ch
Feedback
Лутарня

Лутарня

前往频道在 Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

显示更多
449
订阅者
无数据24 小时
+97
+1730
帖子存档
Фільм "13" (2010) Жанри Злочинність\Драма\Трилер IMDB 6.0
Фільм "13" (2010) Жанри Злочинність\Драма\Трилер IMDB 6.0

Дивимось ффільм на кік "Сплячі пси" 2024 Жанри Злочинність\Таємниця\Трилер IMDb 6.2
Дивимось ффільм на кік "Сплячі пси" 2024 Жанри Злочинність\Таємниця\Трилер IMDb 6.2

Дивимось фільм "Sin nombre" (2009) Жанри Пригоди\Злочинність\Драма\Трилер IMDb: 7.5
Дивимось фільм "Sin nombre" (2009) Жанри Пригоди\Злочинність\Драма\Трилер IMDb: 7.5

Дивимось фільм "Спадковість" 2018 Жанри Драма\Жахи\Таємниця\Трилер IMDb: 7.3
Дивимось фільм "Спадковість" 2018 Жанри Драма\Жахи\Таємниця\Трилер IMDb: 7.3

Боротьба триває… https://www.twitch.tv/remboslav
Боротьба триває… https://www.twitch.tv/remboslav

😰😳 Жесть…! Вітер зриває усе облицювання ЖК Патріотика. Шматки летять просто на людей та авто. Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot 🇺🇦 ➡️ ПІДПИСАТИСЬ ⤵️

Класичні Вітюбєри 😂
Класичні Вітюбєри 😂

Фух. Тільки приїхав. Втомлений. Скоріш за все стріма не буде бо шось я слабкість.

Практично цілий безпілотник в Києві. Бажано до таких речей близько не підходити.

🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav
🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav

Просто на гадаю, якщо ви забули. Або ще не встигли зранку цього зробити 🙏🙏🙏
Просто на гадаю, якщо ви забули. Або ще не встигли зранку цього зробити 🙏🙏🙏

Реклама для потужників 💪
Реклама для потужників 💪

🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav
🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav

Фух! Слава Ісусу Христу, що в нас все заїбісь 🙏
Фух! Слава Ісусу Христу, що в нас все заїбісь 🙏

Дивимось ПОТУЖНИЙ фільм
Дивимось ПОТУЖНИЙ фільм

Фільм про патріотів (про нас)
Фільм про патріотів (про нас)

🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav
🔴🔴🔴стрім 🔴🔴 https://www.twitch.tv/remboslav

Пам’ятаєте, як нам розповідали, що там ніяких полонених не було. Памʼятаєте, як нам розповідали, що росія підкинула туди тіла
Пам’ятаєте, як нам розповідали, що там ніяких полонених не було. Памʼятаєте, як нам розповідали, що росія підкинула туди тіла і т.д. І ніхто не вибачився за піздьож, ніхто не спростував слова, просто забили хуй. Пам’ятаю, як на мене пизділи жертви марафону, що я нібито ІПСО розповсюджую. Одні хуєсоси не вибачаться перед людьми за те, що сцяли їм в обличчя. Другі хуєсоси не вибачаться переді мною, за те пизділи на мене хуйню обвішавшись лапшою з марафону. А вже всі забули. Більшість і не зрозуміє до чого ця новина і що ж це за така «авітроща»