ch
Feedback
Stich Crypto

Stich Crypto

前往频道在 Telegram

Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7

显示更多
5 807
订阅者
-324 小时
-217
-7730
帖子存档
Забираємо скін в NOTCOIN, це можливий множник на майбутнє В нас тут азбука морзе .-- .- -.- . ..- .--. (. - - ) де (.) це просто натискання на екран. (- -) це натискання і зажим в інший бік, ніби ви малюєте мінус на екрані, не прибираючи палець. Після цього на екрані має з'явитися буква W , далі по комбінаціях з'явиться слово Wakeup. Все робіть швидко

🆘NOTCOIN лістинг в лютому🆘

💰 Лістинг $GTAI + пробуємо отримати 50$ на халяву 25 Січня о 12:00 проходитиме листинг токена $GTAI на таких біржах як ByBit
💰 Лістинг $GTAI + пробуємо отримати 50$ на халяву 25 Січня о 12:00 проходитиме листинг токена $GTAI на таких біржах як ByBit, KuCoin, Gate, Mexc, BitGet та PancakeSwap Як взяти участь у розіграші 50$? 👨‍💻 ▪️Переходимо за посиланням ▪️Виконуємо завдання ▪️Вписуємо свій BEP-20 гаманець ▪️Так само можемо виконувати додаткові завдання, щоб було більше шансів на перемогу Загальний призовий пул 5000$, які розділять 100 переможців + ByBit вже анонсував промку з токеном $GTAI, чекаємо на умови акції 🔥

⬛️Відповідь по Quiz від Over wallet на сьогодні
⬛️Відповідь по Quiz від Over wallet на сьогодні

Notcoin Gift 🏴‍☠️ 100,000 Notcoin Available activations: 20,969,570 Extra bonus for Telegram Premium ⭐️
Notcoin Gift 🏴‍☠️ 100,000 Notcoin Available activations: 20,969,570 Extra bonus for Telegram Premium ⭐️

语音消息00:07

Також добавили нові завдання, легко можна заробити 1 мільйон токенів🙉
Також добавили нові завдання, легко можна заробити 1 мільйон токенів🙉

🚀Народ там знову працює баг з ракетою ! Коли повільно натискати на відео нічого ненарізав ! 💎Уже 8 рекет зловив за пару хвилин ! Тож забирайте не знаю на скільки це часу ! ➡️Посилання на бота - https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636

💰Роздача воркаємо Unigraph роздає Проект запустив розіграш на 20.000$ в своєму боті 1️⃣Залітаємо в бота 2️⃣Виконуємо завдання (просто підписка на канали) 3️⃣Очікуємо результатів

Прийшла виплата за цю акцію 50$✅
Прийшла виплата за цю акцію 50$✅

Хто скільки заробив?⚡️ Діліться своїми результатами в коментарях💵
Хто скільки заробив?⚡️ Діліться своїми результатами в коментарях💵

NotCoin апдейт🫡 Якщо збирати монети через лупу, монети назад відкочуються, тому тепер просто тапаєм
NotCoin апдейт🫡 Якщо збирати монети через лупу, монети назад відкочуються, тому тепер просто тапаєм

Ноткоїн викотив пост, що сьогодні і завтра дають х10 бонусу за кожну людину, яка активує бота за посиланням. ✅ https://t.me/n
Ноткоїн викотив пост, що сьогодні і завтра дають х10 бонусу за кожну людину, яка активує бота за посиланням. ✅ https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636 Тому запрошуйте друзів, заробляйте монети, хто ще не зареєстрований посилання зверху😀

Створив чат для спілкування з вами, пишіть, питайте буду старатись відповідати🤝 https://t.me/stichcryptochat

Amino який ми фармили раніше вже можна виводити та продавати на біржі MEXC💵 Курс 1000 AMO = 1.5$ я забув пароль від старого
+1
Amino який ми фармили раніше вже можна виводити та продавати на біржі MEXC💵 Курс 1000 AMO = 1.5$ я забув пароль від старого аккаунту на якому було 6000 монет🙁 Amino Move це M2E(Move to earn - рухайся та заробляй) проект який дає токени за те що ми ходимо Як заробляти? 1️⃣Реєструємся в Amino move 2️⃣ Вводимо при реєстрації код Stichpower100 за це отримуємо 100 токенів 3️⃣ Заходимо кожних 1-3 дні забираємо токени за наші кроки Виходить не багато заробити, але враховуючи то що це на халяву то не так і погано😝

NOTCOIN МОЖНА ПЕРЕКИДАТИ Вже можна надсилати монети між собою! Інструкція на скрині. ⚡️Коли можна буде розкидати знову закину
NOTCOIN МОЖНА ПЕРЕКИДАТИ Вже можна надсилати монети між собою! Інструкція на скрині. ⚡️Коли можна буде розкидати знову закину по 10.000 монет для 10 активацій, тому включайте сповіщення🤝 Для тих хто ще не в темі, запускаєте бота та заробляєте монети https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636

15 січня мають сказати дату, коли буде лістинг токена та відкритий вивід з Over Protocol - Нагадую , що кожного дня ми отриму
15 січня мають сказати дату, коли буде лістинг токена та відкритий вивід з Over Protocol - Нагадую , що кожного дня ми отримуємо ~200 поінтів . Проект зібрав 8 мільйонів $ інвестицій 👉1000 поінтів = 7,4$ 😎

Обмін поінтів OverProtocol на токени вже в першому кварталі 2024 🥳 1000 поінтів = 7.4$ Як отримати токени ? 🤔 🟡 Встановляє
Обмін поінтів OverProtocol на токени вже в першому кварталі 2024 🥳 1000 поінтів = 7.4$ Як отримати токени ? 🤔 🟡 Встановляємо 📱 ТИК 🟡 Під час реєстрації вводимо реф.код : K280PT23IM 🟡 Заходимо кожен день в додаток та збираємо daily поінти, відповідаємо на квіз Рекомендую збирати поінти, поки ще є така можливість

▫️Добавтесь у любий сквад щоб у вкладці earn нафармити токенів за прості завдання ( я добавився до Дурова, можна рандомно ) С
▫️Добавтесь у любий сквад щоб у вкладці earn нафармити токенів за прості завдання ( я добавився до Дурова, можна рандомно ) Свого немаю🙁 ▫️Бот клікер трохи щось фармить коли довго не заходите, але треба вкачувати бусти ну і вручну можна фармити більше мені здається ( в кого андроїд то автоклікер можна юзати ) ▫️Поки всі поінти я кидаю на бусти, так як бачу що всеодно рахуються в статистиці лише ті які ви справді нафармили а не ті які на балансі ▫️Сипле іноді порядно але клікати замахує, але заходжу і клацаю 😁 ▫️Чи взагалі щось з цього буде? Незрозуміло, занадто все очевидно, але той же світкоїн теж таким був, і хто порядно фармив і абузив то заробили не одну сотню, тим більше бабки у них є ▫️Посилання на реєстрацію ось: https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636 ✅Чи буде 10$ за 100к токенів? Дуууже сумніваюся, але чим Дуров не шутить) 🔍Бота відремонтували, працює як годинник ⏰