Drawrinkk | давай дружити 🌸
前往频道在 Telegram
Привіт , Я Ріна, художник-геймер, і це мій канал-блог 💖✨ ▫️10.03.2003 ▫️живу в Києві ▫️малюю аніме дівчат ▫️приймаю замовлення ▫️люблю своїх підписників ‼️ багато щп
显示更多659
订阅者
-324 小时
+37 天
+2130 天
帖子存档
Всі хто не прийшов втратили такий цікавий процес!11 Але нічо, можете написати дні і час коли вам було б зручно і цікаво дивитись, а я подумаю як це можна вписати у свій день :3
На добраніч 🌙
міні-анонс
Запрошую вас завтра помалювати далі цей артик на стрімі, о 20:00 💜🙏
Repost from 🏳️🌈Оладка :>🏳️🌈
🦋 DTIYS віт Оладки🦋
Ваша задача: Намалювати мого ОСа Йоцукі в своєму стилі, використовуючи його дизайн.
✨Умови✨
🦋Бути підписаним на мій канал: https://t.me/oladkaaart
🦋Зробити репост цього допису собі на тгк або в разі його відсутності відмітити мене в сторіс в Інстаграмі, а також надіслати скрін у коментарі та написати свій порядковий номерок, якщо приймаєте участь.
🦋Можна змінювати позу, освітлення, але загальна зовнішність та елементи персонажу (хвости, вуха, лапки, відмітки) залишаються не зміненими! Більше деталей про персонажа та його дизайн буде в коментарях під цим постом.
🦋 ЗАБОРОНЕНО використовувати ШІ ( штучний інтелект ), копіювати інших авторів, та використовувати обмальовку.
🦋 ЗАБОРОНЕНО приймати участь пророснявим/роснявим авторам, авторам, що ведуть канали російською та які хоч якось причетні до болотяних сусідів.
🦋Готові роботи надсилайте мені в особисті повідомлення @oladka_murr з посиланням на ваш канал!
✨ДЕДЛАЙН ДО 30 червня✨
❤️ Призи ❤️
🤍1 місце : Акриловий брелок, плакат А4, 4 листівки та смаколики.
🤍2 місце: 3 листівки, стікерпак та смаколики.
🤍3 місце: 3 листівки, одиночні стікери та смаколики.
Бажаю всім успіхів і натхнення ❤️
Ваша Оладка✨
Також можете орнути з цієї геніальної ідеї вставити мікрофон в світло від штативу для телефона 🙌
Дякую всіх хто зайшов на стрім, зробила лайн арт повністю і буду йти спати бо завтра на роботу 🙏
Можемо продовжити завтра або післязавтра 😊

Unlock for
20
Обережно гола окровавлена жінка, доступна тільки за зірочки і не для дітей 🔞🙏🌷
Я вимучила це замовлення, тепер можна малювати для себе скільки захочу урааа
Дуже хочеться лягти і нічого не робити, але замовлення само себе не намалює, і мерч, і фанарти..😔🙌
Типа зараз я малюю по demon slayer, але завтра захочу намалювати вайолет евергарден, а післязавтра аму з чара охоронців, або куроко з баскетболу, чи може сайт чарівниць…а може взагалі персонажів Детройта чи Діву з овервотча?
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
