Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
前往频道在 Telegram
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
显示更多509
订阅者
-124 小时
-27 天
-730 天
帖子存档
Repost from Zelenskiy / Official
З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Шановні жителі Баштанського району!
8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом, вшановуючи загиблих у найкривавішій війні XX століття - Другій світовій 1939-1945 років.
У ці дні ми з глибокою вдячністю згадуємо героїв, які боролися за мир і свободу, поклавши за це найцінніше - власне життя. Вічна слава загиблим! Щира вдячність живим ветеранам за їхню мужність, незламність і жертовність. Ця війна забрала понад вісім мільйонів українців та представників інших народів, що жили на нашій землі.
Сьогодні українці знову борються з ворогом, відстоюючи свою свободу, територіальну цілісність держави. Наші воїни героїчно захищають не лише рідну землю, а й демократію, безпеку та мир в усій Європі.
Нехай пам’ять про подвиг героїв Другої світової війни надихає нас на єдність, додає віри в Перемогу і спільне майбутнє у вільній, сильній, європейській Україні!
Пам’ятаємо! Перемагаємо!
Repost from Zelenskiy / Official
Наші – вільні. Наші – вдома.
Сьогодні Україна повернула 205 воїнів. Молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже всіх видів і родів військ. Захисники Маріуполя та оборонці всієї лінії фронту.
Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності.
Ми повернули їх. І я дякую всім, хто працював над цим обміном. Дякую партнерам, передусім Обʼєднаним Арабським Еміратам, за посередництво й допомогу. Дякую тим, хто небайдужий і продовжує говорити про українців у полоні.
Щодня ми боремося за наших людей. Обовʼязково зробимо все, щоб повернути кожного й кожну.
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні день воїнів, на яких тримаються українські позиції, українська держава. Український прапор здіймається там, куди заходить український піхотинець.
На найскладніших ділянках фронту завжди наші воїни-піхотинці. Тримають оборону, ідуть у штурми, зупиняють ворога й захищають нашу землю. Механізовані, мотопіхотні, стрілецькі, штурмові, гірсько-штурмові підрозділи – це основа Збройних Сил України.
Хоробрість нашої піхоти, сила і майстерність безперечні. Як і безумовною є наша вдячність українській піхоті за захист нашої держави. Україна стоїть, доки стоїть піхота. З професійним днем, воїни! Дякуємо за силу, стійкість і щоденну боротьбу. Пишаємося вами!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
____
Фото: окрема президентська бригада ім. гетьмана Богдана Хмельницького, 10-та гірсько-штурмова бригада, 72-га ОМБр ім. Чорних Запорожців, 501-й окремий батальйон морської піхоти, 92-га ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка.
Шановні воїни-піхотинці!🇺🇦
Щиро вітаю вас із Днем піхоти України!
Піхота - це основа Сухопутних військ Збройних Сил України. Це ті, хто першими вступають у бій, хто тримають найважчі рубежі, хто своєю відвагою, незламністю і самопожертвою захищають нашу Батьківщину на передовій. Саме піхота є символом мужності, витривалості та стійкості українського війська.
У цей день висловлюю щиру вдячність кожному піхотинцю за відданість військовій присязі, за вірність Україні, за незламний бойовий дух і щоденний подвиг у боротьбі проти агресора.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України. Вічна слава Героям!
Бажаю вам міцного здоров’я, надійного тилу, Божого захисту та скорішої Перемоги!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🥀Довгий час вважався безвісти зниклим: у Березнегуватській громаді попрощалися із захисником України
◾️У понеділок, 5 травня, в останню путь провели захисника України Сергія Мацюка, який боронив нашу Батьківщину від російських окупантів. Він повернувся до рідного дому в село Лепетиха Березнегуватської громади — «на щиті».
🕯Сергій Мацюк народився 31 жовтня 1989 року. На початку повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав Збройних Сил України. Виконував бойові завдання як водій-механік десантно-штурмового батальйону.
