ch
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

前往频道在 Telegram
1 349
订阅者
-124 小时
+47
+2230
帖子存档
视频消息00:55

https://www.instagram.com/reel/DFXcRaBNAOu/?igsh=b3dkZjF0dWR1ZWJz Страх смерті. ☠️Чи знайомий він вам?

Сьогодні такі класні надихаючі сеанси були!🥹❤️
+2
Сьогодні такі класні надихаючі сеанси були!🥹❤️

Зашла я , значит, в тредс…
Зашла я , значит, в тредс…

https://www.instagram.com/p/DFNTwmItJzl/?igsh=MWQza20zcDZmb3RtMQ== Що ТОБІ потрібно для щастя? Пост заряджений на виконання бажань ❤️

视频消息00:56

Погребальні обряди Індії для вас під ранкову каву. Дуже цікаво. https://vm.tiktok.com/ZMkQLrTJm/

https://www.instagram.com/reel/DFIYjSUt0Ut/?igsh=MW1pbnNiMXVlcDR0OA== Підіймаємо тему теорій заговору!!

🚘
Anonymous voting

Сьогодні ганяла на міні по центру. Ну як, я взагалі повільно катаюсь😊 Що мені подобається: на міні я відчуваю, що ніхто нічого від мене не очікує 😂😂 яка машина - така і хазяйка, іду як можу і як хочу! Рік тому один знайомий майстер на консультації по дружбі мені сказав: чого тобі треба для щастя? Я кажу: машину! Він каже: це не правда, машина тебе не зробить щасливою! Я до нього так і не змогла донести свою думку. На жаль, «всосал???» я вже не зможу йому сказати 😂😂😂 не спілкуємось. А ви що думаєте? Щастя не в речах? Або щастя в простих речах?

ВАЖЛИВО Читайте уважно ❤️ Це повідомлення повісить декілька годин

ВАЖЛИВО Все, друзі. Я роздуплілась. Прийшла в норму після сімейних траблів😅 Дай Бог 🤞 Так про що я там говорила… У нас намі
ВАЖЛИВО Все, друзі. Я роздуплілась. Прийшла в норму після сімейних траблів😅 Дай Бог 🤞 Так про що я там говорила… У нас намічалася акція‼️ Я оголошую її на декілька годинок, ви можете записатися прямо зараз на зручний для вас час. Пишіть будь ласка в особисті @anastasiiaanhu ❤️ Дякую ❤️ і відчула в моменті, що треба зробити. Це не заради грошей для мене. У мене була рекордна сума заробітку минулого тижня, при тому, що я ніяк не просувалася. 😱 Це заради духовного зросту для вас. Записуйтесь, якщо відчуваєте, що треба. Далі я поїду по відпочинкам, а потім буду активно просувати інстаграм, і записатися буде складніше. Дякую. ❤️🧿

'Гроші - це оплески Всесвіту тобі за проявлення СЕБЕ' (з просторів інтернету, дуже відгукується 🙌)

视频消息01:00

Я сьогодні в лікарні
Я сьогодні в лікарні

Друзі, бачу ваші повідомлення. Трапився форс-мажор 🤯 відповім всім на днях, це я просто, щоб ви розуміли, що я не ігнорую❤️🧿

Як вам такий випадок розкриття яснобачення після 2 рівня рейкі?😅😱 Таке насправді буває рідко! Рідко да мітко 😄🥰
Як вам такий випадок розкриття яснобачення після 2 рівня рейкі?😅😱 Таке насправді буває рідко! Рідко да мітко 😄🥰