ch
Feedback
Хмельницький ⚡️Новини

Хмельницький ⚡️Новини

前往频道在 Telegram

Важливі новини Хмельницького та України. Коротко та інформативно про головне. Про найголовніше — із поясненнями. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Найбільша сітка каналів у телеграмі на 5🍋 підписників. Зробимо найкращу рекламу вашому продукт

显示更多

📈 Telegram 频道 Хмельницький ⚡️Новини 的分析概览

频道 Хмельницький ⚡️Новини (@khmelnytskyi_insider) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 41 979 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 6 204,并在 乌克兰 地区排名第 1 389

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 41 979 名订阅者。

根据 30 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -370,过去 24 小时变化为 1,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 20.98%。内容发布后 24 小时内通常能获得 14.09% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 808 次浏览,首日通常累积 5 915 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 35
  • 主题关注点: 内容集中在 хмельниччина, хмельницький, київстар, дтп, електроенергія 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Важливі новини Хмельницького та України. Коротко та інформативно про головне. Про найголовніше — із поясненнями. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Найбільша сітка каналів у телеграмі на 5🍋 підписників. Зробимо найкращу рекламу вашому пр...

凭借高频更新(最新数据采集于 01 七月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。

41 979
订阅者
+124 小时
-967
-37030
帖子存档
❗️Мапа повітряних тривог не працює. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини
❗️Мапа повітряних тривог не працює. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

росЗМІ стверджують, що уражено завод «Мотор Січ» у Волочиську 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини
росЗМІ стверджують, що уражено завод «Мотор Січ» у Волочиську 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

На Віньковеччині сталася ДТП за участю мотоблока та вантажівки «ГАЗ» Внаслідок зіткнення 71-річний водій мотоблока отримав тр
На Віньковеччині сталася ДТП за участю мотоблока та вантажівки «ГАЗ» Внаслідок зіткнення 71-річний водій мотоблока отримав травми та був госпіталізований до Віньковецької лікарні. Поліція відкрила провадження та встановлює обставини події. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

У Шепетівці чоловік викрав авто Укрпошти — затримали за кілька годин 8 вересня невідомий викрав службовий Citroen Jumper, яки
У Шепетівці чоловік викрав авто Укрпошти — затримали за кілька годин 8 вересня невідомий викрав службовий Citroen Jumper, який стояв біля поштового відділення Проїхавши понад 12 км, він забрав з авто документи, телефон і посвідчення водія, після чого сховався в лісі біля села Климентовичі Авто оперативно знайшли, а зловмисника затримали Вирішується питання про обрання запобіжного заходу 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

У Шепетівці планують обмежити рух мототранспорту вночі Міськрада розгляне заборону пересування мотоциклів, скутерів та мопедів з 23:00 до 08:00 під час воєнного стану, а також використання транспорту з гучними глушниками. Поліція посилить перевірки, батьків закликають не пускати дітей без прав за кермо. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

Заставу за екскерівницю Хмельницької обласної МСЕК Тетяну Крупу не внесли. Вчора, 9 вересня, збіг п'ятиденний термін, упродов
Заставу за екскерівницю Хмельницької обласної МСЕК Тетяну Крупу не внесли. Вчора, 9 вересня, збіг п'ятиденний термін, упродовж якого за неї мали внести 20 мільйонів гривень застави — новий запобіжний захід після 11 місяців перебування під вартою. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

Пошкоджена будівля у Волочиській громаді внаслідок російського обстрілу Хмельниччини 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати н
Пошкоджена будівля у Волочиській громаді внаслідок російського обстрілу Хмельниччини 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

❗️Збито п'ять ворожих безпілотних літальних апаратів під час нічної тривоги на Хмельниччині, - ОВА. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

Вибиті вікна на Волочиській автостанції внаслідок російської нічної атаки. Автостанція працює в штатному режимі. Усі автобуси
Вибиті вікна на Волочиській автостанції внаслідок російської нічної атаки. Автостанція працює в штатному режимі. Усі автобуси на маршруті. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

❗️"Сьогодні в межах Хмельницької громади заплановані військові навчання. Буде гучно з 11:00 до 17:00", — повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

⚡️Дорозвідка по ракетах

Франківщина:

Група КР курсом на Дунаївці 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

2х Групи КР курсом на Вовковинці

Група КР курсом на Летичів Група КР курсом на Вовковинці

БпЛА курсом на Шепетівку 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

🇵🇱У Польщі закрили повітряний простір над аеропортами Любліна та Варшави
+1
🇵🇱У Польщі закрили повітряний простір над аеропортами Любліна та Варшави

БпЛА курсом на Шепетівку 3х БпЛА курсом на Ямпіль 🇺🇦 Хмельницький ⚡️Новини | Надіслати новини

🇵🇱 В Цеханові прямо посеред вулиці впав невідомий предмет! Більше фото та відео тут - https://t.me/+Kai_PcL09aI3YjIy

🚨 Польша, увага! Більше 28 БпЛа направлені в Люблін, Варшаву, Жешув, Перемишль, Лодзь та інші міста В звʼязку з цим була запущена офіційна система інформування - https://t.me/+Kai_PcL09aI3YjIy