Героїчно загинув у бою на Запорізькому напрямку, захищаючи Україну і кожного з нас. З листопада 2023 року вважався безвісти зниклим. Сергій був щирим патріотом, мужнім та доброю людиною, яку поважали всі, хто його знав.
Поховали солдата зі всіма військовими почестями у рідному селі.
◾️Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Схиляю голову в шані та безмежній подяці перед його подвигом.
Вічна пам’ять!🕯🙏🇺🇦
Шановні пожежники!
Щиро вітаю вас з Міжнародним днем пожежника!
У цей день висловлюю глибоку вдячність кожному з вас за мужність, самопожертву та відданість своїй справі. Ви щодня стоїте на варті безпеки наших громадян, рятуєте життя, майно та довкілля, нерідко ризикуючи власним життям.
Баштанщина пишається своїми вогнеборцями — справжніми героями, які своїми вчинками доводять, що сміливість і честь — не просто слова, а сенс життя.
Бажаю вам міцного здоров’я, спокійних чергувань, родинного затишку та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже вас у кожному виїзді!
📍Шановні мешканці Баштанського району!
❗️Увечері, 3 травня, близько 21:40, ворог здійснив атаку на територію району за допомогою БпЛА типу «Shahed 131/136».
У результаті бойової роботи, уламками було пошкоджено лінію електропередач. Станом на ранок 4 травня без електропостачання залишаються 892 абоненти.
За попередніми даними, постраждалих немає.
Оперативні служби вже працюють над відновленням енергопостачання.
Прошу зберігати спокій, довіряти лише офіційним джерелам інформації та дотримуватись правил безпеки під час повітряних тривог.
📌8 травня в Україні традиційно відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. З початку травня, у період травневих свят, громадяни традиційно надають перевагу відпочинку на природі — в лісах, лісопаркових зонах, біля водойм.
Проте у зв’язку з повномасштабною військовою агресією російської федерації проти України, що спричинила значні екологічні втрати, частина територій Миколаївської області, зокрема Баштанського району, залишається небезпечною. Особливо це стосується звільнених від ворога населених пунктів, де існує висока ймовірність виявлення вибухонебезпечних предметів на відкритій місцевості — у лісах, лісосмугах, поблизу водойм.
З огляду на це, Баштанська районна військова адміністрація наполегливо рекомендує утриматися від відвідування лісових масивів, паркових зон і берегів річок.
📌 Бережіть своє життя та життя близьких!
📌 Дотримуйтеся правил поведінки під час повітряної тривоги.
📌 Не порушуйте вимог комендантської години, яка діє з 00:00 до 05:00.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Миколаїв. 1 травня, 15:40
Вітаю всіх! Інформація для ветеранів, ветеранок та для тих, хто списався й не може служити з будь-яких причин.
Сьогодні Миколаївщину відвідав міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Є доручення від міністра, яке ми будемо реалізовувати. Це стосується того, щоб брати на роботу в усі органи, які підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ України, хлопців та дівчат, які списалися чи по якімось іншим причинам не можуть служити вже.
Міністр задав такий пріоритет. Зараз ми збираємо від всіх вакансії й будемо працевлаштовувати.
Окремо Ігор Клименко зазначив, що всі пільги, виплати, пенсії - все буде додатково виплачуватись до основної заробітної плати.
Тому днями я викладу список вакансій та вимог до цих посад.
Запрошуємо всіх на роботу!
Repost from Zelenskiy / Official
Зараз в Одесі ще триває розбір завалів у будинку, по якому вдарив російський дрон. Уночі в місті було багато пожеж. Загалом Одесу атакував 21 безпілотник. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Усім постраждалим надається необхідна допомога.
Також уночі під ударом були й Одеська область, Київська, Сумщина, Кропивницький і область, Харківщина, Черкащина. На Харківщині досі рятувальники борються з пожежею. Тільки за цю ніч росіяни застосували проти України 170 дронів, із них більш як сотня – «шахеди».
