спʼяніння. ‼️ Був позбавлений водійських прав. ‼️ Не знаходився біля батька дружини доглядаючи його. ‼️ Був мобілізований згідно чинного законодавства.

«Гвалт! Мобілізували опікуна батька! Як же тепер жити? Що тепер робити? Злочинці!» Ми переказали для вас відео дружини мобілі
«Гвалт! Мобілізували опікуна батька! Як же тепер жити? Що тепер робити? Злочинці!» Ми переказали для вас відео дружини мобілізованого Дмитра Вереме. Коментарі також прочитали і зрозуміли, що «ТЦК - це покидьки, які мобілізовують опікунів над інвалідами».

🔼 ❗️ ⚡️ ❗️ 🍟

Державний кордон з республікою Білорусь повністю під контролем. Українська армія має достатньо сил та техніки для недопущення провокацій. Ми готові до будь-чого. Ми знищим будь-кого. △ △ △ △ △ △ △ △