Stich Crypto
前往频道在 Telegram
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7
显示更多5 807
订阅者
-324 小时
-217 天
-7730 天
帖子存档
5 807
Забираємо скін в NOTCOIN, це можливий множник на майбутнє
В нас тут азбука морзе
.--
.-
-.-
.
..-
.--.
(. - - ) де (.) це просто натискання на екран.
(- -) це натискання і зажим в інший бік, ніби ви малюєте мінус на екрані, не прибираючи палець.
Після цього на екрані має з'явитися буква W , далі по комбінаціях з'явиться слово Wakeup.
Все робіть швидко
5 807
💰 Лістинг $GTAI + пробуємо отримати 50$ на халяву
25 Січня о 12:00 проходитиме листинг токена $GTAI на таких біржах як ByBit, KuCoin, Gate, Mexc, BitGet та PancakeSwap
Як взяти участь у розіграші 50$? 👨💻
▪️Переходимо за посиланням
▪️Виконуємо завдання
▪️Вписуємо свій BEP-20 гаманець
▪️Так само можемо виконувати додаткові завдання, щоб було більше шансів на перемогу
Загальний призовий пул 5000$, які розділять 100 переможців + ByBit вже анонсував промку з токеном $GTAI, чекаємо на умови акції 🔥
5 807
Notcoin Gift 🏴☠️
100,000 Notcoin
Available activations: 20,969,570
Extra bonus for Telegram Premium ⭐️
5 807
🚀Народ там знову працює баг з ракетою ! Коли повільно натискати на відео нічого ненарізав !
💎Уже 8 рекет зловив за пару хвилин ! Тож забирайте не знаю на скільки це часу !
➡️Посилання на бота - https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636
5 807
💰Роздача воркаємо Unigraph роздає
Проект запустив розіграш на 20.000$ в своєму боті
1️⃣Залітаємо в бота
2️⃣Виконуємо завдання (просто підписка на канали)
3️⃣Очікуємо результатів
5 807
NotCoin апдейт🫡
Якщо збирати монети через лупу, монети назад відкочуються, тому тепер просто тапаєм
5 807
Ноткоїн викотив пост, що сьогодні і завтра дають х10 бонусу за кожну людину, яка активує бота за посиланням. ✅
https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636
Тому запрошуйте друзів, заробляйте монети, хто ще не зареєстрований посилання зверху😀
5 807
Створив чат для спілкування з вами, пишіть, питайте буду старатись відповідати🤝
https://t.me/stichcryptochat
5 807
+1
Amino який ми фармили раніше вже можна виводити та продавати на біржі MEXC💵
Курс 1000 AMO = 1.5$
я забув пароль від старого аккаунту на якому було 6000 монет🙁
Amino Move це M2E(Move to earn - рухайся та заробляй) проект який дає токени за те що ми ходимо
Як заробляти?
1️⃣Реєструємся в Amino move
2️⃣ Вводимо при реєстрації код Stichpower100 за це отримуємо 100 токенів
3️⃣ Заходимо кожних 1-3 дні
забираємо токени за наші кроки
Виходить не багато заробити, але враховуючи то що це на халяву то не так і погано😝
5 807
NOTCOIN МОЖНА ПЕРЕКИДАТИ
Вже можна надсилати монети між собою! Інструкція на скрині.
⚡️Коли можна буде розкидати знову закину по 10.000 монет для 10 активацій, тому включайте сповіщення🤝
Для тих хто ще не в темі, запускаєте бота та заробляєте монети https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636
5 807
15 січня мають сказати дату, коли буде лістинг токена та відкритий вивід з Over Protocol
- Нагадую , що кожного дня ми отримуємо ~200 поінтів . Проект зібрав 8 мільйонів $ інвестицій
👉1000 поінтів = 7,4$
😎
5 807
Обмін поінтів OverProtocol на токени вже в першому кварталі 2024 🥳
1000 поінтів = 7.4$
Як отримати токени ? 🤔
🟡 Встановляємо 📱 ТИК
🟡 Під час реєстрації вводимо реф.код :
K280PT23IM
🟡 Заходимо кожен день в додаток та збираємо daily поінти, відповідаємо на квіз
Рекомендую збирати поінти, поки ще є така можливість
5 807
▫️Добавтесь у любий сквад щоб у вкладці earn нафармити токенів за прості завдання ( я добавився до Дурова, можна рандомно )
Свого немаю🙁
▫️Бот клікер трохи щось фармить коли довго не заходите, але треба вкачувати бусти ну і вручну можна фармити більше мені здається ( в кого андроїд то автоклікер можна юзати )
▫️Поки всі поінти я кидаю на бусти, так як бачу що всеодно рахуються в статистиці лише ті які ви справді нафармили а не ті які на балансі
▫️Сипле іноді порядно але клікати замахує, але заходжу і клацаю 😁
▫️Чи взагалі щось з цього буде? Незрозуміло, занадто все очевидно, але той же світкоїн теж таким був, і хто порядно фармив і абузив то заробили не одну сотню, тим більше бабки у них є
▫️Посилання на реєстрацію ось: https://t.me/notcoin_bot?start=rp_1686636
✅Чи буде 10$ за 100к токенів? Дуууже сумніваюся, але чим Дуров не шутить)
🔍Бота відремонтували, працює як годинник ⏰
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