Вже понад 50 днів Росія ігнорує американську пропозицію повного й безумовного припинення вогню. Були й наші пропозиції – щонайменше відмови від ударів по цивільній інфраструктурі та щодо тривалої тиші в небі, на морі й на землі. На все це Росія відповідає новими обстрілами, новими штурмами.
Саме тому потрібен відчутний поштовх для дипломатії – потрібен подальший тиск на Росію, який примусить її до тиші та до перемовин. Що ефективніше діятимуть санкції, то більше стимулів у Росії завершувати війну. Що міцнішими будуть українська оборона та наші сили ППО, що більше життів ми зможемо врятувати, то швидше зможемо гарантувати тривалу безпеку. Дякую всім у світі, хто допомагає.
Repost from Zelenskiy / Official
Щороку в цей день дякуємо нашим прикордонникам за відданість і силу, за професійність і хоробрість.
Воїни Державної прикордонної служби тримають державний кордон, першими зустрічають ворога. Виявляють диверсантів. Зупиняють атаки та збивають дрони. Б’ються на найгарячіших ділянках фронту разом із нашими Силами оборони. Захищають прикордонні громади від обстрілів і штурмів. Знищують ворога та зберігають життя українців.
Дякуємо всім воїнам Державної прикордонної служби за захист України. Пишаємося вами. Дякуємо за службу!
Слава Україні!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Фото: Державна прикордонна служба України.
Шановні прикордонники!
Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем прикордонника України!
У цей день ми вшановуємо мужніх воїнів, які першими стають на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Ваші витримка, професіоналізм, вірність присязі та незламний дух — запорука безпеки кожного українця.
Особливу вдячність висловлюю всім, хто сьогодні боронить рубежі нашої країни в умовах повномасштабної війни. Ви — наша гордість і сила, приклад патріотизму та самопожертви.
Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, родинного затишку та нових звершень у благородній справі служіння Україні!
🏆На Баштанщині завершився ІІІ районний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги».
Repost from Служба безпеки України
СБУ затримала посадовицю однієї із міськрад на Миколаївщині, яка виявилася агенткою рф
Контррозвідка Служби безпеки затримала на Миколаївщині ще одну російську агентку. Нею виявилася 57-річна працівниця одного з управлінь Первомайської міськради, яка шпигувала за оборонцями південного регіону.
СБУ затримала її, коли фігурантка знаходилася на нараді зі своїм керівництвом та колегами.
За матеріалами справи, зрадниця намагалася виявити «нові» локації підрозділів ЗСУ, куди вони перемістилися зі своїх стандартних пунктів базування після початку повномасштабної війни.
Також під час розвідвилазок агентка фіксувала маршрути руху, кількість та найменування військової техніки Сил оборони, що прямує до передової.
Зібрану інформацію вона «скидала» в шпигунський чат-бот, який адмініструє зрадник – Сергій Лебедєв (псевдонім «Лохматий»), що переховується у Донецьку.
Отримані розвіддані ворожий «адмін» переправляв своїм кураторам одразу з двох російських спецслужб – фсб та воєнної розвідки країни-агресора.
Агентурні відомості окупанти планували використати для підготовки нових серій ракетно-дронових атак рф по території регіону.
Співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали фігурантку.
Під час обшуків у неї вилучено комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які зловмисниця використовувала у підривній діяльності на користь окупантів.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Repost from Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 28 квітня
▫️На території області обстрілів не зафіксовано.
Віримо в Сили оборони України!
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогоднішній день багато чим нагадує нам, наскільки важливо не залишатись наодинці та не залишати без підтримки того, хто поруч. І це стосується не тільки нашого захисту в цій війні.
Щороку 26 квітня ми вшановуємо хоробрість та самовідданість тисяч людей, які захистили Україну й усі інші країни від наслідків Чорнобильської катастрофи. Її називають словом «аварія», але сенс значно більший. Вибух на четвертому реакторі Чорнобильської станції забруднив радіоактивними елементами країни за тисячі кілометрів від епіцентру. Наслідки могли б бути значно масштабнішими, якби не наші люди.
Це так само, як про війну Росії проти України: іноді кажуть слово «конфлікт», хоча загроза глобальна. І тільки завдяки українському народові, самопожертві та стійкості багатьох наших людей вдалося стримати повномасштабний удар російської армії, завдати їй значних втрат і захистити українську незалежність, а отже, й право на незалежність і самостійне життя інших націй.
Тридцять дев’ять років тому наші люди обʼєднались. Понад три роки тому обʼєднались не тільки наші люди, а й мільйони по всьому світу. Європа, обидві Америки, Африка, країни Азії, Тихоокеанського регіону – всюди є ті, хто підтримує наш захист життя. Всюди є ті, чия допомога стає основою відновлення безпеки.
Дякую всім, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи. Дякую всім, хто допомагає українському народові врятуватись від катастрофи російської війни. Безпека й мир мають бути відновлені.
Фото: Igor Kostin for Law Net, Igor Kostin for Getty, Volodymyr Repik for AP.
🕯️ 26 квітня — День пам’яті Чорнобильської трагедії
Сьогодні минає 39 років з дня страшної катастрофи, що стала трагедією не лише для України, а й усього світу.
26 квітня 1986 року вибухнув 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС — ця подія назавжди змінила життя мільйонів людей.
Сьогодні, коли Україна знову переживає темні часи — повномасштабну війну з агресором, ми особливо гостро відчуваємо ціну жертовності, мужності й єдності.
Ліквідатори Чорнобиля та воїни сучасної України — це люди однієї сили духу, які стояли і стоять на захисті життя, безпеки та свободи нашої країни.
Схиляємо голови перед кожним героєм — минулого і сьогодення.
🕯️ Світла пам’ять загиблим. Вдячність і шана живим.
Repost from Zelenskiy / Official
Тільки сьогодні завершились рятувальні роботи на місці одного з російських ударів по Україні 24 квітня. Тоді росіянам, на жаль, вдалося вбити 12 наших людей в Києві, майже 90 були поранені в місті.
Зараз у лікарнях залишаються більше ніж 30 людей, зокрема з дуже важкими пораненнями, ампутаціями.
Триває зʼясування всіх деталей щодо ракети. Але вже зрозуміло, що це балістика з Північної Кореї.
Недостатність тиску на Росію дає їм змогу завозити такі ракети й іншу зброю та застосовувати тут, у Європі. Недостатність тиску вже на Північну Корею та її спільників дає змогу виробляти, зокрема, такі балістичні ракети. В ракеті, що вбила киян, було щонайменше 116 компонентів, які завозяться з інших країн, і більшість із них, на жаль, вироблена американськими компаніями.
В сучасному світі будь-яка війна може дуже швидко втягнути багато різних субʼєктів, і будь-яка країна, що стає жертвою агресії, завжди захищається не від когось одного, а від групи спільників. Саме тому важливо, щоб і захист був заснований на колективних зусиллях.
Україна вдячна всім у світі, хто допомагає захищати життя наших людей, постачає нам системи ППО й ракети до них. Ми дякуємо всім, хто зберігає тиск на Росію за цю війну, на її спільників. Ми наполягаємо на тому, що Росія повинна негайно і безумовно погодитись на повне припинення вогню.
Україна вже 45 днів тому погодилась на пропозицію Президента Трампа щодо тиші в небі, на морі та на фронті. Ми пропонували зробити повною і продовжити тишу, яка могла бути встановлена на Великдень. Ми дали й пряму пропозицію Росії припинити удари щонайменше по цивільних обʼєктах. Все це Росія відкидає.
Саме тому без тиску це не вирішити. Потрібен тиск на Росію. Припинення вбивств – це перший пріоритет.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
